Hoşgeldiniz!

sare

Kuluçka Makinası 02:44
Kuluçka Makinası 18.948 izlenme - 4 yıl önce Sare E Ticaret Yz8-96b Tam Otomatik Nem Sistemli Kuluçka Makinesi www.civcivkulucka.com
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 00:05
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 10.266 izlenme - 2 yıl önce Damat Berat Albayrak, Kiziroğlu Ahmet'in karısı Sare Davutoğlu'nun elini havada bıraktı. Bunlar artık tokalaşmaktan da tahrik oluyorlar herhalde.
Zaina - Sare Wale 03:53
Zaina - Sare Wale 11.468 izlenme - 4 yıl önce Zaina - Sare Wale (Video Klip 2014)
Sar Sare 01:35
Sar Sare 4.652 izlenme - 7 yıl önce
Hozan Devrin Sare 05:08
Hozan Devrin Sare 2.766 izlenme - 3 yıl önce Sare Yeni Kip 2014 Te Yayımlanmıştır Hayırlı Olsun
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 16:26
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 2.762 izlenme - 4 yıl önce Yeni Başbakanımız AHMET DAVUTOĞLU ve First Lady'imiz SARE DAVUTOĞLU'nu daha yakından tanıyalım. Ahmet Davutoğlu (d. 26 Şubat 1959, Konya), Türk siyasetçi, uluslararası ilişkiler uzmanı, akademisyen ve büyükelçi. 1 Mayıs 2009'da, Dışişleri Bakanı olarak TBMM dışından atandı. 58., 59. ve 60. hükümetler döneminde başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve hem bakanlık hem de cumhurbaşkanlığı görevlerinde Abdullah Gül'e dış politika başdanışmanlığı yaptı. 24. Dönem Konya Milletvekili olarak TBMM'ye giren Ahmet Davutoğlu, evli ve dört çocuk babası olup; İngilizce, Almanca ve Arapça bilmektedir.[1] 21 Ağustos 2014'te, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı adayı olarak açıklandı. 2009 yılında Dışişleri Bakanlığı görevine getirilen Ahmet Davutoğlu'nu tüm Türkiye tanıyor. Peki ya eşi Sare Davutoğlu kimdir? Kadın doğum uzmanı olan Sare Davutoğlu eşiyle 30 yıl önce Ahmet Davutoğlu yüksek lisans yaparken evlendi. O dönem Sare Davutoğlu da tıp fakültesindeki eğitimini sürdürmekteydi. Davutoğlu'nun Sefure, Meymune, Hacer Bike ve Mehmet adında dört çocuğu var. En büyük kızı Sefure, Yıldız Holding'in kurucusu Sabri Ülker'in 3. torunu Ahmet Özokur ile ortanca kızı Meymune ise İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun oğlu Talha Topçu ile evli. Sare Davutoğlu aynı zamanda Başbakan Erdoğan'nı kızkardeşi Vesile İlden'in de yakın dostu.
Şivan Perwer - Sare 04:14
Şivan Perwer - Sare 2.794 izlenme - 6 yıl önce
Karapete Xaço - Sare Rabe 03:50
Karapete Xaço - Sare Rabe 3.113 izlenme - 6 yıl önce
Koma Rojhilat - Sare 04:28
Koma Rojhilat - Sare 2.170 izlenme - 6 yıl önce
Adil Siverek - Sare 04:12
Adil Siverek - Sare 2.005 izlenme - 6 yıl önce
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 00:33
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 811 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yeni Genel Başkanı'nın seçileceği 2'nci Olağanüstü Kongre, Ankara Arena Spor Salonu'nda coşkuyla başladı. Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile partililerle tokalaştıkları sırada, Sare davutoğlu Berat Albayrak'a elini uzattı fakat Albayrak elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindiği anlar kameralara yansıdı. Öte yandan sosyal medyada çok konuşulan bu tokalaşmama görüntüsü ardından Bakan Albayrak'ın daha önce el sıkıştığı fotoğraflar paylaşıldı.
Şıwani Medya - Sare Tu Sara Mıni 04:36
Şıwani Medya - Sare Tu Sara Mıni 1.705 izlenme - 6 yıl önce
Şivan Perwer Sare - 2015 03:51
Şivan Perwer Sare - 2015 298 izlenme - 3 yıl önce PİROZ® Müzik yeni çıkan Kürtçe videoları paylaşmak amacı ile açılmış bir video paylaşma platformudur.. Tek PİROZ® hesabımız bu değildir. Başlıca kanallarımız şunlardır ; - http://www.dailymotion.com/piroz04 -- www.izlesene.com/iz/piroz04 -- https://www.facebook.com/piroz04 -- https://www.youtube.com/user/EzSewdaliyeTeme Kürtçe klipler, yeni, çikan, Kürtçe, klipleri, canli, online, video, izle, seyret, en yeni, Kürtçe şarkılar, 2015 kürtçe şarkilari dinle, 2015 te çikan Kürtçe klipler, en güzel Kürtçe yeni, yeni kürd sanatçılar,2013, youtube, facebook, fan, Kürtçe müzik 2015, Kürtçe dinle, Kürtçe izle, zindi, canli, amatör Kürtçe şarkılar, yeni amatör Kürtçe şarkilar , şarki sözü, şarki sözleri, albümü, hozan, koma, ozan, sanatçi, full hd, Feyzullah yildirim, yönetmen, klipa nu, nu, new, klip, klibi, şarkilari dinle, stran, stranen nu, full hd, son çıkan Kürtçe albümler, son çıkan Kürtçe klipleri izle, 107,8, Kürtçe radyo İstanbul, Kürtçe radyo mmc, Kürtçe radyo bakur, Kürtçe radyo damla dinle, hevi, damla fm, ekin, radio, halay, frenkans, program, sunucular, url, upload, embed, kod, kanallari, resim, mp3, müzik, ziyafet, hepsi, Kürtçe radyo android, Kürtçe radyo url adresleri, Kürtçe radyo web siteleri, Kürtçe radyo arabesk, Kürtçe radyo damar , Kürtçe radyo Ankara, Kürtçe radyo amed, Kürtçe radyo van, Kürtçe radyo aç, Kürtçe radyo sohbet, Kürtçe radyo frenkanslari, batman Kürtçe radyo kanallari, bakur, botan, berfin, bütün Kürtçe radyo kanallari, bedava Kürtçe radyo, online, welat, winamp, Erivan, roj, rojin, Kürtçe reklamsiz radyo, lar, canli yayin Kürtçe radyolar, Kürtçe radyo istek hatti, Kızıltepe , Mardin, Mezopotamya, Kürtçe pop radyo, Kürtçe radyo programi indir, telefon, iletişim, yepyeni Kürtçe klipler izle, izlemek kürtçe halay, kürtçe halaylar, kürtçe halay hareketli, kürtçe halay 2015, kürtçe halay müzikleri, kürtçe halay şarkıları, kürtçe halay hızlı, kürtçe halaylar hareketli kürtçe halay 2015, kürtçe halay müzikleri, kürtçe halay şarkıları, kürtçe halay hızlı, kürtçe halay remix, kürtçe halay diyarbakır, kürtçe halay delilo, kürtçe halay düğün, kürtçe halay govend kürtçe halay havası, kürtçe halay potpori,
Domane Dersimi - Sare Dersimi 02:46
Domane Dersimi - Sare Dersimi 804 izlenme - 6 yıl önce
First Trafik! 02:05
First Trafik! 362 izlenme - 2 yıl önce Dün gerçekleşen Mevlana'yı Anma Töreni'nde, Cumhurbaşkanı konuşmasını yaptığı sırada, önce Emine Erdoğan'la başlayan kulaktan kulağa sır konuşma, Sare Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu, korumalar ve danışmanlara kadar aktarıldı. Fakat sır konuşmanın konusunun ne olduğu bir türlü öğrenilemedi.
Başbakan Karşısında Heyecandan Konuşamayan Kadın Başkan 02:54
Başbakan Karşısında Heyecandan Konuşamayan Kadın Başkan 569 izlenme - 3 yıl önce Efendim, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Kadınlar Günü dolayısıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen "Kadın ve Demokrasi Buluşması" programına katılmıştır. Bu programda konuşan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın, biraz Başbakan'ın varlığından, ve bu yüzden konuşmasının bütün Türkiye'ye yayılacak olup, biraz da salonun tıklım tıklım dolmasından olsa gerek, konuşurken inanılmaz heyecanlanmıştır. Ancak benim gerçekten takdir ettiğim bir zeka refleksiyle önce özür dileyerek, sonra da Başbakan karşısında heyecanlandığını açık açık söyleyerek seyircilerin affına sığınma refleksi göstermiştir. Hem bu olayda, hem de geçen gün yaşanan minik kızımızın folklör gösterisindeki şalvarının düşmesi olayında seyircilerimiz "helal olsun" dedirten bir duyarlılık gösterip en kötü anlarda hemen alkışlamaya başlayarak bu mağduriyeti giderme yoluna gitmiştir. Bu iki olayda da benim en çok dikkatimi çeken bu alkışlama seansları olmuştur. Evet, ben her zaman söylemişimdir, biz kendi içimizde kavga ederiz, bir takım kötü olaylar yaşarız ama yine de iyi milletiz, insaniyet oranımız gerçekten yüksektir, gerçekten bu konuda kaliteli milletizdir vesselam. Son cümle: belkim bu olaylar mesela Amerika gibi bir memlekette yaşansa, sadece mantık açısından düşünüp "sen başarısız oldun" diye domates atarlardı sahneye, "düşene destek olmak gerek" diye düşünmezlerdi, efendim.
Sare Özkaşıkçı Kolbastı Ekibi / 7B 03:45
Sare Özkaşıkçı Kolbastı Ekibi / 7B 874 izlenme - 9 yıl önce Kameraman : Ayıboğan
Sare Tu Sara Mini 00:45
Sare Tu Sara Mini 387 izlenme - 3 yıl önce Sare Tu Sara Mini
Gewri Sultan Yıldız - Sare 02:20
Gewri Sultan Yıldız - Sare 295 izlenme - 4 yıl önce http://www.ybhaber.com Gewri Sultan, Sultan Yıldız, Gewri Sultan Yıldız, Gewri Yıldız, Sultan G
Ahmet Davutoğlu Ve Sare Davutoğlu Kimdir? 16:26
Ahmet Davutoğlu Ve Sare Davutoğlu Kimdir? 383 izlenme - 4 yıl önce 2009 Yılında Dışişleri Bakanlığı Görevine Getirilen Ahmet Davutoğlu'nu Tüm Türkiye Tanıyor. Peki Ya Eşi Sare Davutoğlu Kimdir? Kadın Doğum Uzmanı Olan Sare Davutoğlu Eşiyle 30 Yıl Önce Ahmet Davutoğlu Yüksek Lisans Yaparken Evlendi. O Dönem Sare Davutoğlu Da Tıp Fakültesindeki Eğitimini Sürdürmekteydi. Davutoğlu'nun Sefure, Meymune, Hacer Bike Ve Mehmet Adında Dört Çocuğu Var. En Büyük Kızı Sefure, Yıldız Holding'in Kurucusu Sabri Ülker'in 3. Torunu Ahmet Özokur İle Ortanca Kızı Meymune İse İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun Oğlu Talha Topçu İle Evli. Sare Davutoğlu Aynı Zamanda Başbakan Erdoğan'nı Kızkardeşi Vesile İlden'in De Yakın Dostu. kürtaj Karşıtı Eşinin Bakan Olması Sonrası Bir Çok Yardım Ve Sosyal Destek Kampanyasında Yer Alan Sare Davutoğlu, Kürtaj Karşıtı Platformlarda Da Yer Aldı. Başbakan Erdoğan'ın Kızı Esra Albayrak'ın Da Doktoru Olan Sare Davutoğlu Halen İstanbul'da Özel Muayenehanesinde Doktorluk Hizmeti Vermeye Devam Ediyor. Evin Bakanı Sare Hanım, Ben Bakılanıyım! Ahmet Davutoğlu İse Eşi Sare Hanım'dan Şu Sözlerle Bahsediyor: "Evin Her Türlü Bakanı Sare Hanım’dır. Ben Evin Sadece Bakılanıyım." Sare Davutoğlu'nun En Zor Günleri Sare Davutoğlu'nun Bir Eş Ve Anne Olarak Yaşadığı En Zor Dönem, 1988 Yılında Ahmet Davutoğlu'nun Doktora Tezi İçin Mısır Ve Ürdün'e Gittiği Dönemler Olmuş. İkinci Kızının Dünyaya Gelmesinden 3.5 Ay Sonra Yaşanan Ayrılığı Sare Davutoğlu Şöyle Anlatıyor: "En Zor Dönem Oydu Aslında Bizim İçin. Henüz Yolun Başındaydık. Ben Mecburi Hizmetimi Yapıyordum. İki Küçük Kızımız Vardı Ve Babalarına İhtiyaç Duyuyorlardı. Büyük Kızımız Her Akşam İki Saat: ‘anne! Babam Neden Gitti?’ Diye Sorardı. O Zaman, Şimdiki Gibi Telefon Ve İnternet İmkanı Yoktu. Haftada Ya Da 15 Günde Bir Konuşurduk. Kızımız Sefure, Her Geçen Uçağı Gördüğünde ‘babam Bu Uçakla Geliyor,’ Derdi." Sare Davutoğlu 2009 Yılında Eşi Tbmm'de Yemin Ederken İlk Kez Kameralar Tarafından Görüntülenmiş, Durumdan Rahatsız Olmuş Ve Yüzünü Kapatmıştı.
Domane Dersimi - Sare Dersimi 02:46
Domane Dersimi - Sare Dersimi 346 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Raştiye Be Roştiye Çıkış Tarihi: 21.04.2009 Etnik Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Bejan Demir - Sare (Devran Serhed Emrah Akbay Ve İbrahim Dem) 02:38
Bejan Demir - Sare (Devran Serhed Emrah Akbay Ve İbrahim Dem) 243 izlenme - 5 yıl önce Bejan Demir - Sare
rüzgar müzik - sare 03:26
rüzgar müzik - sare 355 izlenme - 7 yıl önce facebook - rüzgar müzik
Ciwan Haco - Li Sare Jne 05:43
Ciwan Haco - Li Sare Jne 284 izlenme - 6 yıl önce
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 03:06
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 230 izlenme - 3 yıl önce Sare Davutoğlu, ihtisas yaptığı Süleymaniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eski ve yeni çalışanlarıyla bir araya geldi.
Kızım 00:22
Kızım 300 izlenme - 9 yıl önce 20 günlük bebeğin üstün becerisi ...
Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi 02:30
Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi 273 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi- Konya'da düzenlenecek defileye katılmak üzere birçok ülkeden kente gelen mankenler, Konya Bilim Merkezi'ni ziyaret etti Moda tasarımcısı Zeynep Kartal'ın koleksiyonundan oluşan Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi'ne katılmak üzere birçok ülkeden Konya'ya gelen mankenler, Türkiye'nin TÜBİTAK destekli ilk Bilim Merkezi'ni gezdi.
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Brisbane'de Koala Parkını Gezdi 00:59
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Brisbane'de Koala Parkını Gezdi 221 izlenme - 3 yıl önce Avustralya’nın Brisbane kentinde G20 toplantıları devam ederken, dünya liderlerinin eşleri için Koala Parkıa gezi düzenlendi.
Bu Projeye İnanıpta Bize Katılan Destek... - Vivian Dsena Türkiye 14:39
Bu Projeye İnanıpta Bize Katılan Destek... - Vivian Dsena Türkiye 68 izlenme - 1 yıl önce -SAKEK-TR Ekibi Yusra Duru Birsen Gemalmaz Tuğba Bulutt Tuba Nur Kaya Gözde Zanbak Ferda Mea Fatma Tosun Sare Aksu
Nihat Beritan - Sare 06:25
Nihat Beritan - Sare 114 izlenme - 4 yıl önce Nihat Beritan - Sare