Hoşgeldiniz!

Sare Davutoğlu

Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 00:05
Berat Albayrak'ın Feykine Cevap Alması 10.276 izlenme - 2 yıl önce Damat Berat Albayrak, Kiziroğlu Ahmet'in karısı Sare Davutoğlu'nun elini havada bıraktı. Bunlar artık tokalaşmaktan da tahrik oluyorlar herhalde.
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 16:26
Ahmet Davutoğlu ve Sare Davutoğlu Kimdir? 2.763 izlenme - 4 yıl önce Yeni Başbakanımız AHMET DAVUTOĞLU ve First Lady'imiz SARE DAVUTOĞLU'nu daha yakından tanıyalım. Ahmet Davutoğlu (d. 26 Şubat 1959, Konya), Türk siyasetçi, uluslararası ilişkiler uzmanı, akademisyen ve büyükelçi. 1 Mayıs 2009'da, Dışişleri Bakanı olarak TBMM dışından atandı. 58., 59. ve 60. hükümetler döneminde başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ve hem bakanlık hem de cumhurbaşkanlığı görevlerinde Abdullah Gül'e dış politika başdanışmanlığı yaptı. 24. Dönem Konya Milletvekili olarak TBMM'ye giren Ahmet Davutoğlu, evli ve dört çocuk babası olup; İngilizce, Almanca ve Arapça bilmektedir.[1] 21 Ağustos 2014'te, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı adayı olarak açıklandı. 2009 yılında Dışişleri Bakanlığı görevine getirilen Ahmet Davutoğlu'nu tüm Türkiye tanıyor. Peki ya eşi Sare Davutoğlu kimdir? Kadın doğum uzmanı olan Sare Davutoğlu eşiyle 30 yıl önce Ahmet Davutoğlu yüksek lisans yaparken evlendi. O dönem Sare Davutoğlu da tıp fakültesindeki eğitimini sürdürmekteydi. Davutoğlu'nun Sefure, Meymune, Hacer Bike ve Mehmet adında dört çocuğu var. En büyük kızı Sefure, Yıldız Holding'in kurucusu Sabri Ülker'in 3. torunu Ahmet Özokur ile ortanca kızı Meymune ise İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun oğlu Talha Topçu ile evli. Sare Davutoğlu aynı zamanda Başbakan Erdoğan'nı kızkardeşi Vesile İlden'in de yakın dostu.
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 00:33
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 817 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yeni Genel Başkanı'nın seçileceği 2'nci Olağanüstü Kongre, Ankara Arena Spor Salonu'nda coşkuyla başladı. Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile partililerle tokalaştıkları sırada, Sare davutoğlu Berat Albayrak'a elini uzattı fakat Albayrak elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindiği anlar kameralara yansıdı. Öte yandan sosyal medyada çok konuşulan bu tokalaşmama görüntüsü ardından Bakan Albayrak'ın daha önce el sıkıştığı fotoğraflar paylaşıldı.
First Trafik! 02:05
First Trafik! 363 izlenme - 3 yıl önce Dün gerçekleşen Mevlana'yı Anma Töreni'nde, Cumhurbaşkanı konuşmasını yaptığı sırada, önce Emine Erdoğan'la başlayan kulaktan kulağa sır konuşma, Sare Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu, korumalar ve danışmanlara kadar aktarıldı. Fakat sır konuşmanın konusunun ne olduğu bir türlü öğrenilemedi.
Ahmet Davutoğlu Ve Sare Davutoğlu Kimdir? 16:26
Ahmet Davutoğlu Ve Sare Davutoğlu Kimdir? 384 izlenme - 4 yıl önce 2009 Yılında Dışişleri Bakanlığı Görevine Getirilen Ahmet Davutoğlu'nu Tüm Türkiye Tanıyor. Peki Ya Eşi Sare Davutoğlu Kimdir? Kadın Doğum Uzmanı Olan Sare Davutoğlu Eşiyle 30 Yıl Önce Ahmet Davutoğlu Yüksek Lisans Yaparken Evlendi. O Dönem Sare Davutoğlu Da Tıp Fakültesindeki Eğitimini Sürdürmekteydi. Davutoğlu'nun Sefure, Meymune, Hacer Bike Ve Mehmet Adında Dört Çocuğu Var. En Büyük Kızı Sefure, Yıldız Holding'in Kurucusu Sabri Ülker'in 3. Torunu Ahmet Özokur İle Ortanca Kızı Meymune İse İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu'nun Oğlu Talha Topçu İle Evli. Sare Davutoğlu Aynı Zamanda Başbakan Erdoğan'nı Kızkardeşi Vesile İlden'in De Yakın Dostu. kürtaj Karşıtı Eşinin Bakan Olması Sonrası Bir Çok Yardım Ve Sosyal Destek Kampanyasında Yer Alan Sare Davutoğlu, Kürtaj Karşıtı Platformlarda Da Yer Aldı. Başbakan Erdoğan'ın Kızı Esra Albayrak'ın Da Doktoru Olan Sare Davutoğlu Halen İstanbul'da Özel Muayenehanesinde Doktorluk Hizmeti Vermeye Devam Ediyor. Evin Bakanı Sare Hanım, Ben Bakılanıyım! Ahmet Davutoğlu İse Eşi Sare Hanım'dan Şu Sözlerle Bahsediyor: "Evin Her Türlü Bakanı Sare Hanım’dır. Ben Evin Sadece Bakılanıyım." Sare Davutoğlu'nun En Zor Günleri Sare Davutoğlu'nun Bir Eş Ve Anne Olarak Yaşadığı En Zor Dönem, 1988 Yılında Ahmet Davutoğlu'nun Doktora Tezi İçin Mısır Ve Ürdün'e Gittiği Dönemler Olmuş. İkinci Kızının Dünyaya Gelmesinden 3.5 Ay Sonra Yaşanan Ayrılığı Sare Davutoğlu Şöyle Anlatıyor: "En Zor Dönem Oydu Aslında Bizim İçin. Henüz Yolun Başındaydık. Ben Mecburi Hizmetimi Yapıyordum. İki Küçük Kızımız Vardı Ve Babalarına İhtiyaç Duyuyorlardı. Büyük Kızımız Her Akşam İki Saat: ‘anne! Babam Neden Gitti?’ Diye Sorardı. O Zaman, Şimdiki Gibi Telefon Ve İnternet İmkanı Yoktu. Haftada Ya Da 15 Günde Bir Konuşurduk. Kızımız Sefure, Her Geçen Uçağı Gördüğünde ‘babam Bu Uçakla Geliyor,’ Derdi." Sare Davutoğlu 2009 Yılında Eşi Tbmm'de Yemin Ederken İlk Kez Kameralar Tarafından Görüntülenmiş, Durumdan Rahatsız Olmuş Ve Yüzünü Kapatmıştı.
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 03:06
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 230 izlenme - 4 yıl önce Sare Davutoğlu, ihtisas yaptığı Süleymaniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eski ve yeni çalışanlarıyla bir araya geldi.
Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi 02:30
Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi 275 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi- Konya'da düzenlenecek defileye katılmak üzere birçok ülkeden kente gelen mankenler, Konya Bilim Merkezi'ni ziyaret etti Moda tasarımcısı Zeynep Kartal'ın koleksiyonundan oluşan Anadolu Selçuklu Kültür Defilesi'ne katılmak üzere birçok ülkeden Konya'ya gelen mankenler, Türkiye'nin TÜBİTAK destekli ilk Bilim Merkezi'ni gezdi.
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Brisbane'de Koala Parkını Gezdi 00:59
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Brisbane'de Koala Parkını Gezdi 225 izlenme - 4 yıl önce Avustralya’nın Brisbane kentinde G20 toplantıları devam ederken, dünya liderlerinin eşleri için Koala Parkıa gezi düzenlendi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu Sare Hanıma Olan Aşkını Anlattı 03:46
Başbakan Ahmet Davutoğlu Sare Hanıma Olan Aşkını Anlattı 60 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Sare Hanım bana anestezi yaptı 35 yıl önce, o günden bugüne uyuşuk duruyorum” dedi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, Darülaceze sakinleriyle dün akşam iftarda bir araya geldi.
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Koala Parkını Gezdi 04:22
Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Koala Parkını Gezdi 97 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da nın Brisbane kentinde bulunan Başbakan'ın eşi Sare Davutoğlu ile Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, dünyanın en büyük koala parkını gezdi.
Aa Gün Özeti - Öğle 15.11.2014 04:39
Aa Gün Özeti - Öğle 15.11.2014 104 izlenme - 4 yıl önce -Ahmet davutoğlu Obama ile görüştü.... -Sare Davutoğlu Ve Zeynep Babacan, Brisbane'de Koala Parkını Gezdi
Sare Davutoğlu Ve Vekil Eşleri Afyon'u Gezdi 04:24
Sare Davutoğlu Ve Vekil Eşleri Afyon'u Gezdi 65 izlenme - 4 yıl önce AKP'nin Afyonkarahisar'da düzenlenen 23'üncü İstişare Toplantısı'na katılan Başbakan Davutoğlu, bakan ve milletvekili eşleriyle birlikte kentin tarihi mekanlarını gezdi.
Sare Davutoğlu: 04:58
Sare Davutoğlu: "Her Geçen Gün Kadınlarımızın AK Parti'ye Katılımı Artıyor" 56 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Kadın Milletvekili Adayları Tanışma Toplantısı- Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: - "Kadın, sadece aileden, çocuklardan, kadınlardan, engellilerden sorumlu görevler üstlenmemeli. Ben şu andaki mevcut milletvekillerimizin hem şu anda aday gösterilen milletvekillerimizin birçok farklı alanda söz sahibi olacak, karar verebilecek, politika uygulayabilecek yetkinlikte olduğunu görmekten gerçekten büyük gurur duydum"- "Her geçen gün kadınlarımızın AK Parti'ye katılımı artıyor.
Başbakan Davutoğlu, İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne Katıldı 06:09
Başbakan Davutoğlu, İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne Katıldı 28 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti 01:34
Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya Gitti 25 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakanın yürüyerek kebapçıya gidişi- Başbakanın vatandaşları selamlaması- Başbakanın ve eşinin kebapçıya girişi- Başbakanın kebapçıdan çıkışı ve otobüse binmesi- Otobüste Sivas yöresine ait "Sivas Halayı"nın çalması- Başbakan ve eşinin otobüsten vatandaşları selamlaması Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile 22.40'ta Sivas'tan Ankara'ya gitti.
Bakan Davutoğlu: Rüyaları Olmayanlar Utansın 00:34
Bakan Davutoğlu: Rüyaları Olmayanlar Utansın 21 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Dış politikada rüya görüyor" eleştirilerine yanıt vererek, 'Rüyası olmayanlar utansın' dedi.
Davutoğlu: Merhamet ve Şevkat 04:09
Davutoğlu: Merhamet ve Şevkat 8 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.
Davutoğlu: AK Parti Kadroları Ayakta İken Bu Ülke Bölünmeyecek 05:10
Davutoğlu: AK Parti Kadroları Ayakta İken Bu Ülke Bölünmeyecek 6 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.
Davutoğlu: Annelik Kutsaldır 05:46
Davutoğlu: Annelik Kutsaldır 5 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.
Davutoğlu: Kimsenin Size Şiddet Uygulamasına İzin Vermeyin 04:39
Davutoğlu: Kimsenin Size Şiddet Uygulamasına İzin Vermeyin 2 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.
Davutoğlu: Kadınlarımızın Emeği, Erkeklerimizinki Kadar Azizdir 05:16
Davutoğlu: Kadınlarımızın Emeği, Erkeklerimizinki Kadar Azizdir 0 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partisinin İstanbul İl Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.