Hoşgeldiniz!

Sarhoş Adam Videoları İzle

 Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 00:15
Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 88.823 izlenme - 3 yıl önce Sarhoşluktan yürüyemeyecek halde olan adamın sırtındaki yükle beraber dereye yuvarlanması
Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası 00:10
Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası 100.240 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şevke Gelip Kopan Sarhoş Adamın Dansı 01:33
Şevke Gelip Kopan Sarhoş Adamın Dansı 1.214 izlenme - 3 ay önce Yunanistan'da taverna gecelerine katılan adam alkolü fazla kaçırmış, müziğin etkisine dayanamayıp oynamaya çıkınca ilginç dans figürleri sergilemiş.
Yürüme Engelli Kişiye Sokak Ortasında Darp 01:44
Yürüme Engelli Kişiye Sokak Ortasında Darp 2.968 izlenme - 7 ay önce Manisa'da bir engelli kişi, sokak ortasında alkollü bir kişi tarafından darp edildi. Hayati Sivrier isimli engelli vatandaş tekerlekli sandalyeyle kaldırımda ilerlediği sırada K.A. isimli bir şahıs tarafından saldırıya uğradı. Saldırıyı fark eden çevredeki vatandaşlar ise K.A.'yı linç etmek istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırırken, K.A.'yı gözaltına aldı. Darp edilerek yaralanan Hayati Sivrier ise 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Olayı hafif yaralarla atlatan Sivrier'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. (İHA)
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:51
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 5.646 izlenme - 2 yıl önce Hareket etmeyen merdivene binen adam öylece bekliyor. Sarhoş adam muhtemelen yanda hareket eden merdiven gazabına uğrayıp kendi bindiğinin hareket ettiğini zannediyor.
Alkolün Etkisiyle Kayışı Kopartan Adam 00:48
Alkolün Etkisiyle Kayışı Kopartan Adam 192 izlenme - 2 hafta önce Eğlenmek için gittiği gece kulübünde alkolü fazla kaçıran adam müzik eşliğinde kendine göre dans figürleri sergilemiş.
Hakan_tasıyan_sarhos 00:31
Hakan_tasıyan_sarhos 14.133 izlenme - 9 yıl önce hakan tasıyanın kendinden geçmis halleri
sarhoş adam yürüyemiyor 01:55
sarhoş adam yürüyemiyor 5.221 izlenme - 7 yıl önce
Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse 01:30
Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse 2.211 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse
Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam 00:44
Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam 137 izlenme - 2 ay önce Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam Bu şekilde direniyorsan bu bir direniş değil diyerek köpeğe isyan eden sarhoş.
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 01:17
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 2.271 izlenme - 3 yıl önce Her yolu denese de ata bir türlü binemedi.
Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı 00:32
Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı 352 izlenme - 4 ay önce 14.11.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
sarhoş adam ayakkabıyı nasıl giyer? 01:38
sarhoş adam ayakkabıyı nasıl giyer? 4.279 izlenme - 7 yıl önce bulursa işte böyle..
Uyuyan Sarhoş Adama Yapılan Komik Şaka 01:02
Uyuyan Sarhoş Adama Yapılan Komik Şaka 3.112 izlenme - 5 yıl önce Sızmış sarhoş arkadaşlarına çok komik bir şaka yapıyorlar...
Telefonla Sigara Yakmaya Çalışan Sarhoş Adam 00:38
Telefonla Sigara Yakmaya Çalışan Sarhoş Adam 134 izlenme - 2 ay önce Adam öyle bir kafayı bulmuş ki , dayı sen ne içtin böyle dedirten cinsten. Sigarasını yakmak için gençlerden tarafından trollenen adam gencin telefonunda çakmak gifi ile sigarasını yakmaya çalışıyor.
Sarhoş Adam Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışıyor 01:06
Sarhoş Adam Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışıyor 3.949 izlenme - 7 yıl önce
Üstüne Binen Sarhoşu Fena Benzeten Koyun 00:39
Üstüne Binen Sarhoşu Fena Benzeten Koyun 639 izlenme - 2 yıl önce İçkinin dozunu fazla kaptıran abimiz, koyunu at sanıp üstüne binmeye başlar arkadaşlarının da seyirci kaldığı o anlarda koyunun müthiş hamlesi sarhoş adamı yerle bir ediyor. Sen misin üstüme binen diyen kahraman koyunumuzun o müthiş hamlesine şahit oluyoruz.
Sarhoş Adam Pantolunu Gömlek Sanıyor 03:06
Sarhoş Adam Pantolunu Gömlek Sanıyor 4.317 izlenme - 8 yıl önce sarhoş adam pantolunu gömlek sanıyor
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 00:51
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 273 izlenme - 5 ay önce Demiryolu üzerinden karşıya geçmek isterken amacına bir türlü ulaşamayan sarhoş adam gelen trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O sırada bölgede bulunan demiryolu işçilerinin dikkatini çeken adam trenin altında kalmasına ramak kalmışken gizli pelerine sahip insanlar tarafından böyle kurtarıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
sarhoş adam otobüsü geri çevirdi 00:51
sarhoş adam otobüsü geri çevirdi 3.791 izlenme - 8 yıl önce öyle yaparsan sonu dayak yıyerek arabadan atılırsın
Sarhoş Adam Ve İstanbulun Fethi Komik 03:35
Sarhoş Adam Ve İstanbulun Fethi Komik 1.832 izlenme - 5 yıl önce
Sarhoş Adamın Top İle İmtihanı 00:08
Sarhoş Adamın Top İle İmtihanı 111 izlenme - 3 ay önce Kafayı fazlasıyla bulmuş sarhoş adama top oynayan gençler bir pas veriyor çok ta iyi olmasa pası değerlendiren sarhoş dengesini kaybedip dükkanın kepengine kafayı patlatıyor.
Oğuz Yılmaz Sarhoş Adam '' Sarhos '' Damar Arabesk 03:58
Oğuz Yılmaz Sarhoş Adam '' Sarhos '' Damar Arabesk 1.502 izlenme - 6 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam 02:02
Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam 593 izlenme - 3 yıl önce Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı 01:02
uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı 1.630 izlenme - 6 yıl önce uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı
 Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 01:29
Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 753 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da lokantaya gelen sarhoş adam yemegi çatal kaşık kullanmadan yemeye çalışması güldürüyor
Uyuyan Sarhoş Adama Böyle Şaka Yapılır Mı? 01:01
Uyuyan Sarhoş Adama Böyle Şaka Yapılır Mı? 549 izlenme - 2 yıl önce Uyuyan sarhoş adama böyle şakamı yapılır :))) Sarhoş 2 adam uyurlar arkadaşı hayalet gibi giyinir ve sarhoş uyuyan iki salağı korkuturlar izleyin pişman olmayacaksınız. Kanalıma abone olmayı unutmayınız.
Uyuyan Sarhoş Adama Bu Yapılır Mı? 01:01
Uyuyan Sarhoş Adama Bu Yapılır Mı? 731 izlenme - 3 yıl önce Uyuyan Sarhoş Adama yapılan müthiş şaka
Dövülmeyecek Adam Yoktur, Az Votka Vardır 01:59
Dövülmeyecek Adam Yoktur, Az Votka Vardır 808 izlenme - 2 yıl önce artık ne kadar votka içildiyse kavga etmek bir yana dursun ayakta duramayan genç dayıya zor anlar yaşatmış. Dayıda fena değil o da içmiş oldukça ama yılların tecrübesi tabi daha iyi durmuş eski toprak. hele ki iş üstündeyken çalan telefonuna cevap vermesi felan dayı ekolmüş...
Tolga Güneş Sarhoş Adam 2012 04:31
Tolga Güneş Sarhoş Adam 2012 902 izlenme - 4 yıl önce