Hoşgeldiniz!

Sarhoş Adam Videoları İzle

 Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 00:15
Sarhoş Adam Sırtındaki Yüke Dayanamadı 88.858 izlenme - 3 yıl önce Sarhoşluktan yürüyemeyecek halde olan adamın sırtındaki yükle beraber dereye yuvarlanması
Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası 00:10
Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası 100.269 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Adamın Hula Hoop Kazası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yürüme Engelli Kişiye Sokak Ortasında Darp 01:44
Yürüme Engelli Kişiye Sokak Ortasında Darp 2.970 izlenme - 8 ay önce Manisa'da bir engelli kişi, sokak ortasında alkollü bir kişi tarafından darp edildi. Hayati Sivrier isimli engelli vatandaş tekerlekli sandalyeyle kaldırımda ilerlediği sırada K.A. isimli bir şahıs tarafından saldırıya uğradı. Saldırıyı fark eden çevredeki vatandaşlar ise K.A.'yı linç etmek istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırırken, K.A.'yı gözaltına aldı. Darp edilerek yaralanan Hayati Sivrier ise 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Olayı hafif yaralarla atlatan Sivrier'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. (İHA)
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 00:51
Kafası İyi Adamın Yürüyen Merdivenle İmtihanı 5.652 izlenme - 2 yıl önce Hareket etmeyen merdivene binen adam öylece bekliyor. Sarhoş adam muhtemelen yanda hareket eden merdiven gazabına uğrayıp kendi bindiğinin hareket ettiğini zannediyor.
Şevke Gelip Kopan Sarhoş Adamın Dansı 01:33
Şevke Gelip Kopan Sarhoş Adamın Dansı 1.221 izlenme - 4 ay önce Yunanistan'da taverna gecelerine katılan adam alkolü fazla kaçırmış, müziğin etkisine dayanamayıp oynamaya çıkınca ilginç dans figürleri sergilemiş.
Hakan_tasıyan_sarhos 00:31
Hakan_tasıyan_sarhos 14.156 izlenme - 9 yıl önce hakan tasıyanın kendinden geçmis halleri
Alkolün Etkisiyle Kayışı Kopartan Adam 00:48
Alkolün Etkisiyle Kayışı Kopartan Adam 198 izlenme - 2 ay önce Eğlenmek için gittiği gece kulübünde alkolü fazla kaçıran adam müzik eşliğinde kendine göre dans figürleri sergilemiş.
sarhoş adam yürüyemiyor 01:55
sarhoş adam yürüyemiyor 5.223 izlenme - 7 yıl önce
Şarhoşlukta Son Nokta 00:35
Şarhoşlukta Son Nokta 6.598 izlenme - 8 yıl önce azz iç be
Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse 01:30
Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse 2.211 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş Adam Bisiklet Sürerse
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 01:17
Sarhoş Adamın Ata Binme Çabası 2.273 izlenme - 3 yıl önce Her yolu denese de ata bir türlü binemedi.
sarhoş adam ayakkabıyı nasıl giyer? 01:38
sarhoş adam ayakkabıyı nasıl giyer? 4.279 izlenme - 7 yıl önce bulursa işte böyle..
Uyuyan Sarhoş Adama Yapılan Komik Şaka 01:02
Uyuyan Sarhoş Adama Yapılan Komik Şaka 3.117 izlenme - 5 yıl önce Sızmış sarhoş arkadaşlarına çok komik bir şaka yapıyorlar...
Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı 00:32
Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı 354 izlenme - 6 ay önce 14.11.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Baykuş Ve Adamın Sabah Kahvaltısı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam 00:44
Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam 138 izlenme - 3 ay önce Köpek İle Sohbet Eden Sarhoş Adam Bu şekilde direniyorsan bu bir direniş değil diyerek köpeğe isyan eden sarhoş.
Sarhoş Adam Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışıyor 01:06
Sarhoş Adam Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışıyor 3.949 izlenme - 7 yıl önce
Sarhoş Adam Pantolunu Gömlek Sanıyor 03:06
Sarhoş Adam Pantolunu Gömlek Sanıyor 4.317 izlenme - 8 yıl önce sarhoş adam pantolunu gömlek sanıyor
Üstüne Binen Sarhoşu Fena Benzeten Koyun 00:39
Üstüne Binen Sarhoşu Fena Benzeten Koyun 641 izlenme - 2 yıl önce İçkinin dozunu fazla kaptıran abimiz, koyunu at sanıp üstüne binmeye başlar arkadaşlarının da seyirci kaldığı o anlarda koyunun müthiş hamlesi sarhoş adamı yerle bir ediyor. Sen misin üstüme binen diyen kahraman koyunumuzun o müthiş hamlesine şahit oluyoruz.
Bu Kadarda İçilmez Ki 00:23
Bu Kadarda İçilmez Ki 2.837 izlenme - 8 yıl önce gerçekmi bu
sarhoş adam otobüsü geri çevirdi 00:51
sarhoş adam otobüsü geri çevirdi 3.791 izlenme - 8 yıl önce öyle yaparsan sonu dayak yıyerek arabadan atılırsın
Sarhoş Adam Ve İstanbulun Fethi Komik 03:35
Sarhoş Adam Ve İstanbulun Fethi Komik 1.834 izlenme - 5 yıl önce
İçkinin Etkisi Çılgın Danslar 04:16
İçkinin Etkisi Çılgın Danslar 4.409 izlenme - 8 yıl önce böyle olun işte
Telefonla Sigara Yakmaya Çalışan Sarhoş Adam 00:38
Telefonla Sigara Yakmaya Çalışan Sarhoş Adam 135 izlenme - 3 ay önce Adam öyle bir kafayı bulmuş ki , dayı sen ne içtin böyle dedirten cinsten. Sigarasını yakmak için gençlerden tarafından trollenen adam gencin telefonunda çakmak gifi ile sigarasını yakmaya çalışıyor.
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 00:51
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 276 izlenme - 6 ay önce Demiryolu üzerinden karşıya geçmek isterken amacına bir türlü ulaşamayan sarhoş adam gelen trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O sırada bölgede bulunan demiryolu işçilerinin dikkatini çeken adam trenin altında kalmasına ramak kalmışken gizli pelerine sahip insanlar tarafından böyle kurtarıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oğuz Yılmaz Sarhoş Adam '' Sarhos '' Damar Arabesk 03:58
Oğuz Yılmaz Sarhoş Adam '' Sarhos '' Damar Arabesk 1.504 izlenme - 6 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
Sarhoş Adamın Top İle İmtihanı 00:08
Sarhoş Adamın Top İle İmtihanı 111 izlenme - 4 ay önce Kafayı fazlasıyla bulmuş sarhoş adama top oynayan gençler bir pas veriyor çok ta iyi olmasa pası değerlendiren sarhoş dengesini kaybedip dükkanın kepengine kafayı patlatıyor.
Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam 02:02
Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam 593 izlenme - 3 yıl önce Dayak Yemek İçin Israr Eden Adam "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı 01:02
uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı 1.630 izlenme - 6 yıl önce uyuyan sarhoş adama bu yapılırmı
 Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 01:29
Sarhoş Adamın Yemek Yeme Çabası 753 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da lokantaya gelen sarhoş adam yemegi çatal kaşık kullanmadan yemeye çalışması güldürüyor
Uyuyan Sarhoş Adama Böyle Şaka Yapılır Mı? 01:01
Uyuyan Sarhoş Adama Böyle Şaka Yapılır Mı? 549 izlenme - 2 yıl önce Uyuyan sarhoş adama böyle şakamı yapılır :))) Sarhoş 2 adam uyurlar arkadaşı hayalet gibi giyinir ve sarhoş uyuyan iki salağı korkuturlar izleyin pişman olmayacaksınız. Kanalıma abone olmayı unutmayınız.