Hoşgeldiniz!

sarhoş dayı

sarhoş dayı dereye düşerse 01:20
sarhoş dayı dereye düşerse 5.489 izlenme - 7 yıl önce dereye düşen sarhoş dayı toplumsal mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor..
Tambur Çalarken Devrilen Sarhoş Dayı  00:25
Tambur Çalarken Devrilen Sarhoş Dayı 447 izlenme - 10 ay önce 29.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Hayal Edilen / Aslında Olan Özel Hoca başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 726 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 453 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 03:50
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 281 izlenme - 3 yıl önce Ege bölgemizde gerçekleşen düğünümüzde alkolün de etkisiyle rakı sofrasıyla köyü turlarken yorulan dayılarımızın yolu çilingir sofrasına çevirmesini izliyoruz
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar 02:55
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar 46 izlenme - 5 ay önce Adana'da sarhoş oldukları iddia edilen 3 kişi arasında “içkiyi sen fazla içtin, ben az içtim” kavgası çıktı. İçkiyi fazla içtiği iddiasıyla dövdükleri arkadaşını. Adana da olması sizleri çok şaşırtmadı değil mi? Beni de şaşırtmadı.
Kızlarla Dans Eden Sarhoş Dayıdan Muhteşem Dans 01:11
Kızlarla Dans Eden Sarhoş Dayıdan Muhteşem Dans 192 izlenme - 4 yıl önce Aşırı alkol tüketmiş olmalı ki, bayan dans grubuyla çalan müzik eşliğinde dans ederken yaptığı figürlerle kendinden geçiyor resmen.
Keklik Oynarken Emeklemeyi Çğrenmek 02:43
Keklik Oynarken Emeklemeyi Çğrenmek 61 izlenme - 3 yıl önce Ege'de gerçekleşen köy düğünümüzde aşırı alkolün de etkisiyle oynamaya kalkan dayımızın parende ile başlayıp emeklemeyle devam eden keklik performansını izliyoruz...