Hoşgeldiniz!

sarhoş dayı

Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 01:18
Pet Sişeyi Telefon Sanıp Konuşan Sarhoş Dayı (Küfür İçerir) 3.305 izlenme - 4 ay önce Elindeki su şişesini cep telefonu sanan sarhoş, tekel bayinden şarap alırken kameralara böyle yakalanmış.Şişede durduğu gibi durmuyor dedikleri bu olsa gerek.
sarhoş dayı dereye düşerse 01:20
sarhoş dayı dereye düşerse 5.502 izlenme - 8 yıl önce dereye düşen sarhoş dayı toplumsal mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor..
Tambur Çalarken Devrilen Sarhoş Dayı  00:25
Tambur Çalarken Devrilen Sarhoş Dayı 483 izlenme - 1 yıl önce 29.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Hayal Edilen / Aslında Olan Özel Hoca başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - Ehlisünnet Tv 744 izlenme - 3 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar 02:55
İçki Kavgası İle Göz Altına Alınan Sarhoş Dayılar 202 izlenme - 1 yıl önce Adana'da sarhoş oldukları iddia edilen 3 kişi arasında “içkiyi sen fazla içtin, ben az içtim” kavgası çıktı. İçkiyi fazla içtiği iddiasıyla dövdükleri arkadaşını. Adana da olması sizleri çok şaşırtmadı değil mi? Beni de şaşırtmadı.
 Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 01:33
Eski Sokak Dövüşçüsü Olan Hoca - EhliSünnet Tv 456 izlenme - 4 yıl önce Eski sokak dövüşçüsü, fight clup üyesi yenilerin cami hocası ilim irfan öğreticisi hocamızın yüzüne tüküren mahluk ile ilgili enteresan anısı.
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 03:50
Rakı Sofrasıyla Köyü Turlamak 324 izlenme - 3 yıl önce Ege bölgemizde gerçekleşen düğünümüzde alkolün de etkisiyle rakı sofrasıyla köyü turlarken yorulan dayılarımızın yolu çilingir sofrasına çevirmesini izliyoruz
Kızlarla Dans Eden Sarhoş Dayıdan Muhteşem Dans 01:11
Kızlarla Dans Eden Sarhoş Dayıdan Muhteşem Dans 194 izlenme - 4 yıl önce Aşırı alkol tüketmiş olmalı ki, bayan dans grubuyla çalan müzik eşliğinde dans ederken yaptığı figürlerle kendinden geçiyor resmen.
Keklik Oynarken Emeklemeyi Çğrenmek 02:43
Keklik Oynarken Emeklemeyi Çğrenmek 87 izlenme - 3 yıl önce Ege'de gerçekleşen köy düğünümüzde aşırı alkolün de etkisiyle oynamaya kalkan dayımızın parende ile başlayıp emeklemeyle devam eden keklik performansını izliyoruz...