Hoşgeldiniz!

sarhoş sürücü

Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 01:22
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 9.527 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale’de dün akşam ilginç bir trafik kazası yaşandı. Seyir halinde olan bayan sürücüye arkadan çarpan otomobil sürücüsü, İngilizce konuşmaya başlayınca çevredekileri güldürdü.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.990 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Havalimanı Terminaline Aracıyla Giren Sarhoş 01:52
Havalimanı Terminaline Aracıyla Giren Sarhoş 278 izlenme - 1 yıl önce Rusyanın Ankara iline bağlı Kahramankazan ilçesinde (salla gitsin nasılsa adminler okumuyo/admin notu:hassiktir diyoruz) havalimanının terminaline sarhoş bir şekilde aracıyla giren sürücünün kameralara yakalanan komik görüntülerini izleyeceksiniz. Keyfini çıkarın
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 00:28
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 429 izlenme - 6 yıl önce Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza!
Çığır Açan Alkol Reklamı 00:38
Çığır Açan Alkol Reklamı 264 izlenme - 3 yıl önce Haberin içeriğinde; İngiliz Hükümeti'nin alkollü araç süren insanları caydırmak için hazırladığı projede insanlar tuvaletin aynasına baktıkları sırada cam kırılıyor ve kanlar içinde kalmış maket bir insan kafası dışarı fırlıyor. İnsanlar korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken daha sonradan bunun bir aracın yayaya çarpması sonucu oluşan etkinin canlandırması olduğunu anlıyorlarmış
Kazan Havalimanı'nı Birbirine Katan Sarhoş Sürücü 02:03
Kazan Havalimanı'nı Birbirine Katan Sarhoş Sürücü 109 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Kazan Havalimanı otoparkında bariyerleri aşan alkollü sürücü polisin dikkatini çekti. Kovalamacanın yaşanmasıyla Havalimanı içine otomobili ile giren sürücü büyük paniğe neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 01:01
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 269 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 01:28
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 237 izlenme - 5 yıl önce İşte kesinlikle içkili araba kullanılmamasını kanıtlayan bir görüntü. Kamerasını çalıştıran sürücünün, bir yandan polis’e de haber verdiğini umalım.
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 00:52
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 141 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 03.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sarhoş sürücü 02:54
Sarhoş sürücü 120 izlenme - 6 yıl önce Sarhoş sürücü
sarhoş sürücü dehşeti 00:49
sarhoş sürücü dehşeti 213 izlenme - 7 yıl önce rusya'da 17 araca çarpan alkollü sürücü saatler süren bir kovalamacanın ardından göz altına aldı.
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 01:23
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 114 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı
Sarhoş Sürücünün 10 Takla Atan Araçtan Sağ Çıkması 01:59
Sarhoş Sürücünün 10 Takla Atan Araçtan Sağ Çıkması 23 izlenme - 8 ay önce otterdam A15 otoyolunda, şarhoş bir sürücünün polisten kaçmak isterken yaptığı kaza izleyenleri şaşkına çevirdi. Hollanda polisinin dur ihtarına uymayan sarhoş sürücü, kaçmak isterken elektrik direğine çarpıp yaklaşık 10 takla atan aracın içinden sağ çıktı.
buz patenli araba sürücüsü 01:14
buz patenli araba sürücüsü 91 izlenme - 8 yıl önce ne alaka ise
Bursa'da Özel Halk Otobüsünde  Pes Dedirten Görüntüler! 00:58
Bursa'da Özel Halk Otobüsünde Pes Dedirten Görüntüler! 14 izlenme - 1 yıl önce Kendini kilitleyen sürücü vatandaşların uyarılarına rağmen otobüsle kaçtı. Sürücünün alkollü olmadığı ortaya…
Sarhoş Sürücüyü Durdurmak İçin Aracın Kaputuna Bindi 00:54
Sarhoş Sürücüyü Durdurmak İçin Aracın Kaputuna Bindi 6 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir trafik polisi, dur ikazına rağmen durmayan sarhoş sürücünün kaçmasını engellemek için arabanın kaputuna bindi. Aracın kaputuna tutunarak yaklaşık 1 km yol giden trafik polisi, sonunda sürücyü durdurmayı başardı.