Hoşgeldiniz!

sarhoş sürücü

Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.913 izlenme - 2 hafta önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 01:22
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 8.628 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale’de dün akşam ilginç bir trafik kazası yaşandı. Seyir halinde olan bayan sürücüye arkadan çarpan otomobil sürücüsü, İngilizce konuşmaya başlayınca çevredekileri güldürdü.
sarhoş sürücünün yaptıklarına bir bakın 01:34
sarhoş sürücünün yaptıklarına bir bakın 3.624 izlenme - 6 yıl önce
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 00:28
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 424 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza!
Çığır Açan Alkol Reklamı 00:38
Çığır Açan Alkol Reklamı 177 izlenme - 2 yıl önce Haberin içeriğinde; İngiliz Hükümeti'nin alkollü araç süren insanları caydırmak için hazırladığı projede insanlar tuvaletin aynasına baktıkları sırada cam kırılıyor ve kanlar içinde kalmış maket bir insan kafası dışarı fırlıyor. İnsanlar korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken daha sonradan bunun bir aracın yayaya çarpması sonucu oluşan etkinin canlandırması olduğunu anlıyorlarmış
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 01:01
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 268 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 01:28
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 235 izlenme - 4 yıl önce İşte kesinlikle içkili araba kullanılmamasını kanıtlayan bir görüntü. Kamerasını çalıştıran sürücünün, bir yandan polis’e de haber verdiğini umalım.
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 00:52
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 136 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 03.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sarhoş sürücü 02:54
Sarhoş sürücü 118 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş sürücü
sarhoş sürücü dehşeti 00:49
sarhoş sürücü dehşeti 212 izlenme - 5 yıl önce rusya'da 17 araca çarpan alkollü sürücü saatler süren bir kovalamacanın ardından göz altına aldı.
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 01:23
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 111 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı
buz patenli araba sürücüsü 01:14
buz patenli araba sürücüsü 91 izlenme - 6 yıl önce ne alaka ise
Sarhoş Sürücü Otobana Buğday Ekti 01:26
Sarhoş Sürücü Otobana Buğday Ekti 35 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Voronej bölgesinde sarhoş olduğu tahmin edilen kamyon sürücüsü otobanda zigzaglar çizerek römorktaki buğdayı yola devirdi. Sürücü belli bir süre otobanda bir sağa bir sola yönelerek ilerlerken en sonunda römorktaki buğdayı döktü. Kazadan sonra yoluna devam ederken sürücü, diğer diğer meslektaşlarını şarkına çevirdi. Cihan
Sarhoş sürücü pert araçla polisten kaçtı 02:40
Sarhoş sürücü pert araçla polisten kaçtı 46 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın Yaroslav şehrinde gerçekleşen olayda, bir araç şehir merkezinde içerisinde 20 yolcu bulunan minibüsle çarpıştı.
Sarhoş Sürücünün Neden Olduğu Kaza 00:26
Sarhoş Sürücünün Neden Olduğu Kaza 33 izlenme - 3 yıl önce 50 Km Hızla Gidilmesi Gereken Yolda 158 Km Hızla Giden Sarhoş Sürücü İçin Kaza Kaçınılmaz Oluyor!