Hoşgeldiniz!

Sarhoş Sürücü Videoları İzle

Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 01:22
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 8.948 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale’de dün akşam ilginç bir trafik kazası yaşandı. Seyir halinde olan bayan sürücüye arkadan çarpan otomobil sürücüsü, İngilizce konuşmaya başlayınca çevredekileri güldürdü.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.971 izlenme - 6 ay önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Havalimanı Terminaline Aracıyla Giren Sarhoş 01:52
Havalimanı Terminaline Aracıyla Giren Sarhoş 205 izlenme - 4 ay önce Rusyanın Ankara iline bağlı Kahramankazan ilçesinde (salla gitsin nasılsa adminler okumuyo/admin notu:hassiktir diyoruz) havalimanının terminaline sarhoş bir şekilde aracıyla giren sürücünün kameralara yakalanan komik görüntülerini izleyeceksiniz. Keyfini çıkarın
Kazan Havalimanı'nı Birbirine Katan Sarhoş Sürücü 02:03
Kazan Havalimanı'nı Birbirine Katan Sarhoş Sürücü 100 izlenme - 4 ay önce Rusya'nın Kazan Havalimanı otoparkında bariyerleri aşan alkollü sürücü polisin dikkatini çekti. Kovalamacanın yaşanmasıyla Havalimanı içine otomobili ile giren sürücü büyük paniğe neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 00:28
Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza! 427 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş sürücü ve tuhaf kaza!
Çığır Açan Alkol Reklamı 00:38
Çığır Açan Alkol Reklamı 196 izlenme - 2 yıl önce Haberin içeriğinde; İngiliz Hükümeti'nin alkollü araç süren insanları caydırmak için hazırladığı projede insanlar tuvaletin aynasına baktıkları sırada cam kırılıyor ve kanlar içinde kalmış maket bir insan kafası dışarı fırlıyor. İnsanlar korku içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken daha sonradan bunun bir aracın yayaya çarpması sonucu oluşan etkinin canlandırması olduğunu anlıyorlarmış
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 01:01
Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu 268 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Sürücü Kazaya Neden Oldu
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 01:28
Otobanı Karıştıran Sarhoş Sürücü 236 izlenme - 4 yıl önce İşte kesinlikle içkili araba kullanılmamasını kanıtlayan bir görüntü. Kamerasını çalıştıran sürücünün, bir yandan polis’e de haber verdiğini umalım.
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 00:52
Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 138 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi 03.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Sarhoş Sürücü Sonunda Dayağı Yedi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sarhoş sürücü 02:54
Sarhoş sürücü 118 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş sürücü
sarhoş sürücü dehşeti 00:49
sarhoş sürücü dehşeti 212 izlenme - 5 yıl önce rusya'da 17 araca çarpan alkollü sürücü saatler süren bir kovalamacanın ardından göz altına aldı.
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 01:23
Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı 111 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş Sürücü Polise Zor Anlar Yaşattı
buz patenli araba sürücüsü 01:14
buz patenli araba sürücüsü 91 izlenme - 7 yıl önce ne alaka ise
Sarhoş Sürücü Otobana Buğday Ekti 01:26
Sarhoş Sürücü Otobana Buğday Ekti 35 izlenme - 3 yıl önce Rusya'nın Voronej bölgesinde sarhoş olduğu tahmin edilen kamyon sürücüsü otobanda zigzaglar çizerek römorktaki buğdayı yola devirdi. Sürücü belli bir süre otobanda bir sağa bir sola yönelerek ilerlerken en sonunda römorktaki buğdayı döktü. Kazadan sonra yoluna devam ederken sürücü, diğer diğer meslektaşlarını şarkına çevirdi. Cihan
Sarhoş sürücü pert araçla polisten kaçtı 02:40
Sarhoş sürücü pert araçla polisten kaçtı 46 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın Yaroslav şehrinde gerçekleşen olayda, bir araç şehir merkezinde içerisinde 20 yolcu bulunan minibüsle çarpıştı.
Sarhoş Sürücüyü Durdurmak İçin Aracın Kaputuna Bindi 00:54
Sarhoş Sürücüyü Durdurmak İçin Aracın Kaputuna Bindi 4 izlenme - 5 ay önce Çin'de bir trafik polisi, dur ikazına rağmen durmayan sarhoş sürücünün kaçmasını engellemek için arabanın kaputuna bindi. Aracın kaputuna tutunarak yaklaşık 1 km yol giden trafik polisi, sonunda sürücyü durdurmayı başardı.
Sarhoş Sürücünün Neden Olduğu Kaza 00:26
Sarhoş Sürücünün Neden Olduğu Kaza 33 izlenme - 4 yıl önce 50 Km Hızla Gidilmesi Gereken Yolda 158 Km Hızla Giden Sarhoş Sürücü İçin Kaza Kaçınılmaz Oluyor!