Hoşgeldiniz!

sarısoy

Deli Balta - TGRT 44:51
Deli Balta - TGRT 531 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’de özel televizyonculuğun resmi olarak başladığı 1993 yılının 22 Nisan gününde yayın hayatına başlamış ve ilk kurulduğu yıllarda muhafazakar bir yayın politikası sürdürmüş olan TGRT; Star TV, Teleon TV, Show TV, Kanal 6 ve HBB'den sonra Türkiye’nin altıncı özel televizyon kanalıdır. TGRT, deneme yayını yaptığı ilk günlerinde, Türk sinemasında ikinci Cüneyt Arkın olarak adlandırılan Gürcan Sarısoy'un başrolünü üstlendiği "Deli Balta" adlı 130 bölüm düşünülen dizinin çekimlerine de büyük bir hızla devam ediyordu!
komatsu opr engin kameraman metin sarısoy 02:17
komatsu opr engin kameraman metin sarısoy 323 izlenme - 6 yıl önce temel hafriyatı alırken SEZGİNLER hafriyat araçlarımız hepsi 2011 üzeri
Yasak Aşk ! Mehmet Sarısoy...  Tribe Sokar.!  Dinlee 02:52
Yasak Aşk ! Mehmet Sarısoy... Tribe Sokar.! Dinlee 453 izlenme - 6 yıl önce söz ve seslendiren mehmet sarısoyyanımdayken aradım seni... sen varkende aradım seni yokluğunda olduğu gibi.. belki seversin diye beni.. çözmeye çalıştım seni.. karanlıkta aradım senikorkmadansoğuk kaldırımlarda aradım. bıkmadan. sensizliği kaldıramam bilirsin.. bilirsinde nerdesin.. sen şu yarama tek çaremsin. sen hergün ağlattığın yüreğimsin.. satırları senle doldurdum.. her geçene seni sordum.. hiçbirşeyden değil. sensizlikten yoruldum.. artık kalbime adını koydum.. yasak aşk.. seni anlatmak
ağlatan bir şiir.. dinlemeni şiddetle tavsiye ederim.. mehmet sarısoy 03:10
ağlatan bir şiir.. dinlemeni şiddetle tavsiye ederim.. mehmet sarısoy 279 izlenme - 6 yıl önce söz & ses mehmet sarısoy...yorumlarınızı eksik etmeyiniz.. iyi seyirler..
Ahmet Sarisoy Çalısıyor 00:47
Ahmet Sarisoy Çalısıyor 238 izlenme - 10 yıl önce ahmet sarisoy çalısıyor
Melis Bilen Sosyal Sorumluluk Projesi Olarak Müzik 09:01
Melis Bilen Sosyal Sorumluluk Projesi Olarak Müzik 112 izlenme - 7 yıl önce melis bilen defne sarısoyun sunduğu 10dan sonra programında sosyal sorumluluk projesi olarak yaptığı karanlık adlı klibini anlattı.
14 Subat. Ben Kahrolmuş Bir Delikanlı Sense Kahpe Bir Sevgili (Mehmet Sarısoy) 04:46
14 Subat. Ben Kahrolmuş Bir Delikanlı Sense Kahpe Bir Sevgili (Mehmet Sarısoy) 90 izlenme - 6 yıl önce
0ndokuzsıfıryedi2o11 Duyguların Tercumanı Tuğçe'me... ; 04:24
0ndokuzsıfıryedi2o11 Duyguların Tercumanı Tuğçe'me... ; 68 izlenme - 7 yıl önce