Hoşgeldiniz!

şarj

Karpuzla iPhone Şarj Etmek 00:05
Karpuzla iPhone Şarj Etmek 337.293 izlenme - 4 yıl önce Karpuzla iPhone Şarj Etmek Karpuz ile iPhone nasıl şarj edilir işte görüntüler.
 Telefonunuzun Şarjı %1 kaldığı zaman yapmak istediğiniz 00:06
Telefonunuzun Şarjı %1 kaldığı zaman yapmak istediğiniz 101.411 izlenme - 4 yıl önce Telefonunuzun Şarjı %1 kaldığı zaman yapmak istediğiniz
Karpuzla Telefon Şarj Etme 00:05
Karpuzla Telefon Şarj Etme 100.497 izlenme - 4 yıl önce Karpuzla Telefon Şarj Etme
Telefonun Şarjı Biterse 00:07
Telefonun Şarjı Biterse 48.140 izlenme - 4 yıl önce Telefonun Şarjı Biterse
 Karpuz İle iPhone Nasıl Şarj Edilir 00:06
Karpuz İle iPhone Nasıl Şarj Edilir 20.869 izlenme - 4 yıl önce Karpuz İle iPhone Nasıl Şarj Edilir
Telefonunun Şarjı Bitince Sinir Krizi Geçiren Kadın 01:16
Telefonunun Şarjı Bitince Sinir Krizi Geçiren Kadın 13.137 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonunun şarjının bitmesiyle muhtemelen çok önemli bir bilgiye ulaşamayan Hong Konglu kadın metroda sinir krizi geçirdi. Sen ağlama lütfen dedirten görünütüleri izliyoruz.
Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 01:02
Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 1.883 izlenme - 7 ay önce Xiaomi, bu sabah düzenlediği etkinlikte, tek bir şarj ile 30 km yol giden ve1999 ¥ (289 $) fiyat etiketine sahip elektrikli akıllı Scooter’ını tanıttı. Bu scooter Xiaomi’nin ill scooter’ı değil ve şirket, daha önce de, tek bir şarjla sadece 22km gidebilen Ninebot Mini adında bir scooter modeli duyurmuştu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
iPhone'unuzu 5 Dakikada Nasıl Hızlı Şarj Edebilirsiniz? 01:40
iPhone'unuzu 5 Dakikada Nasıl Hızlı Şarj Edebilirsiniz? 6.946 izlenme - 2 yıl önce iPhone'unuzu hızlı bir şekilde nasıl şarj edebilirsiniz? Bunun için nelere dikkat etmeniz, hangi değişiklikleri yapmanız gerekiyor? Bu videoda iphone'unuzun hızlı bir şekilde şarj olması için yapmanız gerekenleri anlattık.
Sıradan Bisikletleri Elektrikli Hale Getiren Tekerlek GeoOrbital 02:47
Sıradan Bisikletleri Elektrikli Hale Getiren Tekerlek GeoOrbital 2.984 izlenme - 1 yıl önce 30 km kadar hıza ulaşıp, 80 km yol katedebiliyor. Cihazın fiyatı ise 500 dolar. Aynı zamanda usb özelliği olan bu cihazda elektronik aletlerinizi şarjda edebilirsiniz.
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 00:30
Türk İnsanının Feribotta Şarjla İmtihanı 4.776 izlenme - 2 yıl önce Kimi tembel diyebilir, kimi zeki ama çalışmıyor diyebilir, kimi sorumsuz diyebilir ama hiç kimse Türk insanının pratik zekasını sorgulayamaz herhalde. Her konuda olduğu gibi teknolojide de yaratıcılık sınırlarını zorluyoruz. Üretmesek de teknolojiyi çok yaratıcı bir şekilde tükettiğimiz kesin. Bunun en son örneği ise “feribotta telefon şarj etmek” adlı eserle karşımızda. Bursa-Kabataş feribotunda cep telefonunu şarj etmek isteyen bir yolcu uzun arayışlar sonucu gözünü tavana dikti ve bir an bile sorgulamadan muhtemelen hepimizin aklına gelen ama çoğumuzun cesaret edemeyeceği o hareketi gerçekleştirdi. Şarj cihazından iPhone 4 veya iPhone 4s olduğunu tahmin ettiğimiz telefonunun şarjını tavandaki prize takan yolcu, telefonu da tavana sabitledi. Bir şekilde koli bandı edinen –bu kısım gizemini koruyor– yolcu, telefonunu tavana bantladı! Şarja bu kadar hunharca ihtiyaç duymasının sebebini bilemiyoruz ancak bu ihtiyacını gideriş şekli gerçekten takdire şayan. Kim bilir belki de o an feribottaki televizyonda yayınlanan Bear Grylls imzalı vahşi doğada hayatta kalma yöntemlerininin anlatıldığı belgeselin fazlasıyla etkisinde kalmış olabilir.
Camide Telefonu Şarjetti Para Bıraktı 01:11
Camide Telefonu Şarjetti Para Bıraktı 1.930 izlenme - 9 ay önce Sakarya’da bir cami imamın odasına öğle namazından sonra bırakılan bir not ve 2 TL Cami cemaatine örnek bir davranış sergileyen liseli genç olduğu öğrenildi. Sakarya’nın Kocaali Merkez Camisinde bırakılmış bir not olduğunu gören Cami Hocası Faysal Aydın okuduğu notta “ Sevgili imam amca, Telefonumu Cami de Şarja taktım. Karşılığı bu kadar mıdır bilemiyorum ama buraya 2 TL, bırakıyorum. Allah ülkemizi ezansız namazsız bırakmasın sizdense Allah Razı olsun,” Notunu bırakan liseli gencin kim olduğu henüz bilinmiyor. Kocaali Kuğukpelit Merkez Cami İmamı Faysal Aydın, “ Hz. Peygamberin ahlakıyla ahlaklaşan Hz, Ömer’in çağımızdaki versiyonu olan imanlı bir gencin örnek davranışı kadar duyarlı ve insanlık örneği olacak davranış olduğunun göstergesi olan bu not liseli gencin ülkesine ve insanlığa ne kadar değer verdiği örnek davranışına kayıtsız kalamazdık ”dedi.
Tren Raylarından Elektrik Üreten Rus Gençler 03:01
Tren Raylarından Elektrik Üreten Rus Gençler 3.382 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın rostov kentinde yaşayan genç arkadaşlar, birleşip bir deney yapmaya karar veren gençler tren rayından bi çok elektrik ile yapılan işleri gerçekleştiriyor. Cep telefonlarınıda şarj eden gençlerin deneyine göz atıyoruz.
Kendini Şarj Eden Jeneratör İcad Etti! 04:48
Kendini Şarj Eden Jeneratör İcad Etti! 2.505 izlenme - 1 yıl önce Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan 46 yaşındaki Selami Gülsoy, arkadaşlarıyla girdiği iddia sonrası sağdan soldan bulduğu derme çatma malzemeler ile kendini şarj edebilen jeneratör yaptı. Ereğli ilçesinde ilkokul mezunu olan 46 yaşındaki Selami Gülsoy, iki aylık bir sürede sağdan soldan bulduğu malzemelerle kendini şarj edebilen jeneratör yaptı. Elektrik kesildiğinde kendi yaptığı jeneratörden yararlanan Selami Gülsoy, elektrikli ev aletlerini de jeneratörün ürettiği elektrik sayesinde kullanabildiğini söyledi. Birkaç ay önce Ereğli'nin tamamında elektrik kesintisi olduğunu ifade eden Gülsoy, "Oğlumla birlikte çarşıda gezerken bütün esnafların kapılarının önüne jeneratör koyduklarını gördüm. Ben bunun aynısını yaparım diyerek arkadaşım ile iddiaya girdim. Bunun üzerine bu jeneratörü yaptım" dedi. JENERATÖR AKÜYLE ÇALIŞIYOR Geliştirdiği cihazın diğer jeneratörler gibi benzin ya da mazotla çalışmadığını belirten Gülsoy, bu jeneratör akü ile çalışıyor aküsü bittiği zaman kendini şarj ediyor. Şarj edilen bu aküyü de uzun bir süre kullanabiliyoruz. Kendim elektrikçiyim ve çalıştığım firmada da üniversite mezunu elektrik mühendisleri var. O arkadaşlara bu projeyi anlattığım zaman bana güldüler. Bunu bilim adamları yapamıyor sen nasıl yapacaksın? dediler ve yaptım hatta baklavalarını bile yedim. O arkadaşlar evime gelip cihazıma baktılar. 'Biz daha dağınık bir şey bekliyorduk bunu' dediler. Ama gördükleri karşısında da şaşkınlıklarını gizleyemediler. Bunu gören komşularımız bile bana kızıyor 'neden bize de yapmadın' diye. Ben de para verirseniz size de yaparım diyorum. Elimde imkan olsun büyük fabrikaların tüm elektrik ihtiyaçlarını bile karşılarım" ifadelerini kullandı. Elektrik kesildiğinde kendi sayacına bağladığı kabloyu jeneratörde bulunan prize takan Gülsoy, böylelikle sorunsuz olarak elektrikten faydalanabiliyor.
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 00:36
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 4.434 izlenme - 2 yıl önce Tesla elektrikli araç olayını iyice geliştirdikten sonra çevre dostu şarj üniteleri ile ilgili çalışmalar yürütüyor. Burada da otomatik bir şekilde araca bağlanan bir şarj prototipini göreceğiz.
iPhone 6 Şarj Aleti ve Çift Yönlü USB Kablosu Görüntülendi 00:55
iPhone 6 Şarj Aleti ve Çift Yönlü USB Kablosu Görüntülendi 7.291 izlenme - 3 yıl önce Visit http://moca.co to Pre-Order
Keçeden Cep Telefonu Şarj Tutucu Nasıl Yapılır 02:20
Keçeden Cep Telefonu Şarj Tutucu Nasıl Yapılır 4.199 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da www.canimanne.com takipçileri için Keçe ile Cep Telefonu Şarj Ünitesi Yapımı videolu anlatım olarak paylaştık. keçe cep telefonu kılıfı keçe cep telefonu kılıfı fiyatları cep telefonu şarj aleti cep telefonu şarj istasyonu cep telefonu şarj aleti kaç volt cep telefonu şarj sorunu cep telefonu şarj otomatı cep telefonu şarj adaptörü
Sony Taşınabilir Şarj Cihazları 02:19
Sony Taşınabilir Şarj Cihazları 5.703 izlenme - 3 yıl önce Sony'nin ince ve kompakt taşınabilir şarj cihazı serisini keşfedin. http://bit.ly/YcHaJx
Soğan İle Telefon Şarj Etmek 00:45
Soğan İle Telefon Şarj Etmek 2.161 izlenme - 1 yıl önce Yeni şeyleri araştırmayı seven gençler cep telefonunu şarj edebilecek alternatif yollar arayıp buluyor. Soğan, enerji içeceği ve tornavida ile telefon sarj etme yöntemini de buldular. Cep telefonları ne kadar akıllı olursa olsun hala bir şarj sorunu var. Ortalama bir akıllı telefonun sarjı 24 saat sürüyor. Telefonun şarjı bitince bütün dünya ile irtibat kesiliyor gibi gelir çoğu insana. İşte elektrik olmadan alternatif yollarla telefonu şarj edebilme yöntemlerinden biri: MALZEMELER ÇOK BASİT Akıllı telefonu soğan ile şarj edebilmek için gerekli olan malzemeler; soğan, akıllı telefon, şarj kablosu, enerji içeceği ve tornavida. ELEKTRİK YOKSA SOĞAN VAR Soğanı tornavida ile delip 30 dakika enerji içeçeğinde bekletip çıkarınca bir havluyla kurulamak gerekiyor. Daha sonra şarj kablosunu bir tarafını soğana batırarak takıp diğer tarafını telefona takınca telefon şarj oluyor.
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 04:38
Gün Işığıyla Şapkaya Enerji Depolayan Diyarbakırlı Mucid 1.999 izlenme - 8 ay önce DİYARBAKIR'ın Bismil İlçesinde yaşayan ve daha önce cep telefonlarının ekranını görünmez kılan çip takılı özel tasarım gözlük yapan Celal Göger, bu kez çizgi film karakteri "Müfettiş Gatget"ten aldığı ilhamla sadece gün ışığından 1 kw enerji elde edebilecek bir şapka yaptı.Abinin kendi deyimiyle her şeyi "ŞARZ" ediyor.
Ateşle Telefonlarınızı Şarj Edin 00:50
Ateşle Telefonlarınızı Şarj Edin 1.482 izlenme - 1 yıl önce BioLite CampStove, LED ışıkları, cep telefonları ve diğer kişisel cihazları şarj etmek için elektrik üretiyor.
Samsung'dan Apple'a İnanılmaz Gönderme! 01:00
Samsung'dan Apple'a İnanılmaz Gönderme! 3.730 izlenme - 3 yıl önce Samsung Apple İle Sağlam Dalga Geçmiş
Telefonun Şarjı %1 olunca biz  00:06
Telefonun Şarjı %1 olunca biz 3.982 izlenme - 3 yıl önce Telefonun Şarjı %1 olunca biz
Taşınabilir Estream Hidroelektrik Jeneratörü 02:44
Taşınabilir Estream Hidroelektrik Jeneratörü 1.242 izlenme - 11 ay önce Akan suyla birlikte elektrik üretmeye yarıyan ve taşınabilir olan bir alet, Estream. Balık tuarken, akarsu kenarında kamp kurduğunuzda mobil aletlerinizi şarj edebilen taşınabilir bir jeneratör. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karpuzla Cep Telefonunu Şarj Etmenin Yolu 01:34
Karpuzla Cep Telefonunu Şarj Etmenin Yolu 2.005 izlenme - 2 yıl önce Cep telefonu şarjı günümüzde herkesin sorunu olabiliyor. Çözmek için bir sürü alternatif var. BUZ TUZ KARPUZLU ŞARJ ALETİ Bilim imkansız gibi görünen olayların gerçekleşmesini sağlıyor. Karpuzla cep telefonu şarj etmekte buna dahil. NASIL YAPILIYOR? Karpuz metal bir kabın içine bırakılıyor. Üstüne buz ve tuz ekleniyor karıştırdıktan sonra beklemeye başlanıyor. REAKSİYON AKIM ÜRETİYOR Orataya çıkan kimyasal reaksiyon elektrik akımı üretmeye başlıyor. Bu voltaj cep telefonunuzu doldurmaya yetiyor.
Aydınlatan ve Şarj Eden Bayan Çantası 03:48
Aydınlatan ve Şarj Eden Bayan Çantası 1.748 izlenme - 2 yıl önce Amasya Üniversitesi’nde öğrenim gören iki kız öğrencinin tasarladığı güneş enerjiyle çalışan düzenek, çanta içini aydınlatmasının yanı sıra cep telefonlarını da şarj ediyor.
Limon ile Telefon Şarj Etmek 04:04
Limon ile Telefon Şarj Etmek 269 izlenme - 3 ay önce Akü suyu, limon, iğne ve iletken teller kullanarak telefonun nasıl şarj edildiğini izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Cep Telefonunu 30 Saniyede Şarj Etmek 01:13
Cep Telefonunu 30 Saniyede Şarj Etmek 1.641 izlenme - 2 yıl önce İsrail merkezli bir şirket telefonları 30 saniyede şarj eden bir şarj cihazı geliştirmeyi başarmış. Tel-Aviv'de faaliyet gösteren StoreDot isimli şirket, bir süredir üzerinde çalıştığı prototip batarya cihazını Microsoft'un Think Next etkinliğinde kamuoyuna tanıtmış. Cihazın en büyük özelliği ise telefonları sadece 30 saniyede boşken tamamen doldurabiliyor olması... Şu an için prototip bir ürün olan ve ebatları bir laptop şarj cihazıyla aynı olan batarya teknolojisi Galaxy S4'ler üzerinde sorunsuz çalışıyormuş. Şirket yetkilileri, şarj adaptörlerinin kısa sürede diğer telefonları da destekleyeceğini ve 2016'da yaklaşık 30 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunacaklarını söylemiş.
Pda Teknoloji - Samsung N9000 & Galaxy S5  Kablosuz Şarj Tanıtımı 03:49
Pda Teknoloji - Samsung N9000 & Galaxy S5 Kablosuz Şarj Tanıtımı 2.235 izlenme - 3 yıl önce Samsung Galaxy S5 için Batarya şarj kiti ve batarya incelemesi bir arada. Satın Almak için Aşağıdaki bağlantıya gidin.
Pda Teknoloji - Samsung N9000 & Galaxy Note 3 Kablosuz Şarj 07:26
Pda Teknoloji - Samsung N9000 & Galaxy Note 3 Kablosuz Şarj 2.459 izlenme - 3 yıl önce Galaxy Note 3 ü kablosuz olarak nasıl şarj edebileceğinizi inceledik ve püf noktalara değindik umarız yararlı bir anlatım olmuştur. İyi seyirler. Satın almak için aşağıdaki bağlantıya gidiniz. http://www.pdateknoloji.com/arama/note 3 nillkin kablosuz
İsrailli Şirket StoreDot-5 Dakikada Şarj Eden Cihaz Ürünü 01:03
İsrailli Şirket StoreDot-5 Dakikada Şarj Eden Cihaz Ürünü 115 izlenme - 2 ay önce İsrailli şirket StoreDot telefonu 5 dakikada şarj eden bir cihaz geliştirdiklerini açıklamış.Hatta bu cihazı da 2018 in ilk aylarında piyasaya sürmeyi düşünüyorlarmış.Gerçekten devrim niteliğinde bir ürün iyi seyirler.