Hoşgeldiniz!

şarkı yazmak

Murat Kekilli Özgecan İçin Şarkı Yazdı 01:17
Murat Kekilli Özgecan İçin Şarkı Yazdı 739 izlenme - 3 yıl önce Murat Kekilli Özgecan için şarkı yazdı....... Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında......
Murat Kekilli Özgecan'ın Adına Yaptığı Şarkı 01:17
Murat Kekilli Özgecan'ın Adına Yaptığı Şarkı 200 izlenme - 3 yıl önce Murat Kekilli Özgecan'ın adına yaptığı şarkı Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Sağ Ele Şarkı Yazmak - Norm Ender 00:42
Sağ Ele Şarkı Yazmak - Norm Ender 128 izlenme - 3 yıl önce Türkçe sözlü underground rapin sert isimlerinden Norm Ender çıktığı televizyon programında sağ eline yazdığı eseri okuyor. Aysun Tuğba hepsi bizimdir Güzel poza ne denir? Önümde dergi En çekici manken sağ elimdir.
Hindistan'ın Yeni Starı 04:13
Hindistan'ın Yeni Starı 41 izlenme - 3 yıl önce Efenim Hindistan'da bir vatandaş kendisini anlatan bir şarkı yazmaya karar vermiş ve şarkı sözlerini tamamladıktan sonra en önemli olan adımlardan biri olan şarkı klibini çekmiş.Müthiş performans,olağanüstü müzik ve kendisine eşilk eden hatun'dan oluşan klibi izliyoruz.