Hoşgeldiniz!

Sarkozy Videoları İzle

obama ve sarkozy kızın içine böyle düştü:) 00:38
obama ve sarkozy kızın içine böyle düştü:) 17.304 izlenme - 8 yıl önce
Fransa'yı sallayan görüntü! G.Saray... 00:21
Fransa'yı sallayan görüntü! G.Saray... 1.272 izlenme - 2 yıl önce Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin oğlu Sneijder'in 14 numaralı formasıyla görüntülendi.
obama ve sarkozy kalçalara takıldı :)) 00:42
obama ve sarkozy kalçalara takıldı :)) 2.040 izlenme - 8 yıl önce obama ve sarkozy katıldığı bir toplantının çıkışında gözlerini bir güzel kızın kalçalarına bakmaktan alıkoyamadı :))
   Tüm dünyada Galatasaray! 02:17
Tüm dünyada Galatasaray! 858 izlenme - 2 yıl önce Sarkozy'nin oğlunun Galatasaray formasıyla gezerken görüntülenmesinin ardından, bu kez de bir Japon robot tanıtımı yaparken Sarı Kırmızılı formayla kayda takıldı.
Birand Sarkozy'e fransızca seslendi 01:15
Birand Sarkozy'e fransızca seslendi 1.310 izlenme - 5 yıl önce
Melih Gökçek'ten Sarkozy Taklidi 01:12
Melih Gökçek'ten Sarkozy Taklidi 1.074 izlenme - 5 yıl önce
Sarkozy türkiye 08:11
Sarkozy türkiye 933 izlenme - 5 yıl önce Soykırıma süper cevap türklerden
Mehmet Ali Birand'ın Sarkozy'e Fransızca Ayar Vermesi 01:18
Mehmet Ali Birand'ın Sarkozy'e Fransızca Ayar Vermesi 295 izlenme - 2 yıl önce Kanal D Ana Haber bülteninde gündemin en çok tartışılan konusunu yorumlayan Mehmet Ali Birand, Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'e "Türkçe sesleniyoruz Fransız kalıyorsun, biz de Fransızca seslenelim o zaman" diyerek mesaj yolladı. Mehmet Ali Birand'ın bu akıcı fransız konuşmasını duyduktan sonra keşke haberleride bu dilde sunsa demek geçmiştir bütün izleyicilerimizin aklından. Ya da yine bir şeyleri karıştırdı da biz çakamadık?
avrupa bu iki hareketi konuşuyor 01:00
avrupa bu iki hareketi konuşuyor 446 izlenme - 6 yıl önce italya başbakanı silvio Berlusconi fransa cumhurbaşkanı nicolas sarkozy’ye ’deli’mi dedi?portekiz’in başkenti lizbon’da yapılan nato görüşmeleri için gelen devlet başkanları ve başbakanların karşılanma seremonisi sırasında çekilen bu görüntüler romanya italya ve fransa’yı karıştırdı.
Tüm Dünyada Galatasaray 02:17
Tüm Dünyada Galatasaray 150 izlenme - 2 yıl önce Sarkozy'nin oğlunun Galatasaray formasıyla gezerken görüntülenmesinin ardından, bu kez de bir Japon robot tanıtımı yaparken Sarı Kırmızılı formayla kayda takıldı.
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 04:44
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 104 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide ilk olarak sigara yerine sakız, içki yerine üzüm ve erik, meyhane yerine manav gösterildiğini gördüğümde çok garipsedim. Ama sonra diğer dizilerle kıyas ettiğimde seviyenin gerçekten de çok yukarılarda olduğunu gördüm (en azından bana göre öyle). Bu videoda da dizinin küfür yerine kullandığı sıfatlara yer veriliyor. Bence bu dizi, Türkiye'deki dizi piyasasına birçok konuda örnek teşkil edebilecek seviyededir kanaatindeyim.
Fransa'yı sallayan Galatasaray görüntüsü... 00:21
Fransa'yı sallayan Galatasaray görüntüsü... 106 izlenme - 2 yıl önce Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin oğlu Sneijder'in 14 numaralı formasıyla görüntülendi.
Hollande'nin Erdoğan'ı Merdivenlerde Karşılaması 01:49
Hollande'nin Erdoğan'ı Merdivenlerde Karşılaması 98 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın G20 zirvesi için geldiği St. Petersburg'da Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile ikili bir görüşme yaptı. Görüşme sırasında Erdoğan'ı basamaklarda karşılayan Hollande'nin 'Fotoğraf intikamı planı' tutmadı.
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 04:49
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 117 izlenme - 2 yıl önce Berlusconi çok matrak adamdır. Videonun büyük kısmını o oluşturuyor. Bonus olarak Obama, Sarkozy, Merkel ve Kaddafi var. Bakalım Dünyayı yöneten liderler nasıl insanlarmış?
Klavye Delikanlıları - Sarkozy'nin Baklavayı Beğenmemesi 03:07
Klavye Delikanlıları - Sarkozy'nin Baklavayı Beğenmemesi 145 izlenme - 2 yıl önce Onlar klavye delikanlıları, onlar en tepkili topluluk, onlar bilgisayarları başından etrafa nefret ve öfke saçanlar... kimse onlar kadar tepkili ve öfkeli olamaz. Daha önceden shaggy'nin ölümüne verdikleri tepkiyle dikkat çeken delikanlılar, şimdi de sarkozy'e ağzının payını veriyor. Sende de sanki biraz klavye delikanlılığı var gibi geldi bana yoksa şüphen mi var http://www.facebook.com/gonkk
Celikhannet Sarkozy1 00:47
Celikhannet Sarkozy1 134 izlenme - 5 yıl önce Nikolas Sarkozy'ye tepki olsun diye yapılan kardan adam.
Birand vs Sarkozy - illuminati yeni dünya düzeni 00:52
Birand vs Sarkozy - illuminati yeni dünya düzeni 107 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Kaddafi Sarkozy'ye Meydan Okudu 01:13
Kaddafi Sarkozy'ye Meydan Okudu 79 izlenme - 3 yıl önce Libya Lideri Muammer Kaddafi Yaptığı Konuşmada Fransa Ve Fransa Lideri Lideri Nicolas Sarkozy'ye Meydan Okudu. "şimdi Fransa Kafasını Kaldırıyor Ve Libya'ya ...
Bu Ülke Artık Güçlensin, Yeter Artık Bu kadar Haksız Yere Çektiğimiz - Genç Bakış 05:15
Bu Ülke Artık Güçlensin, Yeter Artık Bu kadar Haksız Yere Çektiğimiz - Genç Bakış 63 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'de Abbas Güçlü'nün sunumu ile ekrana gelen Genç Bakış, Amasya üniversitesi öğrencileri ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i bir araya getirdi. MİT soruşturmasından üniversite harçlarına, terörden Ermeni soykırım iddialarına, şike soruşturmasından CHP'deki iç savaşa varana kadar bir çok konunun konuşulduğu programa üniversiteli CHPli bir gencin Gürsel Tekin ve CHP'nin politikalarına olan tepkisi damga vurdu. CHP'li öğrencinin kendisine ve partinin politikalarına yönelik sert eleştirileri Gürsel Tekin'e zor anlar yaşatırken, CHP'li genç sitemkar sözleriyle Gürsel Tekin'i yerle bir etti.
Abe Kozy Sarkozy 01:36
Abe Kozy Sarkozy 49 izlenme - 5 yıl önce abe kozy sarkozy
Sarkozy Taşköprüde Tatil Yapsın 00:49
Sarkozy Taşköprüde Tatil Yapsın 42 izlenme - 5 yıl önce
Nicolas Sarkozy'e Siyaset Yolu Kapanıyor Mu? 02:23
Nicolas Sarkozy'e Siyaset Yolu Kapanıyor Mu? 7 izlenme - 3 yıl önce Nicolas Sarkozy'e Siyaset Yolu Kapanıyor Mu? Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin, 2007 yılında yapılan seçimlerde zaferini ilan etmesinin ardından günümüze kadar hakkında altı ayrı soruşturma dosyası açıldı. Onlardan en dikkat çekeni ise seçim kampanyası sırasında dönemin Libya lideri Muammer Kaddafi’den milyonlarca Euro’luk mali destek aldığının iddia edilmesiydi. Sarkozy, Elysee’ye çıkmasının üzerinden birkaç ay geçmeden 80’li yıllardan beri Batı tarafından dışlanan Kaddafi’yi Paris’e davet etti. O da meşhur çadırını sarayın bahçesine kurdu. 2011 yılında Libya’da halk ayaklanmasının ardından başlatılan operasyondan günler önce ise ortaya atılan bir iddia kafaları karıştırmıştı. Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi, Trablus’ta ilk defa Euronews mikrofonlarına para transferinin doğru olduğunu söylüyordu: “Her şeyden önce Sarkozy, seçim kampanyası döneminde Libya’dan aldığı parayı geri vermek zorunda. Biz onun seçim kampanyasını finanse ettik ve elimizde kanıtlarımız var. Her şeyi ortaya çıkarmaya hazırız. Bütün detaylar elimizde, banka hesapları, belgeler, transfer hareketleri. Hepsini yakında açıklayacağız.” İddialar üzerine Fransız savcılar Sarkozy ve avukatı Thierry Herzog’un telefonlarını dinlemeye aldı. Sarkozy’nin başka bir isim üzerine kayıtlı telefonu olduğu belirlendi. Dinlemeler sonunda ikilinin L’Oreal soruşturması kapsamında polis ve savcılardan bilgi sızdırdığı ortaya çıkarıldı. Olaya karışan iki yüksek savcı Gilbert Azibert ve Patrick Sassoust da gözaltına alındı. Sarkozy, L’Oreal davasında hakkındaki soruşturma dosyalarına girmesi için Azibert’e Monaco’da yüksek bir görev teklif etmekle suçlanıyor. Mediapart internet sitesi ilk defa Sarkozy’nin Paul Bismuth adına alınmış başka bir telefon üzerinden gizli görüşmeler yaptığını duyurdu: “Nicolas Sarkozy Elysee’den ayrılmasından bu yana devletin bütün kurumlarında muhbirler ve gizli köstebeklerin olduğu bir şebeke oluşturdu. Sadece o ve iki kişi değil, çok sayıda kişi devam eden soruşturmalarla ilgili onu bilgilendirdi. Bu sadece basit bilgi almak değildi aynı zamanda adaletin normal işleyişine engel olmaya çalıştılar.” Dokunulmazlık zırhı bulunmayan Sarkozy’nin hakkındaki soruşturma dosyaları nedeniyle bir daha siyaset sahnesine dönemeyeceği yorumları yapılıyor.
Votez Nicolas Sarkozy ! 04:23
Votez Nicolas Sarkozy ! 11 izlenme - 5 yıl önce
Nicolas Sarkozy yaratılışı destekliyor 01:32
Nicolas Sarkozy yaratılışı destekliyor 2 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/22070/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Nicolas-Sarkozy-yaratilisi-destekliyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 08:01
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 1 izlenme - 6 yıl önce Fransa Cumhurbaskani Nicolas Sarkozy, 25 Subat Cuma günü G-20 Dönem Baskani sifatiyla ülkemize bir çalisma ziyareti gerçeklestirdi.
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 08:01
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 0 izlenme - 6 yıl önce Fransa Cumhurbaskani Nicolas Sarkozy, 25 Subat Cuma günü G-20 Dönem Baskani sifatiyla ülkemize bir çalisma ziyareti gerçeklestirdi.