Hoşgeldiniz!

sarkozy

obama ve sarkozy kızın içine böyle düştü:) 00:38
obama ve sarkozy kızın içine böyle düştü:) 17.306 izlenme - 9 yıl önce
Fransa'yı sallayan görüntü! G.Saray... 00:21
Fransa'yı sallayan görüntü! G.Saray... 1.275 izlenme - 3 yıl önce Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin oğlu Sneijder'in 14 numaralı formasıyla görüntülendi.
obama ve sarkozy kalçalara takıldı :)) 00:42
obama ve sarkozy kalçalara takıldı :)) 2.041 izlenme - 9 yıl önce obama ve sarkozy katıldığı bir toplantının çıkışında gözlerini bir güzel kızın kalçalarına bakmaktan alıkoyamadı :))
Birand Sarkozy'e fransızca seslendi 01:15
Birand Sarkozy'e fransızca seslendi 1.310 izlenme - 6 yıl önce
   Tüm dünyada Galatasaray! 02:17
Tüm dünyada Galatasaray! 868 izlenme - 3 yıl önce Sarkozy'nin oğlunun Galatasaray formasıyla gezerken görüntülenmesinin ardından, bu kez de bir Japon robot tanıtımı yaparken Sarı Kırmızılı formayla kayda takıldı.
Melih Gökçek'ten Sarkozy Taklidi 01:12
Melih Gökçek'ten Sarkozy Taklidi 1.076 izlenme - 6 yıl önce
Sarkozy türkiye 08:11
Sarkozy türkiye 933 izlenme - 6 yıl önce Soykırıma süper cevap türklerden
Mehmet Ali Birand'ın Sarkozy'e Fransızca Ayar Vermesi 01:18
Mehmet Ali Birand'ın Sarkozy'e Fransızca Ayar Vermesi 357 izlenme - 3 yıl önce Kanal D Ana Haber bülteninde gündemin en çok tartışılan konusunu yorumlayan Mehmet Ali Birand, Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'e "Türkçe sesleniyoruz Fransız kalıyorsun, biz de Fransızca seslenelim o zaman" diyerek mesaj yolladı. Mehmet Ali Birand'ın bu akıcı fransız konuşmasını duyduktan sonra keşke haberleride bu dilde sunsa demek geçmiştir bütün izleyicilerimizin aklından. Ya da yine bir şeyleri karıştırdı da biz çakamadık?
avrupa bu iki hareketi konuşuyor 01:00
avrupa bu iki hareketi konuşuyor 450 izlenme - 7 yıl önce italya başbakanı silvio Berlusconi fransa cumhurbaşkanı nicolas sarkozy’ye ’deli’mi dedi?portekiz’in başkenti lizbon’da yapılan nato görüşmeleri için gelen devlet başkanları ve başbakanların karşılanma seremonisi sırasında çekilen bu görüntüler romanya italya ve fransa’yı karıştırdı.
Tüm Dünyada Galatasaray 02:17
Tüm Dünyada Galatasaray 151 izlenme - 3 yıl önce Sarkozy'nin oğlunun Galatasaray formasıyla gezerken görüntülenmesinin ardından, bu kez de bir Japon robot tanıtımı yaparken Sarı Kırmızılı formayla kayda takıldı.
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 04:49
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 173 izlenme - 3 yıl önce Berlusconi çok matrak adamdır. Videonun büyük kısmını o oluşturuyor. Bonus olarak Obama, Sarkozy, Merkel ve Kaddafi var. Bakalım Dünyayı yöneten liderler nasıl insanlarmış?
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 04:44
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 126 izlenme - 3 yıl önce Bu dizide ilk olarak sigara yerine sakız, içki yerine üzüm ve erik, meyhane yerine manav gösterildiğini gördüğümde çok garipsedim. Ama sonra diğer dizilerle kıyas ettiğimde seviyenin gerçekten de çok yukarılarda olduğunu gördüm (en azından bana göre öyle). Bu videoda da dizinin küfür yerine kullandığı sıfatlara yer veriliyor. Bence bu dizi, Türkiye'deki dizi piyasasına birçok konuda örnek teşkil edebilecek seviyededir kanaatindeyim.
Hollande'nin Erdoğan'ı Merdivenlerde Karşılaması 01:49
Hollande'nin Erdoğan'ı Merdivenlerde Karşılaması 111 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın G20 zirvesi için geldiği St. Petersburg'da Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile ikili bir görüşme yaptı. Görüşme sırasında Erdoğan'ı basamaklarda karşılayan Hollande'nin 'Fotoğraf intikamı planı' tutmadı.
Fransa'yı sallayan Galatasaray görüntüsü... 00:21
Fransa'yı sallayan Galatasaray görüntüsü... 107 izlenme - 3 yıl önce Fransa eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin oğlu Sneijder'in 14 numaralı formasıyla görüntülendi.
Klavye Delikanlıları - Sarkozy'nin Baklavayı Beğenmemesi 03:07
Klavye Delikanlıları - Sarkozy'nin Baklavayı Beğenmemesi 156 izlenme - 3 yıl önce Onlar klavye delikanlıları, onlar en tepkili topluluk, onlar bilgisayarları başından etrafa nefret ve öfke saçanlar... kimse onlar kadar tepkili ve öfkeli olamaz. Daha önceden shaggy'nin ölümüne verdikleri tepkiyle dikkat çeken delikanlılar, şimdi de sarkozy'e ağzının payını veriyor. Sende de sanki biraz klavye delikanlılığı var gibi geldi bana yoksa şüphen mi var http://www.facebook.com/gonkk
Celikhannet Sarkozy1 00:47
Celikhannet Sarkozy1 137 izlenme - 6 yıl önce Nikolas Sarkozy'ye tepki olsun diye yapılan kardan adam.
Birand vs Sarkozy - illuminati yeni dünya düzeni 00:52
Birand vs Sarkozy - illuminati yeni dünya düzeni 109 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Kaddafi Sarkozy'ye Meydan Okudu 01:13
Kaddafi Sarkozy'ye Meydan Okudu 79 izlenme - 4 yıl önce Libya Lideri Muammer Kaddafi Yaptığı Konuşmada Fransa Ve Fransa Lideri Lideri Nicolas Sarkozy'ye Meydan Okudu. "şimdi Fransa Kafasını Kaldırıyor Ve Libya'ya ...
Bu Ülke Artık Güçlensin, Yeter Artık Bu kadar Haksız Yere Çektiğimiz - Genç Bakış 05:15
Bu Ülke Artık Güçlensin, Yeter Artık Bu kadar Haksız Yere Çektiğimiz - Genç Bakış 67 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de Abbas Güçlü'nün sunumu ile ekrana gelen Genç Bakış, Amasya üniversitesi öğrencileri ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i bir araya getirdi. MİT soruşturmasından üniversite harçlarına, terörden Ermeni soykırım iddialarına, şike soruşturmasından CHP'deki iç savaşa varana kadar bir çok konunun konuşulduğu programa üniversiteli CHPli bir gencin Gürsel Tekin ve CHP'nin politikalarına olan tepkisi damga vurdu. CHP'li öğrencinin kendisine ve partinin politikalarına yönelik sert eleştirileri Gürsel Tekin'e zor anlar yaşatırken, CHP'li genç sitemkar sözleriyle Gürsel Tekin'i yerle bir etti.
Abe Kozy Sarkozy 01:36
Abe Kozy Sarkozy 49 izlenme - 6 yıl önce abe kozy sarkozy
Sarkozy Taşköprüde Tatil Yapsın 00:49
Sarkozy Taşköprüde Tatil Yapsın 42 izlenme - 6 yıl önce
Nicolas Sarkozy yaratılışı destekliyor 01:32
Nicolas Sarkozy yaratılışı destekliyor 5 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/22070/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Nicolas-Sarkozy-yaratilisi-destekliyor A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 08:01
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 2 izlenme - 7 yıl önce Fransa Cumhurbaskani Nicolas Sarkozy, 25 Subat Cuma günü G-20 Dönem Baskani sifatiyla ülkemize bir çalisma ziyareti gerçeklestirdi.
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 08:01
Fransa-Basın Toplantısı - Sarkozy 0 izlenme - 7 yıl önce Fransa Cumhurbaskani Nicolas Sarkozy, 25 Subat Cuma günü G-20 Dönem Baskani sifatiyla ülkemize bir çalisma ziyareti gerçeklestirdi.