Hoşgeldiniz!

şarküteri

Aç Kalan Serçe Şarküteri Reyonuna Girdi 00:47
Aç Kalan Serçe Şarküteri Reyonuna Girdi 167 izlenme - 2 ay önce Dışarıda yiyecek bulamayan ve aç kalan serçe, şarküteri reyonunda bulunan yemek standına girdi. Şaşkınlığını gizleyemeyen müşteriler cep telefonlarına sarılıp kuşu görüntülemeye başladı.
Müşterileri Şoka Sokan Görüntü  00:34
Müşterileri Şoka Sokan Görüntü 196 izlenme - 2 yıl önce Şarküteri dolabına giren sıçan ilginç görüntüler oluşturdu. Alışveriş için şarküteriye giren müşteriler şok bir manzarayla karşılaştı. Et ve süt ürünlerinin bulunduğu dolaba giren bir sıçan içeridekilerin dikkatini çekti.
Korcan Karar'la ŞOK - Şarküteri 04:16
Korcan Karar'la ŞOK - Şarküteri 335 izlenme - 2 yıl önce Korcan Karar'la ŞOK bizi yine delicesine bilgilendiriyor, yanlışlarımızı yüzümüze tokat gibi çarpıp sokaktaki vatandaşın da aklını alıyor. Bu haberden sonra tabelacılar köşe olmuş, daha önce şarküteriye gitmeyenler şarküteriye gitmeye başlamış, sabi sübyanlar ise n'oluyo demiştir. Utanın şarküteri sahipleri, yıllarca domuz kasaplığı yapmışsınız.Buralarda içki, kumar gibi alışverişler yapılır Cevat Abi.Haklısın Benjamin.
Kedinin 1100$ Ziyafeti 00:50
Kedinin 1100$ Ziyafeti 186 izlenme - 2 yıl önce Evsiz kedi rusya vladivostok`da bir markette ziyafet çekmiş.bizede yarasın demek düşer, toplamda 1100$ zarar varmış.
Namlı Mustafa 07:31
Namlı Mustafa 474 izlenme - 10 yıl önce fırın,şarküteri,karadeniz havası,işadamı,harika ses,balcı,peynir ci.gezgin...
Delicatessen - Ritim Sahnesi 02:35
Delicatessen - Ritim Sahnesi 84 izlenme - 3 yıl önce Delicatessen, (Amelie'nin yönetmeni) Jean Pierre Jeunet ve Marc Caro tarafından sunulan eşsiz bir zeka ürünüdür.Dominique Pinon oynamıştır filmde.Verdiği o kadar çok mesaj var ki tam bir kara komedi!"Açlıktan birbirini yiyen insanlar" evet,düşüncenin eyleme geçtiği andır bu.Ve daha neler neler...Mesela Dominique'nin taksiciye ücret olarak mercimek vermesi,takas usulü vs vs...Bu filmi izlemelisiniz!Bir filmin jeneriği dahi bu kadar dahiyane mi olur bre zındık...(jenerik için:http://www.youtube.com/watch?v=VtbTe52lmlc)Videodaki ritim sahnesi ise filmin en can alıcı sahnelerinden...İzleyiniz.
Kim Nasiplenmek İster 06:03
Kim Nasiplenmek İster 119 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezinirken bulduğum, çok komik olduğunu söyleyemesem de Kenan Işık'ın ses tonu ve konuşma tarzını gayet iyi yakalamış olan bir video. Kendini komik sanan ... ya da şanzelize ... videoları varsa bu neden olmasın diye düşündüm.
Çiftlikbank sipariş - kargo 03:15
Çiftlikbank sipariş - kargo 4 izlenme - 2 ay önce çiftlikbank zeytin
flamezero eurovision 2008 turkey deli 06:00
flamezero eurovision 2008 turkey deli 98 izlenme - 7 yıl önce sadece eğlence amaçlıdır - bir "a-lee & iso" vidyosu - flamezero productions flamezero productions-acımayacak feat. apaçi stayla flamezero - alones flamezero-fatih ürek-sus ve mouse'un ölümü flamezero flamezero - a lee'yle osman - uçurum flamezero - raptiye rap rap & meşk-i memnu flamezero - gothic rock emo mix flamezero-karışık parodi flamezero - kıpır kıpır flamezero - eurovision 2008 türkiye - deli - ... dan sonra flamezero - vay anam vay flamezero - nostalji sh0w flamezero - nostalji şo
Erman Toroğlu: Bakkal, Şarküteriyi Yendi (Gençlerbirliği 2 Beşiktaş 1) 10:55
Erman Toroğlu: Bakkal, Şarküteriyi Yendi (Gençlerbirliği 2 Beşiktaş 1) 4 izlenme - 4 ay önce Zedeleyici yorumların adamı Erman Toroğlu gene imzasını koydu.Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne yenilmesini çok farklı yorumladı
İslami Facebook - Salambook 02:12
İslami Facebook - Salambook 43 izlenme - 3 yıl önce "Manita bulabilir miyiz, içki resmi paylaşabilir miyiz, siteye abdestli mi girmek gerekiyor, üye olursak sevaba girer miyiz..." tarzı sorulara cevap vermek zorunda kalan Salamworld temsilcisi, 2 milyar müslümanın oluşturduğu pazarı hedeflediklerini söyleyerek dekolteli, bikinili, erotik resimlerin paylaşımına izin vermeyeceklerini ayrıca flört önüne bir engel koyamayacaklarını da belirtti hamdolsun...