Hoşgeldiniz!

şarlo

Kukuli - Şarlo 00:38
Kukuli - Şarlo 149.123 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id9846... Kukulinin tüm bölümleri için: goo.gl/YZiQ3y Kukulinin tüm şarkıları için: goo.gl/peBQ3r Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Charlie Chaplin - Il Circo 03:10
Charlie Chaplin - Il Circo 5.073 izlenme - 3 yıl önce Chaplin' in baş yapıtlarından biri olan Il Circo filminden, saf göt korkusunu, cesareti, özgüven patlamasını ve akabinde yırtılışını yaklaşık 3 dakika içerisinde gösteren harika bir sahne.
Şarlo (Charlie Chaplin)  -  The Kid 02:16
Şarlo (Charlie Chaplin) - The Kid 2.148 izlenme - 2 yıl önce Her filmi ayri bir keyif, her filmi ayri bir eğlence verir insana. 8mm film dedin mi aklima ilk paytak yürüyüşüyle Şarlo gelir, bu da "The Kid" isimli filminden keyifli bir sahne
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 05:07
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 1.531 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir sinema efsane, Chaplin'i tanıyoruz. Rahmetlinin son yıllarında İsviçre'de ve kötürüm larak yaşadığını, naaşının nebbaşlarca çalınıp, sonradan gölün dibinden çıktığını ben de yeni öğrendim.
Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 05:09
Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 1.111 izlenme - 3 yıl önce İngiliz asıllı amerikalı Charlie Chaplin ülkesi İngiltereye ziyarette buluınur. Lakin amerikaya tekrar dönmesinin yasak olduğu söylenir. Bunun üzerine İsviçrede yaşamaya karar veren Şarlo 1972 yılında oscar onur ödülünü almak için amerikaya davet edilir. Videonun altyazılısını aramama rağmen bulamadım.
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 02:32
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 1.020 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin in 1925 yılında yönetip rol aldığı Altına Hücum filminde mahsur kaldığı kulübede açlıktan ayakkabısının tekini pişirip yediği sahnedir. İnsana yanı başında duran terliklerine bir bakış atmasına sebebiyet verir. Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 2. filmi olarak kabul edeilen film hakkında, unutulmaz oyuncu da " bu filmimle hatırlanmak isterim " demiştir.
Charlie Chaplin - The Bank (1915) 03:29
Charlie Chaplin - The Bank (1915) 649 izlenme - 2 yıl önce Chaplin in 1915 yılında senaryo, yönetmen ve başrol oyunculuğunu yaptığı filmden bir kesittir. Temizlik görevlisi olarak çalıştığı bankada sekretere aşık olup reddedilen Charlie nin aşkına karşılık alma yolunda ilerleyişidir. filmde, duygusal olduğu kadar sergilediği dövüş teknikleriyle de gerekirse ne denli cengaver olabileceğinin sinyallerini vermiştir dosta düşmana.
Charlie Chaplin - Musicien (1916) (20 Dakika) 18:14
Charlie Chaplin - Musicien (1916) (20 Dakika) 676 izlenme - 3 yıl önce kendine benzeyenler yarismasina katilip da üçüncü gelmis olan mükemmel oyuncu/yönetmen/senarist/prodüktör Charlie Chaplin ' in "Musicien" isimli eseridir efendim...Alkislarla Yaşasın...
Charlie Chaplin - Yanlışlıkla 1 Mayıs'ta Bayrakçı Olmak 00:57
Charlie Chaplin - Yanlışlıkla 1 Mayıs'ta Bayrakçı Olmak 1.018 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin'in "Modern Times" adlı eserinden harikulade bir yanlış anlaşılma sahnesi. İyilikseverliği ve saflığı nedeniyle Şarlo'nun başına büyük bir işin geldiği işte o an... alkışlıyoruz.
Büyük İmparator 03:53
Büyük İmparator 1.096 izlenme - 9 yıl önce
Charlie Chaplin - Je Cherche Apres Titine (Modern Times) 03:06
Charlie Chaplin - Je Cherche Apres Titine (Modern Times) 369 izlenme - 3 yıl önce Şarlo'nun sesinin ilk duyulduğu andır ve şarkının sözlerinin tamamı anlamsızdır. Charlie Chaplin - Modern Times Müziği: Titina (Je Cherche apres Titine)
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 02:06
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 249 izlenme - 2 yıl önce Şarlo karakteriyle kalbimize taht kuran sinemanın eşsiz yeteneği charlie chaplin konu olarak büyük buhran sonrası bir işçinin hayatını ele aldığı başyapıtı Asri zamanlar (aka modern times) adlı filminin final sahnesi. little tramp (charlie chaplin) bir çok kez işe girmiş ama talihsizlikler başını terketmemiştir. artık takati kalmamış olan sevgilisi " denemenin ne anlamı var ki?" diye sorar ve hayatı özetleyen motto gelir üstadın ağzından " Neşelen,asla vazgeçme,bir şekilde halledeceğiz!". Dipnot:filmin orjinal metininde little tramp (charlie chaplin) hastanede sinir krizi geçirirken sevgilisi hemşire olmuş ve ona yardım etmektedir, ama chaplin bu hüzünlü finali kaldırmış ve filmi mutlu sonla bitirmiştir.
Seni Yazdım Kalbime-Rossi Sonquez 02:51
Seni Yazdım Kalbime-Rossi Sonquez 615 izlenme - 7 yıl önce seni yazdım kalbime- -rossi sonquez dt esra şarlo mc ekrem -beat by dj costantıne
HUMAN  RİGHTS 03:37
HUMAN RİGHTS 244 izlenme - 4 yıl önce Şarlo Durum Tespiti
Bu Da Küçük Şarlo 01:43
Bu Da Küçük Şarlo 87 izlenme - 3 yıl önce Vine fenomeni 3 buçuk yaşındaki Kuzey Yılmaz'dan slapstick tadında harika bir skeç...