Hoşgeldiniz!

Şarlo Videoları İzle

Charlie Chaplin - Modern Times  (83 dk) 01:23:10
Charlie Chaplin - Modern Times (83 dk) 12.224 izlenme - 1 yıl önce Charlie Chaplin'in "Modern Zamanlar" adıyla bilinen 1936 yapımı başyapıtlarından birisi. 1929 dünya ekonomik krizinin ardından ABD'de yaşananları bir işçinin gözüyle çok güzel anlatıyor. Başroldeki diğer isim ise Chaplin'in o dönemki eşi Paulette Goddard. Yaşadığı sistemi acımasızca eleştirirken aynı zamanda insanları güldürmeyi başaran film yaşadığımız dünyaya dair çok şey anlatıyor. Alkışlar büyük usta ve unutulmaz eseri için gelsin...
Charlie Chaplin - Il Circo 03:10
Charlie Chaplin - Il Circo 4.540 izlenme - 2 yıl önce Chaplin' in baş yapıtlarından biri olan Il Circo filminden, saf göt korkusunu, cesareti, özgüven patlamasını ve akabinde yırtılışını yaklaşık 3 dakika içerisinde gösteren harika bir sahne.
Charlie Chaplin - The Kid (50 dakika) 52:31
Charlie Chaplin - The Kid (50 dakika) 1.953 izlenme - 2 yıl önce Charlie Chaplin'in 1921 yapımı The Kid (Yumurcak) filmi, yoksul bir adamın terk edilmiş bir bebeği evlat edinmesiyle birlikte başından geçen komik ve hüzünlü olayları konu alır. Film bu açıdan Kemal Sunal'ın Garip adlı filmiyle de benzerlik gösterir. The Kid ve Garip filmindeki benzer sahneler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16306/kemal-sunal-amp-charlie-chaplin-benzer-sahneler
Şarlo (Charlie Chaplin)  -  The Kid 02:16
Şarlo (Charlie Chaplin) - The Kid 1.303 izlenme - 1 yıl önce Her filmi ayri bir keyif, her filmi ayri bir eğlence verir insana. 8mm film dedin mi aklima ilk paytak yürüyüşüyle Şarlo gelir, bu da "The Kid" isimli filminden keyifli bir sahne
Charlie Chaplin - Limelight [1952]  02:11:34
Charlie Chaplin - Limelight [1952] 1.108 izlenme - 1 yıl önce Charlie Chaplin'in yazıp yönettiği Sahne Işıkları filmini altyazılı olarak izleyebilirsiniz. -- Charlie Chaplin ve Buster Keaton'ı ilk ve son kez buluşturan film; bir devrin sonu ve iki ustanin vedasi olarak. --Çekildikten 21 yıl sonra oscar ödülü kazanan film. --Umutsuzluğa düşmüş bir balerini yeniden hayata döndürmeye çalışan komedyenin hikayesi. --Charles Chaplin in son filmlerinden olma özelliğini taşıyan 1952 yapımı dram-komedi nin her zaman olduğı gibi ustalıkla harmanlandığı Sahne Işıkları... Pek fazla bilinmeyen ve ne yazık ki ilgi görmeyen bir klasik. --"Zaman en iyi yazardır. Her zaman mükemmel sonu yazar" Oyuncular ; Charles Chaplin (Calvero) Buster Keton (Calvero'nun Partneri) Claire Bloom (Thereza) Nigel Bruce (Postant)
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 05:07
Kilometre Taşları - Charlie Chaplin 1.368 izlenme - 2 yıl önce Gerçek bir sinema efsane, Chaplin'i tanıyoruz. Rahmetlinin son yıllarında İsviçre'de ve kötürüm larak yaşadığını, naaşının nebbaşlarca çalınıp, sonradan gölün dibinden çıktığını ben de yeni öğrendim.
Charlie Chaplin - Yanlışlıkla 1 Mayıs'ta Bayrakçı Olmak 00:57
Charlie Chaplin - Yanlışlıkla 1 Mayıs'ta Bayrakçı Olmak 786 izlenme - 2 yıl önce Charlie Chaplin'in "Modern Times" adlı eserinden harikulade bir yanlış anlaşılma sahnesi. İyilikseverliği ve saflığı nedeniyle Şarlo'nun başına büyük bir işin geldiği işte o an... alkışlıyoruz.
Charlie Chaplin - Musicien (1916) (20 Dakika) 18:14
Charlie Chaplin - Musicien (1916) (20 Dakika) 539 izlenme - 2 yıl önce kendine benzeyenler yarismasina katilip da üçüncü gelmis olan mükemmel oyuncu/yönetmen/senarist/prodüktör Charlie Chaplin ' in "Musicien" isimli eseridir efendim...Alkislarla Yaşasın...
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 02:32
Charlie Chaplin - The Gold Rush ( Ayakkabı Yeme Sahnesi ) 625 izlenme - 2 yıl önce Charlie Chaplin in 1925 yılında yönetip rol aldığı Altına Hücum filminde mahsur kaldığı kulübede açlıktan ayakkabısının tekini pişirip yediği sahnedir. İnsana yanı başında duran terliklerine bir bakış atmasına sebebiyet verir. Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 2. filmi olarak kabul edeilen film hakkında, unutulmaz oyuncu da " bu filmimle hatırlanmak isterim " demiştir.
Charlie Chaplin - The Bank (1915) 03:29
Charlie Chaplin - The Bank (1915) 407 izlenme - 1 yıl önce Chaplin in 1915 yılında senaryo, yönetmen ve başrol oyunculuğunu yaptığı filmden bir kesittir. Temizlik görevlisi olarak çalıştığı bankada sekretere aşık olup reddedilen Charlie nin aşkına karşılık alma yolunda ilerleyişidir. filmde, duygusal olduğu kadar sergilediği dövüş teknikleriyle de gerekirse ne denli cengaver olabileceğinin sinyallerini vermiştir dosta düşmana.
Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 05:09
Charlie Chaplin'in 1972'de Aldığı Oscar Onur Ödülü 601 izlenme - 2 yıl önce İngiliz asıllı amerikalı Charlie Chaplin ülkesi İngiltereye ziyarette buluınur. Lakin amerikaya tekrar dönmesinin yasak olduğu söylenir. Bunun üzerine İsviçrede yaşamaya karar veren Şarlo 1972 yılında oscar onur ödülünü almak için amerikaya davet edilir. Videonun altyazılısını aramama rağmen bulamadım.
Büyük İmparator 03:53
Büyük İmparator 1.089 izlenme - 8 yıl önce
Charlie Chaplin - Je Cherche Apres Titine (Modern Times) 03:06
Charlie Chaplin - Je Cherche Apres Titine (Modern Times) 270 izlenme - 2 yıl önce Şarlo'nun sesinin ilk duyulduğu andır ve şarkının sözlerinin tamamı anlamsızdır. Charlie Chaplin - Modern Times Müziği: Titina (Je Cherche apres Titine)
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 02:06
(Modern times) Asri zamanlar final sahnesi 157 izlenme - 1 yıl önce Şarlo karakteriyle kalbimize taht kuran sinemanın eşsiz yeteneği charlie chaplin konu olarak büyük buhran sonrası bir işçinin hayatını ele aldığı başyapıtı Asri zamanlar (aka modern times) adlı filminin final sahnesi. little tramp (charlie chaplin) bir çok kez işe girmiş ama talihsizlikler başını terketmemiştir. artık takati kalmamış olan sevgilisi " denemenin ne anlamı var ki?" diye sorar ve hayatı özetleyen motto gelir üstadın ağzından " Neşelen,asla vazgeçme,bir şekilde halledeceğiz!". Dipnot:filmin orjinal metininde little tramp (charlie chaplin) hastanede sinir krizi geçirirken sevgilisi hemşire olmuş ve ona yardım etmektedir, ama chaplin bu hüzünlü finali kaldırmış ve filmi mutlu sonla bitirmiştir.
HUMAN  RİGHTS 03:37
HUMAN RİGHTS 234 izlenme - 3 yıl önce Şarlo Durum Tespiti
Seni Yazdım Kalbime-Rossi Sonquez 02:51
Seni Yazdım Kalbime-Rossi Sonquez 615 izlenme - 6 yıl önce seni yazdım kalbime- -rossi sonquez dt esra şarlo mc ekrem -beat by dj costantıne
Bu da Küçük Şarlo 01:43
Bu da Küçük Şarlo 77 izlenme - 2 yıl önce Vine fenomeni 3 buçuk yaşındaki Kuzey Yılmaz'dan slapstick tadında harika bir skeç...