Hoşgeldiniz!

sarmak

Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 00:52
Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 4.660 izlenme - 6 ay önce #saltbae etiketiyle Abd'nin ünlendirdiği Nusret baya baya ABD halkına örnek oluyor, herkes onun yolundan ilerliyor. Keyifli seyirler...
Birini Halıya Sarıp Kaçırmak Mümkün Mü? | Kadıköy'de Test Ettik 04:51
Birini Halıya Sarıp Kaçırmak Mümkün Mü? | Kadıköy'de Test Ettik 2.996 izlenme - 4 ay önce Bir insanı halıya sarıp kaçırmak mümkün mü? Mavi Boncuk filmindeki yöntemi test etmek istedik. Melih'i halıya sarıp Kadıköy sokaklarında dolaştırdık. Bakalım fark eden oldu mu? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Seyir Halindeki Araçtan Sarkarak Dans Etmek 00:21
Seyir Halindeki Araçtan Sarkarak Dans Etmek 4.546 izlenme - 1 yıl önce Bu enteresan videoyu hep birlikte izliyoruz efendim.
Sigara Saran Papağan 01:13
Sigara Saran Papağan 1.561 izlenme - 3 yıl önce Papağan kendi kendine yardım almadan sigara sarıyor .yetenekli kuş bir de bunların konuşanları varmış bir arkadaşım söylemişti. Ben görmedim.
Yürüyen Merdivenin Bozuk Kaset Gibi Sarması 00:30
Yürüyen Merdivenin Bozuk Kaset Gibi Sarması 196 izlenme - 4 ay önce İtiraf edin hepimiz asansör de veya yürüyen merdivenler de bu tarz olayların olmasından korkuyoruz.
Her Şeyi Yaratabilen Makine 05:03
Her Şeyi Yaratabilen Makine 545 izlenme - 2 yıl önce Her türlü atığı birşeylere dönüştürebilen makine(!) İsviçreli bilim adamlarının son harikası. Eğer videoyu geriye sararak izlerseniz sanki herşeyi yok ediyormuş gibi görünüyor. Ayrıca mafyaların bunun sayesinde adam yaptığı da düşünülmektedir.
Aşık Sefai - Seni Sarmak İçin 01:38
Aşık Sefai - Seni Sarmak İçin 912 izlenme - 5 yıl önce
Atilla Kaptan ile Namaz Sarığı Sarmak 01:05
Atilla Kaptan ile Namaz Sarığı Sarmak 151 izlenme - 11 ay önce Atilla Kaptan bizlere namaz sarığının nasıl sarılacağını anlatıyor.
Yokuşa Saran Kamyon Gibi Konuşan Bakan 00:43
Yokuşa Saran Kamyon Gibi Konuşan Bakan 344 izlenme - 2 yıl önce Bakan Bey çağrı merkezi açılışı yapıp ilk telefonlada kendisi görüşüp şovunu yapmak istemiş lakin ilk aranan vatandaş da pek bir dobra çıkmış efenim yapıştırmış lafı sonrasında da bakan bu olayı herkesle paylaşınca yancılarada kahkaha dolu anlar yaratmak düşmüş, onlar ermiş muradına biz çıkalım nereye?
Hipnoz Edici Puro Sarımı 04:19
Hipnoz Edici Puro Sarımı 354 izlenme - 2 yıl önce Güney Amerikalı kardeşimizin go pro ile çekilmiş baş döndüren puro sarımı ekranlarınızda.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172333/puro-nasil-yapilir
GTA Vice City - Commodore 64 Versiyonu (Final Görevi) 06:18
GTA Vice City - Commodore 64 Versiyonu (Final Görevi) 213 izlenme - 2 yıl önce Sarardık kasetleri ki oyun başlasın. En çok da misafir geldiğinde çalışmasın diye türlü cinslikler yaptığınız kasetin çalışırken evde kimse yokken özene bezene beklediğiniz kaset çalışmaz mıydı işte o zaman hak ederdin küfrü C64 hiç kızma. Eğer GTA C64 zamanında çıksaydı nasıl olurduya dair kısa bir video.
Sensizlik Çok Acı 03:28
Sensizlik Çok Acı 879 izlenme - 8 yıl önce yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)))
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 01:14
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 168 izlenme - 3 yıl önce Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 00:30
Örümceğin Müthiş Ağ Örme Tekniği 190 izlenme - 3 yıl önce Açıklanacak fazla bir durum yok, örümceğin o mükemmel işçiliğini kameraya almışlar. İzlerken insan büyüleniveriyor adeta.
Klip Arkası 1980'lerden 01:13
Klip Arkası 1980'lerden 132 izlenme - 2 yıl önce Takvimler 1980i gösterirken ünlü bir türkücünün klip çekimleri yapılmaktadır.Tabii ki o zamanlar imkanlar kısıtlıdır. Müzik pilli kasetçalardan çalmakta, tüm klipler dağlarda çekilmektedir. Teknik imkansızlıklar mesela kaset sarması sanatın gelişimine engel olmaktadır. Ama manken kızlarımızın zekasının 2009 yılında bile aynı ivmeyle ilerlemeye devam etmesi yadsınamaz bir gerçektir.
Çocukların Walkman Görünce Verdikleri Tepki 07:22
Çocukların Walkman Görünce Verdikleri Tepki 116 izlenme - 3 yıl önce İZleyeceğiniz video ''Kids React'' adlı programın bir bölümüdür. iPad, iPhone, Android ile büyüyen bir çağın 90'ların iPod'u olan Walkman'e verdikleri tepkiyi izliyoruz efenim. Kalemle kaset sarmanın hazzına varamamamış olmaları da onların kaybıdır efenim. İyi seyirler.
Sony Walkman Reklamı 02:00
Sony Walkman Reklamı 88 izlenme - 2 yıl önce 1978 de ilki yapılan walkman kısa sürede tüm dünyaya yayıldı ve yoğun kullanıcı sayısına ulaştı, 80lerde doğupta ergenliğinde walkmani olmayan kişi pekte yoktur diye düşünüyorum, biz walkmanlarla, kasetlerle ve kulaklıklarla büyüdük. Walkmanda en gıcık nokta pilinin zayıfladığı an kasetin dönme gücünün yavaşlaması ve sesin yavaşlayıp bir garip gelmesiydi, bir öğrenci olarak yanımızda pil taşımak zorunda kalmak sinir bi durumdu.
Dunyanin Yuvarlakligi 05:16
Dunyanin Yuvarlakligi 68 izlenme - 3 yıl önce dunyanin yuvarlakligi ile ilgili ayetler en doğrusunu ALLAH bilir video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun video mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
200 Metre Streç Film ile Sarıp Sarmalanmak 04:39
200 Metre Streç Film ile Sarıp Sarmalanmak 2 izlenme - 8 ay önce Çılgın babamız bu sefer de sevgili kızını ''seni sarıp sarmalarım guzum benim'' dercesine kendine streç film ile bağlamış. Bu adam gomedi ya ama ''g'' ile. Keyifli seyirler efendim...