Hoşgeldiniz!

Sarp Leventoğlu

Sarp Levendoğlu Gizlice Evlendi Mi? - Magazin Turu - Pazar Sürprizi 05:07
Sarp Levendoğlu Gizlice Evlendi Mi? - Magazin Turu - Pazar Sürprizi 11.649 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; magazin turu ekranlara geliyor.
Küçük Ağa 4. Bölüm Fragmanı 00:52
Küçük Ağa 4. Bölüm Fragmanı 1.837 izlenme - 3 yıl önce Küçük Ağa 4. Bölüm Fragmanı (18. Şubat 2014) Küçük Ağa, Salı akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Deliormanlı | 1 Nisan'da Sinemalarda! 02:19
Deliormanlı | 1 Nisan'da Sinemalarda! 70 izlenme - 10 ay önce 1 NİSAN'da SİNEMALARDA Filmin başrollerinde Sarp Leventoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun'un rol alıyor.
Deliormanlı - Fragman 02:19
Deliormanlı - Fragman 15 izlenme - 6 ay önce Deliormanlı filmi 1 NİSAN'da SİNEMALARDA. “Bir boksör ve bir gazetecinin yaşadığı sıradışı AŞK hikayesi“ Savaş Türkyılmaz, “Deliormanlı” lakaplı, Avrupa şampiyonu milli bir boksördür. Karısı öldükten sonra ringleri bırakan Deliormanlı, ortadan kaybolur. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönme kararı alan Deliormanlı’nın yolu, kendisiyle röportaj yapmak isteyen ünlü televizyoncu Hülya Yiğit ile kesişir ve birbirlerine aşık olurlar. Hülya, Savaş’ın hayat ile arasına ördüğü acı duvarları yıkan nefes, düştüğü yerden ayağa kaldıracak “yardım eli” olmuştur. Yaşadıkları sıradışı aşk hikayesinin gölgesinde, büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır. Ayrı amaçlar için aynı yola çıkan ikiliyi, aksiyon, dram ve aşk dolu bir macera bekliyordur.