Hoşgeldiniz!

şartlar

Bu Şartlarda Bu Memlekette Futbol İlerlemez - İnek Şaban 00:52
Bu Şartlarda Bu Memlekette Futbol İlerlemez - İnek Şaban 435 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın 1978'de İnek Şaban filminde söylediği söz görülüyor ki bugün de geçerli.
Sehabe - Şartlar Eşit Olsun 03:00
Sehabe - Şartlar Eşit Olsun 873 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/sehabe-fan/153331688038623
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 01:37
Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor? 392 izlenme - 5 yıl önce Dul Maaşı İçin Hangi Şartlar Aranıyor?
Şartlar Lehine Olan Olayı Aleyhine Çevirip Ceza Kesmek 00:57
Şartlar Lehine Olan Olayı Aleyhine Çevirip Ceza Kesmek 4 izlenme - 2 ay önce Yurtdışında yaşanan bu olayda hırsızdan yana olan şartların bir anda değişmesiyle üstünlük sağlayan oto yıkamacısı soyguncuya unutamayacağı bir ders veriyor.
Kadınların Dönemin Şartlarına Göre 'Gerçek' Güzellik Anlayışları 02:00
Kadınların Dönemin Şartlarına Göre 'Gerçek' Güzellik Anlayışları 23 izlenme - 1 yıl önce Domowa Kostiumologia isimli blogger son zamanlarda popüler olan '100 yıllık güzellik anlayışı' videolarına biraz sitemli bir şekilde ele alarak gerçekleri açıklamanın peşine düştü. Klasikleşmiş ve popüler kültürün güzellik standartlarının ele alınarak hazırlandığını söylediği cut.com videolarının aslında gerçeği yansıtmadığını ve 1900-1940 yılları arasında dönemin şartlarının kendisinin anlattığı gibi olduğunu söylüyor. Lütfen, gerçek kadını unutmayın! diye de bitirdiği videosunda, 1930'lu yıllarda Dünya Ekonomik Bunalımının, 1940'lı yıllarda ise 2. Dünya Savaşı'nın olduğu gerçeği ile bizleri yüzleştiriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duygusal Anları Ebru Öztürk'ün! Ağlamalarına Dayanamadı... (Survivor 2016 - 7 Mart Pazartesi) 01:25
Duygusal Anları Ebru Öztürk'ün! Ağlamalarına Dayanamadı... (Survivor 2016 - 7 Mart Pazartesi) 15 izlenme - 9 ay önce Survivor şartlarında zorlandıklarını söyleyen Ebru Öztürk, arkadaşı Eda'nın sabah ağlaması üzerine duygusal anlar yaşadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evinizde Ve İşyerinizde Kullandıgınız Elektrik Siz 03:36
Evinizde Ve İşyerinizde Kullandıgınız Elektrik Siz 77 izlenme - 7 yıl önce
E.M.D.R kimlere uygulanır? 02:23
E.M.D.R kimlere uygulanır? 19 izlenme - 1 yıl önce E.M.D.R yöntemi, normal şartlar altında travmatik yaşantısı olan her insana uygulanabilir. Ancak terapistin bu yöntemin hangi hasta için iyi olacağını belirlemesi gerekir. E.M.D.R yöntemi uygulanmadan önce kişiyle öngörüşme yapılması gerekir. Dolayısıyla terapistin E.M.D.R yöntemi konusunda deneyimli olması büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bahar aylarında ne tarz düğün organizasyonları yapılabilir? 00:51
Bahar aylarında ne tarz düğün organizasyonları yapılabilir? 9 izlenme - 2 yıl önce Bahar aylarında hava şartlarına bağlı olarak mekan tercihi değişebilir.
Diz protezinin ömrü ne kadardır? 00:34
Diz protezinin ömrü ne kadardır? 9 izlenme - 2 yıl önce Diz protezinin ömrü protezin uygulanış tekniğine göre değişir. İdeal şartlara uyularak yapılmış ve bugünkü teknolojik imkanlarla üretilmiş bir protezin aşınma ömrü yaklaşık 30 senedir. Ancak yanlış bir uygulama yapılırsa kalitesinden bağımsız olarak protezin ömrü kısa olur.
Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş 03:07
Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş 7 izlenme - 1 yıl önce Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş.
Liposuction nasıl uygulanır? 00:58
Liposuction nasıl uygulanır? 4 izlenme - 1 yıl önce Liposuction steril şartlar altında, deri kalitesi uygun olan hastalara uygulanmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadın sığınaklarının kabul şartları nelerdir? 06:06
Kadın sığınaklarının kabul şartları nelerdir? 2 izlenme - 1 yıl önce Mor Çatı'da kadının erkek şiddetine uğruyor olması sığınağa kabul edilmesi için yeterli bir sebep. Ancak devlet sığınaklarında söz konusu olan bazı şartlar çeşitli zorlukların yaşanmasına yol açabiliyor. Örneğin; sığınaklara 12 yaş üstü erkek çocukların kabul edilmemesi bu şartlara örnek verilebilir. Şiddetten çoğunlukla çocuklarını da yanına alarak kurtulmaya çalışan kadınlar için bu şart, travmatik etkiler yaratabiliyor.
Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş 03:07
Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş 2 izlenme - 1 yıl önce Zor şartlarda yaşamış şehit savcımızın babası çok güzel konuşmuş Adnan Oktar’ın 1 Nisan 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org