Hoşgeldiniz!

Şartları Videoları İzle

gusül abdesti nasıl alınır 10:03
gusül abdesti nasıl alınır 14.652 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette gusül abdesti alınması gereken durumlar zikredilmekte; doğru şartlarına uygun ve sünnete göre gusül abdestinin nasıl alınacağı geniş olarak açıklanmaktadır
Atlas'ın Denge Deneyi - Boston Dynamics (Aşırı Zeka İçerir) 01:03
Atlas'ın Denge Deneyi - Boston Dynamics (Aşırı Zeka İçerir) 2.118 izlenme - 2 yıl önce Boston Dynamics'in ürettiği Atlas'a yeni özellikler yüklenmiş ve özellikle denge olayını aşmaa çalışıyorlarmış, e zamanında göt üstü giden Asimo'yu da gördük
Hava Durumu 03:25
Hava Durumu 1.437 izlenme - 2 yıl önce Merhaba batı bölgelerde havalar biraz karıştı biraz bulandı; bulutlar güney gökyüzü arada güneş çıkıyor arada sis çıkıyor sert rüzgar serin hava. Son iki gününe girdi bu sistem...
Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi 01:57
Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi 840 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın final etabının bazı yarışları, hava muhalefeti nedeniyle ertelendi. 22.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yeşildereli İlker 05:37
Yeşildereli İlker 1.391 izlenme - 7 yıl önce yeşildereli ilker
Arabanın Karda Gitmesini Sağlayan Güzel Bir Sistem! 04:18
Arabanın Karda Gitmesini Sağlayan Güzel Bir Sistem! 1.274 izlenme - 4 yıl önce Arabanın Karda Gitmesini Sağlayan Güzel Bir Sistem!
32 Farz 02:15
32 Farz 617 izlenme - 4 yıl önce 32 Farz
Hava Durumu 03:41
Hava Durumu 589 izlenme - 2 yıl önce Merhaba sıcaklıklarımız artıyor bahar değerleri geliyor. Günlerdir bundan bahsediyoruz ama bir şeyin altını çizmek gerekiyor bu sıcaklığın artışı , bu ılık havayı hissetmemiz daha çok gün içerisinde ve gün ortalarında; sabahın ilk saatlerinde evden çıkarken hava muhakkak sırta bir şeyler isteyecektir.
İmanın Şartları 00:29
İmanın Şartları 305 izlenme - 6 yıl önce nefise hanımdan imanın şartları
Fast Food Yerken Bir Daha Düşünün 03:16
Fast Food Yerken Bir Daha Düşünün 139 izlenme - 3 yıl önce Gerçekten acı bir fast food gerçeği.. Ne yediğimizi bilmiyoruz,kapital sistemin aşıladığı şeyler yüzünden dışarıda her gün neleri tüketiyoruz farkında mısınız? Hayvanlara verilen zarar da cabası.. Eğer, mezbaların duvarları camdan olsaydı, hiç şüphesiz ki vejeteryan olurdunuz.
duanın kabul olma şartları nelerdir 10:48
duanın kabul olma şartları nelerdir 320 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv bu bölümde duanın kabul olma şartları ve ne şekilde yapılacağı işlenmektedir.
tövbe etmek nasıl olmalı ? 11:21
tövbe etmek nasıl olmalı ? 273 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette tövbenin nasıl yapılacağı tövbenin şartları ve tövbenin hakikati anlatılmaktadır.
Denizli'de Kuvvetli Lodos 01:18
Denizli'de Kuvvetli Lodos 45 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Kent merkezinden detay Ağacın rüzgarın etkisiyle yola devrilmesinden detaylar Denizli'de etkili olan kuvvetli rüzgar, hayatı olumsuz etkiledi.
Hava Durumu 03:01
Hava Durumu 104 izlenme - 2 yıl önce Merhaba okul sezonu başladı , okullar açıldı , sezon başladı ve havalar da yavaş yavaş sonbahar tadı veriyor.
Hava Durumu 03:50
Hava Durumu 87 izlenme - 2 yıl önce Merhaba sıcaklıklar dalgalanıyor: Büyük yerlerde dalgalanıyor hatta bazen şikayet de ediyoruz ama en azından yağışları oluşturuyor, bu sayede kurak bir dönem geçirmiyoruz....
namazın farzlarından biri olan vakit ne demektir 10:43
namazın farzlarından biri olan vakit ne demektir 187 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette namazın farzlarından biri olan " vaktin girmesi" geniş bir şekilde ele alınmaktadır.www.huzuradogru.tv
Hanefi İlmihali - Ezan Ve Kamet'in Şartları 16:40
Hanefi İlmihali - Ezan Ve Kamet'in Şartları 104 izlenme - 4 yıl önce Hanefi İlmihali - Ezan Ve Kamet'in Şartları
Kurban Kesmek Dinimizin Emri Midir, Kimler Kurban Keser? 12:08
Kurban Kesmek Dinimizin Emri Midir, Kimler Kurban Keser? 128 izlenme - 4 yıl önce Kimler Kurban Keser ?
Araç Kiralama Şartları Nelerdir ? Ne İstenir ? 00:58
Araç Kiralama Şartları Nelerdir ? Ne İstenir ? 4 izlenme - 3 ay önce Wise TV’ye konuşan Vivi Genel Müdürü Yılmaz, araç kiralama şartları ve gerekenler hakkında bilgi verdi. Detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://vivi.com.tr
İşe Giden İstanbullulara Çorba Servisi 02:58
İşe Giden İstanbullulara Çorba Servisi 8 izlenme - 5 ay önce Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışından dolayı vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için çalışmalarına devam ediyor. Ekipler sabahın erken saatlerinde tramvay ve otobüs durakları başta olmak üzere 4 farklı noktada konuşlanarak, soğuktan etkilenen vatandaşların içini ısıtmak için yaklaşık 5 bin kişilik çorba dağıttı. Gaziosmanpaşa Meydan, Küçükköy Meydan, Taşköprü ve Karadeniz Mahallelerine aşevi aracı kuruldu. Ayrıca, ekipler otobüs duraklarında bekleyenlere ve otobüs içinde bulunan vatandaşlara çorba ikram etti.
Hayat Şartları Emre Çetin 03:40
Hayat Şartları Emre Çetin 73 izlenme - 5 yıl önce hayat şartları sen seversin o çekiğ gider.. 0rjinal pr0file http//www.facebook.com/profile.php?id1314043607sayfalar 7cadde http//www.facebook.com/atebimahser45sevipde sevilmeyenlerhttp//www.facebook.com/pages/sevipde-sevilmeyenler/227572120588667
orucun farzları nelerdir 11:32
orucun farzları nelerdir 68 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette oruc ibadetinin yerine getirilmiş olması için uymamız gereken farzlarından bahsedilmektedir.
hac ibadeti 11:05
hac ibadeti 71 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette hac ibadeti hakkında bilgi verilmekte ve hac ibadetinin faziletleri anlatılmaktadır.
İmanını Muhafaza Etmek İçin Ne Yapmalı? 10:51
İmanını Muhafaza Etmek İçin Ne Yapmalı? 78 izlenme - 4 yıl önce Bu Sohbette, İmanın 6 Şartına İnanıp İman Eden Kimsenin, Bunun Yanında İnanması Ve Yapması Gereken Diğer Hususlar Geniş Olarak Açıklanmaktadır.
Abd Kara Teslim 07:21
Abd Kara Teslim 5 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin doğu ve güneydoğu bölgelerini etkisi altına alan yoğun kar yağışı hayatı felce uğrattı.
Ağır Kış Şartlarında Mehmetçik ile Omuz Omuza Vatan Savunması 02:19
Ağır Kış Şartlarında Mehmetçik ile Omuz Omuza Vatan Savunması 1 izlenme - 5 ay önce Siirt'te güvenlik korucuları, çetin kış şartlarına rağmen terör örgütü PKK'ya karşı vatan savunmasını sürdürüyor.