Hoşgeldiniz!

Sash

Geek Charming 01:31
Geek Charming 15.224 izlenme - 5 yıl önce Los Angeles eyaletindeki bir okulda oldukça popüler biri olan Dylan Schoenfield, çoğu insanın isteyipte erişemediği birçok şeye sahiptir. Yakışıklı bir erkek arkadaşı, herkesçe bilinen popüler dostları ve herkesin imrenerek baktığı yeni bir çantayası vardır. Fakat günün birinde kaza sonucu Serge Sanchez o meşhur çantayı düşürünce komik olaylar zinciri başlamış olur. IMDb: 6.1
Sash - Stay 03:27
Sash - Stay 2.321 izlenme - 5 yıl önce Yıl - 1997; Albüm - It's My Life;
Sash! - Adelante (The Best Of) 03:47
Sash! - Adelante (The Best Of) 1.784 izlenme - 5 yıl önce Sash! - Adelante (The Best Of)
Sash Feat. Stunt - Raindrop 03:43
Sash Feat. Stunt - Raindrop 2.130 izlenme - 9 yıl önce sash feat. stunt - raindrop
Sash - Ecuador 03:35
Sash - Ecuador 925 izlenme - 3 yıl önce Sash - Ecuador (Video Klip 1997) Şarkı Sözleri (Lyrics) [In Spanish] Dame tu mano y venga conmigo Vamonos al viaje para buscarlos sonidos magicos ?de Ecuador! ?Ecuador! ?Escuchame! Vamonos al viaje para buscar los sonidos magicos ?de Ecuador! ?Escuchame! ?Ahora si! [In English] Give me your hand And come with me Come and travel with me to search the magic sounds from Ecuador! Ecuador! Listen to me! Come and travel with me to search the magic sounds from Ecuador! Listen to me! Now yes!
Sash - Equador ( Bildiğimiz Ekvator ) 03:25
Sash - Equador ( Bildiğimiz Ekvator ) 900 izlenme - 3 yıl önce 90 lara damgasını vurup; "Acaba bu ekvator nerede arkadaş? " , "Fevkaladenin fevkinde ortamlar vardır burada" die düşünmemizi sağlayan, ah ekvator, canım ekvator melodisi ile 20 metrekare odalarımızda, yeri geldi mi bilimum disko ortamlarında pijama+akdeniz flex terliklerimizle dans etmemizi sağlayan pırlanta şarkı...
Sash - Ecuador 03:35
Sash - Ecuador 440 izlenme - 3 yıl önce Sash, 90'lı yıllara damga vurmuş ve müzikte ritm denen kavramı beyinlerimize kazımış bir Dj. En ünlü parçaları "stay", "ecuador" ve "Encore Une Fois" dir. Bir dönemin oldukça ünlü parçasının video klibi... Sadece müzik için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6448/sash-equador-bildigimiz-ekvator Diğer Sash içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69827/dj-sash-encore-une-fois http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69829/sabine-ohmes-encore-le-disc-jockey
Sash Feat Stunt Raindrops 02:48
Sash Feat Stunt Raindrops 1.483 izlenme - 9 yıl önce sash feat stunt raindrops
90'lar Disko & Dans Müzikleri (Klip) 17:44
90'lar Disko & Dans Müzikleri (Klip) 1.108 izlenme - 3 yıl önce Doksanlarda aklı başında eli büllüğünde gezmiş nesil için hasret dindirme ve ''harbiden ha bi zamanlar ... vardı'' dedirtme amaçlı yapılmış bir kolajdır. Altmışa yakın parça mevcut, üşengeçlikten listeyi yine yapamadım. Bıkmadan izlemeyi başarabilecekler için dinle-geç tarzındadır zaten. ''şu niye yok?, bu niye yok'' diyenin çükünü keserim.
Sash - Adelante 03:40
Sash - Adelante 470 izlenme - 3 yıl önce 90lı yılların sonuna doğru arabalardan dışarı taşan müziklerdendi bu müzik, bir ara böyle bir furya vardı are you ready felan, Sash da o zamanlar yaptıkça yapıyordu, her yaptığı tutuyordu İsmaik yk gibi.Bu şarkıyı da unutmak ne mümkün Şarkı Sözleri (lyrics): ¡oye, piensa en tu futuro, no pierdas mas tiempo! ¿por que? Porque la vida es corta. Dejame en paz, dejame solo, yo vivo hoy no miro para atras Pero piensa que es muy importante mirar para ¡adelante! ¡dejame! (que viva la vida) Piensa que es muy importante mirar para. Extra message in extended version ¿para donde? ¡coño! ¡para adelente! ¡ah! (laughs) Adelante - in english Listen! think about your future! Why? Because life is short Leave me alone, leave me alone, I live for today, I don't look back But remember, it is very important to look forward Go on! Leave me alone! (live your life) Remember, it is very important to look forward Extra message in extended version Where now? Anywhere! now go on! Ah! (laughs)
Sash-Video Megamix 04:30
Sash-Video Megamix 1.247 izlenme - 9 yıl önce sash-vİdeo megamİx
Sash! vs. Olly James - Ecuador 03:02
Sash! vs. Olly James - Ecuador 312 izlenme - 2 yıl önce SASH! vs Olly James - Ecuador (Video Klip 2016) One of dance music’s most legendary tunes getting revived here, as Olly James lets the classic Sash! record Ecuador return in a 21st century guise. The melody and vocal input remains as catchy as it always was, the chords have gotten a serious makeover, moving into mainstage electro territory, just as the kicks draw a harder vibe than the original. Making this a worthy return of the track, destined for another round of hit success! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! SASH! vs Olly James - Ecuador (Official Music Video)
Sash!feat.stunt- Raindrops (Encoreune Fois) 02:44
Sash!feat.stunt- Raindrops (Encoreune Fois) 705 izlenme - 9 yıl önce sash!feat.stunt- raindrops (encoreune fois)
Dj Eray Erçevik - Sash Ecuador Mix (2012) 02:10
Dj Eray Erçevik - Sash Ecuador Mix (2012) 573 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/DjErayErcevik
Sash - Stay 03:27
Sash - Stay 270 izlenme - 3 yıl önce Sash! için bir Dj ve prodüksiyon birlikteliğinin kısaltması diyebiliriz. Grubun lideri ve isim babası olan Sascha Lappessen ile perde arkasındaki iki kişi Ralf Kappmeier ve Thomas "Alisson" Lüdke birlikteliği sonucunda ortaya çıkan çalışmaları, doksanları ağlatmış ve dünya çapında 22 milyon albüm satarak 65 adet platin ve altın plak kazanmıştır. İşte 1997 çıkış parçalarından olan "stay" sizler için geliyor. Şarkı Sözleri (lyrics): i had a dream last night you were there you held my hand so tight i thought i'd just die do you remember? when we use to have so much fun i used to cry sometimes those days are gone did you remember? (do you re...?) i wanna go back to back to the days when i needed a little more fun when i believed i i believed i could fly so high through the clouds tear down these walls if just for one day tear down these walls i need you to stay stay. turning back time to times we made love all day, under the sun when i believed i i believed i could fly so high through the clouds tear down these walls if just for one day tear down these walls i need you to stay stay.
sash! feat stunt - raindrops 02:45
sash! feat stunt - raindrops 316 izlenme - 7 yıl önce sash! feat stunt - raindrops
Geek Charming - Trailer 01:31
Geek Charming - Trailer 392 izlenme - 5 yıl önce When "it" girl Dylan Schoenfield teams up with film geek Josh Rosen to be the star of his documentary about popularity, they become unlikely friends. She can...
Mysro Psikoo 03:45
Mysro Psikoo 232 izlenme - 8 yıl önce izlediğiniz için sağollun
Sash Adelante The Best Of 03:46
Sash Adelante The Best Of 96 izlenme - 3 yıl önce Trance
Dj Sash - Encore Une Fois 03:32
Dj Sash - Encore Une Fois 71 izlenme - 3 yıl önce Almanyalı Dj Sascha Lappessen, ilkinde olmasada,1997 yılında 2. albümü olan Encore Une Fois ile müzik dünyasında adından söz ettirmişti buna rağmen bir çok kişi bu şarkıyı es geçerek bu dj'in sahneye esas çıkışını Ecuador ya da Stay parçaları ile yaptığını düşünmektedir. Encore Une Fois ve müthiş bayan vokalin 90'lardaki yeri bir başkadır, ilginç olan bir şey ise şarkıda bir çok kişi dj'den çok vokali ön plana çıkarmakta ve sevmektedir.Kendisinin ismi Sabine Ohmes'dir aynı sene şarkının çok kısa sürede İngiltere müzik listelerinde 2. sıraya kadar hızla yükselmesi ile esasen Sash'tan daha fazla konuşulmuştur ve bunun üstüne kendiside aynı yıl içinde ayrı bir albüm çıkarmıştır. Evet o şarkıyıda hatırlıyor fakat çıkaramıyorsunuz 90'lar kuşağı biliyorum. Sash ise sonraki yükselişinde bu parçadaki başarılı rolünü seyircisine Ecuador ile ispatlamıştır.Sonraları bir çok albüm yapmış Adelante vb parçalar ile ara çıkışlar da bulunmuşsa da bir çok kişi tarafından 1997 yılındaki parçaları ile yanyana koyulabilecek işlere tekrar imza atamamıştır.
Sash!run 03:56
Sash!run 62 izlenme - 7 yıl önce feat boy george
Sabine Ohmes - Encore -  Le Disc Jockey 03:30
Sabine Ohmes - Encore - Le Disc Jockey 43 izlenme - 3 yıl önce Dj Sash ile yaptığı düet Encore Une Fois sonrasında müzik kanallarında sıkça sesini duymakta olduğumuz fakat internet ortamına uzak ve alışık olmadığımız için adını öğrenemediğimiz Fransız vokal Sabine Ohmes, aynı yıl kanallara bir video yollamış fakat gerçek ismini bizden saklayarak bir önceki parçası olan Encore Une Fois'deki Encore'u sahne adı olarak seçmiştir ( bu parçada yine Sash ile birlikte çalışmış ve ondan destek almıştır). 1997 yılında yaptığı Le Disc Jockey ile yine sağlam bir çıkış yapmış fakat 90'larda bir çok yıldızın yaptığı gibi one hit wonders olarak tarihteki yerini almıştır.
Sash S - Drug Addiction (Original Mix) 04:07
Sash S - Drug Addiction (Original Mix) 38 izlenme - 4 yıl önce
Sash - Ecuador(Emre Serin Mix) 03:55
Sash - Ecuador(Emre Serin Mix) 12 izlenme - 1 yıl önce 1998 Yılına ait unutulmaz hit , 2017 emre serin yorumuyla sizlerle,keyifli dinlemeler. Dame tu mano y venga conmigo vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos de Ecuador Ecuador Escúchame Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos de Ecuador Escúchame, así Escúchame, escúchame Ecuador Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos Escúchame Así Ecuador Vamos, así, escúchame Ecuador Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos.
Italian Groove Connection Feat. Sash! - Mysterious Times 03:33
Italian Groove Connection Feat. Sash! - Mysterious Times 15 izlenme - 3 yıl önce Italian Groove Connection Feat. Sash! - Mysterious Times (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow
Martin Fröst, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra & Olof Wendel - II. Sash Dance 00:50
Martin Fröst, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra & Olof Wendel - II. Sash Dance 3 izlenme - 2 yıl önce Martin Fröst, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra & Olof Wendel - II. Sash Dance (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Martin Fröst – "Roots" Album Tracklist: 01. Martin Fröst - Ancient Suite – (03:31) 02. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Concerto for Recorder, Transverse Flute, Strings and Continuo in E Minor: IV. Presto – (02:31) 03. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Klezmer Dance No. 2 – (03:53) 04. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Psalm fran Alvdals-Asen – (03:16) 05. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Introduction and Variations on a Swedish Song for Clarinet and Orchestra, Op. 12 – (09:39) 06. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Hungarian Dance No. 14 in D Minor – (02:37) 07. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - 5 Stucke im Volkston, Op. 102 - I. Mit Humor ("Vanitas vanitatum") – (02:58) 08. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - 5 Stucke im Volkston, Op. 102 - II. Langsam – (03:11) 09. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - 5 Stucke im Volkston, Op. 102 - V. Stark und markiert – (02:39) 10. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Romanian Folk Dances Sz. 56 - II. Sash Dance – (00:51) 11. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Romanian Folk Dances Sz. 56 - III. In One Spot – (02:36) 12. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Romanian Folk Dances Sz. 56 - IV. Dance from Bucium – (02:08) 13. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Romanian Folk Dances Sz. 56 - V. Romanian Polka – (00:41) 14. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Romanian Folk Dances Sz. 56 - VI. Fast Dance – (00:58) 15. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Nana – (02:07) 16. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Jag vet en dejlig rosa – (04:55) 17. Martin Fröst - Primal Blues – (01:19) 18. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Rolig Pers Polska – (04:20) 19. Martin Fröst - Hymn of Echoes – (02:27) 20. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - La muerte del angel – (03:33) 21. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - All in the Past – (02:50) 22. Martin Fröst & Royal Stockholm Philharmonic Orchestra - Hyper Exit (Bonus Track) – [04:44] Şarkı Sözleri (lyrics): [Instrumental]