Hoşgeldiniz!

şaşırmak

Otobüste Taciz Şaşkınlığı 00:37
Otobüste Taciz Şaşkınlığı 529.515 izlenme - 3 yıl önce Otobüste Taciz Olayına Şahit Olan Vatandaş O Anları Kameraya Aldı. Şaka Mı Gerçek Mi Siz Karar Verin... Otobüste Fordçuluk, Otobüsre Taciz Bu Olsa Gerek.
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 01:09
Orangutanı Maymun Eden Sihirbaz 5.957 izlenme - 2 ay önce İngiltere'de iskambil kartlarıyla çeşitli gösteriler yapan illüzyonist Matt G, hayvanat bahçesinde bir orangutan için özel bir gösteri yaptı. Camın arkasında oturan orangutana kartı gösteren adam, kartını camın içinden orangutana ulaştırmayı başardı.
En Komik Bebek Videoları 02:16
En Komik Bebek Videoları 26.106 izlenme - 2 yıl önce En Komik Bebek Videolarına İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz
Yetenek Yarışması Şaşırtan Kemancı 03:18
Yetenek Yarışması Şaşırtan Kemancı 21.981 izlenme - 4 yıl önce
Şaşırtan İnce Belli Kadın! 03:24
Şaşırtan İnce Belli Kadın! 15.654 izlenme - 3 yıl önce İncecik beliyle görenleri dehşete düşüren bu genç kadın sizi de çok şaşırtacak.
OHA GEREKSİZ ! #2 15:18
OHA GEREKSİZ ! #2 1.226 izlenme - 3 ay önce Selamlar bu videomuzda efsane bir video ile karşınızdayım devamı için like ve yorum atmayı unutmayalım :3 ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Minecraft Egg Wars oynadık !
Şaşıran Sincap 00:02
Şaşıran Sincap 3.220 izlenme - 3 yıl önce Korkudan Yemeğini Bırakıyor
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 1.352 izlenme - 2 yıl önce AMAN TANRIM DİDİM :D
Gördüğü Tıra Çok Şaşıran Almancı 01:01
Gördüğü Tıra Çok Şaşıran Almancı 731 izlenme - 1 yıl önce Eski Tır şoförü ve “gurbetçi” Ali ağabeyimiz 2 yıldan fazla zamandır deneyimlerini, yeni arabalarını ve tır şoförlüğünün gereklerini YouTube kanalında paylaşıyor. Zaman zaman meslektaşlarını da videolarına konuk eden ve takipçilerinden gelen videoları da yayınlayan ağabeyimiz adeta belgesel niteliğinde bir kanala sahip.
Evsiz Adamın Parasını Çalar Mısınız? - Sosyal Deney 02:52
Evsiz Adamın Parasını Çalar Mısınız? - Sosyal Deney 1.095 izlenme - 2 yıl önce Youtube'daki DMprank channel'ının hazırladığı ciddili bir sosyal deney. Deneyde bankın yanında uyuyan evsiz bir adamın kartonunun üzerine 100£ bırakıyorlar ve gizli kamerayla gelip geçenleri çekiyorlar. ssokaktan geçen için şaşırtıcı bir durum, sen olsan o parayı napardın?
Sizi Şaşırtacak İnsandan Farkı Olmayan Harika Heykeller 01:56
Sizi Şaşırtacak İnsandan Farkı Olmayan Harika Heykeller 1.289 izlenme - 3 yıl önce Londra'da sergilenen heykelleri ziyaret edenler; 'ben insansam, bu ne?', 'bu insan değil de, ben neyim?' gibi paradokslar içine girip, heykelleri hayranlıkla inceleme fırsatı bulmuşlardır. Sizin için, size en çok benzeyen heykeller.
Aynada Kendini Gören Kedinin Şaşkınlığı 00:23
Aynada Kendini Gören Kedinin Şaşkınlığı 814 izlenme - 2 yıl önce Aynada Kendini Görünce Çok Şaşıran Kedi
Juriyi Şaşırtan Yarışmacı Shakira Taklidi 02:14
Juriyi Şaşırtan Yarışmacı Shakira Taklidi 660 izlenme - 2 yıl önce Yarışma Programlarında Ne Olacağını Kimse Kestiremiyor, Shakira Ya Ses Benzerliğiyle Dikkat Çeken Yarışmacımız, Shakira Ha Çıktı Ha Çıkacak Derken Bir Süpriz...
Gören Duyan Gülen Göbek 00:09
Gören Duyan Gülen Göbek 819 izlenme - 2 yıl önce Efendim açıklamaya ne yazacağımı açıkçası kestiremedim video kısa zaten izlerseniz acaba benim göbeğim de bunu yapar mı diye düşüneceksiniz.
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerika'lı Çocuğun Şaşkınlığı 02:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerika'lı Çocuğun Şaşkınlığı 570 izlenme - 2 yıl önce Ezan Sesi Duyan Amerika'lı Çocuğun Şaşkınlığı
Sokak Röportajları - En Çok Neye Şaşırdınız? 02:36
Sokak Röportajları - En Çok Neye Şaşırdınız? 387 izlenme - 2 yıl önce Evlenen eski sevgiliden gelen kandil mesajı mı, gözünüzün önünde arabanızın alev alması mı yoksa hiç beklemediğiniz bir sınavdan yüksek not almanız mı? SokakRoportajlari .com iftiharla sunar; "En çok neye şaşırdınız?
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 02:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız 441 izlenme - 2 yıl önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Amerikalı Küçük Kız
Askerlerin Kafalarının Karışması 00:15
Askerlerin Kafalarının Karışması 435 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi askerleri sanıyorum ki bir asker cenazesi için tören düzenlerlerken pek bi kafaları karışmış ve kararsız kalmıslar.
Teyemmüm Abdesti (Şarkılı Anlatım) 02:35
Teyemmüm Abdesti (Şarkılı Anlatım) 558 izlenme - 2 yıl önce Oha lan bu ne!!! Yorum yapamıyore.
Köpekler Havlayan İnsanlara Nasıl Tepki Verir? 01:51
Köpekler Havlayan İnsanlara Nasıl Tepki Verir? 456 izlenme - 2 yıl önce Kendilerini taklit eden adama nasıl tepki vereceğini bilemeyen köpeklerin şaşkın çaresizlikleri normal hallerinden on kat daha sevimli.
böyle yetenek görülmedi! şaşıracaksınız sadce izle 02:06
böyle yetenek görülmedi! şaşıracaksınız sadce izle 844 izlenme - 6 yıl önce birimiz değilki hepimiz çatlak xd sayfasının paylaşımıdır
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 00:51
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 338 izlenme - 2 yıl önce Fake mi değil mi anlamadım ama fake olsa bu kadar gerçekçi ve çatlayana kadar gülmmezlerdi diye düşünmek istiyorum.
Anket Sorusu Oktay Vural'ı ve Abbas Güçlü'yü Şaşırttı 01:02
Anket Sorusu Oktay Vural'ı ve Abbas Güçlü'yü Şaşırttı 261 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına MHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Oktay Vural konuk oldu. Programda başlatılan ve internet üzerinden oylanan ankette, "Kazandığınız parayla geçinebiliyor musunuz?" sorusu soruldu. Çıkan sonuç herkesi şaşırttı.
Selfie Çekerken Ne Yapacağını Şaşırdı 01:16
Selfie Çekerken Ne Yapacağını Şaşırdı 332 izlenme - 2 yıl önce Kendi fotoğrafını çekeyim derken değişik hallere giren kız, ne yapacağını şaşırdı. O an ki görüntüler...
Tavuğun yumurtlamasına şaşıran bebek 00:24
Tavuğun yumurtlamasına şaşıran bebek 237 izlenme - 1 yıl önce küçük yavrumuz nasılda şirin tavuğun yumurlamasına şaşırıyor hayretlere düşüyor çok sevimlisin sen sevimli bebek nazar değmesin maşallah diyelim bebişe
Yüzünüzü Güldürecek 23 Şaşkın Hayvan 02:34
Yüzünüzü Güldürecek 23 Şaşkın Hayvan 248 izlenme - 2 yıl önce Yüzünüzü Güldürecek 23 Şaşkın Hayvan Değişik karelerde değişik şekilde poz vermiş komik hayvanlar..
Arda Turan: Varoştan Gelen Futbolcular Parayı Görünce Şaşırıyor 01:05
Arda Turan: Varoştan Gelen Futbolcular Parayı Görünce Şaşırıyor 235 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid'in milli yıldızı Arda Turan, "Varoştan çıkan çocuklar parayı görünce şaşırıyor. Bunu kendi örneğimden yola çıkarak söylüyorum" dedi.
Balerin Ünlü Operada Hareketleri Şaşırırsa 03:24
Balerin Ünlü Operada Hareketleri Şaşırırsa 222 izlenme - 2 yıl önce Ünlü operada dans eden balerinler, koreografiyi unutmuş gibi yapınca izleyicilerin tepkisi kameraya yansıdı.
Banyo Yaparken Şaşkına Dönen Köpek 02:00
Banyo Yaparken Şaşkına Dönen Köpek 203 izlenme - 2 yıl önce Bu Köpeğin Banyo Yaparken Bakışlarına Bakarsanız Ne Kadar Şaşırdığını Göreceksiniz.
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu 01:22
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu 293 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar çok ilk soruda elenenler gördük kenan reyizin yarışmasında, çok da elenenin arkadaşlarının tepkilerine, üzüntülerine şahit olduk ama bu defaki grubumuz efsane. Arkadaşları hakkında güzel görüşlerini belirttikten sonra yarışmacının ilk soruda çotadanak diye elenmesi, düğüne gider gibi hazırlanan caaanım arkadaş grubunun o alık alık ifadelerine sebebiyet vermiş, elenen arkadaşın yutkunması da üzerine tuzu, biberi olmuş.