Hoşgeldiniz!

şaşırtma

Fifa 08 Kaleci Şaşırtma 00:16
Fifa 08 Kaleci Şaşırtma 3.015 izlenme - 9 yıl önce fifa 08 robinho hanry ve alexden kaleci şaşırtma
Matadoru Şaşırtan Yavru Boğa 00:23
Matadoru Şaşırtan Yavru Boğa 1.192 izlenme - 4 yıl önce Matadordan kaçar gibi yapıp sinsice planını ortaya koyan yavru boğa. Kendisine gülen matadora unutamayacağı şeyler yaşattı.
Kaybedeni Şaşırtan Japon Yarışması 06:52
Kaybedeni Şaşırtan Japon Yarışması 321 izlenme - 4 yıl önce Efendim, bir tuhaf Japon yarışması ile daha sizlerle birlikteyiz, abi bu Japonlar nasıl bir millet demeyin peynir ekmek yemeyin, o biçim bir millet anlayacağınız, rafah seviyeleri yüksek, kafalar güzel, Türkiye'de olsa Mehmet Ali Erbil'in sunacağı bir yarışma programıdır, saygılar, sevgiler
Yıkıcı Etkili Hapşırma Şakası - Roman Atwood 02:17
Yıkıcı Etkili Hapşırma Şakası - Roman Atwood 290 izlenme - 3 yıl önce Youtube da yaptığı şakalarla tanıdığımız Roman Atwood milleti hapşırarak korkutmaya ve şaşırtmaya çalışmış. İzliyoruz.
Hadi Çaman - Demek bu roman sizin 00:31
Hadi Çaman - Demek bu roman sizin 257 izlenme - 3 yıl önce Şaşırtma Beni - Feri Cansel, Müge Güler, Hadi Çaman
Çocuğa Feleğini Şaşırttırma 00:06
Çocuğa Feleğini Şaşırttırma 144 izlenme - 4 yıl önce Çocuğa feleğini şaşırttırma
Yıkıcı Etkili Hapşırma Şakası - Roman Atwood 02:17
Yıkıcı Etkili Hapşırma Şakası - Roman Atwood 93 izlenme - 4 yıl önce Youtube da yaptığı şakalarla tanıdığımız Roman Atwood milleti hapşırarak korkutmaya ve şaşırtmaya çalışmış.
Hentbol'da Görülmemiş Penaltı - Sporx 00:05
Hentbol'da Görülmemiş Penaltı - Sporx 23 izlenme - 1 yıl önce Bir hentbol karşılaşmasında penaltı atışını kullanan oyuncu rakip kaleciyi işte böyle şaşırttı.
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 06:41
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 10 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen her türlü sporda aşırı başarılı işler çıkaran Dude Perfect ekibi bu defa atıcılıkta sınırları zorladı. Trick shot videoları ile her defasında şaşırtmayı başaran ve mükemmele yakın performanslar sergileyen ekibin yeni videosunu izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."