Hoşgeldiniz!

Şaşkınlık Videoları İzle

Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 00:16
Şaşkınlığını Gizleyemeyen Sihirbazlık Numarası Karşısında Sevimli Babun 6.543 izlenme - 1 yıl önce Paylaşılan videoda hayvanat bahçesini ziyaret eden bir adam, maymuna ufak bir sihir gösterisi yaptı. Babunun verdiği tepki, paha biçilemez! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev Fareler Birbirine Girdi Kedi Şaşkınlıkla İzledi 01:06
Dev Fareler Birbirine Girdi Kedi Şaşkınlıkla İzledi 941 izlenme - 11 ay önce Tayland'da iki lağım faresi kavga ederken, olan biteni şaşkınlıkla seyreden kedi amatör kameraya yansıdı. Kavga farelerden birinin kaçışıyla sona ererken, fare avcısı olarak bilinen kedinin olaya dahil olmamak için maksimum dikkat gösterdiği görüldü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
sapık golf hocası 01:53
sapık golf hocası 10.742 izlenme - 8 yıl önce bu golf hocası tam bir sapık
Rakibini Devirdikten Sonra Şaşkınlık Yaşayan Kick Box'çı 00:51
Rakibini Devirdikten Sonra Şaşkınlık Yaşayan Kick Box'çı 970 izlenme - 2 yıl önce Evet yani sıkı geçen bir maç siyahi kick box'çı rakibine sert hamlelerle dalıyor işini bitiriyor,ama sonra bir şaşkınlık ifadesi var 02.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Rakibini Devirdikten Sonra Şaşkınlık Yaşayan Boksör" başlıklı videoyu izleyin.
Etkiye Anında Verilen Tepki (Kısa Ama Öz) 00:04
Etkiye Anında Verilen Tepki (Kısa Ama Öz) 1.533 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen her ortamda kendini birşey sanan bebelerin olduğu malum.İşte bu bebelere bu videomuzda da gereken ders verilmiş olup kısa ama ders verici bir video olduğunu da not ederim.
süper şaka 01:11
süper şaka 5.562 izlenme - 8 yıl önce tek kelimeyle süper bir şaka
Çıplak Gösteren Televizyon 01:20
Çıplak Gösteren Televizyon 1.299 izlenme - 3 yıl önce Televizyonun arkasına geçen kadını çıplak gören adamlar ilk başta buna inanmıyor ama kurgu o kadar başarılı ki akılları da ister istemez karışıyor.
Tercih Meselesi 00:32
Tercih Meselesi 3.057 izlenme - 7 yıl önce otostop çeken seksi kızı şaşkına uğratan olay...
Şaşkına döndüler! 01:32
Şaşkına döndüler! 1.028 izlenme - 3 yıl önce Şaşkına döndüler! 06.02.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Şaşkına döndüler!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlk kez Yağmur Gören Bebeğin Acayip Şaşkınlığı 01:25
İlk kez Yağmur Gören Bebeğin Acayip Şaşkınlığı 351 izlenme - 2 yıl önce Minik bebek ilk defa yağmur altına çıkıyor. Bebeğin verdiği tepkiler ise çok ilginç.,sevimli hareketler sergiliyor. 21.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'İlk kez Yağmur Gören Bebeğin Acayip Şaşkınlığı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Suriye'de Çürümeyen Ceset Herkesi Şaşırttı. 02:55
Suriye'de Çürümeyen Ceset Herkesi Şaşırttı. 912 izlenme - 5 yıl önce Suriye'de çürümeyen ceset herkesi şaşırttı Suriye'de mezarlığa nakledilmek istenen 2 cesedi görenler şok oldu.
DJ Bursalı Vahit ve Garip Müzik Anlayışı 02:13
DJ Bursalı Vahit ve Garip Müzik Anlayışı 519 izlenme - 2 yıl önce Vahit abimizi site ahalisi olarak çok sevdik malum her videosu olay yine yaptığı müzik ile bizi etkilemeyi başardı sıkıcı bir haftaya pozitif bir video ile başlıyoruz buyrunuz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/186045/kobra-sov-agir-travma-iceren-orhan-esen-vahit-coskun
Böyle Bir Samimilik, İçtenlik 05:36
Böyle Bir Samimilik, İçtenlik 1.397 izlenme - 8 yıl önce fransız şarkıcı (ismini unuttum ) daha şarkıya başlamadan seyirciler şarkıyı söylemeye başlıyor.Şarkıcının yüzünde şaşkınlığı gizleyemiyor.sonra kendi eşlik ediyor ama heycan dan sesi titriyor.bir şarkı bu kadar içten samamice söylenemz bir sanatçının yaşabiliceği nadir mutluluklardan birini yaşıyor.ne diyelim göz doldurucu bir olay
Şoförün ŞaŞtiĞi an 00:21
Şoförün ŞaŞtiĞi an 1.088 izlenme - 8 yıl önce dolmuŞ Şoförü bakin nasil ŞaŞiriyor :)
Canlı Yayın'da Şaşkınlık! 01:03
Canlı Yayın'da Şaşkınlık! 844 izlenme - 5 yıl önce Prostat problemi yaşayan dayımız tüm içtenliğiyle konuşmaktadır, sunucu kızımız tüm içtenliğiyle gülümsemekte, alternatif tıp uzmanımız ise yelpaze palmiyesine kafayı takmış durumdadır. İşte karikatürlerden çıkmış bir kesit izleyeceğiz.
Taraftarlar sahaya girince futbolcu neye uğradığını şaşırdı 00:06
Taraftarlar sahaya girince futbolcu neye uğradığını şaşırdı 410 izlenme - 2 yıl önce Taraftarlar sahaya girince futbolcu neye uğradığını şaşırdı.... Daha fazlasını http://www.izlesene.com/futbolarena Kanalından takip edebilirsiniz...
Hipnotize Etkili Kadayıf Makinası 05:16
Hipnotize Etkili Kadayıf Makinası 319 izlenme - 2 yıl önce dünyanın en gelişmiş otomatik kadayıf makinesi, hipnotize edici bir videoyu sizinle paylaşmak istedim. Özellikle 3:40 dan sonrasını izlemeniz tavsiye edilir.
Hayatta Olmaz Diye Bir Şey Yok 01:43
Hayatta Olmaz Diye Bir Şey Yok 741 izlenme - 7 yıl önce hayatta olmaz diye bir sey yok
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 01:17
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 168 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda, şok tabancası ile şaşkınlık verici her türlü elektronik kapıların nasıl açıldığını izliyoruz. Ne kadar gerçek bilinmiyor ama eğer böyle bir şey varsa sıkıntı büyük! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hulk Yerlerde Süründü 00:12
Hulk Yerlerde Süründü 187 izlenme - 2 yıl önce Brezilyalı yıldız Hulk antrenmanda ilginç sevinme tekniği ile herkesi şaşırttı. 24.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Hulk yerlerde süründü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Küçük Kız İlk Kez Yağmura Çıkıyor 02:36
Küçük Kız İlk Kez Yağmura Çıkıyor 214 izlenme - 3 yıl önce Küçük kız ilk kez yağmura çıkıyor ve çok şaşırıyor
Mats Hummels'in 17 şaşkınlığı 00:21
Mats Hummels'in 17 şaşkınlığı 177 izlenme - 2 yıl önce Borussia Dortmund'un başarılı defans oyuncusu Mats Hummels 3-0'dan 4-3 aldıkları Odds maçının ardından rakibi Rafik Zekhnini'nin 17 yaşında olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.
Holosko'yu şaşkına çevirdiler 00:06
Holosko'yu şaşkına çevirdiler 196 izlenme - 2 yıl önce Holosko yine tüm şaşkınlığıyla takas olmayı bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daha Kötüsü Yok 00:49
Daha Kötüsü Yok 164 izlenme - 2 yıl önce Ekvador'da Emelec takımında forma giyen orta saha oyuncusu 18 yaşındaki Luis Rodriguez, Universidad Catolica karşısında kaçırdığı golle taraftarını şaşkına çevirdi.
Sunucuyu Şaşkınlık İçinde Bırakan Amca 00:29
Sunucuyu Şaşkınlık İçinde Bırakan Amca 395 izlenme - 7 yıl önce
şaşıracaksınız 01:48
şaşıracaksınız 590 izlenme - 8 yıl önce insan yapımı yağmur ve gök gürültüsü sizi hayrete düşürecek
Bir Motora Kaç Kişi Biner 00:24
Bir Motora Kaç Kişi Biner 32 izlenme - 6 ay önce bir elektirikli bisiklet düşünün sizce kaç kişi biner işte cevabı bu vıdeo da 5 kişi bir bisiklete binmiş türk insanımız çok eğlenceli iyi seyirler..:))
İlk kez ikiz gören bebek çok tatlı 00:31
İlk kez ikiz gören bebek çok tatlı 85 izlenme - 2 yıl önce İlk kez ikiz gören bebek çok tatlı.. izlemenizi tavsiye ederim
Ödül Diye Ne Veriyor 00:23
Ödül Diye Ne Veriyor 69 izlenme - 1 yıl önce ödül diye kupa verecekken, dalgınlığa gelen patron, mikrofonu uzatıyor, yaşanan komik anları herkes gülerek karşılıyor.
Sürücüsüz Giden Araba 01:47
Sürücüsüz Giden Araba 141 izlenme - 2 yıl önce Avrupada popüler olan bu şaka, koltuğu kamuflaj olarak kullanarak araçlara sürücüsüz imajı yaratmaktadır.