Hoşgeldiniz!

Sason Videoları

Batman Sason 02:12
Batman Sason 7.836 izlenme - 8 yıl önce batman ve sason dan muhteşem gürüntüler..
Sason  Son Çekilen Görüntüler (Süper Slayt) 04:51
Sason Son Çekilen Görüntüler (Süper Slayt) 4.483 izlenme - 8 yıl önce sason manzara slayt
Onur Akın - Sason Mapushanesi 04:48
Onur Akın - Sason Mapushanesi 2.412 izlenme - 5 yıl önce
Batman Şehri........ 03:34
Batman Şehri........ 4.738 izlenme - 8 yıl önce memleketimden seçmeler...........
Küçük Şilan (İstiklal Marşı) 03:14
Küçük Şilan (İstiklal Marşı) 3.035 izlenme - 8 yıl önce istiklal marşı, küçük şilan, sason
Atanamayan Eşine Tavuk Çiftliği Kurdu 01:51
Atanamayan Eşine Tavuk Çiftliği Kurdu 102 izlenme - 4 ay önce Batman’ın Sason ilçesinde ikamet eden evli ve 2 çocuk annesi Selma Baz, atanamayan eşine destek olmak için “Genç Çiftçi” projesi çerçevesinde tavuk çiftliği kurdu. Sason’da evli ve 2 çocuk annesi Selma Baz, ücretli öğretmenlik yapan ve atanamayan eşi Erol Baz’a ailesinin hayatını idame ettirme konusunda yardımcı olabilmek için “Genç Çiftçi” projesine başvurarak, tavuk çiftliği kurdu. 600 tavuğu olan Selma Baz, her sabah bu tavuklardan aldığı yumurtaları kolileyerek satıyor. İşini severek yaptığını belirten Selma Baz, “Eşime destek olabilmek için kafa yormaya başladım. Ancak ilçe küçük bir yer olduğu için ne yapacağıma karar veremedim. Eşimle konuşurken çiftliklerden bahsedince kafama yattı. ’Genç Çiftçi’ projesi kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğüne başvurdum. Kısa sürede başvurum kabul edildi. Çiftliğimizi kurduk ve çocuklarımla beraber tavukları besliyoruz. Arkadaşlar yanıma geliyor, burada sohbet edip çay içiyoruz. Günlerim piknik havasında geçiyor” dedi. “DEVLET SAYESİNDE GÜZEL BİR GELİRİMİZ OLDU” Erol Baz ise, eşinin evde sıkıldığını ve kendisine destek olmak için sürekli kafa yorduğunu belirterek, “Devlet desteği ile çiftliğimizi kurduk. Ücretli öğretmenlik yapıyorum. Okul çıkışı ben de çiftliğe gelip, eşime yardım ediyorum. Eşimin topladığı yumurtaları çarşıya götürüp satıyorum” diye konuştu. Çiftlikten yumurta satın alan Savaş Çiftçi ise, ilçede bir tavuk çiftliğinin olmasının kendileri için faydalı olduğunu anlattı. ===================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/IHA-Abone İHLAS HABER AJANSI YOUTUBE KANALI HAKKINDA: İhlas Haber Ajansı’nın YouTube kanalında farklı kategorilerde günün öne çıkan haberlerine, İHA Arşivine, İlginç haberlere ve birçok videoya ulaşabilirsiniz.
Sason 07:53
Sason 1.456 izlenme - 8 yıl önce sason lisesi şiir türkü gececi
Sason Türkü 7 03:46
Sason Türkü 7 1.065 izlenme - 8 yıl önce sason türkü
Sason Türkü 1 04:09
Sason Türkü 1 1.042 izlenme - 8 yıl önce sason lisesi türkü gecesi 2
Serserimengin.derbeder 03:08
Serserimengin.derbeder 1.483 izlenme - 9 yıl önce engİn.
Ajda Pekkan, Transparan Kıyafetle Podyuma Çıktı 00:44
Ajda Pekkan, Transparan Kıyafetle Podyuma Çıktı 981 izlenme - 4 yıl önce Moda Haftasının Dördüncü Günü, Raisa- Vanessa Sason Kardeşlerin Defilesiyle Başladı.defilenin En Çarpıcı Anı, Ajda Pekkan Podyuma Çıkınca Yaşandı.yarı Transparan Bir Kostümle Podyuma Çıkan Pekkan, Büyük Alkış Aldı.
Sason Türkü 3 Gesi Bağları 04:10
Sason Türkü 3 Gesi Bağları 1.219 izlenme - 8 yıl önce sason sasontv sason lisesi türkü şiir gecesi
Sason Türkü 2 04:34
Sason Türkü 2 852 izlenme - 8 yıl önce sason lisesi türkü gecesi
İstedim Vermediler 00:48
İstedim Vermediler 1.589 izlenme - 8 yıl önce cemal arkadaşımız bir zamanlar bir kızı sevmiş ama parası olmadığı için kızı vermemişler yaşı küçük demişler bir ay sonra askerdeyken parası olan başka birine vermişler oda o günden sonra şiir yazıp türkü okur olmuş..
Batman 02:53
Batman 416 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/sason.batman
Hasan Doğan_beste-4_sason Dağları 03:44
Hasan Doğan_beste-4_sason Dağları 835 izlenme - 7 yıl önce
Çılgın Hasankeyf Gbençleri Halay Başında 01:31
Çılgın Hasankeyf Gbençleri Halay Başında 503 izlenme - 7 yıl önce
Sason Çayı Taştı, Meyve Tarlaları Sular Altında Kaldı 04:32
Sason Çayı Taştı, Meyve Tarlaları Sular Altında Kaldı 19 izlenme - 2 ay önce Sason Çayı taştı, meyve tarlaları sular altında kaldıBATMAN - Batman'ın Sason ilçesinde sağanak yağış nedeniyle taşan çay suları, meyve tarlalarına zarar verdi.
Fotolarla Hayat Şaban Daş-Kabılcevz Şairi 05:40
Fotolarla Hayat Şaban Daş-Kabılcevz Şairi 274 izlenme - 7 yıl önce
Hasankeyf Çılgın Gençleri İş Başında 02:12
Hasankeyf Çılgın Gençleri İş Başında 217 izlenme - 7 yıl önce
Onur Akın - Sason Mapushanesi 04:48
Onur Akın - Sason Mapushanesi 121 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşk Bize Küstü Çıkış Tarihi: 16.10.1997 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Kaçamadı diyorlar Buradan bir tek adam Kapısı demirden külçe Yüksek kalın taş duvarlı Ve üstelik penceresiz Halil içerde böyle çaresiz Sason mahpushanesi Önünde bir kırmızı dut Sırtında şat deresi Çocuk eğilmiş dut toplar Sanki halil'in düşlerini Sıkıştırır çocuk yüreğine Gerçek ve yalan aynı gecenin İkiz çocuklarıdır benim ülkemde Şeyh ikbal'in kısrağına Binip kamçı vurdu halil Nal seslerinde koptu fırtınalar İlk defa göründüler Kutsal melato dağı'nda Çıyanlar, yılanlar Ay tutuldu mavzerleri sıktılar Kaldırıp bir başlarını baktılar Terk etmişti yerlerini yıldızlar Şat deresi'nde pusuya çekildi sular Halil'i vurdular! halil'i vurdular Buralarda insanlar Ölmediler hiçbir zaman Hiçbir zaman ölmediler kaderleriyle Sason mahpusanesi'nde Halil'in adı kaldı Bir tutam sarı tütün Ve bir hüzün içimi Dağıldı taş avluya Lanetli kehribar taneleri
Sason'da 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' Mitingi 05:31
Sason'da 'Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet' Mitingi 7 izlenme - 3 ay önce - Sason'da 'Teröre hayır, kardeşliğe evet' mitingiBATMAN - Batman'ın Sason ilçesinde "Teröre hayır, kardeşliğe evet" mitingi düzenlendi.
Bırak Aney - Şaban Daş 03:05
Bırak Aney - Şaban Daş 148 izlenme - 7 yıl önce tayfun54'a teşekkürler. bu güzel sesiyle şereflendirdi şiirimi.
Okula Geç Kalmamaları İçin Çocuklarını Sırtında Taşıyarak Çaydan Geçiyor 02:15
Okula Geç Kalmamaları İçin Çocuklarını Sırtında Taşıyarak Çaydan Geçiyor 7 izlenme - 4 ay önce Batman'da 4 çocuk babası Ergül Yar, eğitim gören 2 çocuğunu okula yetişebilmeleri için Sason Çayı'ndan sırtıyla taşıyarak karşıya geçiriyor.
Onur Akın Sason Mapushanesi 04:48
Onur Akın Sason Mapushanesi 34 izlenme - 3 yıl önce Onur Akın Sason Mapushanesi
Sason'da Wushu Kursu 01:49
Sason'da Wushu Kursu 11 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sason'da wushu kursu Wushu detay görüntüleri Sason'da wushu kursu Batman'ın Sason ilçesinde Wushu Kursu açıldı.