Hoşgeldiniz!

satanist

Psikodelik Kabuslar 05:15
Psikodelik Kabuslar 11.891 izlenme - 2 ay önce İkisi erkek ikisi kadın dört soyguncu bir kuyumcuyu soyarlar. Akşam olduğunda ortak evlerine çekilen dört soyguncu psikodelik kabuslar görmeye başlarlar.
bütün rap clar mezara qirecek diri diri bir qün! 05:04
bütün rap clar mezara qirecek diri diri bir qün! 22.291 izlenme - 6 yıl önce paylaşmayan rap cı olsun qece rüyasına satanistler qirsin xd bu işin şakası ama bir qün o qercek olacak bütün rap clar mezara qirecek kafası kesilerek ve param parca olarak ve o zamana az kaldı sıra sizede qeleck emin olun bunu yazan tasun okumayana qosun
cradle of filth - satanict 04:54
cradle of filth - satanict 39.530 izlenme - 8 yıl önce klib manyak
yoncaköydeki satanist mağrası 00:20
yoncaköydeki satanist mağrası 28.287 izlenme - 9 yıl önce
Satanist Türk Gençliği 03:13
Satanist Türk Gençliği 1.880 izlenme - 9 ay önce Kan ve cinsel içerikli söz bulunduğundan +18 koydum. Bu videoyu 2007 senesinde sitede görmüştüm. Geçenlerde aklıma geldi , bayağı bir araştırdıktan sonra bulup ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu gençler şimdi belki de çoluk çocuğa karıştı fakat geçmişte yaşanan ve bizim gördüğümüz bu iğrençlik tamamen medyadan kaynaklı bir durum. Batıcı zihniyet olabilir. Rahat sevişmeler , aileden uzaklaşma , uyuşturucu ve daha pek çok illet. Bu açıklamamı eleştirebilirsiniz.
satanist 02:32
satanist 12.470 izlenme - 7 yıl önce
90'lardaki Satanist Gençler 08:35
90'lardaki Satanist Gençler 3.551 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yıllarda yaşanan satanizm mevzularını irdeleyeceğimiz bu videoyla ibretlik anlar yaşayacağız. Bakalım Şeytan'a tapanlara neler olmuş.
satanist 03:51
satanist 10.052 izlenme - 7 yıl önce
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 04:31
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 1.109 izlenme - 8 ay önce Hain satanist evlat Arif'in annesini döverken evde "gizli" kamerayla çekilmiş görüntüleri...Arif'in konuşmasını duyduktan sonra Arif'in Hakan Taşıyancı bir satanist olduğunu anladık.Muhammed Bozdağ yine döktürüyor.Herkesin evinde gizli kamerası bulunan program "Hayat Dersi".
1999 Akmar Baskını 02:16
1999 Akmar Baskını 1.283 izlenme - 1 yıl önce İzlediğiniz görüntüler, 1999’da Ortaköy’de gerçekleşen ve tarihe “satanizm cinayeti” olarak geçen olaylar sonrasına aittir. Akmar Pasajı’nda polislerin düzenledikleri baskında dükkanlara nasıl girdiği ve çalışanlardan kimisini nasıl göz altına aldığı görülmektedir. Ayrıca dönemin haber kanallarının, rock ve heavy metal kültürüne ait fanzin, tişört ve aksesuarlar konusundaki yorumları dikkat çekicidir. (Güven Erkin Erkal)
system of a down-toxicity 03:43
system of a down-toxicity 10.468 izlenme - 7 yıl önce toxİİcİty
hayatın şifreleri 3 satanist gencin ibret veren öyküsü 09:59
hayatın şifreleri 3 satanist gencin ibret veren öyküsü 2.634 izlenme - 5 yıl önce
Satanist Kimdir?  - Sokak Röportajı 04:45
Satanist Kimdir? - Sokak Röportajı 1.736 izlenme - 2 yıl önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış.
hayko cepkin 01:05
hayko cepkin 6.762 izlenme - 7 yıl önce türk rock manyağı"hayko"
hayko cepkin gaziantep konseri 07012011 06:20
hayko cepkin gaziantep konseri 07012011 1.398 izlenme - 5 yıl önce süper bir konser oldu
marilyn manson-if i was your vampire 05:57
marilyn manson-if i was your vampire 9.256 izlenme - 7 yıl önce ~~video tamamen bana aittir! marilyn'ı sevmeyen yorum yapmasın... x)
system of a down-chop suey 03:28
system of a down-chop suey 6.494 izlenme - 7 yıl önce dünya'daqi 1 numaralı satanist grubu & rock
Satanist Kimdir? Ne Yer, Ne Keserler? - Sözler Köşkü 04:45
Satanist Kimdir? Ne Yer, Ne Keserler? - Sözler Köşkü 614 izlenme - 1 yıl önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış.
Gangnam Style Satanist Bir Danstır 02:25
Gangnam Style Satanist Bir Danstır 1.258 izlenme - 3 yıl önce Tv5 Televizyonunda Yayınlanan Bu Haberi Görünce Psy Abimize Olan Sevgim Bi Anda Öfkeye Dönüştü. Kendisini Önce Twitterda Takip Ettiklerimden Çıkarttım Daha Sonra Facebook'ta Sayfasını Beğenmekten Vazgeçtim. Antik Çindeki Bu Satanist Ayine Sizde Tepkinizi Belli Edin. Mukaddes Aile Ortamımıza Bu Dansı Sokmayın!
cradle of filth-no time to cry 03:24
cradle of filth-no time to cry 4.521 izlenme - 7 yıl önce cradle of filth-no time to cry Şarkı tek kelime ile süper yorumlarınızı oylarınızı bekliyorum
Satanist Şakası (Şaka Şaka) 05:49
Satanist Şakası (Şaka Şaka) 1.328 izlenme - 4 yıl önce
Hayatın Şifreleri - 3 Satanist Gencin İbret Veren Öyküsü 06:08
Hayatın Şifreleri - 3 Satanist Gencin İbret Veren Öyküsü 382 izlenme - 1 yıl önce Televizyon ekranlarında yılın programı yapıldı. Ömer Çelakıl, Rezzan Kiraz, Zekeriya Beyaz, Ali Murat Güven ve Satanistler konulu programda ortalık birbirine girdi. Kar maskeli satanist diye çağrılan gençler sorguya çekildi. Özellikle 01,43'e dikkat ederseniz bir satanistin imana gelişine tanık olacaksınız.
filmlerde ki gizli masonik semboller 09:23
filmlerde ki gizli masonik semboller 2.220 izlenme - 6 yıl önce yüzlerce yıldır dünyayı sömüren tüm insanlığı köleleştiren ve korkunç planlar hazırlayan illuminati örgütünün kitleleri yönlendirmek için kullandığı en büyük silahı hollywood filmlerinde ki gizli masonik işaretler kitleler olan bitenden habersiz demokrasi özgürlük gibi içi boşaltılmış kavramlarla oyalanırken eğlence sektörü ile de uyutulmaya devam edilmektedir
duygusal bir şarkı (  sevenler gece ölür  ) 04:59
duygusal bir şarkı ( sevenler gece ölür ) 2.439 izlenme - 7 yıl önce bu klip in bağımlısı olacaksınız bir ayrılık bir terkediliş şarkısı olup mutlaka kendinizden de bir şeyler bulacağınız belkide tam sizi anlatan bir klip izle ve gör !!!!!!!!!!!!!!
Beyaz Tv - Gezi'de Kedi Kanı İçiyorlardı 03:39
Beyaz Tv - Gezi'de Kedi Kanı İçiyorlardı 443 izlenme - 1 yıl önce Para veriyorlardı, taş at diyorlardı, marş ezberletiyorlardı, küfür ettiriyorlardı, oyuncak veriyorlardı (yuh eşek kadarsın), Allah'a inanma diyorlardı! Coming Soon. Çok yakında sinemalarda. (iyi film olur bundan) Biz kedi kanı içiyorsak siz ne içiyorsunuz arkadaş merak ediyorum. Ben güldüm bu kendi çalıp oynamalarına...
bir serap görüyorum 03:02
bir serap görüyorum 1.052 izlenme - 7 yıl önce Şervanın kendi sesinden kendi yazdığı şiir
Kedi Sesiyle Game of Thrones Açılış Müziği 01:47
Kedi Sesiyle Game of Thrones Açılış Müziği 276 izlenme - 1 yıl önce Game of Thrones dizisini çoğumuz biliyoruzdur. Dizinin kendisine hayran olduğumuz gibi açılış şarkısınada hayranız. İnternette keman, gitar, rock gibi versiyonları çıkan şarkının birde kedi versiyonu yapılmış. Böyrün efenim...
Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı! 05:58
Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı! 525 izlenme - 4 yıl önce Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı
cradle of fİlth 04:51
cradle of fİlth 894 izlenme - 8 yıl önce cradle of filth is real satanict
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 04:45
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 286 izlenme - 2 yıl önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku