Hoşgeldiniz!

sataşma

Sataşan Üçlüyü Perişan Eden Genç 01:11
Sataşan Üçlüyü Perişan Eden Genç 5.656 izlenme - 4 yıl önce Sataşan Üçlüyü Perişan Eden Genç - Adam Demişki Delikanlısanız Teke Tek Gelin Demiş Adam Bir Yumrukta Üçünüde Tuş Etti
Köpeğe Sataşan Kuş 01:10
Köpeğe Sataşan Kuş 169 izlenme - 7 ay önce
Yavru Ayıya Sataşan Mühendislerin Sonu 00:52
Yavru Ayıya Sataşan Mühendislerin Sonu 923 izlenme - 4 yıl önce Bu onların son görüntüsü. Annelik içgüdüsüyle yavrusuna sataşan mühendislere ve köpeğe saldıran boz ayı.
RTE - Bahçeli Aile Nedir Çocuk Nedir Bilmez 00:23
RTE - Bahçeli Aile Nedir Çocuk Nedir Bilmez 703 izlenme - 3 yıl önce Sayın Recep Tayyip Erdoğan acaba bugün siyasi rakiplerime nasıl saldırsam diye düşünürken aklına şahane bi fikir gelmiş ve Bahçeli'nin hiç evlenmemiş olmasından dem vurmuş. Bu seviye dolu konuşmaya naçizane şahsi yorumum; çocuk yapıp onların boğazından haram lokma geçirmektense, aile nedir çoluk çocuk nedir bilmemeyi tercih ederdim. Şimdi söz Sümeyye'nin trollerinde...
Enes Kanter ile Kevin Durant Arasında Atışma 01:05
Enes Kanter ile Kevin Durant Arasında Atışma 254 izlenme - 1 yıl önce Maça damgasını vuran olay ise Kevin Durant ile Enes Kanter arasındaki sözlü sataşmaydı. İki eski takım arkadaşı arasındaki atışma Kevin Durant'ın Westbrook'a blok yapmasının ardından başladı. O sırada bençte oturan Enes Kanter, Kevind Durant'a bağırarak bir şeyler söyledi. Kanter'in ne dediği tam olarak ne dediği anlaşılamadı. Kevin Durant'ta Kanter'e dönerek bir şeyler söyledi. Ancak Thunder'dan Steven Adams, eliyle bacağına vurarak Enes Kanter'den susmasını istedi.
Beyaz'dan Gülben Ergen'e Şarkılı Sataşma -Beyaz Show (27 Ocak Cuma) 02:02
Beyaz'dan Gülben Ergen'e Şarkılı Sataşma -Beyaz Show (27 Ocak Cuma) 144 izlenme - 1 yıl önce Beyaz'dan, Gülben Ergen'in "Lay la lay" klibine şarkılı gönderme...esi Beyaz Show, muhteşem konukları ve yepyeni içeriğiyle yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.
ilbey ft. ısyankar rapci -bıze sataşma aklın varsa 03:56
ilbey ft. ısyankar rapci -bıze sataşma aklın varsa 1.190 izlenme - 7 yıl önce ilbey ft. ısyankar rapci - bıze sataşma aklın varsa 2011
Doğuş - Sataşma Baba Yorgun 03:13
Doğuş - Sataşma Baba Yorgun 543 izlenme - 6 yıl önce
Kabadayılık Deneyi 05:01
Kabadayılık Deneyi 200 izlenme - 3 yıl önce 'The Bullying Experiment' olarak geçiyor tam olarak Türkçe karşılığı olmasa da. Birinin diğerini rahatsız ettiğini, sataştığını ve hatta dövdüğünü görünce insanların verdiği/vermediği tepkileri izliyoruz. "Aman ben karışmayayım", "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın"cılıkla ne kadar insanların ne kadar yalnız bırakıldığını görüyoruz. Her türlü haksızlığa karşı ses çıkarmalı, birlik olmalıyız. Not: 2:20 'deki kız. Evlen benimle.
Zencilere Sataşan Canına Susamış Sdam 04:25
Zencilere Sataşan Canına Susamış Sdam 188 izlenme - 3 yıl önce Bir gün youtube`dan 3 kuruş para kazanmak için şaka yaparken biri ölcek ama hadi bakalım.zencilerle şaka olmaz silah,bıçak falan çekiyolar.
Etkin Garip Gönlüm 04:13
Etkin Garip Gönlüm 433 izlenme - 9 yıl önce suskun_f1rar1
Suskun_f1rar1 03:09
Suskun_f1rar1 312 izlenme - 9 yıl önce suskun_f1rar1
Beyaz'dan Gülben Ergen'e Şarkılı Sataşma! (Beyaz Show 27 Ocak 2017) 02:02
Beyaz'dan Gülben Ergen'e Şarkılı Sataşma! (Beyaz Show 27 Ocak 2017) 46 izlenme - 1 yıl önce Beyaz, şarkılı sataşmalarına bir yenisini daha ekledi... Gülben Ergen'in eğlenceli şarkısı "Lay la lay"a komik bir klip çekti... Beyaz'ın kahkahaları ile sataştığı klibe Gülben Ergen yanıt verecek mi? Bekleyip göreceğiz...
Alkol Alıp Yoldan Geçenlere Sataştı, Polisi Görünce İnkar Etti 05:01
Alkol Alıp Yoldan Geçenlere Sataştı, Polisi Görünce İnkar Etti 3 izlenme - 3 ay önce Alkol alıp yoldan geçenlere sataştı, polisi görünce inkar ettiSAMSUN - Samsun'da parkta alkol alan 2 kişi yoldan geçen vatandaşlara sataştı.
Hadiii - Sataşma 00:43
Hadiii - Sataşma 14 izlenme - 5 yıl önce Hadiii - Sataşma