Hoşgeldiniz!

satıcılar

Böyle Bilet Satma Taktiği Görülmedi 04:33
Böyle Bilet Satma Taktiği Görülmedi 41.936 izlenme - 4 yıl önce Seksi satıcılar iş başında Rusya Buz Hokeyi Ligi'nde mücadele eden Metallurg Magnitogorsk, bilet satışlarını arttırmak için ilginç bir yönteme başvurdu.
 Kurbanlıkları biten satıcılar davul zurna eşliğinde eğlendi 02:14
Kurbanlıkları biten satıcılar davul zurna eşliğinde eğlendi 647 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Ümraniye’de, ellerindeki hayvanları satan satıcılar davul zurna eşliğinden eğlendi. Ümraniye Belediyesi’nin Hekimbaşın’da kurduğu Anadolu yakasının en büyük kurban pazarındaki yaklaşık 7 bin hayvan bayram gelmeden tükendi. Kurbanlıklarını satan besiciler sevinçlerini davul zurna eşliğinde halay çekerek kutladılar. Kurban pazarında çadırı olan Hasan Şen 40 hayvan getirdiğini ifade ederek, “Bayram gelmeden hepsini sattım, mutluyum. Arkadaşlarım da sattılar. Ümraniye Belediyesi’ne çok teşekkür ederim” dedi.Pazara 130 hayvan ile gelen Kemal Orat ise, “Tüm İstanbullulara teşekkür ederim. Bizi çok iyi karşıladılar ve tüm hayvanlarımızı aldılar. Ümraniye Belediyesi’ne de bize yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. 3 öğün yemeğimize kadar verdiler” diye konuştu.Kurban satıcıları davul zurna ile gönüllerince eğlenerek satış alanından ayrıldılar.
Okul Önlerindeki Satıcılar 00:15
Okul Önlerindeki Satıcılar 696 izlenme - 8 yıl önce okul önlerindeki satıcılar
Okul Önlerindeki Satıcılar 00:20
Okul Önlerindeki Satıcılar 481 izlenme - 8 yıl önce okul önlerindeki satıcılar
Okul Önlerindeki Satıcılar 00:33
Okul Önlerindeki Satıcılar 211 izlenme - 8 yıl önce okul önlerindeki satıcılar
Satıcıları Kaçırmak İçin Kapı Tokmağı 01:03
Satıcıları Kaçırmak İçin Kapı Tokmağı 56 izlenme - 2 yıl önce Kapılara gelen satıcılar için yapılan muhteşem kapı tokmağı, kapıyı çaldıkları zaman korkudan ne yapacaklarını şaşırıyorlar ve kaçtıklarında onları bir sürpriz daha bekliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okul Önündeki Satıcılar 00:42
Okul Önündeki Satıcılar 114 izlenme - 8 yıl önce okul önündeki satıcılar
Okul Önlerindeki Satıcılar 00:29
Okul Önlerindeki Satıcılar 112 izlenme - 8 yıl önce okul önlerindeki satıcılar
Okul Önlerindeki Satıcılar 00:29
Okul Önlerindeki Satıcılar 92 izlenme - 8 yıl önce okul önlerindeki satıcılar
Seyyar Satıcılar Kayıkla Kaçtı 00:27
Seyyar Satıcılar Kayıkla Kaçtı 35 izlenme - 5 yıl önce Seyyar Satıcılar Kayıkla Kaçtı
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinden Seyyar Operasyonu 01:24
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinden Seyyar Operasyonu 2 izlenme - 4 ay önce Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinden seyyar operasyonuMANİSA - Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Küçük Sanayi Sitesinde seyyar satıcılara yönelik operasyon düzenledi.