Hoşgeldiniz!

Satılık Ev Videoları İzle

Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 5 Kışın Yazlık 02:44
Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 5 Kışın Yazlık 4.239 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 5 Kışın Yazlık
Minecraft: Satılık Ev Böüm 7 03:16
Minecraft: Satılık Ev Böüm 7 1.860 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev Böüm 7
Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 2 04:54
Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 2 1.780 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev - Bölüm 2
Minecraft: Satılık Ev Bölüm 4 (Alıntı) 04:34
Minecraft: Satılık Ev Bölüm 4 (Alıntı) 1.470 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev Bölüm 4 (Alıntı)
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 04:18
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 1.259 izlenme - 3 yıl önce Minecraft - Kelepir Satılık Ev
Minecraft Satılık Ev 02:38
Minecraft Satılık Ev 1.097 izlenme - 3 yıl önce Video Görüntüsü Güzeldi Ayarlama Yaparken Bozuldu
Minecraft: Satılık Ev Böüm 6 (Alıntı Kısa) 03:45
Minecraft: Satılık Ev Böüm 6 (Alıntı Kısa) 1.040 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev Böüm 6 (Alıntı Kısa)
Minecraft: Satılık Ev Bölüm 3 (Alıntı) 04:11
Minecraft: Satılık Ev Bölüm 3 (Alıntı) 538 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Satılık Ev Bölüm 3 (Alıntı)
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 04:18
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 530 izlenme - 4 yıl önce Minecraft - Kelepir Satılık Ev
KARTAL CEVİZLİDE SATILIK DAİRE   00:59
KARTAL CEVİZLİDE SATILIK DAİRE 25 izlenme - 3 ay önce Kartalda Satılık Daireler , Kartal İstanbul Satılık Daire Fiyatları , İstanbul Kartal Satılık Daire Konut Ev Evler Kartal , Kartal Satılık Daire Satılık Evler , Satılık Daire - İstanbul - Kartal , İstanbul Anadolu Kartal Satılık Konut , İstanbul Anadolu Kartal Site İçinde Satılık Konut , Kartal Satılık Daire , KARTAL CEVİZLİ SATILIK BİNA .petroliş,atalar,soğanlık,yakacık,uğurmumcu,kartalda ,sahibinden kiralık daireler,satılık konut daire,kartalda satılık arsa,kartalda emlak,maltepede satılık daire,,kartalda kiralık daireler,cevizlide satılık daire,pendikte satılık daireler,Bağlarbaşı satılık daireler,petroliş,atalar,soğanlık,yakacık,uğurmumcu ,kartalda kat karşılığı arsa, kartalda kiralık daire, kartalda satılık daire, kartalda satılık dublex, kat karşılığı bina, kelepir daire, yatırımlık daire,kartalda,maltepede,pendikte,bostancıda,suadiyede,caddebostanda,kiralık daire,satılık daire,satılık arsa,kat karşılığı arsa,kiralık konut,satılık konut,kiralık işyeri,satılık işyeri,kiralık depo,satılık depo,kartal,maltepe,pendik,kurtköy,bostancı,maltepe,tuzla,suadiye,erenköy,de,da,Kat Karşılığı,sahibinden satılık daire,sahibinden kiralık daire,kartal kat karşılığı arsa,kartalda kat karşılığı bina,kartalda kiralık,kartalda satılık,daire,dükkan,arsa,bina,işyeri,kelepir daire,uygun,fiyatlı daire,krediye uygun daire, kartalda kat karşılığı arsa, kartalda kiralık daire, kartalda satılık daire, kartalda satılık dublex, kat karşılığı bina, kelepir daire, yatırımlık daire,kartalda,maltepede,pendikte,bostancıda,suadiyede,caddebostanda,kiralık daire,satılık daire,satılık arsa,kat karşılığı arsa,kiralık konut,satılık konut,kiralık işyeri,satılık işyeri,kiralık depo,satılık depo,kartal,maltepe,pendik,kurtköy,bostancı,maltepe,tuzla,suadiye,erenköy,de,da,Kat Karşılığı,sahibinden satılık daire,sahibinden kiralık daire,kartal kat karşılığı arsa,kartalda kat karşılığı bina,kartalda kiralık,kartalda satılık,daire,dükkan,arsa,bina,işyeri,kelepir daire,uygun,fiyatlı daire,krediye uygun daire, petroliş,atalar,soğanlık,yakacık,uğurmumcu,kartalda ,sahibinden kiralık daireler,satılık konut daire,kartalda satılık arsa,kartalda emlak,maltepede satılık daire,kartalda kiralık daireler,cevizlide satılık daire,pendikte satılık daireler,kurtköyde satılık daireler,petroliş,atalar,soğanlık,yakacık,uğurmumcu,bina.
Didim - Altınkum 04:26
Didim - Altınkum 226 izlenme - 3 yıl önce Didim - Altınkum
satılık ev 00:40
satılık ev 173 izlenme - 6 yıl önce 4 oda 1 salon u olan 3 p dölüm tarlası var bahçesi var klaması var 75 milyar bursa mustafa kemal paşa kumkadı köyu daha fazla bılgı ıcın 05396483925
Minecraft Satılık Ağaç Kelepir Ev 03:35
Minecraft Satılık Ağaç Kelepir Ev 128 izlenme - 3 yıl önce Satılık Ev
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli 02:29
Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli 666 izlenme - 7 yıl önce http://fuar.hurriyetemlak.com/
uzunçİflİkte, satilik, ev, 01:07
uzunçİflİkte, satilik, ev, 233 izlenme - 7 yıl önce uzunçİflİkte, satilik, ev
Serdivan AVM ve Agora Arasında 120m2 Satılık Daire 01:36
Serdivan AVM ve Agora Arasında 120m2 Satılık Daire 71 izlenme - 1 yıl önce İLETİŞİM: 0554 821 31 51 serdivan arabacı alanı mahallesinde satılık bodrum üstü 120 m2 3+1 daire satılık. Doğalgazlı bodrum katta daireye ait 18 m2 kullanım alanı var. toplu ulaşım yolunda müstakil tapulu.
Balkonlar Net Alandan Çıktı 01:22
Balkonlar Net Alandan Çıktı 1 izlenme - 1 hafta önce Konutların net alan hesabı artık KDV Uygulama Tebliği'ne göre değil, Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği'ne göre yapılacak. Böylece inşaatlarda 1 Mayıs 2014'ten sonra teslim edilen veya edilecek olan konutlarda; açık çıkmalar, balkonlar, zemin, çatı ve kat terasları, kat ve çatı bahçeleri gibi en az bir cephesi açık olan mekânlar 150 metrekarelik net alan hesabına dahil edilmeyecek.
Evle Birlikte Satılık Yer Altı Şehri 01:20
Evle Birlikte Satılık Yer Altı Şehri 113 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesindeki Derinkuyu ilçesinde, Veli (55) ve Durmuş Ali Demir (53) kardeşler, altında tarihi yer altı şehri bulunan 700 metrekare alana sahip evlerini 900 bin liraya satışa çıkarttı. İlçede çiftçilikle uğraşan Durmuş Ali Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bayramlı Mahallesi'ndeki satmak istedikleri arsa ve evin dedelerinden miras kaldığını, paraya ihtiyaçları olduğu için satmaya karar verdiklerini söyledi. Derinkuyu Yer Altı Şehri ile bağlantısı var Satılığa çıkarttıkları evi alacak kişinin evle bağlantılı tarihi yer altı şehrinin de sahibi olacağını aktaran Demir, "Burası 30 metre derinliğinde 75 metre uzunluğunda bir yer altı şehri ve evin de bir parçası. Derinkuyu yer altı şehrine de bağlantısı var ancak zamanla yaşanan çökmeler nedeniyle bağlantı yolu kapalı. İçerisindeki kilisede sütunlar, mermerler ve işaretler mevcut” diye konuştu. Yer altı şehrinin evin altındaki girişinin taşlarla döşeli olduğunu aktaran Demir, girişi ve içerisinin geniş olması nedeniyle oldukça rahat gezilebildiğini kaydetti. Demir, yer altı şehrinin kapısındaki tahta kapının orijinal olduğunu öne sürerek, "Kalınlığı 5 santimetredir. Kapıdan girdiğimizde yaklaşık 50 metrekarelik alana sahip bir bölüm var. Bu odadan koridorla diğer bölümlere geçiliyor. Birisi dedelerimizin peynirlik olarak kullandığı diğeri de 20 metrekarelik başka bir oda. Bu odanın hemen yanında bir kilise mevcut ve içerisinde mezarlar bulunuyor" şeklinde konuştu. Demir, evlerinin altındaki yaşam alanlarının tünelle 50 metre uzaktaki ünlü Derinkuyu Yer Altı Şehri'ne bağlandığını belirterek, şöyle devam etti: "Derinkuyu Yer Altı Şehri'nin ziyarete açık olan bölümlerinde kilise yok. Bu nedenle bizim evin altındaki bölüm ayrı bir öneme sahip. Zamanla yaşanan çökmeler nedeniyle yeraltı şehrine olan bağlantının bir bölümü kapalı durumda. İçeriye iş makinesi giremeyeceği için tamamen insan gücüyle açılması gerekiyor." Yer altı şehri turizme kazandırılsın Yer altı şehrinde, Bizans, Roma ve Hitit dönemlerinden kalan eserlere rastlamanın mümkün olduğunu ileri süren Demir, "Biz burayı ilçeden ya da bölgeden birine satarsak evi yıkıp yeni bina yapacağından yani tarihi yok edeceğinden korkuyoruz. Alacak kişinin burayı tarihi dokusunu koruyarak değerlendirmesini istiyoruz. Ben buranın turizme kazandırılmasından yanayım. Yıkılmadan değerlendirilmesini istiyorum" diye konuştu. Demir, başka girişlerden yer altı şehrindeki kiliseye ulaşan bazı kaçakçıların buradaki taşlara ve yazıtlara zarar verdiğini sözlerine ekledi.
Kentplus 3   1 03:58
Kentplus 3 1 96 izlenme - 3 yıl önce Kentplus 3 1
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 04:18
Minecraft - Kelepir Satılık Ev 73 izlenme - 3 yıl önce Beğen Tuşuna Basarsanız Sevinirim.
Antalya dutlubahçe de satılık daire 02:01
Antalya dutlubahçe de satılık daire 64 izlenme - 2 yıl önce güncel ilanlar için http://tkmemlak.sahibinden.com/ yada 0 533 548 81 77 antalya ve akdeniz genelinde gayrimenkul danışmanlığı
Park Onyedi Evleri - Çanakkale 01:44
Park Onyedi Evleri - Çanakkale 90 izlenme - 3 yıl önce PARK ONYEDİ EVLERİ'NDE; HUZURUN EVİNDE PARAN CEBİNDE
Nino Varon - Satılık Ev 02:05
Nino Varon - Satılık Ev 113 izlenme - 5 yıl önce Nino Varon - Satılık Ev - Arka Pencere - Türkçe Pop
Roller Coaster İle Ev Tanıtımı 01:30
Roller Coaster İle Ev Tanıtımı 46 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da faaliyet gösteren bir emlak şirketinin ev satış/kiralama için başvuran müşterilerine sunduğu muazzam hizmet. Ben olsam evi alır yada kiralar sistem kalsın derdim.
Satılık evim 08:19
Satılık evim 56 izlenme - 5 yıl önce Satılık evim
Konacık Bodrum Satılık Evler 01:04
Konacık Bodrum Satılık Evler 12 izlenme - 12 ay önce Konacık Bodrum Satılık Evler Bodrum Konacıkta, Doğa ve Şehir manzaralı, 3 oda, 1 salon, 1 Amerikan mutfak, 2 banyo (ebeveyn banyolu), 150 m2,Yüzme havuzlu, jeneratör, Özel Otopark, 24 saat güvenlik, Kapıcı, Sosyal tesisli, Satılık dubleks Villa. http://www.ygemlak.com/bodrum-satilik-emlaklar/konacik-bodrum-satilik-evler.html