Hoşgeldiniz!

satılmak

Bonzai, Peynir Ekmek Gibi Satılıyor 02:49
Bonzai, Peynir Ekmek Gibi Satılıyor 1.165 izlenme - 4 yıl önce Bonzai, peynir ekmek gibi satılıyor
Utanmaz Bingöl'lüler Bari 1000 Oy Verseydiniz 02:57
Utanmaz Bingöl'lüler Bari 1000 Oy Verseydiniz 689 izlenme - 3 yıl önce Bingöl bağımsız belediye başkan adayı Zeki Börükoçin'in mitingine 40-50 bin kişinin katılmasından sonra artan umutlar ve sauna eşofmanı reklamları tadında bir seçim propagandası, öncesi ve sonrası...
100 Kişiye Vereceğine 1 Kişiye Ver - Cüneyt Arkın 02:10
100 Kişiye Vereceğine 1 Kişiye Ver - Cüneyt Arkın 346 izlenme - 3 yıl önce Fizik kanunları bir yana o bir yana, yeri geldi koca bizansı devirdi, yeri geldi kanunsuzlarla savaştı,kimi zamansa bir orospuyla bile baş edemeyip tükürmekle yetindi. Bu filmde de her türlü pis işlerle uğraşanlara, zampara ve pezevenglere karşı amansız bir mücadele sergiledi. Kötü yola düşmüş saf bir köylü kızını telkin ederken verdiği nasihatle Yılmaz Güneyin "olacaksa okumuş orospu olsun" lafını adeta anımsattı.
'Saraybosna'  İsimli Arap Tayı, 460 Bin Liraya Satıldı 04:47
'Saraybosna' İsimli Arap Tayı, 460 Bin Liraya Satıldı 49 izlenme - 3 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda açık arttırma usulüyle gerçekleştirilen satışlarda 2 yaşındaki safkan 'Saraybosna' isimli Arap tayı, 460 bin liraya satıldı.
Devasa Fermanlar 75'er Bin Liradan Satıldı
Devasa Fermanlar 75'er Bin Liradan Satıldı 29 izlenme - 3 yıl önce Devasa fermanlar 75'er bin liradan satıldı- Antalya Antik Müzayede tarafından düzenlenen karma eserler müzayedesinde Cumhuriyet ilk dönem tabloları ile osmanlı objeleri koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu- Müzayede satışa sunulan III. Selim ve I. Abdülhamit'e ait 1,5 metre boyundaki 2 ferman, 75'er bin liradan alıcı bulduANTALYA (AA) - Antalya Antik Müzayede tarafından karma eserler müzayedesi gerçekleştirildi.
Eski Galatasaraylı Keita: Beni Para İçin Sattılar 00:18
Eski Galatasaraylı Keita: Beni Para İçin Sattılar 27 izlenme - 4 yıl önce Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Abdul Kader Keita, "Benim gittiğim zamanki yönetim beni para için Al Sadd'a sattı. Anlaşıp gitmekten başka bir çarem yoktu" dedi.