Hoşgeldiniz!

Satıyorum Videoları

Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 01:14
Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 2.532 izlenme - 2 yıl önce İhaleyi yöneten abimiz rap söylercesine yardırıyor. Arkaya da müziği verince gerçek bir rap parçası olmuş.
Japonik Faruk'un Geri Dönmesi - Arabayı Satıyorum 10:00
Japonik Faruk'un Geri Dönmesi - Arabayı Satıyorum 505 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar Japonya'da yaşayan bir Türk olan Faruk'un bir çok videosunu daha önce paylaştım fakat Japonik Faruk bir anda Youtube hesaplarını kapatmış ve bunun nedenini çocuğuyla ilgilenmemek olduğunu, ve hayırsız baba olduğunu ifade etmişti. Arkadasında şüpheci bir tavır bırakan Faruk, fetöcü olduğu iddalarını da arkasında getirmişti. Faruk'un ifşa videolarıda internette yayıldığını da belirtmek isterim. Yeni yayınladığı bu videonunda yorumlara kapatması acaba mı sorusunu bizlere sorduruyor. İyi seyirler.
Asli Asiye Ergül - Gencligimi Satiyorum 03:43
Asli Asiye Ergül - Gencligimi Satiyorum 2.281 izlenme - 3 yıl önce Denizli Pamukkale
Ferhan Şensoy - İstanbul'u Satıyorum 02:39
Ferhan Şensoy - İstanbul'u Satıyorum 847 izlenme - 2 yıl önce Daha lisede iken yapacağı tiyatro oyunları için gitar çalmayı öğrendi fransada tiyatro mastırı yaparken göçmen türk işçiden bağlama çalmayı öğrendi ve türk tiyatrosunda kendi işi olmasa da tiyatro oyununa en güzel müzikleri yapan tiyatrocu oldu, benim için en güzel istanbul şarkısı ve ferhan şensoy alkışlıyoruz efendim
Bir Zahmet - Memleket Havası Satıyorum 04:32
Bir Zahmet - Memleket Havası Satıyorum 4.997 izlenme - 8 yıl önce bir zahmet - memleket havası satıyorum :)
Ferhan Şensoy - İstanbul'u Satıyorum (Tam Oyun) 01:50:53
Ferhan Şensoy - İstanbul'u Satıyorum (Tam Oyun) 437 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un tarihi değerlerini hiçe sayıp üzerine beton dökülmesini 20 yıl önce eleştiren bir eser. Hakkında yorum yapmaya kalksam izlemenizden daha uzun sürer. Meraklısı oturup izlesin derim.
Münir Özkul - İstanbul Bir Tarihtir, Bu Tarihi Satmayın! 01:23
Münir Özkul - İstanbul Bir Tarihtir, Bu Tarihi Satmayın! 302 izlenme - 2 yıl önce Ferhan Şensoy'un yazıp, 1986 yılında Ortaoyuncular ile sahnelediği; Münir Özkul'un, Erol Günaydın'ın, Baykal Kent'in, Ferhan Şensoy'un, Rasim Öztekin'in baş rollerini oynadığı, bugünleri gören oyun İstanbul'u Satıyorum'dan bir sahne. "Koca Sinan" rolüyle oynayan Münir ustanın çağrısı da denilebilir.
 Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 01:14
Motora Bağlayan İhaleci - Gerçek Rap 400 izlenme - 3 yıl önce İhaleyi yöneten abimiz rap söylercesine yardırıyor. Arkaya da müziği verince gerçek bir rap parçası olmuş.
Münir Özkul - İstanbulun Sesiyim 03:28
Münir Özkul - İstanbulun Sesiyim 90 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'u Satıyorum oyunundan... Ferhan Şensoy ve Münir Özkul'dan güzel bir performans. Özkul, Mimar Sinan rolünde.
Uğur Güneş-Satıyorum Bu Aşkı 04:18
Uğur Güneş-Satıyorum Bu Aşkı 135 izlenme - 6 yıl önce işte benim en iyi şiirlerimden birisi. devamı gelecek . lütfen yorumlarınızı bildiriniz...
Matrak Satıyorum 04:18
Matrak Satıyorum 47 izlenme - 7 yıl önce
gençliğimi satıyorum 03:51
gençliğimi satıyorum 27 izlenme - 5 yıl önce