Hoşgeldiniz!

Satranç Videoları İzle

 Satranç Oynamak Günahtır, Kumardan da Beterdir  - Cübbeli Ahmet Hoca 03:37
Satranç Oynamak Günahtır, Kumardan da Beterdir - Cübbeli Ahmet Hoca 12.429 izlenme - 3 hafta önce Sevgili hocamız Cübbeli Ahmet hoca bu sefer de satranç ve tavla konusundaki görüşleriniz bilerle paylaşmış.İzliyoruz
Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya Tavsiyeler 01:31
Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya Tavsiyeler 3.126 izlenme - 20 saat önce Kanal D Ana Haber'de Ahmet Hakan, son günlerde satranç açıklamalarıyla oldukça tartışılan, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye 4 tavsiyede bulundu. Video ve açıklama Hürriyet gazetesinin Facebook sayfasından alınmıştır.
Padişahlar Niye Satranç Oynamıştır? - Beyin Yakan Açıklama 02:26
Padişahlar Niye Satranç Oynamıştır? - Beyin Yakan Açıklama 6.150 izlenme - 3 hafta önce Satranç haram(!) olduğu halde padişahlar neden satranç oynamıştır? Ömer Faruk Korkmaz Hocaefendi'den müthiş ikna edici açıklama. Allah'ım sen bu âlim(!)lerin eline güç verme!
The Wire - Satranç Sanhesi 03:04
The Wire - Satranç Sanhesi 2.159 izlenme - 2 hafta önce The Wire'ın ilk sezonu, üçüncü bölümden... D'Angelo'dan satranç dersi: "Şah her zaman şah olarak kalır."
En İyi Satranç Oyuncularının Hataları 06:42
En İyi Satranç Oyuncularının Hataları 5.200 izlenme - 1 ay önce Satrançta dokunulan taş oynanır,taşı bulunduğu kareden başka bir kareye götürdükten sonra elinizi taştan çekerseniz hamlenizi yapmışsınız demektir.Bu videoda dünyanın en iyi satranç oyuncularının bu kuralı unuttuktan sonraki tepkilerini izliyoruz.
Oyun oynayan erkeklerin arasına giren kızın sonu 00:06
Oyun oynayan erkeklerin arasına giren kızın sonu 59.229 izlenme - 3 yıl önce Oyun oynayan erkeklerin arasına giren kızın sonu
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 00:20
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 23.603 izlenme - 10 ay önce Manisa sokaklarında gezen Davutoğlu’na, 13 yaşlarında bir çocuk satranç tahtası fırlattı, Çocuğu linç etmedikleri kalmış.
Person of Interest Satranç Sahnesi 01:08
Person of Interest Satranç Sahnesi 2.813 izlenme - 1 ay önce Person of Interest dizisinden satrancın sonsuz olasılığına,güzelliğine vurgu yapan bir sahne.
Magnus Carslen vs. Espen Agdestein - Blitz Maçı 01:29
Magnus Carslen vs. Espen Agdestein - Blitz Maçı 2.661 izlenme - 2 ay önce Magnus Carlsen menajeri Espen Agdestein ile eğlenceli bir blitz maçı yapıyor bize de keyifle izlemek düşüyor...
Sakar Ayı Bernard Bear - Satranç 03:10
Sakar Ayı Bernard Bear - Satranç 57.621 izlenme - 5 yıl önce Bernard, Kore-İspanya-Amerika ortak yapımı animasyon kısa dizi. Koreli şirket RG Animation Studios, Güney Kore şirketi EBS, İspanyol BRB Internacional ve Fransız M6 kanalı tarafından ortak olarak üretilmiş bilgisayar yapımı seridir. Sakar Ayı Bernard'ın Bu bölümünde Satranç maceraları yer alıyor..
Yeni Nesil Satranç 00:59
Yeni Nesil Satranç 7.633 izlenme - 12 ay önce Tokyo Game Show 2015'te sergilenmiş yeni nesil satranç modeli. İlk bakışta çok güzel ve ilgi çekici görünse dahi satranç gibi sessizliğin, sakinliğin ve düşünsel derinliğin ön planda olduğu bir oyun için ne kadar uygun olduğu tartışılır elbette.
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Satrancı Övmesi 02:24
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Satrancı Övmesi 338 izlenme - 2 hafta önce Satranç oynayanların lanetlendiğini iddia eden Cübbeli Ahmet'in daha önce de satranç için fetva verdiği ortaya çıktı. Cübbeli, cehennem ateşinden koruyan kefenin ardından bir kez daha sosyal medyayı salladı. Yılbaşı öncesi, noel kutlayan Müslümanlar için imanlarını kaybederler uyarısında bulunan Cübbeli, bu kez de satranç oynayanların lanetlendiğini iddia etti. Satranç oynayanların, insanların en yalancısı olduğunu iddia eden Cübbeli, oynayanlara ölürken kelime-i şehadetin de nasip olmayabileceğini kaydetti. DAHA ÖNCE NELER SÖYLEMİŞ NELER Cübbeli'nin daha önce satranç için söyledikleri ise bugün söylediklerinin tam tersi. Yıllar önce bir vaazında tavla ve okey oynayanlar için aynı şeyleri söyleyen Cübbeli'nin o yıllarda satranç için fetva verdiği görülüyor.
Satranç : Sakar Ayı Bernard Bear 03:09
Satranç : Sakar Ayı Bernard Bear 13.061 izlenme - 2 yıl önce Satranç : Sakar Ayı Bernard Bear
Ahşap Satranç Taşı Yapımı (Kale) 04:56
Ahşap Satranç Taşı Yapımı (Kale) 3.646 izlenme - 12 ay önce Satranç oyunudaki Kale taşının hızlandırılmış yapılış videosu.
Can - Satranç 10:02
Can - Satranç 14.602 izlenme - 3 yıl önce Can ve ailesi izle, Can satranç
Satranç 01:47
Satranç 3.031 izlenme - 2 yıl önce 2. Video Satrraç Bilgileri
Satranç Robotu - The Turk 03:06
Satranç Robotu - The Turk 2.184 izlenme - 9 ay önce 1769 yılında mekanikçi Wolfgang von Kempelen tarafından yapılmış. yapımı 6 ay sürmüş. 1770'te ilk kez sergilenmiş.Türk’ü izleyenler onlarca yıl boyunca onun sırrını çözmeye çalışmışlar. Bazıları çok ilginç teoriler üretmişler ve bu açıklamalara gazetelerde geniş yer verilmiş. Neden Türk? Dönemin Türk kültürünün Avrupa'da ilgi çekmesi (Hacivat ve Karagöz oyunlarından etkilenmeleri) ve Avrupa'nın büyük bölümünün Türk akınlarından nasibini alıp, uzun süre Türk egemenliği altında yaşaması nedeniyle toplumsal bellekte yer edinen, güçlü Türk imajı buna neden gösterilebilir.
Suudi Arabistan Baş Müftüsü - Satranç Haramdır 00:55
Suudi Arabistan Baş Müftüsü - Satranç Haramdır 3.551 izlenme - 12 ay önce Suudi Arabistan Baş müftüsü Şeyh Abdülaziz el-Şeyh verdiği fetvada İslam dinine uygun olmadığını savunduğu satrancın zaman kaybı olduğu ve kumarı teşvik ettiği gerekçesiyle yasaklanması gerektiğini söyledi.
Ahmet Hakan'dan Cübbeli'ye 4 Tavsiye! 01:31
Ahmet Hakan'dan Cübbeli'ye 4 Tavsiye! 40 izlenme - 1 gün önce Ahmet Hakan, Cübbeli Ahmet'in satranç oynayanlar ve onları izleyenler için söylediği sözlerin yanlış olduğunu dile getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Satranç - Sakar Ayı Bernard Bear 03:09
Satranç - Sakar Ayı Bernard Bear 3.075 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Satranç Hilesi 05:10
Satranç Hilesi 5.617 izlenme - 4 yıl önce Satrançta Yenilenlere Hep Yenme Fırsatı
çoban matı 00:26
çoban matı 7.913 izlenme - 7 yıl önce çoban matı flash ders
satranç 04:46
satranç 7.872 izlenme - 7 yıl önce satranç böyle oynanır
Satranç Tahtası Yapımı 12:46
Satranç Tahtası Yapımı 1.183 izlenme - 12 ay önce Yine bir videosunda hipnoz etkili satranç tahtası yapımını gösteriyor. 13 dakika boyunca ince işçiliğiyle el emeği satranç tahtasını sıkılmadan izleyeceksiniz.
13 Yaşında Kasparov'u Yenmek - Magnus Carlsen 04:40
13 Yaşında Kasparov'u Yenmek - Magnus Carlsen 2.889 izlenme - 2 yıl önce Satrancın Mozardı olarak adlandırılan Magnus Carlsenin 13 yaşındayken Garry Kasparov ile yaptığı maçı izleyeceksiniz . İlerleyen zamanlarda Kasparov , Carlseni çalıştırmıştır . Carlsen şuan büyük usta ( GrandMaster ) seviyesindedir ve 2013 yılında 2872 elo puanıyla gelmiş geçmiş en yüksek puana ulaşarak Kasparovu dahi geçmiştir .
burhan satranç oynuyor! 00:56
burhan satranç oynuyor! 10.596 izlenme - 9 yıl önce burhan satranç oynuyor!
Cem Yılmaz'ı Nasıl Yendiğini Anlattı 01:55
Cem Yılmaz'ı Nasıl Yendiğini Anlattı 4.681 izlenme - 4 yıl önce Satrançta Cem Yılmaz'ı 10 saniyede mat eden Milli Satranç oyuncusu 8 yaşındaki Işık Can, o anları Cüneyt Özdemir'e anlattı.
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 01:16
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 417 izlenme - 3 ay önce CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Morpa Kampüs - Satranç Turnuvası Morpa Kampüs Vs Çöp Adam 03:40
Morpa Kampüs - Satranç Turnuvası Morpa Kampüs Vs Çöp Adam 2.349 izlenme - 3 yıl önce Morpa Kampüs'te Satranç Turnuvası! Morpa Kampüs VS Çöp Adam
Başbakan'ın Önünde Taciz Edilen Kadın 01:18
Başbakan'ın Önünde Taciz Edilen Kadın 3.068 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Santraç dağıtımı esnasında meydana gelen olayda "erkekler arkadan dürtüyor ya" diye feryad eden bir kadın söz konusu bu görüntüde. Başbakan'ın da hemen önünde gerçekleşen olayı izliyoruz.