Hoşgeldiniz!

savar

Tecavüzsavar külot icat edildi! 03:50
Tecavüzsavar külot icat edildi! 80.277 izlenme - 4 yıl önce Kesilmeyen, zorlamayla çıkarılamayan külot icat edildi.
Boeing’den Drone Savar 01:59
Boeing’den Drone Savar 4.466 izlenme - 3 yıl önce Boeing’in geliştirdiği lazer sistemi eski sistemlere göre daha kompakt yönetimi daha kolaymış. Bir dronu 15 saniyede indirebiliyormuş.
köpek savar 00:31
köpek savar 3.161 izlenme - 8 yıl önce
Hacksavar 20:22
Hacksavar 1.291 izlenme - 1 yıl önce Selamlar bu videomuzda Minecraft Evi ve AzizGaming ile birlikte Minecraft oynadık ! Daha fazlası için videomuzu beğenmeyi ve güzel yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Minecraft Egg Wars oynadık !
Ateistsavar Hoca - Allah Ya Varsa? 00:54
Ateistsavar Hoca - Allah Ya Varsa? 1.231 izlenme - 3 yıl önce Evettt şimdi bundan sonrasını ateyizler düşünsün, hocanın dediği gibi düz mantıkla ya varsa? Bu arada hocanın anlatıp kendi kendine de gülmesi beni bitirdi tam bir oflu hoca kendisi... Bu tip hocalarında hayatlarında ateyiz profesörden bol bir şey yoktur işin ilginci...
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 00:44
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 773 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda sivrisinek ilacını kullanarak sivrisinek nasıl yakılır onu öğreneceğiz. Not : Evde denemeyiniz, ev havaya uçabilir.
Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT] 01:14
Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT] 569 izlenme - 3 yıl önce FAN SAYFASI http://www.facebook.com/pages/osmanes... Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]Uçak Savar Bataryası =) [SAKARYA FIRAT]
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 00:33
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 944 izlenme - 3 yıl önce Şu içerikteki abimizi izledikten sonra bu abimize baktım da çok moralim bozuldu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117296/rambo-taliban
Servis Şoförünü Çıldırtan Liseliler 00:26
Servis Şoförünü Çıldırtan Liseliler 634 izlenme - 3 yıl önce Bir lisenin Allah Savar servis şoförünü kızdıran liseliler, adamın gazabına uğruyor. Şoförün şiveye bakarsak niğde aksaray yöreleri, kıyafete bakarsak miami hawai falan. Bilemedim. İyi seyirler.
Suriye'de Özgürlük İçin Savaşan Keçi! 01:37
Suriye'de Özgürlük İçin Savaşan Keçi! 643 izlenme - 5 yıl önce Suriye'de Özgürlük İçin Savaşan Keçi! Görenleri Şaşkını Çevirdi!
Nemrut Krater Gölünde Savar Keyfi 00:50
Nemrut Krater Gölünde Savar Keyfi 1.112 izlenme - 10 yıl önce nemrut dağındaki gezide savar keyfi yaptık çok güzeldi :)
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 02:30
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 287 izlenme - 3 yıl önce Ardeşen'li Cavit Bayraktar abimizin icadı. cavit bayraktar'ın ağzından anlatan kadın spikerin vurguları icaddan güzel olmuş. gelişim tv, ardeşen, rize, lazlar hepsini çok seviyorum. ayıları vurmadan önce bi kere daha düşünün ve cavit bayraktar marka bir ayı savar edinin diyerek susuyorum.
Nihat Doğan Ateş Savar Yangın Tüpleri (İsmail Baki) 05:58
Nihat Doğan Ateş Savar Yangın Tüpleri (İsmail Baki) 341 izlenme - 6 yıl önce
Uzun Eşek Oynarken Haca Bastı 01:20
Uzun Eşek Oynarken Haca Bastı 703 izlenme - 10 yıl önce eşek savar yaptı yapıcağını
kene savar 05:42
kene savar 431 izlenme - 9 yıl önce kene savar mustafa
Nihat Doğan Tüp Satarsa (Bu Taklit Çok Kızdıracak) 05:58
Nihat Doğan Tüp Satarsa (Bu Taklit Çok Kızdıracak) 318 izlenme - 6 yıl önce Maykop
1 Yıllık Makyajı 1 Günde Yapmak 03:01
1 Yıllık Makyajı 1 Günde Yapmak 150 izlenme - 3 yıl önce Günlük yapılan sıradan bir makyajı 365 kere bir günde uygulamışlar bir bağyana. Sitemizin kokoş bağyanları buna aldanmasınlar ama yine de makyajlarını ihmal etmesinler kaşdır bıyıktır filan düzenli aldırsınlar. Site de bağyan mı var lan? yok anasının ...
Ebru Şallı Selülit Savar Egzersizleri  03:54
Ebru Şallı Selülit Savar Egzersizleri 42 izlenme - 1 yıl önce Ebru Şallı bacak inceltme pilates egzersizleri - popo eritme zayıflama hareketleri Ebru Şallı Pilates, Ebru Şallı Pilates Egzersizleri, ebru şallı pilates başlangıç, ... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Serdar Sezen Süper Tv Sigaranın Zararları 05:57
Serdar Sezen Süper Tv Sigaranın Zararları 155 izlenme - 5 yıl önce Serdar SEZEN Süper TV Sigaranın Zararları
Sinek Savar Çinlii 00:55
Sinek Savar Çinlii 136 izlenme - 9 yıl önce mayak lan bu
Wimbledon'un Koruyucusu Rufus 02:11
Wimbledon'un Koruyucusu Rufus 52 izlenme - 3 yıl önce Wimbledon'ın en büyük sorunlarından biri güvercinlermiş karşılaşmalar esnasında. Taa ki Rufus görev başı yapana kadar. Güvercinlerin korkulu rüyası olan Rufus için pek de hoş bir film de çekmişler. İzliyoruz.
Darbe Girişimi Tehlikesine Karşı Polisimizde Çok Miktarda Tank Savar Ve Uçak Savar Bulunmalı 03:58
Darbe Girişimi Tehlikesine Karşı Polisimizde Çok Miktarda Tank Savar Ve Uçak Savar Bulunmalı 5 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimi tehlikesine karşı polisimizde çok miktarda tank savar ve uçak savar bulunmalı.
Darbe girişimi tehlikesine karşı polisimizde çok miktarda tank savar ve uçak savar bulunmalı 02:20
Darbe girişimi tehlikesine karşı polisimizde çok miktarda tank savar ve uçak savar bulunmalı 0 izlenme - 1 yıl önce Darbe girişimi tehlikesine karşı polisimizde çok miktarda tank savar ve uçak savar bulunmalı.