Hoşgeldiniz!

Savaş Alanı Videoları İzle

Savaş Alanı Gibi Düğün 02:10
Savaş Alanı Gibi Düğün 226 izlenme - 2 hafta önce İnsanların sebepsizce vurulduğu, zeka seviyesi yerlerde olan yaratıkların her gördüğü düğünde eline silah alması çok mu hoş ya?
Kadın Sürücünün Ortalığı Savaş Alanına Çevirmesi 01:35
Kadın Sürücünün Ortalığı Savaş Alanına Çevirmesi 115 izlenme - 3 hafta önce Kimsenin yaralanmadığına şaşıracağınız bir trafik olayı güvenlik kameralarına böyle yansıdı. Hep birlikte izliyoruz.
Kurdun Savaş Alanı 49:04
Kurdun Savaş Alanı 3.220 izlenme - 5 yıl önce Kurdun Savaş Alanı
Trafo Patladı Ortalık Savaş Alanına Döndü! 04:34
Trafo Patladı Ortalık Savaş Alanına Döndü! 226 izlenme - 1 yıl önce Adana'da bir trafoda meydana gelen patlamadan sonra çıkan yangında 2 katlı ev, iki iş yeri ile bir minibüs kullanılamaz hale geldi. Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir trafoda aşırı sıcak nedeniyle patlama meydana geldi. Patlamanın ardından yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyürken trafonun yanındaki manav ve bir tamirhaneye de sıçradı. Yangına müdahale edilemediği için alevler daha da büyüyerek iki katlı bir evi sardı. İş yerinin önündeki minibüste yanmaya başladı. Art arda da patlamalar meydana geldi. Bu arada evde mahsur kalan vatandaşlar olduğu anlaşılınca onları kurtarma telaşı başladı. Evde mahsur kalan vatandaşlar arka taraf pencereden tek tek çıkartılarak aşağı indirildi. Bu sırada itfaiye ekipleri de olay yerine gelerek yangına müdahale etti. Yangın kısa sürede söndürülerek soğutma çalışması başlatıldı. Yangında maddi hasar meydana gelirken can kaybı yaşanmadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Trafo yandığı için mahalleye de elektrik verilemiyor.
Bingöl Savaş Alanı Gibi 01:58
Bingöl Savaş Alanı Gibi 283 izlenme - 5 yıl önce BİNGÖL SAVAŞ ALANI GİBİ!...
Savaş Alanı 02:15
Savaş Alanı 377 izlenme - 9 yıl önce
yok böyle bir maç ! [brooklyn17] 04:13
yok böyle bir maç ! [brooklyn17] 271 izlenme - 7 yıl önce singapur'da karşı karşıya gelen ev sahibi young lions ile çin temsilcisi beijing guoan arasındaki karşılaşmanın 80. dakikasında oluşna bir pozisyonda ortalık savaş alanına döndü.
taksim de imf karşıtı gösteriler 04:14
taksim de imf karşıtı gösteriler 402 izlenme - 8 yıl önce
Çin'de Baltalı Saldırı Dehşeti 01:17
Çin'de Baltalı Saldırı Dehşeti 146 izlenme - 3 yıl önce Çin"de bir oyun salonunda yaşanan baltalı saldırgan dehşeti kameralara böyle yansıdı. Elindeki baltaları rastgele savuran saldırganlara oradakilerin de karşılık vermesiyle ortalık savaş alanına döndü.
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 00:22
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 55 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen hidrojen* ile dolu olan balonlara doğum günü pastasının üzerindeki maytabın temas etmesi üzerine alev alan gaz evin içinde büyük bir ateş bulutu oluşturmuş.
Kurdun Savaş Alanı
Kurdun Savaş Alanı 105 izlenme - 5 yıl önce
Ortalık savaş alanına döndü! 00:19
Ortalık savaş alanına döndü! 67 izlenme - 4 yıl önce Ortalık savaş alanına döndü!
Kurdun Savaş Alanı - Belgesel 49:04
Kurdun Savaş Alanı - Belgesel 70 izlenme - 3 yıl önce Kurdun Savaş Alanı - Belgesel
Deneme 00:47
Deneme 6 izlenme - 2 yıl önce Beytüşebbap'ta yaşanan çatışmalarda yaşamalarını yitiren PKK gerillaları için memleketleri Cizre'de taziye kuruldu. savaş alanına dönen ve hendeklerin kapatılma istendiği ilçede zırhlı araçlar parçalandı.