Hoşgeldiniz!

savaş ay

Savaş Ay Hayatını Kaybetti! 00:44
Savaş Ay Hayatını Kaybetti! 98.601 izlenme - 5 yıl önce Doktorların Acil Ameliyat Talebine İzin Vermeyen Savaş Ay, Bugün Öğlen Saatlerinde Fenalaştı. kalbi Duran Ay’ı Hayata Döndürmek İçin Doktorlar Uzun Süre Uğraş Verdi. Ünlü Gazeteci Saat 15.00 Sıralarında Yaşamını Yitirdi.
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 02:37
Savaş Ay Hayatını Kaybetti ( Son Görüntüleri ) 95.335 izlenme - 5 yıl önce Ünlü gazeteci Savaş Ay bugün hayatını kaybetti Gazeteci Savaş Ay'ın, 1,5 aydır tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalbinin durduğu öğrenildi.
Savaş Ay'ın Vasiyeti 02:13
Savaş Ay'ın Vasiyeti 33.099 izlenme - 5 yıl önce Savaş ay'ı son yolculuğuna uğurlarken acıklanan vasiyeti herkesi ağlattı
Savaş Ay ile Mehmet Ali Birand'ın Kamyon Arkası Anısı 02:30
Savaş Ay ile Mehmet Ali Birand'ın Kamyon Arkası Anısı 25.406 izlenme - 6 yıl önce Savaş Ay, Mehmet Ali Birand'la yaşadığı ilginç bir anıyı anlattı.
Savaş Ay Son Yolcuğuna Uğurlanıyor 01:33
Savaş Ay Son Yolcuğuna Uğurlanıyor 21.320 izlenme - 5 yıl önce Usta Gazeteci Savaş Ay, Son Yolcuğuna Uğurlanıyor. Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybeden Usta Gazeteci Savaş Ay İçin İlk Tören Yıllardır Çalıştığı Sabah Gazetesi Önünde Düzenleniyor. Törene Savaş Ay'ın Gazeteci Arkadaşları Katılıyor. Savaş Ay'ın Meslek Hayatı Boyunca Başından Çıkarmadığı Şapkası İse Tabutun Üzerinde Yer Alıyor
Ahmet Kaya & Kenan Doğulu Tartışması (1995) 10:28
Ahmet Kaya & Kenan Doğulu Tartışması (1995) 13.268 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılına ait bu görüntülerde Ahmet Kaya ile Kenan Doğulu'nun o meşhur tartışması ve atışması mevcuttur. Nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşmak istedim. Görüntülerin bir kısmı sorunlu olması nedeni ile sadece ses olarak dinemekteyiz maalesef. Hoşgörünüze sığınarak paylaşmak istedim. İyi seyirler. Zagor'a sonsuz teşekkürler.
Benim Gözüm Sende 02:26
Benim Gözüm Sende 16.028 izlenme - 10 yıl önce şükran ay nostaljisi benim gözüm sende
SSK Hastaneleri İtirafı - A Takımı - Kemal Kılıçdaroğlu (1998) 05:54
SSK Hastaneleri İtirafı - A Takımı - Kemal Kılıçdaroğlu (1998) 6.429 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SSK Genel Müdürü olduğu 1998 yılında Savaş Ay'ın sunduğu A Takımı programına katılmıştı. Programda SSK hastanelerinin içler acısı durumu konuşulmuştu. 90'lı yıllarda Türkiye sağlık skandallarıyla gündeme gelen SSK hastanelerini konuşuyordu. Kılıçdaroğlu, 1998 yılında SSK hastanelerinin içler acısı haliyle ilgili ATV'de yayınlanan A Takımı programına katılmış ve bakın nasıl bir savunma yapmıştı? Mikrofonu nasıl tutmuştu?
Tarkan - Çişim Geldi 00:18
Tarkan - Çişim Geldi 4.132 izlenme - 3 yıl önce Tarkan'ın ilk meşhur olduğu zamanlar.. Olabildiğince amatör, olabildiğince heyecanlı. O kadar heyecanlı ki ''Çişim geldi'' dedikten sonra canlı yayında olduğunu farkedince o utangaç ve ben de naptım yüz ifadesi. Zamanın efsane olaylarından...
Savaş Ay - A Takımı 06:53
Savaş Ay - A Takımı 2.667 izlenme - 4 yıl önce Bir dönemin efsane programı A Takımı nı hatırlayanlar olacaktır.Yaz,kış fark etmeden yanan variller,abuk sabuk tartışma konuları ve hiç bitmeyen kavgalar programın temelini oluştururdu. Savaş Ay da her hafta sokok çocuklarıyla,tinercilerle,travestilerle röportajlar yaparak dramın dibine vururdu.Program esnasında bol bol fişek gibi zımba gibi bir programla karşınızdayız sözleri Savaş Ay tarafından tekrarlanırdı.Programın bulabildiğim tek kaydında jigololuk yapan bir gencin dramı konu alınmaktadır.Fişek gibi zımba gibi site alkışlarlayaşiyorum.com sunar
Şiir - Savaş Ay Ey Sevgili En Sevgili 06:26
Şiir - Savaş Ay Ey Sevgili En Sevgili 6.038 izlenme - 9 yıl önce -
Savaş Ay - Gamzeler ( Dansöz Filminden) 02:08
Savaş Ay - Gamzeler ( Dansöz Filminden) 2.670 izlenme - 4 yıl önce O zamanlar sabahlara kadar izlerdik Savaş Abi'yi. Zıpkın gibiydik , fişek gibiydik. Açık seçik sahnelerinin daha fazla ön plana çıktığı filminden , ileride oğlunun söyleyeceği (Ulaş Ay) ve dillerimize pelesenk olacak bir şarkı. Gamzeler. Alkışlar Kaptan'a .
Levent Oran vs Alişan - Kadın Kaşınıyorsa Döveceksin 00:45
Levent Oran vs Alişan - Kadın Kaşınıyorsa Döveceksin 1.979 izlenme - 4 yıl önce 90 yılların sonuna doğru yozlaştırılmaya çalışılan Türk Halkı'na yönelik yapılan programlardan biri. Koyun gibi oturup bunları izlerdik zamanında.. İçindekiler ; Ali Şan, Levent Oran Savaş Ay Mahiyet ; Nostaljik bir görüntü Kanal ; Atv
Kemal Kılıçdaroğlu Dönemi Ssk Hastahaneleri!!! 09:03
Kemal Kılıçdaroğlu Dönemi Ssk Hastahaneleri!!! 1.829 izlenme - 5 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ssk Genel Müdürü Olduğu 1998 Yılında Ssk Hastaneleri Hakkında Konuşuyor
Recep Tayyip Erdoğan - A Takımı (1995) 02:19
Recep Tayyip Erdoğan - A Takımı (1995) 1.110 izlenme - 3 yıl önce Dönemin istanbul büyükşehir belediye başkanı tayyip erdoğanın a takımı programında telefondaki kişiyle yapmış olduğu tartışmayı izliyoruz.
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 10:44
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 1.140 izlenme - 4 yıl önce Her hafta A Takımı ismi programa katılarak yaygın görüşün tersini ilelebet savunması ile herşeye muhalefet olma vasfı yüklenen Levent Oran; en çok "kaşınan kadını döveceksin" lafını söylemesi üzerine çingene bir kadından tokat yediği sahne ile akıllarımıza kazınmıştı. Yıllar sonra asi kişilik, minik kitlelerin savunucusu, tiyatro ve kolpaj ustası Levent Oran geri döndü. Hemde eskisinden daha ateşli olarak.. Sohbet türkülerden küçük ibo'ya, yaratıklardan türkiyenin bağrına, tiyatrodan kadınlara uzanırken buna şahit olanların tümü mavi ekran 8edxerer90dxxsys hatası veriyor. bunları kaçırma.. -00.20 levent oran mehtap'a şerefinle, namusunla biyere geldin derken mehtap'ın göğüslerini örtmesi? -01.13 ibrahim bala'nın "enterese" yerine "enteresan" demesi? -03.36 van minut çıkışı -08:28 ibrahim tatlısesinkini ağzına alma? -salim denen şahsın balmumundan yapılmış olma ihtimali? -levent "oran" yerine sürekli levent "oral" denmesi? -ibrahim bala'nın diyarbakırlı sarhoş tavrı?? (sen bana küfür attın)
Aşık Mahzuni, Ahmet Kaya, M. Ali Alabora'lı A Takımı 10:14
Aşık Mahzuni, Ahmet Kaya, M. Ali Alabora'lı A Takımı 967 izlenme - 4 yıl önce Youtube'da tesadüfen bulduğum, şimdilerde zorlasan olmaz güzel bir video.On dakika ama doyamıyorsunuz. Ahmet Kaya'nın canlı yayında telefonla katılarak söylediğ bir türküyle başlıyor. Sonra Mahsuni söylüyor, ardından Sertap Erener,Mahsuni'ye eşlik ediyor. Ardından ortamda yaşı en küçük olan Mehmet Ali Alabora,habercilik yaparak Mahsuni'ye gelen faksı iletiyor. Mahsuni, faksı gönderen Hasan beye şiir okuyor ve ne yazık ki şiir bitmeden , video bitiyor. Oradaki bazı kişilerin vefat etmiş olması bir yana, bu kadar farklı yönlerdeki ünlüleri bu gün bir televizyon programına bir araya getiremezsiniz. Bu arada bayram tatili dolayısı ile belki siteye gireme. Ben Şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum.
Camel Trophy - Türkçe - 1. Bölüm 25:33
Camel Trophy - Türkçe - 1. Bölüm 757 izlenme - 3 yıl önce VHS kasetlerini izleyerek büyüdüğüm, her seveninin aklında "birgün biz de katılır mıyız?" diye geçirdiği buram buram 80'ler, 90'lar kokan yarışma. Camel Trophy 4x4 araçların yer aldığı, yarışmaktan çok doğayla bütünleşmenin önem arz ettiği, yardımlaşma ve doğa ile tatlı savaşı vermeyi sağlayan etkinliktir. Fatih ERGÜN tarafından düzenlenmiştir.
Savaş Ay Şapkadan Ölüm Çıkardı 00:57
Savaş Ay Şapkadan Ölüm Çıkardı 1.123 izlenme - 10 yıl önce savaş ay şapkadan ölüm çıkardı
Savaş Ay'ın Dinar Depremi Sonrası Depremzedelerle Röportajı (1995) 06:38
Savaş Ay'ın Dinar Depremi Sonrası Depremzedelerle Röportajı (1995) 802 izlenme - 4 yıl önce 1995 yılında Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 6,1 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından organizasyon konusunda adeta kusursuz hamlelerin yer aldığı, halkın birine giydirip diğerini yücelttiği, valinin çapraz ateşe tutulduğu ve sondaki komplike dayı. Acının ve çaresizliğin yaratmış olduğu dışavurum oldukça hararetli.
 Ahmet Kaya'nın Sakalını Sevmeyen Adam -A Takımı 1998 04:51
Ahmet Kaya'nın Sakalını Sevmeyen Adam -A Takımı 1998 641 izlenme - 4 yıl önce öncelikle programa bağlanan dayıyı kadrolu flash tv çalışanları gibi bi troll zannettim ama sonrasında baya baya mantıklı konuştu bence... ahmet kaya'ya da pek sempati beslemem ama adamı efendice dinlemiş efendi cevap vermeye çalışmış burdaki duruşu hoşuma gitti.neyse kemal kılıçdaroğlu bunu beğendi :) izleyelim
Şükran Ay-Bir Fincan Kahve (1970 ) 04:14
Şükran Ay-Bir Fincan Kahve (1970 ) 511 izlenme - 3 yıl önce Savaş Ay' ın annesi Şükran Ay bir dönemin Türk sanat müziği divasıdır. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır sözü bu şarkıyla akıllarda yer etmiştir.
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 01:13
Dilenci Rolündeki Yaşar Alptekin'in Erkan Can'dan Para İstemesi 449 izlenme - 4 yıl önce Makarazi programının ortaklığı ile yapılan bu kahkaha tufanında kavruk Yaşar'ın Erkan ağabeyimizden sigara ve para istemesi ile gelişen süreçte 2-3 kuruş verip başından savma gayreti başarılıdır. Acele işe dümen işlemez.
İstanbul Kanatlarımın Altında & İstanbul- Tuluyhan Uğurlu 06:29
İstanbul Kanatlarımın Altında & İstanbul- Tuluyhan Uğurlu 408 izlenme - 3 yıl önce 1996 yapımı mustafa altıokların yönettiği Hezarfen Ahmet Çelebi'nin Galata Kulesi'nden uçmasının konu alındığı başrollerinde okan bayülgen, ege aydan,savaş ay,zuhal olcay ve haluk bilginer' in oynadığı müziklerini ise tuluyhan uğurlunun yaptığı filmin soundtrackinden ...
Savaş Ay Hayatını Kaybetti... 04:00
Savaş Ay Hayatını Kaybetti... 330 izlenme - 5 yıl önce Kanser tedavisi gören Ay’ın, ameliyat olmayı kabul etmediği belirtildi. Boğazındaki kitle için yaklaşık 10 yıldır radyoterapi tedavisi gördüğü kaydedilen Savaş Ay’ın, ameliyat olmayı kabul etmediği öğrenildi. Kitlenin büyümesi ve nefes borusunu tıkaması nedeniyle yaklaşık 1,5 aydır Fatih Kamu Hastaneleri İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu.
Niran Ünsal-Helal Et (Savaş Ay içerir) 04:57
Niran Ünsal-Helal Et (Savaş Ay içerir) 265 izlenme - 3 yıl önce Gazete okumayı sevgilisine tercih eden bir erkeğe hangi kadın tahammül edebilir ki? Niran Ünsal da böyle düşünmüş olacak ki,sabahlığı ile beraber soluğu Mudanya’ya giden bir feribotta alır.Aynı feribotta bizim kitap kurdu Savaş abi ile tanışırlar. Tanışmalarına vesile olan çakmaktan ziyade Niran Ünsal’ı asıl cezbeden şey,Savaş Ay’ın eski sevgilisinin kendisine ördüğü kırmızı atkı olmuştur. “Sizi de mi deniz tuttu?” diyerek yamacına yaklaşıp atkıyı hacılamanın akabinde,Savaş Ay otostop çekmediği halde onu arabasına alır ve olaylar gelişir..Yani en azından biz öyle umuyoruz. Az biraz ciddiyet; Niran Ünsal’ın 1996 yılında çıkardığı ilk albümü Haktan’da yer alan Helal Et adlı şarkının bestesi Niran Ünsal,sözleri Seda Akay imzalıdır.Klibin yönetmeni aynı zamanda tabiplik yaparak geçimini sağlayan Mustafa Altıoklar’dır. Dipdibenot: Alkol eşliğinde tüketiniz. (Göze soğan kaçma garantili)
Savaş Ay - Tavşanlı Sihirbazlık Gösterisi 00:57
Savaş Ay - Tavşanlı Sihirbazlık Gösterisi 220 izlenme - 3 yıl önce Herkesin bildiği şapka&tavşan numarasını, herkese göstermeye hevesli gazetecinin, ölümcül denemesi.
Savaş Ay Bülent Bey Gafı 00:35
Savaş Ay Bülent Bey Gafı 236 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Savaş AY (nur içinde yatsın), hep iyi işler getirdi ekranlara yıllarca. Videodaki konuşmada; Savaş Ay'ın 90 lı yıllarda atv ekranlarında canlı olarak hazırlayıp sunduğu A TAKIMI programına canlı olarak katılan Bülent ERSOY'a "bülent bey" diyerek gaf yapması üzerine Bülent Ersoyun büyük bir olgunlukla karşılaması ve akabinde de Savaş Ay'ın espri ile toparlama-sıvama arası hareketini dinliyeceğiz. Savaş Ay'ın bahsettiği Sacid, gazinocular kralı fahrettin arslanın oğullarından Sacid Arslandır. Bülent Ersoy ile samimiyeti bilinir. Zaten B.Ersoyu meşhur eden de babasıdır; diye biliyorum. Alkışlarla yaşıyorum sitesine özel editlediğim videodan keyif almış olmanızı dilerim...
Reyting Hamdi'den Rober Hatemo ve Savaş Ay Taklidi (1997) 05:04
Reyting Hamdi'den Rober Hatemo ve Savaş Ay Taklidi (1997) 250 izlenme - 4 yıl önce 90'ların efsane programlarından Reyting Hamdi'de Rober Hatemo'nun Esmer klibi ve Savaş Ay'ın A Takımının taklit edildiği 1997 yılına ait bir bölümdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Havalimanı'nda Tarkan İzdihamı (1995) 01:26
Havalimanı'nda Tarkan İzdihamı (1995) 250 izlenme - 4 yıl önce 1992 yılından bu yana bir çok efsane şarkılara ve albümlere imza atmış ve hala da atmakta olan sevgili Tarkan'ın 1994 yılında bir ödül gecesinde Savaş Ay'la röportaj yaparken "çişim geldi" demesi üzerine sanat camiasından ve bir çok kişiden büyük tepkiler almış ve bu yüzden müziği bile bırakıcak duruma gelmişti.Ama daha sonradan yurt dışına gitmeye karar vermiş ve uzun bir süre bu olayların yatışması için yurt dışında kalmıştır.İşte bu videoda da 4-5 ay gibi bir süre yurt dışında kalan Tarkan'ın Türkiye'ye döndüğü gün havalimanında yaşadığı izdihamdan görüntüdür. İyi izlemeler.