Hoşgeldiniz!

savaş çocukları

Ceza -Savaş Çocukları 02:25
Ceza -Savaş Çocukları 6.772 izlenme - 9 yıl önce harika rap parcası
Ceza Savaş Çocukları 03:15
Ceza Savaş Çocukları 1.357 izlenme - 10 yıl önce savaş kötü şey
Ceza - Savaş Çocukları! [beyaz Show] 02:42
Ceza - Savaş Çocukları! [beyaz Show] 1.642 izlenme - 8 yıl önce beyaz show-ceza
Ceza Savaş Çocukları 03:14
Ceza Savaş Çocukları 1.031 izlenme - 6 yıl önce ceza savaş çocukları
ceza-savaş çocukları 03:07
ceza-savaş çocukları 1.310 izlenme - 10 yıl önce ceza-savaş çocukları_________İsmuta
Savaşa Hiç Gerek Yok 02:50
Savaşa Hiç Gerek Yok 1.508 izlenme - 10 yıl önce savaşa hayır
the war boys 01:01
the war boys 699 izlenme - 7 yıl önce illegal yollardan meksika'ya kaçmak isteyen fakat bunun kolay olmadığınıyaşayarak öğrenen çocukların hüzünlü hikayesi..
Savaş Çocukları 03:15
Savaş Çocukları 583 izlenme - 10 yıl önce savaş denen şey biraz yavaşla minik bedenleri hedef alma??? kramp girdi kalplere barış gitti tatile.. geldi yerine katiller!!!
Aysberg-Saklambaç (Savaş Çocukları) 04:10
Aysberg-Saklambaç (Savaş Çocukları) 378 izlenme - 9 yıl önce aysberg-saklambaç (savaş çocukları) http://www.myspace.com/34gri http://www.facebook.com/pages/gri-crew/129960307539 indirmek için: http://rapidshare.com/files/284074004/aysberg-_saklamba____sava_____ocuklarae___.mp3.html
Savaş Çocukları 04:51
Savaş Çocukları 112 izlenme - 7 yıl önce çeçenya marşı
Savaşa Hayır 03:00
Savaşa Hayır 154 izlenme - 8 yıl önce aslında bütün çocukların düşleri benzerdir...ama bazıları çiçek kokusunu dondurma tadını düşünürken diğerleri bir şeyi düşünürler sadece bir şeyi o da ;hayatta kalmak !
Savaş Çocukları İçin Yapılmış Rahatsız Edici Derecede Başarılı Farkındalık Videosu 02:33
Savaş Çocukları İçin Yapılmış Rahatsız Edici Derecede Başarılı Farkındalık Videosu 55 izlenme - 3 yıl önce Call Of Duty oyununa benzetilen fakat bir çocuğun gözünden savaşı görebileceğiniz gerçekle birebir hazırlanan video.
ahıska savaş çocukları 01:39
ahıska savaş çocukları 89 izlenme - 7 yıl önce
Ceza - Sabah Bastı Geceyi (Savaş Çocukları Part 2)  02:34
Ceza - Sabah Bastı Geceyi (Savaş Çocukları Part 2) 11 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Sabah Bastı Geceyi (Savaş Çocukları Part 2) Albüm:[2004] Rapstar Şarkı Sözleri: Savaş gene mi kekeme oldum bak bu vakit alır Var bir makinalım savaş yakınsa akıl alımda buradadır biz sakınalım Barışa çare bakınalım çok hasta o kanı akıtanın hesabı çoksa nakit alın Pardon şu camı kapatalım bu çok soğuk bir dünya n'apalım biz Patron üşümüş Orta Doğu'dan yakıt alın İyice kanı da akıtalım ki izimiz olsun (kahrolun) Savaş bir sayfa kapatalım yoksa biz de yakılalım Düşman hep markajımda siz de yakın alın Hoop terörü yakın atın Ceza adım ve acı tadım Bir miğfer bir bomba bol mermi ve tüfek alın Fakat ölen her masum çocuk içinse kına yakın Bana bakın lan şimdi savaşı çizdim karaladım Koca bir dünya paraladın iki seferde yaraladın Hiçbir işe de yaramadın çocuklar öldü kaldı hep sakat Sorumluları paravanın sen arkasına mı sakladın... Sabah bastı geceme ak savaş faslı gene mi ah Bu beat çenemi kastı bak rutin bir saldırı mı bu Mikrofondaki bu dil benim bu pil yeter mi barışa Çekilmiş her bir film savaş dolu çocuklara... Sabah bastı geceme ak savaş faslı gene mi ah Bu beat çenemi kastı bak rutin bir saldırı mı bu
Ceza - Savaş Çocukları 03:15
Ceza - Savaş Çocukları 2 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Savaş Çocukları Albüm:[2002] Med Cezir Şarkı Sözleri: Zaman kavramı kalmadı, anlayış yok, savaş her beyinde pozitif olasılık, dikkat et. Merhamet el verdi şiddete, zimmetimde kaldı rap, Ceza; sınırdaki sosyete. Her gün acı kader gömülü tarlalar yaktı, can aldı, can tatlı ama kan aktı, kan aktı, kan. Yandı kaç yürek, gömdü kaç kürek körpe can. Özgürlük bitti mayınlarla. Kimi doğdu Bağdat ortasında, kimi Babylon'da, kimi saçı afro, kimi de Hollywood'lu, orada mutlu ama şans ters gitti kimine, doğdu, gözünü savaşa açtı. Yaşıtlarından farkı yanlış zamanda yanlış yerde buldu kendini, ailesini, ölümcül ideoloji kurbanlarını bekler, tüfekler oyuncak, mermiler misket mi, dondurma hayal de bombalar gerçek mi? Savaş çocukları suçlular gibi her gün öldüler, ışıklarını yitirdiler, ayaklarını kaybettiler, "Hürriyet protez olmaz" bunu öğrendiler.... Gözyaşlarında fayda yok, düşen her damla yağmur olsa sel olur, kötülük boğulur, ateş soğur. Kan ağlamakta olanı göz görmez oldu, bak, yüz çevirme, yüzleş kendinle. Acı dolu kaç nesil resim çekti, malzeme olan insanoğlu soğudu, toprak oldu, kalmadı aşk. Buluşma noktası, toplu mezarlar, yananlar, anne karnında katledilenler. Ohh!! çeken kimse lanet, şeytanın yüzüne yansımış silüeti kahpe iblis. Kramp girdi kalplere, barış gitti tatile, meydansa kaldı katile, katillere. Çocuk hep ağladı, çocuklar hep ezildi.