Hoşgeldiniz!

savaş filmi

Fatihin Fedaisi Kara Murat 2. Fragman 02:27
Fatihin Fedaisi Kara Murat 2. Fragman 8.817 izlenme - 1 yıl önce www.karamuratfilmi.com ( KARA MURAT RESMİ SAYFASI ) YAPIM: ES YAPIM YÖNETMEN: AYTEKİN BİRKON YAPIMCI: MURAT USTA UYGULAYICI YAPIMCI: NİHAT USTA SENARYO: FATİH USTA, AYTEKİN BİRKON GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: AŞKIN SAĞIROĞLU MÜZİKUNIVERSAL MUSİC PRODUCTİONS TAXIM EDITION KURGU: KUBİLAY BİRKAN ÇAPUR VFX SUPERVİZOR: MEHMET EMİN ÜRÜNDAŞ MAKYAJ: ÖZDEMİR EGEMEN KOSTÜM: CANEL GÜNEY OYUNCULAR: FATİH USTA BAHADIR SARI NEZİH IŞITAN CEYDA TEPELİLER ÖMER FARUK HAKERİ KAAN ERKAM NEFİSE KARATAY CEM BAZA ŞÜKRAN ÇAĞMAN ŞEN DOĞAN ÖKSÜZ
Pan'ın Labirenti Fragman 01:09
Pan'ın Labirenti Fragman 15.635 izlenme - 3 yıl önce Guillermo del Toro'un yönettiği ve başrollerinde Ivana Baquero, Ariadna Gil ve Sergi Lopez gibi isimlerin yer aldığı fantastik dram türündeki Pan'ın Labirenti filminin resmi fragmanı.
Alexander Fragman 01:53
Alexander Fragman 8.002 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Colin Farrell, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Val Kilmer, Jared Leto, Rosario Dawson, Jonathan Rhys-Meyers, Rory McCann, Elliot Cowan, Joseph Morgan gibi isimlerin yer aldığı macera savaş tarzındaki Alexander filminin resmi fragmanı.
Vatansever Fragman 02:40
Vatansever Fragman 3.956 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Mel Gibson, Heath Ledger, Joely Richardson gibi isimlerin yer aldığı Aksiyon Savaş türündeki Vatansever filminin resmi fragmanı.
Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı Fragman 2.772 izlenme - 2 yıl önce 21 Mart'ta Sinemalarda. Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.
U-571 Fragman 02:23
U-571 Fragman 1.819 izlenme - 3 yıl önce İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen ve Almanların şifre kırma cihazı olan Enigma'ya ulaşmak için Alman deniz altıysa yola çıkan bir grup askerin başından geçenlerin konu aldığı U-571 filminin resmi fragmanı. Başrollerinde Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel yer alıyor.
Emperor Fragman 02:24
Emperor Fragman 1.375 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Tommy Lee Jones, Matthew Fox ve Kaori Momoi yer alan Emperor filminin yayınlanan ilk fragmanı.
üç kişi ile tam bir savaş filmi  nasıl çekilir? 04:02
üç kişi ile tam bir savaş filmi nasıl çekilir? 2.006 izlenme - 5 yıl önce 3 kişi sınırlı malzeme ve pc leri var ellerinde.büyük bir savaş filmi çekilecek? imkansız mı?grafik tasarımlarından korkulur valla.gözlerinize inanamayacaksınız..
Acıma Yetime Döner Koyar Götüne 01:15
Acıma Yetime Döner Koyar Götüne 394 izlenme - 1 yıl önce Öylesine saf İbrahim Tatlıses, sezercik sendromu yaşayan veledin yanına yanaşır ve "a kuzucum, a bıdıkım, topunu mu kestiler, poponu mu ezdiler" diye küçük görürken veledden ayarı alır. Aldığı ayarın şokunu atlatamayan İbo, kendini acındırmak için; "ben de sevdim, sevildim, aşk çok acayip bişe lan, sankim gaz sıkışması" dese de çocuğun kıpır kıpırlığından, vırt gel ağızlı olduğunu anlar ve para teklifi eder.
Love and Honor Fragman 02:34
Love and Honor Fragman 710 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Liam Hemsworth, Teresa Palmer, Aimee Teegarden gibi isimlerin yer aldığı Romantik Savaş türündeki Love and Honor isimli filmin resmi fragmanı.
Richard III Fragman 01:55
Richard III Fragman 618 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Ian McKellen, Annette Bening, Jim Broadbent ve Robert Downey Jr. gibi isimlerin yer aldığı dram savaş türündeki Richard 3 filminin resmi fragmanı.
Into the White Fragman 02:03
Into the White Fragman 457 izlenme - 3 yıl önce Into the White filminin resmi fragmanı
Gökmen Yıldız 01:44
Gökmen Yıldız "Suriyeden Kaçış" Filmi Haberi 43 izlenme - 1 yıl önce GÖKMEN YILDIZ İLETİŞİM VE FİLMLERİ** https://www.facebook.com/Gokmen.Yldz https://www.facebook.com/yildizfilmyapim https://www.facebook.com/gokmenyildiz... http://www.gokmenyildiz.blogspo ... Suriyede yaşanan iç savaş filme çevriliyor.Suriyedeki genç sinemacılar beyaz perdeye aktaracak
Phantom Fragman 01:25
Phantom Fragman 159 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde David Duchovny, Ed Harris gibi isimlerin yer aldığı ve bir rus denizaltında geçen Phantom isimli filmin resmi fragmanı.
Karyeteyn Şehrinin Özgürleştirilmesi TR Altyazı 14:08
Karyeteyn Şehrinin Özgürleştirilmesi TR Altyazı 4 izlenme - 2 ay önce
Sınırda Hayat Film Fragman 2013 01:42
Sınırda Hayat Film Fragman 2013 47 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Bülent Akçiçek Yazan Bülent Akçiçek
Gökmen Yıldız Suriyeden Kaçış Filmi Seti 01:42
Gökmen Yıldız Suriyeden Kaçış Filmi Seti 27 izlenme - 1 yıl önce Gökmen Yıldız İletişim Ve Filmleri** Https://www.facebook.com/gokmen.yldz Https://www.facebook.com/yildizfilmyapim Https://www.facebook.com/gokmenyildiz... Http://www.gokmenyildiz.blogspo ... Detaylı Video izlemek için sayfamıza bekliyoruz. Sayfamıza Abone Olmayı Unutmayın.
GÖKMEN YILDIZ - SHOW TV 00:28
GÖKMEN YILDIZ - SHOW TV 12 izlenme - 1 yıl önce GÖKMEN YILDIZ İLETİŞİM VE FİLMLERİ** https://www.facebook.com/Gokmen.Yldz https://www.facebook.com/yildizfilmyapim https://www.facebook.com/gokmenyildiz... http://www.gokmenyildiz.blogspo ... Sayfamıza Abone Olmayı Unutmayın.Sureye'deki iç savaş film oluyor.