Hoşgeldiniz!

Savaş Gemisi Videoları İzle

ABD'de Görünmez Savaş Gemisine Akılalmaz Test  01:08
ABD'de Görünmez Savaş Gemisine Akılalmaz Test 5.139 izlenme - 6 ay önce ABD'de USS Jackson isimli yeni teknoloji radara görünmez savaş gemisi yakınında büyük bombalar patlatılarak test edildi. RADARDA GÖRÜNMEZ VE PATLAMALARA KARŞI DAYANIKLI ABD Donanması'na yeni katılan USS Jackson isimli savaş gemisinin radarda görünmezlik özelliğinin yanı sıra açıklanmayan pek çok teknolojik yeniliğe de sahip olduğu ve patlama testlerinde başarıyla çıktığı açıklandı.
İtalya'da Sokağın Ortasından Çıkan Denizaltı 01:16
İtalya'da Sokağın Ortasından Çıkan Denizaltı 217 izlenme - 2 ay önce İtalya’nın Milano kentinde caddeyi yırtıp yüzeye çıkan bir denizaltı, kent sakinlerini şoke etti. Olayın, sonradan, bir reklam kampanyası olduğu anlaşıldı.
Savaş Gemisi vs. Büyük Dalgalar 02:59
Savaş Gemisi vs. Büyük Dalgalar 2.296 izlenme - 2 yıl önce Fransız Donanmasına ait bir savaş gemisinin okyanus dalgalarıyla mücadelesini izliyoruz.
Bismarck - Alman Savaş Gemisi 04:05
Bismarck - Alman Savaş Gemisi 1.887 izlenme - 2 yıl önce Bismarck, II. Dünya Savaşı'nda görev yapmış Alman Deniz Kuvvetleri zırhlılarından biri. İsmini Almanya İmparatorluğu'nun "Demir Şansölye" 'si Otto von Bismarck'tan almıştır. I. Dünya Savaşı sonucunda imzalanan Versay Antlaşması çerçevesinde Almanya'nın 35.000 ton'dan büyük savaş gemisi yapmasına izin yoktu fakat yönetime geçen Nazi Partisi iktidarı anlaşmalara uymayarak Birleşik Krallık ile denizlerdeki farkı kapatmak için yaptığı görkemli savaş gemisidir. Bismarck Atlas Okyanusu'ndaki ilk görevine çıktığı sırada onun Atlas Okyanusu'na çıkışını engellemek isteyen Kraliyet Donanması ile Danimarka Boğazı'nda çatışmaya girmiş ve sadece 5 atışta Kraliyet Donanması bayrak gemisi HMS Hood'u boğazın serin sularının dibine göndermiştir. Yapımına 16 Kasım 1935'te Blohm & Voss ile yapılan kotratla başlanılan Bismarck 14 Şubat 1939'da gövdesi denize indirilerek ekipmanlarının yapımına devam edilmiştir. Testleri başarıyla tamalandıktan sonra Rheinübung Harekâtı dahilinde, Atlantik'teki Amerika Birleşik Devletleri ile İngiltere arasındaki trafiği kesmek üzere Atlas Okyanusu'na açılmasına ona eşlik etmesi için ağır kruvazör Prinz Eugen 'in bulunmasına karar verilmiştir.Ayrıca bu görkemli savaş gemisinin müthiş mücadelesini bulup okumanızı tavsiye ederim.Son mücadelesi sonucunda Bismarck üzerine 2876 adet top mermisi gönderilmişti.Bunlar; Rodney'den 380 adet 40.6 cm King George V'den 339 adet 35.6 cm Norfolk'dan 527 adet 20.3 cm Dorsetshire'dan 254 adet 20.3 cm Rodney'den 716 adet 15.2 cm King George V'den 660 adet 13.3 cm Bu derece yoğun bir ateş sebebiyle hiçbir zaman tam olarak kaç tanesinin isabet ettiği bilinemeyecektir. Ancak büyük bir kısmı çok yakında ateş ettiğinden 500'ün üzerinde isabet aldığı tahmin edilmektedir. Ayrıca bir çok torpido yarası almıştır.Yaklaşık 2 saat süren son savaşında Bismarck inanılmaz bir dayanıklılık örneği göstermiştir. Dünya tarihinde hiçbir geminin gösterememiş olduğu bir dayanıklılık örneği sergileyerek her çap ve kalibreden yüzlerce isabet aldığı halde batmamıştır.İngilizlerle yaptığı son savaşında batırdığı HMS Hood'un sadece 3 isabette battığı düşünülecek olursa bu durum çok daha net bir şekilde ortaya çıkar. Ve gemiyi en sonunda İngilizler değil, kendi mürettebatı, geminin İngilizlerin eline geçmemesi için batırmıştır. Not: Video önerisi için "gkhn"a teşekkürü borç bilirim.
ABD'nin Lazer Silahı - Laser Weapon System (Laws) 03:36
ABD'nin Lazer Silahı - Laser Weapon System (Laws) 900 izlenme - 2 yıl önce Hatırlıyorum Lise döneminde savaş teknolojilerine ilgi duyan bir adam olarak olum ABD'nin elinde ne silahlar var füze düşüren lazer var lan deyince resmen taşak malzemesi olmuştum. O zamandan bu zamana olayı da geliştirmiş eleman ufak çapta füze düşüren silah şimdi uçak gemi demeden indirebiliyormuş. Bakın ne oldu şimdi? Not: Videonun sesli versiyonu piyasada yok
Rus Savaş Gemisinin Rus Kadın Askerleri İle Boğazdan Geçişi 00:44
Rus Savaş Gemisinin Rus Kadın Askerleri İle Boğazdan Geçişi 363 izlenme - 10 ay önce Rusya Donanması’na ait savaş gemisi, İstanbul Boğazı’ndan geçerek Marmara Denizi’ne açıldı. Geminin güvertesindeki çok sayıda mavi üniformalı kadın askerin ise sahili izlediği görüldü.
Abd'nin İran'a Karşı Kullanacağı Savaş Gemisi 01:15
Abd'nin İran'a Karşı Kullanacağı Savaş Gemisi 1.732 izlenme - 5 yıl önce Amerika'nın yeni yaptığı sıradışı gemiler İran'a karşı önemli rol oynayacak. Bu gemi bilinenlerin hiç birine benzemiyor. Kısa adı LCS (Littoral Combat Ship) yani Kıyıya Yakın Savaşan Gemi demek. Bilinen klasik gemilerden farklı bir tipte dizayn edilen bu saldırı gemileri, 2 helikopter, zırhlı savaş araçları ve hızlı botlar da taşıyabiliyor. 128 m boyunda 28 m eninde 70 km sürat yapıyor. Yakıt tankları oldukça kapasiteli, hızlı manevra kabiliyeti var. Radarda gözükmeyen, hem satıhtan satıha, he
Suudi Arabistan'ın Savaş Gemisine İntihar Saldırısı Düzenlendi 00:21
Suudi Arabistan'ın Savaş Gemisine İntihar Saldırısı Düzenlendi 63 izlenme - 2 ay önce
savaş gemisi böyle batırıldı 00:47
savaş gemisi böyle batırıldı 1.872 izlenme - 8 yıl önce artık balıklar kullanır
Şavaş Gemileri 02:30
Şavaş Gemileri 1.431 izlenme - 8 yıl önce süper aletler
amerikan savaş gemisi moral için bodrumda 01:19
amerikan savaş gemisi moral için bodrumda 1.190 izlenme - 7 yıl önce amerikan savaş gemisi moral için bodrumda
Görünmez Savaş Gemisine Sıradışı Test 01:13
Görünmez Savaş Gemisine Sıradışı Test 96 izlenme - 6 ay önce ABD'de USS Jackson isimli yeni teknoloji radara görünmez savaş gemisi yakınında büyük bombalar patlatılarak test edildi.
Milli Savaş Gemisi Görücüye Çıktı 02:26
Milli Savaş Gemisi Görücüye Çıktı 423 izlenme - 3 yıl önce Türk Donanmasının Gözbebeği, Deniz Kuvvetleri'ne Ait Tcg Büyükada Korveti, İstanbul'da Vatandaşların Ziyaretine Açıldı. Milli Gemi Kapsamında İstanbul Tersan...
Bismarck Savaş Gemisi - Batırılış Hikayesi 43:17
Bismarck Savaş Gemisi - Batırılış Hikayesi 281 izlenme - 1 yıl önce Muhteşem bir 2. dünya savaşı belgeseli. Bu belgeselde 2. dünya savaşında Almanya'nın en güçlü savaş gemisi olan Bismark'ın nasıl batırıldığını izliyoruz.
Rusya Suriye'ye Savaş Gemisi Yolladı (FOX HABER) 01:29
Rusya Suriye'ye Savaş Gemisi Yolladı (FOX HABER) 479 izlenme - 5 yıl önce
Savaş Gemileri Yenikapı Açıklarında 02:11
Savaş Gemileri Yenikapı Açıklarında 86 izlenme - 8 ay önce Yenikapı miting alanını vatandaşlar tarafından doldurulurken denizde de savaş gemilerinin yer alması dikkat çekti. Saat 13:00'den itibaren Deniz Kuvvetleri'ne bağlı savaş gemileri Yenikapı açıklarında görüldü. Gemilerin güvenlik gerekçesiyle bölgede bulundukları öğrenildi.
Savaş Gemisi: Hedef Dünya Fragmanı 02:05
Savaş Gemisi: Hedef Dünya Fragmanı 139 izlenme - 2 yıl önce Savaş Gemisi: Hedef Dünya izle - http://goo.gl/XqFgn4 Türkiye'nin en güvenilir film sitesi: http://goo.gl/YS0cIf
Domuzlar Körfezi'ne Geri Dönün 00:59
Domuzlar Körfezi'ne Geri Dönün 54 izlenme - 6 ay önce İran yüzde yüz yerli katamaran tipi süratli bir savaş gemisini donanmasına katmış. Basra Körfezi'nde görev yapacak yeni geminin üzerine dini lider Ali Hamaney'in ABD hakkında söyleiği "Domuzlar Körfezi'ne geri dönün" sözünün yazıldığı pankart asılmış.
Görünmez Savaş Gemisi USS Jackson'a Akılalmaz Test 01:17
Görünmez Savaş Gemisi USS Jackson'a Akılalmaz Test 44 izlenme - 6 ay önce ABD'de USS Jackson isimli yeni teknoloji radara görünmez savaş gemisi yakınında büyük bombalar patlatılarak test edildi.
Ah Bir Ataş Ver Kamera Arkası 01:54
Ah Bir Ataş Ver Kamera Arkası 283 izlenme - 3 yıl önce Gölcük Donanma komutanlığında TCG Gür Denizaltısı, TCG Salihreis Fırkateyni ve Cerbe Denizaltı anıtında çekilip 4 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan Ah Bir Ataş Ver klibimizin çekimlerinden kamera arkası görüntüler. Klibi izlemek için http://www.izlesene.com/video/sirmali-ah-bir-atas-ver/7465844 http://www.sirmali.net http://izlesene.com/sirmalirock http://twitter.com/sirmalirock http://facebook.com/sirmalirock http://insagram.com/sirmalirock
Torpedo Hits Battles 00:52
Torpedo Hits Battles 186 izlenme - 3 yıl önce Savaş Gemisinin Torpida Tarafından Vurulma Anı
Atatürk'ün Cenazesinde Top Atışı Yapan Avrupalı Savaş Gemileri 00:58
Atatürk'ün Cenazesinde Top Atışı Yapan Avrupalı Savaş Gemileri 35 izlenme - 4 ay önce Atatürk'ün cenazesine refakât edip top atışıyla saygı arz etmek için Avrupa devletlerinin gönderdiği savaş gemileri ve selam duran subaylar.
Çin'in Dünyayı Şaşırtan Yeni Silah Testi 00:55
Çin'in Dünyayı Şaşırtan Yeni Silah Testi 30 izlenme - 5 ay önce Çin'in Dünyayı Şaşırtan Yeni Silah Testi Çin, savaş gemilerine monte edeceği yeni uçaksavar silahının testini gerçekleştirdi...
Rus Askerleri Boğaz'ı İzledi 00:44
Rus Askerleri Boğaz'ı İzledi 45 izlenme - 10 ay önce Rusya Donanması'na ait savaş gemisi Boğaz'dan geçtiği sırada mürettebat güverteye akın etti. Rusya Donanması'na ait 868 borda numaralı “Pytlivy” savaş gemisi, saat 09.00 sıralarında Karadeniz’den İstanbul Boğazı'na girerek Marmara Denizi’ne açıldı. YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ Savaş gemisinin geçişi esnasında karadan polis ekipleri, denizden Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı bot ve gemi ile deniz polisi havadan ise polis helikopteri ile yoğun güvenlik önlemi alındı. MÜRETTEBAT GÜVERTEYE AKIN ETTI Güvertesinde çok sayıda asker olduğu görülen geminin Boğaz'dan geçişi sırasında mürettebatın güverteye akın ettiği görüldü. Askerler sahili izlerken, savaş gemisinin Boğaz'dan geçişi boyunca beyaz renkte yoğun duman çıkarttığı dikkat çekti. Dumanını tüttürerek ilerleyen savaş gemisi, Boğaz'dan geçişini yaklaşık 1 saatte tamamlayarak Marmara Denizi’ne açıldı.
Alman Savaş Gemisi Çanakkale Boğazın'da 01:30
Alman Savaş Gemisi Çanakkale Boğazın'da 21 izlenme - 7 ay önce Çanakkale Boğazı’na Ege Denizi’nden giriş yapan F212 borda numaralı ‘Karlsruhe’ isimli Alman savaş gemisi, Çanakkale Boğaz Komutanlığı Nara Deniz Üssü’ne yanaştı. Ege Denizi’nden Çanakkale Boğazı’na saat 08.00’de giriş yapan Alman savaş gemisi Karlsruhe, 1.5 saatte Çanakkale önlerine ulaştı. Kilitbahir Köyü’ndeki ‘Dur Yolcu’ yazısının önünden geçen savaş gemisine bir Türk Sahil Güvenlik Botu eşlik etti. Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığı’nın Nara Deniz Üssü önlerine geldiğinde yol kesen Karlsruhe’ye, bu defa Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün Söndüren-4 ve Söndüren-7 römorkörü eşlik etti. Alman savaş gemisi, Çanakkale Boğaz Komutanlığı Nara Deniz Üssü limanı’na yanaştı. Savaş gemisinin geliş sebebiyle ilgili bilgi verilmedi.
Üç Rus Savaş Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti 01:20
Üç Rus Savaş Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti 120 izlenme - 3 yıl önce Rusya donanmasına ait üç savaş gemisi, Çanakkale Boğazı'ndan geçerek Ege Denizi'ne açıldı.
Dev Savaş Gemisi Alabora Olmaktan Son Anda Kurtuldu 00:54
Dev Savaş Gemisi Alabora Olmaktan Son Anda Kurtuldu 56 izlenme - 2 yıl önce Dev Savaş Gemisi Alabora Olmaktan Son Anda Kurtuldu ABD’nin Wisconsin eyaletine bağlı Marinette kentindeki bir tersanede denize indirilen dev savaş gemisinin suya adeta yan yatarak indiği anlar yürekleri ağızlara getirdi.
Rus Savaş Gemileri Çanakkale Boğazı'ndan Geçti 02:36
Rus Savaş Gemileri Çanakkale Boğazı'ndan Geçti 100 izlenme - 4 yıl önce Rus Savaş Gemileri Çanakkale Boğazı'ndan Geçti Haberi Dünya, Suriye'ye Müdahaleyi Konuşurken Rusya'nın Bir İstihbarat Gemisi İle İki Taaruz Gemisi Çanakkale ...
Rus Donanmasında Yaşanan Füze Arızası 00:46
Rus Donanmasında Yaşanan Füze Arızası 40 izlenme - 2 yıl önce Rus donanmasına bağlı bir savaş gemisi liman çıkışında vatandaşlar izlerken roket ateşledi ancak roket arıza yaptı. O görüntüler kameraya böyle yansıdı.
Türkiye'nin En Büyük Savaş Gemisi Dünyanında Sınıfında En Büyüğü Olacak 05:30
Türkiye'nin En Büyük Savaş Gemisi Dünyanında Sınıfında En Büyüğü Olacak 41 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin En Büyük Savaş Gemisi Dünyanında Sınıfında En Büyüğü Olacak