Hoşgeldiniz!

Savaş Uçağı Videoları İzle

 Rus Savaş Uçağının Kamerasından Görünen Ufolar 03:48
Rus Savaş Uçağının Kamerasından Görünen Ufolar 6.512 izlenme - 10 ay önce Kısa sürede yüz binlerce insanın izlediği Rus savaş uçağı tarafından çekilen ufo görüntüsü dünyanın çeşitli bölgelerinden art arda gelen ve oldukça merak uyandıran ufo görüntülerinden biri halini aldı. 14 Temmuz tarihinde Youtube’ye eklenen videoda açıkça görülüyor ki, Rus savaş uçağının dışına monte edilen kamera ile ne olduğu belirsiz cisimlerin görüntüleri kaydedildi. Bir çok ufolog bu videonun dünya dışı uygarlıkların var olduğuna bir işaret olduğunu iddia ediyor. Rusya’nın Kursk bölgesinde 60,000 fit yükseklikte uçan Rus savaş uçağının dışına monte edilen on-board kamera tarafından çekilen görüntüler. Rus hava kuvvetleri tarafından yayınlanan görüntülerde iki UFO'nun hızla gelerek uçağın motor kısmının üstünden oldukça yakın bir mesafeden geçtiği görülüyor.
TRT'nin Canlı Yayınında Duyulan Sonik Patlama Sesi 00:45
TRT'nin Canlı Yayınında Duyulan Sonik Patlama Sesi 7.452 izlenme - 10 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Ankara'da savaş uçaklarıyla gerçekleştirilen sonik patlama sesi TRT canlı yayınına böyle yansımış.
TBMM'nin Bombalanmasının En Net Görüntüleri 01:52
TBMM'nin Bombalanmasının En Net Görüntüleri 4.401 izlenme - 9 ay önce Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaşananlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Kameralara yansıyan görüntülerde, Meclis'e yönelik bombardıman anları yer alıyor. Ayrıca, vatandaşların zırhlı araçları engellemek için gösterdikleri çaba da anbean görüntülere yansıdı.
Finlandiya'da Otoyola İniş Yapan İsveç Yapımı Savaş Jeti 00:16
Finlandiya'da Otoyola İniş Yapan İsveç Yapımı Savaş Jeti 3.437 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya ve İsveç Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın ortaklaşa düzenlediği tatbikatta İsveç yapımı iki adet Jas39 Gripen savaş jeti Finlandiya'da bulunan otoyola başarılı şekilde iniş yaptılar. Dar alanlara iniş yapmaları için üretilen savaş jetleri ilk defa sınır ötesinde kullanıldı.
Muhalifler Rus Savaş Uçağını Düşürdü 00:30
Muhalifler Rus Savaş Uçağını Düşürdü 3.813 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de muhalif birliklerin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesini bombalayan bir savaş uçağını düşürdüğü bildirildi. Muhalif Feylaku'r-Rahman'ın (Rahman Kolordusu) resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Feylaku'r-Rahman'a bağlı hava savunma birliklerinin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesinde yerleşim yerini bombalayan bir savaş uçağını düşürdüğü belirtildi. Uçağın Guta'daki Merc bölgesinde düştüğü ve pilotun muhalif birlikler tarafından esir alındığı ifade edildi.
Rusya'dan Gövde Gösterisi 04:13
Rusya'dan Gövde Gösterisi 3.422 izlenme - 2 yıl önce Rusya, "Merkez-2015" isimli tatbikat çerçevesinde savaş uçaklarıyla gövde gösterisi yaptı. 16.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Rusya'dan Gövde Gösterisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türkiye'nin Proje Ortağı Olduğu F - 35 Savaş Uçakları 00:30
Türkiye'nin Proje Ortağı Olduğu F - 35 Savaş Uçakları 1.675 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin de proje ortağı olduğu #F-35 savaş uçakları, Hollanda'ya test uçuşları için geldi.
Kağıttan Savaş Uçağı Yapımı - Origami Fighter Aircraft 03:07
Kağıttan Savaş Uçağı Yapımı - Origami Fighter Aircraft 2.800 izlenme - 2 yıl önce Origami videoları serimize kağıttan savaş uçağı yapımı ile devam ediyoruz...
Hava Kuvvetleri Milli Muharebe Uçağı 01:03
Hava Kuvvetleri Milli Muharebe Uçağı 1.944 izlenme - 1 yıl önce Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından, 1. Türk Havacılık ve Uzay Çalıştayı'nda paylaşılan Milli Muharip Uçak (MMU) video sunumu. Türkiye'nin 2020'li yıllarda seri üretim aşamasına getirmeyi planladığı jet eğitim uçağı ve muharip uçak tasarım ve üretim projesidir https://www.youtube.com/channel/UCk4C6fciQXAOirMa9uppUBw Siyah Gri Beyaz-YouTube sayfasından alınmışıtır.
Sırbistan'da Yürek Hoplatan Alçak Geçiş! 00:26
Sırbistan'da Yürek Hoplatan Alçak Geçiş! 1.194 izlenme - 8 ay önce Sırbistan'da bir uçuş etkinliğinde savaş jeti izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. Yere çok yakın bir seviyeden geçiş yapan jet çıkardığı sesle inanılmaz bir ana neden oldu.
İlk Kez F-16 Savaş Uçağına Binen Adamın Hali 02:29
İlk Kez F-16 Savaş Uçağına Binen Adamın Hali 3.846 izlenme - 2 yıl önce İlk Kez F-16 Savaş Uçağına Binen Adamın Hali İlk kez savaş uçağı F16'ya binen adamın kameraya yansıyan heyecan dolu anlarını hep birlikte izliyoruz...
Deli Cesareti - Savaş Uçağı F16 Alçak Uçuş 00:49
Deli Cesareti - Savaş Uçağı F16 Alçak Uçuş 3.470 izlenme - 3 yıl önce Bir pist ve pistin ortasında duran bir adam, hızla gelmekte olan bir savaş uçağı ise bu pistin ortasında duran adamın tamda kafasının üzerinden geçer. Diğer videolar'daki insanların yaptığı cesaretse bu adamın yaptığına ne demeli.
Rus Televizyonunda Skandal Hava Durumu Sunumu 00:55
Rus Televizyonunda Skandal Hava Durumu Sunumu 2.276 izlenme - 2 yıl önce Rus savaş uçaklarının hava operasyonları sürerken bir Rus televizyonunun hava durumu sunucusundan skandal bir hava durumu sunumu geldi. Sunucu Suriye'de hava durumunu anlatırken, “Suriye”de hava koşulları hava bombardıman için mükemmel” şeklinde konuştu Devlete ait Rossiya 24 kanalında geçen Cumartesi günü yayınlanan hava durumunda bir savaş uçağı görüntüsünün önünde duran kadın sunucu, Suriye'de havanın hafif parçalı bulutlu olduğunu belirterek, “Hafif bulutlar uçuşu zorlaştırmayacağı gibi güdümlü silah sistemlerini de etkilemez” dedi. Sunucu, “Uzmanlar Suriye'de operasyon zamanının çok iyi seçildiğini belirtiyor” diye devam etti. Aynı sunucu geçen Perşembe günü de, “Bugünden itibaren Suriye bir başka Rus bölgesi olup hava durumuna dahil edilmiştir” demişti.
Dünyanın En Büyük Uçak Mezarlığı 05:54
Dünyanın En Büyük Uçak Mezarlığı 355 izlenme - 4 ay önce ABD Deniz Kuvvetleri Enstitüsü, dünyanın en büyük uçak mezarlığının görüntülerini yayınladı. 'Emekliye ayrılan' savaş uçakları koleksiyonu, Arizona eyaletinin Davis-Monthan hava üssünde bulunuyor. Uçakların bakımını, ABD Hava Kuvvetleri'nin 309. hava teçhizatını koruma ve onarma grubu üstlendi. 10 kilometrekarelik mezarlıkta 5 bin hava arabulucu bulunuyor. Poligonun tarihçesi, ilk 'emekliye ayrılan' B-29 bombardıman uçaklarının Arizona çölüne gönderildiği 1949'da başlıyor. Her sene üsse takriben 400 savaş uçağı geliyor. Eski uçaklar parçalanıyor ya da ilgi duyan ülkelere satılıyor.
Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu 00:48
Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu 2.700 izlenme - 2 yıl önce Negatif g Kuvveti ile Dalga Geçen Solo Türk Pilotu Solo Türk'ün KKTC gösterileri sırasında pilotun maruz kaldığı kuvvetler...
Pilot Kabininden Havada Yakıt ikmali Yapan F-15 Savaş Uçağı 03:28
Pilot Kabininden Havada Yakıt ikmali Yapan F-15 Savaş Uçağı 459 izlenme - 4 ay önce Pilot Kabininden Havada Yakıt ikmali Yapan F-15 Savaş Uçağı Bir savaş uçağının havada yakıt ikmali böyle gerçekleşiyor...
Solo Türk 2013'ün ilk Gösterisi 02:16
Solo Türk 2013'ün ilk Gösterisi 4.129 izlenme - 4 yıl önce türk hava kuvvetlerinin gösteri uçağı solo türk korkusuz pilotlarıyla dünyada kimsenin cesaret edemediği gösteriler yapıyor solo türk 2013'ün ilk gösterisini yaptı
Türk Uçağı Böyle Vuruldu 00:53
Türk Uçağı Böyle Vuruldu 7.079 izlenme - 5 yıl önce Suriyede Türk savaş uçağının düşürüldüğü sırada çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal paylaşım sitesi youtubea yüklendi
Savaç Uçağı İkiye Böyle Bölündü 01:14
Savaç Uçağı İkiye Böyle Bölündü 658 izlenme - 9 ay önce Rusya’da dekorasyon amacıyla havalimanına konulmak istenen savaş uçağı, yere düşürülünce ikiye bölündü. O anlar kameralara böyle yansıdı.
Alçaktan Uçan Savaş Uçaği 00:25
Alçaktan Uçan Savaş Uçaği 4.711 izlenme - 8 yıl önce alçaktan uçan savaŞ uçaĞi tozu dumana katiyor
f22-a raptor 00:53
f22-a raptor 4.668 izlenme - 8 yıl önce bunu yapan bir insan olamaz...
Bir Efsane, Grumman F-14 Tomcat 05:02
Bir Efsane, Grumman F-14 Tomcat 1.259 izlenme - 1 yıl önce Bana kalırsa tarih boyunca üretilmiş süpersonik(ses hızı üzeri) uçaklar arasında en yakışıklı olanıdır. Özellikle Top Gun ile birlikte hepinizin gönlünde ayrı bir yer kazanmıştır diye düşünüyorum. F-14 Tomcat, Grumman Aerospace tarafından üretilen süpersonik, çift motorlu ve değişken geometrik kanatlı bir av önleme uçağıdır. İlk uçuşunu 1970'te yapmış, 1974 yılında ise Amerikan Donanmasında ilk kez hizmete girmiştir. Uçak değişken geometrili kanatlara sahiptir. Uçuş sırasında otomatik olarak 20 ile 68 derece arasında değişebilen bu kanatlar kalkış sırasında öne doğru açılarak havanın kaldırma kuvvetini arttırmakta, hız gerektiren uçuşlarda geriye doğru kapanıp kanat alanını küçülterek sürtünmeyi azaltmakta ve hızı arttırmaktadır. Bu da uçağa sabit kanatlı uçaklarda sağlanamayacak bir avantaj vermektedir. Gerek Soğuk Savaş'ın sona ermesiyle artık filolarına uzun menzillerden Rus hava gücü tehdidinin azalması, gerekse uçağın sahip olduğu teknolojinin modern muharebe sahasının ihtiyaçlarına artık cevap verememesi üzerine ABD Donanması ve Savunma Bakanlığı uçakların tamamını incelemis ve omurgalarında yoğun çatlaklara rastlamıştır. Uçağın yüksek bakım ve işletim maliyetlerini de göz önünde bulundurarak, üretici firmanın Super Tomcat 21 ve Attack Super Tomcat 21 seviyesinde iyileştirme önerisini geri çevirmiş ve F-14 Tomcat'leri yeni nesil F/A-18E/F Super Hornet uçaklarıyla değiştirme kararı almıştır. F-14 Tomcat av-önleme uçakları son uçuşlarını 21 Eylül 2006'da Oceana Deniz Hava İstasyonu'nda gerçekleştirmiş ve ABD Donanmasından 22 Eylül 2006'da resmen emekli edilmiştir. Günümüzde hala bu uçaklara sahip olan tek ülke İran'dır. Şah döneminde alınan 79 adet F-14 Tomcat'in çok büyük bir kısmı, İslam Devrimi sonrası İran'a uygulanan ambargolar nedeni ile şu an kullanılamaz durumdadır.
Işid Eğitim Uçuşları Yapıyor 01:14
Işid Eğitim Uçuşları Yapıyor 1.709 izlenme - 3 yıl önce Adım adım Bağdat’a ilerleyen IŞİD terör örgütünün, 3 savaş uçağıyla Halep’in kuzeyinde bulunan bir askeri havaalanında eğitim uçuşları gerçekleştirdiği iddia edildi. IŞİD’in savaş uçaklarını kontrolü altına bulunan Rakka’daki Suriye ordusuna ait Tabqa hava üssünden ele geçirdiği düşünülüyor. Bu sırada Irak’ın Enbar kentinde çatışmaların şiddetlendiği bildirildi. Güvenlik güçlerinden alınan bilgiye göre, IŞİD militanlarının sabah saatlerinde kentin merkez ilçesi Ramadi’ye saldırı düzenlemesi üzerine çatışma çıktı. Irak’ta, IŞİD terör örgütünün haziran ayında Musul başta olmak üzere birçok kentte kontrolü ele geçirmesinin ardından, militanlarla güvenlik güçleri arasında çatışmalar sürüyor. ABD liderliğindeki uluslararası koalisyon da bir süredir IŞİD’in kontrolündeki bazı hedeflere hava saldırıları düzenliyor.
Gta 5  - Savaş Uçağı Çalmak 22:29
Gta 5 - Savaş Uçağı Çalmak 1.714 izlenme - 3 yıl önce Gta 5 Özel - Savaş Uçağı Çalmak
f-35 den mükemmel gösteri 00:22
f-35 den mükemmel gösteri 5.041 izlenme - 8 yıl önce inanılması çok zor bi mavevra muhteşem olmuş
Jet Uçağı Ses Duvarını Aşıyor (Sonik Patlama) 00:28
Jet Uçağı Ses Duvarını Aşıyor (Sonik Patlama) 530 izlenme - 10 ay önce sıkça duyduğumuz jet uçakları sonik patlamasının ne olduğuna dair hem ses hemde görüntülü anlatım. Sonik patlama ses hızında veya ses hızının üzerinde bir hızda hareket edilmesi sonucu meydana gelen olaydır. Ses hızı yaklaşık 1235.5 km/s dir. özellikle F16 uçakları için ses hızının aşılması oldukça normal bir olgu olduğu için sonik patlamalar meydana gelebiliyor.
f-22 raptor yırtıcı kuş savaş uçağı 09:26
f-22 raptor yırtıcı kuş savaş uçağı 2.930 izlenme - 7 yıl önce f-22 raptor yırtıcı kuş lockheed martin firması tarafından hava üstünlüğü odaklıdüşük radar izi ile yüksek görünmezlik sağlamaya yönelik üretilen avcı uçağıdır.
Suriye'de Savaş Uçağı Böyle Bombaladı 00:41
Suriye'de Savaş Uçağı Böyle Bombaladı 1.190 izlenme - 3 yıl önce Suriye'nin İdlib kentinde iç savaş durulmuyor...
Grand Theft Auto V  - Part 2 15:01
Grand Theft Auto V - Part 2 1.318 izlenme - 3 yıl önce Akvaryumtivi'nin sizler için hazırladığı ve Grand Theft Auto 5 oynadığı özel bölümünün ikinci partisi karşınızda. Bu bölümde savaş uçağı kaçırıyoruz. http://www.izlesene.com/akvaryumtivi -- Watch live at http://www.twitch.tv/akvaryumtivi
Maket F-14 Savaş Uçağı - Www.zaping.net 02:43
Maket F-14 Savaş Uçağı - Www.zaping.net 3.107 izlenme - 8 yıl önce böyle bir oyuncağım olsun diyeceğiniz gerçeğinden bile daha gerçek maket savaş uçağı .uzaktan kumandalı ve uçuyor.