Hoşgeldiniz!

Savaşçılar

The Warriors'daki Tüm Çeteler 03:37
The Warriors'daki Tüm Çeteler 893 izlenme - 1 yıl önce Sol Yurick'in aynı adlı kitabından temelli 1979 yapımı The Warriors(Savaşçılar) filminde geçen tüm çeteler. The Warriors 0:00 Boppers 0:17 Hi Hats 0:31 Savage Huns 0:43 Electric Eliminators 0:51 Saracens 0:59 Hurricanes 1:08 Riffs 1:16 Furies 1:29 Turnbull AC's 1:51 The Lizzies 2:18 Punks 2:28 Moon Runners 2:35 Van Cortland Rangers 2:42 Orphans 2:52 Rogues 3:00 Gladiators 3:15 Hurricans 3:27 Saracens 3:30 Boyle Avenue Runners 3:32 Panzers 3:35
Ay Savaşçısı 04:02
Ay Savaşçısı 2.175 izlenme - 7 yıl önce ay savaşçısı
7C - Ufak Tefek Örümcek Savaşçıları - Çizgi Film 02:26
7C - Ufak Tefek Örümcek Savaşçıları - Çizgi Film 512 izlenme - 3 yıl önce 7 Cüceler Jollywood köylülerini zorlu bir kıştan kurtarırlar. Küçük, cesur kahramanlar Mutlu, Uykulu, Utangaç, Hapşırıkçı, Uyuşuk, Huysuz ve and Doktor Kraliçe Delightful'un kalesini sinir bozucu bir örümcek saldırısından kurtarırlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
travian speed server efendileri 00:29
travian speed server efendileri 1.011 izlenme - 9 yıl önce travianıon efendileri tekrar döndü.. son savaşçılar hazırlanıyor.. tekrar trx i sallamaya devam ediyoruz..
Savaşçılar 02:49
Savaşçılar 665 izlenme - 9 yıl önce bunu izlerseneiz sevinirim...:)
warriors of heaven and earth 01:51
warriors of heaven and earth 810 izlenme - 7 yıl önce li önceden tang hanedanı savaşçısı ve kılıç ustasıdır. devrimcilere karşı daha fazla vahşet uygulamayı reddeden li ölümle cezalandırılır. hapisten kaçar ve sürekli kaçak hayatı yaşamaya başlar. çin'in batı bölgelerindeki tang hanedanlığı döneminde geçen buda'nın kutsal kemiğini taşıyan bir karavanın etrafında dönen kılıç oyunlarıyla dolu bir aksiyon filmi
Kahraman Savaşçılar 03:44
Kahraman Savaşçılar 189 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kahramansavascilar.htm Kahraman savaşçılar oyunumuzda kahraman ve farklı özel güçleri kullanabilen iki ırktan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda zombilere karşı mücadeşle edeceksiniz. İlk başta asker yetiştirebilmek için altın kazdırmalısınız. Daha sonra levelleri atladıkça askerlerinizi çıkartabilir ve en çok özelliği olan kahraman askerlere bile erişebilirsiniz. Mouse'unuz ile askerlerinizi gönderebilirsiniz. Ekranın sağ üstünde bulunan özel güçlere tıklayarak askerlerinizin üzerine bırakabilir ve ekstra daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 02:29
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 210 izlenme - 3 yıl önce Batılı ülkelerin olası bir operasyon düzenleme ihtimaline karşılık Başkent Tahran'da 1989'da kurulan ninja okulunda, bugüne kadar 4 bin 500 İranlı kadın eğitildi. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan aNinja okulunun müdürü Fatma Muhammed, Press TV'ye yaptığı açıklamada, ülkelerinin saldırıya uğraması halinde, "kunoichi" (kadın ninja) ordusunun da harekete geçmeye hazır olduğunu söyledi.ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor.
Acemi Savaşçılar 02:18
Acemi Savaşçılar 67 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/acemisavascilar.htm Kilitli olmayan köyün en güçlü 2 savaşçısından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi yönlendirmeli ve diğer sıradan savaşçıları toplayarak kaleye saldırmalısınız. İyi Eğlenceler..
Maskeli Savaşçılar 10:07
Maskeli Savaşçılar 30 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/maskelisavascilar.htm Maskeli savaşçılardan birini seçin. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için tek başınıza mücadele etmelisiniz. Oyunda ilerlerken kazanılan XP'lerle skillerinizi ve özel güçlerinizi geliştirmelisiniz. Düşman bölgesinde iken saldırılara karşılık vermek için 1,2,3 ve 4,5 tuşlarındaki yeteneklerinizi kullanın. Yön tuşları ile kontrolü sağlarken mouse ile itemleri toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Korkunç Savaşçılar: Pers Ölümsüzleri 02:34
Korkunç Savaşçılar: Pers Ölümsüzleri 10 izlenme - 1 yıl önce Pers İmparatorluğu'nun askerlerine neden ölümsüzler deniliyordu? Gerçekten ölüp ölmediklerini, bu ünvanlarının nereden geldiğine dair bir video izliyoruz.
Korkusuz Savaşçılar 04:12
Korkusuz Savaşçılar 18 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/korkusuzsavascilar.htm Korkusuz savaşçılardan birini seçerek oyunu başlatın. İlerleyeceğiniz yolda sizi yok etmek isteyen yaratıklar bulunmaktadır. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakteri kontrol edebilir, Z,X ve C tuşları ile kendinizi olumsuz etkenlere karşı savunabilirsiniz. Özel güçlerinizi kullanmak için ise boşluk tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler..
ABD Başkanı Obama'nın Yönettiği 06:33
ABD Başkanı Obama'nın Yönettiği 40 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Güvenlik Konseyi'nde ABD Başkanı Barack Obama'nın yönettiği toplantıda "Yabancı savaşçılar" konusunda Türkiye'nin tutumunu ve aldığı önlemleri anlattı.
düşeş  -  düşüş -  küsüş 03:17
düşeş - düşüş - küsüş 50 izlenme - 8 yıl önce karşılaştığımız ne olursa olsun ne kadar olursa olsun minik bir sevgi ve inanç bizi ayakta tutmaya yetecek en sağlam kaya gibidir.
Seçilmiş Savaşçılar 07:54
Seçilmiş Savaşçılar 13 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/secilmissavascilar.htm Seçilmiş özel güçlere sahip iyi ve kötü hayvanların hayatta kalma mücadelesine tanık olacak ve taraflı olacak isek iyi hayvanlarla aynı cephede savaşacağız. Oyuna giriş yaptığınızda ilk 2 hayvandan biri seçmeli ve haritada gösterilen savaş yerlerine giderek düşman kalesini yıkıp tüm askerlerini yok etmelisiniz. W,A,S,D veya yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz kahramanınızı boşluk tuşu ile dövüştürebilirsiniz. Harita gösterilen yerlerden birisi SHOP yani sizin özel güçler satın alabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz kısım. Buradan savaşlarda kazandığınız ganimetlerle alışveriş yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Türkiye-Suriye Sınırında Yaşananların Perde Arkası - 5n1k 03.02.2018 Cumartesi 47:00
Türkiye-Suriye Sınırında Yaşananların Perde Arkası - 5n1k 03.02.2018 Cumartesi 1 izlenme - 4 ay önce Zeytin Dalı Harekatı sonrası Afrin'den Azez'e sınır hattında neler yaşanıyor? Paralı lejyoner savaşçıların hikayesi ne? Ve kim bu Bruno Mars? Cüneyt Özdemir ile 5N1K, Türkiye-Suriye sınırında yaşananların perde arkasını ekrana getirdi.