Hoşgeldiniz!

Savaşçılar Videoları İzle

Ay Savaşçısı 04:02
Ay Savaşçısı 2.169 izlenme - 6 yıl önce ay savaşçısı
7C - Ufak Tefek Örümcek Savaşçıları - Çizgi Film 02:26
7C - Ufak Tefek Örümcek Savaşçıları - Çizgi Film 408 izlenme - 1 yıl önce 7 Cüceler Jollywood köylülerini zorlu bir kıştan kurtarırlar. Küçük, cesur kahramanlar Mutlu, Uykulu, Utangaç, Hapşırıkçı, Uyuşuk, Huysuz ve and Doktor Kraliçe Delightful'un kalesini sinir bozucu bir örümcek saldırısından kurtarırlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
travian speed server efendileri 00:29
travian speed server efendileri 1.011 izlenme - 7 yıl önce travianıon efendileri tekrar döndü.. son savaşçılar hazırlanıyor.. tekrar trx i sallamaya devam ediyoruz..
Savaşçılar 02:49
Savaşçılar 664 izlenme - 8 yıl önce bunu izlerseneiz sevinirim...:)
warriors of heaven and earth 01:51
warriors of heaven and earth 806 izlenme - 6 yıl önce li önceden tang hanedanı savaşçısı ve kılıç ustasıdır. devrimcilere karşı daha fazla vahşet uygulamayı reddeden li ölümle cezalandırılır. hapisten kaçar ve sürekli kaçak hayatı yaşamaya başlar. çin'in batı bölgelerindeki tang hanedanlığı döneminde geçen buda'nın kutsal kemiğini taşıyan bir karavanın etrafında dönen kılıç oyunlarıyla dolu bir aksiyon filmi
Kahraman Savaşçılar 03:44
Kahraman Savaşçılar 162 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kahramansavascilar.htm Kahraman savaşçılar oyunumuzda kahraman ve farklı özel güçleri kullanabilen iki ırktan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda zombilere karşı mücadeşle edeceksiniz. İlk başta asker yetiştirebilmek için altın kazdırmalısınız. Daha sonra levelleri atladıkça askerlerinizi çıkartabilir ve en çok özelliği olan kahraman askerlere bile erişebilirsiniz. Mouse'unuz ile askerlerinizi gönderebilirsiniz. Ekranın sağ üstünde bulunan özel güçlere tıklayarak askerlerinizin üzerine bırakabilir ve ekstra daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 02:29
İranlı Kadın Savaşçıların Eğitimi Nefes Kesti 193 izlenme - 2 yıl önce Batılı ülkelerin olası bir operasyon düzenleme ihtimaline karşılık Başkent Tahran'da 1989'da kurulan ninja okulunda, bugüne kadar 4 bin 500 İranlı kadın eğitildi. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor. Japonya'da derebeyliği döneminde ortaya çıkan aNinja okulunun müdürü Fatma Muhammed, Press TV'ye yaptığı açıklamada, ülkelerinin saldırıya uğraması halinde, "kunoichi" (kadın ninja) ordusunun da harekete geçmeye hazır olduğunu söyledi.ninjaların savaş teknikleriyle eğitildiği belirtiliyor.
Son Savaşçılar 01:57
Son Savaşçılar 25 izlenme - 10 ay önce Son Savaşçılar - The Last Survivors Türkçe Dublajlı 720p Filmi Sizler için hazır !! İMDB: 5.2 (3 ödül & 2 ödül adaylığı. ) Issız kuraksız bir çölde iki gencin hayatta kalma mücadelesi ve üçte ikisi sudan oluşan insan vücudu, sussuzluğa ne kadar dayanabilir. Las Vegas'ın iki ödülle ayrılan bir baş yapıt filmi.. iyi seyirler www.dizifilmarsivi.com Son Savaşçılar Filmi için yorum yazmayı unutmayın www.dizifilmarsivi.com iyi Seyirler Diler Filmi izlemek için;http://www.dizifilmarsivi.com/son-savascilar-the-last-survivors-2014-turkce-dublaj-izle.html
Acemi Savaşçılar 02:18
Acemi Savaşçılar 57 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/acemisavascilar.htm Kilitli olmayan köyün en güçlü 2 savaşçısından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak karakterinizi yönlendirmeli ve diğer sıradan savaşçıları toplayarak kaleye saldırmalısınız. İyi Eğlenceler..
Maskeli Savaşçılar 10:07
Maskeli Savaşçılar 28 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maskelisavascilar.htm Maskeli savaşçılardan birini seçin. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için tek başınıza mücadele etmelisiniz. Oyunda ilerlerken kazanılan XP'lerle skillerinizi ve özel güçlerinizi geliştirmelisiniz. Düşman bölgesinde iken saldırılara karşılık vermek için 1,2,3 ve 4,5 tuşlarındaki yeteneklerinizi kullanın. Yön tuşları ile kontrolü sağlarken mouse ile itemleri toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
ABD Başkanı Obama'nın Yönettiği 06:33
ABD Başkanı Obama'nın Yönettiği 38 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Güvenlik Konseyi'nde ABD Başkanı Barack Obama'nın yönettiği toplantıda "Yabancı savaşçılar" konusunda Türkiye'nin tutumunu ve aldığı önlemleri anlattı.
Seçilmiş Savaşçılar 07:54
Seçilmiş Savaşçılar 13 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/secilmissavascilar.htm Seçilmiş özel güçlere sahip iyi ve kötü hayvanların hayatta kalma mücadelesine tanık olacak ve taraflı olacak isek iyi hayvanlarla aynı cephede savaşacağız. Oyuna giriş yaptığınızda ilk 2 hayvandan biri seçmeli ve haritada gösterilen savaş yerlerine giderek düşman kalesini yıkıp tüm askerlerini yok etmelisiniz. W,A,S,D veya yön tuşları ile kontrol edebileceğiniz kahramanınızı boşluk tuşu ile dövüştürebilirsiniz. Harita gösterilen yerlerden birisi SHOP yani sizin özel güçler satın alabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz kısım. Buradan savaşlarda kazandığınız ganimetlerle alışveriş yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
düşeş  -  düşüş -  küsüş 03:17
düşeş - düşüş - küsüş 50 izlenme - 7 yıl önce karşılaştığımız ne olursa olsun ne kadar olursa olsun minik bir sevgi ve inanç bizi ayakta tutmaya yetecek en sağlam kaya gibidir.
Korkusuz Savaşçılar 04:12
Korkusuz Savaşçılar 11 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/korkusuzsavascilar.htm Korkusuz savaşçılardan birini seçerek oyunu başlatın. İlerleyeceğiniz yolda sizi yok etmek isteyen yaratıklar bulunmaktadır. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakteri kontrol edebilir, Z,X ve C tuşları ile kendinizi olumsuz etkenlere karşı savunabilirsiniz. Özel güçlerinizi kullanmak için ise boşluk tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler..