Hoşgeldiniz!

savcı

Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 00:23
Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 36.732 izlenme - 2 ay önce Türkiye'nin en iyi partner bulma programı Zuhal Topal'la'da Cansu Hanım'a talip gelen Tansu Bey'in latifesini ve stüdyodakilerin linç girişimini izliyoruz.
Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. 13:46
Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. 112.166 izlenme - 7 ay önce Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. Anadolu Yakası Cumhuriyet Savcısı İsmail Alagöz Rüşvet Pazarlığında Olduğu Anlar.
Ağır Yaralı Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın İlk Görüntüleri 01:17
Ağır Yaralı Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın İlk Görüntüleri 33.500 izlenme - 11 ay önce Çağlayan Adliyesi’nde savcıyı rehin alan teröristlere operasyon İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan rehine krizinin ardından düzenlenen operasyonda 2 terörist ölü ele geçirilirken, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın ağır yaralandığı öğrenildi.
Aşık İmami - Seviyoruz Savcı Beyim 05:09
Aşık İmami - Seviyoruz Savcı Beyim 56.015 izlenme - 4 yıl önce
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 00:36
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 7.861 izlenme - 10 ay önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen operasyonda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Kiraz hayatını kaybetti. Konuya ilişkin hastanene açıklama yapan İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, “Hepimizin bilgi gibi Sayın savcımıza menfur bir saldırı gerçekleşti. Saldırı gerçekleştikten iki dakika içinde hastanemize ulaştırıldı. Hastanemize ulaştığında çok ciddi bir yaralanma olmuştu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, bütün girişimlere rağmen ne yazık ki bir görev şehidi verdik ve sayın savcımızı kaybettik. Milletimizin başı sağ olsun. Bu konuyla ilgili şuan itibariyle verebileceğimiz bilgi bundan ibaret” dedi. Savcı Kiraz’ın hastaneye geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durduğu ifade eden Bilim Üniversitesi Rektörü Çavlan Çiftçi ise, “Başından ve göğsünden aldığı yaralar nedeniyle buraya geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durmuştu. Ekiplerimizle birlikte hastamızı hemen ameliyata aldık ameliyathane de her türlü müdahaleye rağmen maalesef şehit verdik” açıklamasında bulunuldu.
Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. 13:46
Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. 5.263 izlenme - 7 ay önce Avukat Ömer Yeşilyurt'un Müvekkilini Sattığı Anlar. Anadolu Yakası Cumhuriyet Savcısı İsmail Alagöz Rüşvet Pazarlığında Olduğu Anlar.
Cüneyt Arkın feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 01:17
Cüneyt Arkın feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 4.460 izlenme - 8 ay önce Cüneyt Arkın Savcı Sayan ve Mirgün Cabas muhabbettine son noktayı koyuyor.
Hastaneye Kaldırılan Savcının İlk Görüntüleri Kameraya Yansıdı 00:25
Hastaneye Kaldırılan Savcının İlk Görüntüleri Kameraya Yansıdı 3.377 izlenme - 10 ay önce DHKP-C üyeleri tarafından rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz'ın düzenlenen operasyondan sonra ilk görüntüleri kameraya yansıdı. Savcının ağır yaralı olduğu öğrenildi. Berkin Elvan soruşturmasına bakan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasının ardından akşam saatlerinde operasyon düzenlendi. Savcıyı rehin alan 2 eylemci için saat 20.30 sularında operasyon başladı. Operasyonda alınan ilk bilgiye göre İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağır yaralanırken 2 eylemci öldürüldü. Operasyonun ardından savcının ilk görüntüleri de kameraya yansıdı. ART ARDA SİLAH SESLERİ Saat 20.30 sularında adliye içinden bir patlama sesi geldi ve silah sesleri duyuldu. "Operasyon başladı" haberinin duyulmasından birkaç dakika sonra art arda patlama sesleri duyuldu. SAVCININ İLK GÖRÜNTÜLERİ Yaşanan bu gelişmelerin ardından savcının bulunduğu odaya operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında 2 saldırgan öldürüldü. Savcı ise ağır yaralı olarak kurtarıldı. Savcının hastaneye götürülürken sedyedeki görüntüleri de kameraya yansıdı.
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 09:02
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 11.340 izlenme - 2 yıl önce Türk siyasi tarihinin en ilginç simalarından biri olan Savcı Sayan'ın Ülke Tvdeki Turgay Güler programı En Sıradışı'da coştuğu anlar.
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti! 04:21
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti! 3.480 izlenme - 10 ay önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.
Sevişme Görüntülerini Yaydığı İçin Tutuklanan Survivor Taner 03:59
Sevişme Görüntülerini Yaydığı İçin Tutuklanan Survivor Taner 2.227 izlenme - 5 ay önce Biliyorsunuz sorunlu birisi kendisi. Son zamanlarda da baya bir azmıştı. En son olarak yüzde 90ı çocuk ve ergen takipçilerden oluşan kendi facebook hesabından bir kızla sevişme görüntüleri yayınlandı. Sonra porno yıldızı oldum diye video çekmişti hatta.Bunun iyi birşey olduğunu düşündü. Hatta net hatırlıyorum videoda ki kız yorum atmıştı altına "sana yakışanı yaptın." diye sitemli bir biçimde. İşte o kız boş durmamış ve ifşa edilen özel görüntülerinden dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunmuş. Cezası hiçte az değil arkadaşlar. Ve birilerinin Taner'e dur demesi gerekiyordu. Umarım alacağı ceza aklını başına getirir. Bu da pişmanlık konuşması.Fark ederseniz ağlamaktan gözleri şişmiş.
Savcı Prenses (Prosecutor Princess) Fragman 01:10
Savcı Prenses (Prosecutor Princess) Fragman 6.826 izlenme - 2 yıl önce 2010 yapımı Güney Kore dizisi Savcı Prenses'in fragmanı
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 2.655 izlenme - 10 ay önce CnnTürk'de yayınlanan 'Herşey' adlı programda sunucu Mirgün Cabas ile Ak Parti İzmir 2. Bölge 7. Sıra Adayı Savcı Sayan arasında sert tartışma yaşandı. CNN Türk'te Mirgün Cabas'ın sunduğu Her Şey programına canlı yayında bağlanan Savcı Sayan, Doğan Grubu'nu nifak ekmekle suçlayınca Mirgün Cabas da dayanamayıp Savcı Sayan'ı sert bir dille eleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen ve AK Parti'den aday olan Savcı Sayan'ın canlı yayında bağlanarak konuk olduğu Her Şey programının sunucusu Mirgün Cabas, Deniz Baykal'ın istifası sırasında Sayan'ın gözyaşı döktüğü görüntüleri yayınlayarak bunun sebebini sordu. Sayan ailesinden böyle gördüğünü belirterek "o günkü şartlarda Türkiye'nin geleceğini az çok okuyabiliyordum. sizin medya grubunuzun eline CHP'nin geçeceğini az çok tahmin edebiliyordum" dedi. Cabas "O nasıl oluyor Savcı Bey, birbirimizi kırmayalım lütfen yayına davet edildiğiniz yerde asgari etik kurallarını çiğnemeden bulunalım" diye uyarınca, "Siz doktor değilsiniz benim durumumu teşhis etmek sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Çünkü sizin yayın grubunuz bu ülkennin birliği beraberliği için içbir zaman çalışmadı ki? Ne zaman ki bir nifak sokmak için işinize bir şey geliyor onu değerlendiriyorsunuz. O yüzden de beni çağırmışsınız." şeklinde ithamda bulununca Mirgün Cabas "Savcı Bey, sizin siyasete kattığınız ağırlık bir kişinn nifak sokması için işe yarayacak bir ağırlıkta değil önce bunun farkına bir varın da... Siz yanaştıınız partide İzmir'de 7. sırada gösterilmiş bir adaysınız. Bir ağırlığınız olsa bu sıradan girmezdiniz heralde değil mi?" şeklinde konuştu. Savcı Sayan "sizin attığınız Berkin Elvan tweetlerini de biliyoruz" diyerek Mirgün Cabas'ın şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili attığı tweetleri hatırlatınca Cabas, "bunu söylemek için buraya kadar gelmenize gerek yoktu davet için sizi aradığımda telefonda söyleseydiniz. Bu terbiyesizliği sizinle daha fazla sürdürmeyeceğim. Şimdi rica ediyorum sizden ya siz sesinizi kesin ya da ben sizi yayından alacağım" diyerek Sayan'ın konuşmaya devam etmesi üzerine rejiden yayından alınmasını istedi ve reklam arasına gitti. Verilen reklam arasının ardından Mirgün Cabas, 'Az önce talihsiz bir tartışma yaşandı. Ben kendi adıma izleyicilerimizden özür diliyorum.' dedi.
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 01:04
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 860 izlenme - 4 ay önce Vaktiyle CHP saflarında yer alıp daha sonra AKP saflarına geçen siyasetçi Savcı SAYAN, 'En Sıradışı' isimli programda sarfettiği sözlerle eşcinsellerin ve Bediüzzaman çizgisindeki insanların birlikte nereye oylarını verdiğini açıklayarak gündemi sarstı. Eşcinsellerin konuyla ilgili verecekleri yanıtın çok sert olacağı tahmin ediliyor (haber spikeri mod off).
bir bulut olsam kanal d'de başlıyor.. 00:44
bir bulut olsam kanal d'de başlıyor.. 17.490 izlenme - 7 yıl önce senaryo :meral okay yapimci :tİmur savci yönetmen :ulaŞ İnaç .....bir bulut olsam kanal d'de başlıyor....
Berkin Elvan Soruşturmasının Savcısı Rehin Alındı 01:11
Berkin Elvan Soruşturmasının Savcısı Rehin Alındı 2.579 izlenme - 11 ay önce İstanbul Adliyesi'nde devam eden rehin krizinde flaş gelişme. Saat 20.30 sularında adliye içinden bir patlama sesi geldi ve silah sesleri duyuldu. Operasyon başladı. Haberinin duyulmasından birkaç dakika sonra art arda patlama sesleri duyuldu.
Gül Ahmet Yiğit - Gitti Tüfeğim Tüfeğim 06:38
Gül Ahmet Yiğit - Gitti Tüfeğim Tüfeğim 906 izlenme - 6 ay önce Gül Ahmet tüfeğini alır ava gider ve vurduğu kuşlarla amcaoğluna hava atmak için İskenderun'da pazara gelir.Fakat aksilik bu ya pazarda tüfeğini çaldırır.Bekçiden karakola , karakoldan savcılığa çırpınır ama bir türlü sonuç elde edemez.En son denize düşen yılana sarılır der ve bir hocaya giderek hırsızın sidikliğini bağlatır ama yok tüfeğine kavuşamaz ve tüfeği için bir şarkı yapar.Buyurun dinleyelim...
Şike davasında flaş gelişme Savcı beraat istedi 01:58
Şike davasında flaş gelişme Savcı beraat istedi 657 izlenme - 4 ay önce Yenilenen Şike Davası'nda savcı, verdiği mütalaasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer sanıklar hakkında önceki hükmün iptali ile beraatlerini istedi.
Mehmet Savcı - Hoşcakal Sevdiğim 04:09
Mehmet Savcı - Hoşcakal Sevdiğim 347 izlenme - 3 ay önce Mehmet Savcı - Hoşcakal Sevdiğim (Video Klip) 2015 Mehmet Savcı - Hoşcakal Sevdiğim
Savcı Sayan: ‘paralel Yapı’ Chp’yi Ele Geçirdi 01:48
Savcı Sayan: ‘paralel Yapı’ Chp’yi Ele Geçirdi 925 izlenme - 1 yıl önce A HABER | SAVCI SAYAN: ‘PARALEL YAPI’ CHP’Yİ ELE GEÇİRDİ
Savcı Muammer Akkaş: Soruşturma Nedeniyle Baskı Gördüm 04:50
Savcı Muammer Akkaş: Soruşturma Nedeniyle Baskı Gördüm 2.038 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında 'ikinci dalga' olarak anılan ve yine pek çok tanınmış ismin adının geçtiği soruşturmadan el çektirilen Savcı Muammer Akkaş, yazılı bir açıklama yaparak, baskı gördüğünü ve soruşturmanın engellendiğini söyledi.
Savcı Kiraz'ın İlk Görüntüleri 00:36
Savcı Kiraz'ın İlk Görüntüleri 1.008 izlenme - 10 ay önce Berkin Elvan soruşturmasının Savcısı Mehmet Selim Kiraz, iki terörist tarafından Çağlayan Adliyesi'ndeki makam odasında rehin alındı. İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, müzakereler sürerken odadan gelen silah sesleri üzerine operasyon yapıldığı, iki teröristin öldürüldüğü Savcı Kiraz'ın ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Hastaneden ise Savcı Kiraz'ın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği duyuruldu.
Pala Jandarma Karşılaşması - Kurtlar Vadisi 01:40
Pala Jandarma Karşılaşması - Kurtlar Vadisi 486 izlenme - 5 ay önce Vadinin Tilki Andrei ile birlikte en sağlam karakterlerinden biriydi. Polat tarafından infazı gerçekleştirileceği sırada bile göğsümden sıkta vuruşmuş olalım diyerek gider ayak ayarı veriyordu. Diziden hiç çıkmasınlar isterdim. Gerçek hayatta Karşılığı Ahmet Cem Ersever olan Pala'nın adamları da en az Pala kadar psikopattı.Zaten video da Pala jandarmayla konuşurken Bedir'in arkada ki yüz ifadesine dikkat edin derim. Diğer adamı da Krak Faruk idi. Buyrun hep beraber izleyip görelim. Not: Sadece ölüler görür.
Ergenekon Savcısının Akrabaları Böyle Vuruldu 00:36
Ergenekon Savcısının Akrabaları Böyle Vuruldu 643 izlenme - 12 ay önce Gaziosmanpaşa’da Ergenekon davası eski savcılarından Cihan Kansız’ın yakınlarının vurulduğu kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Savcı Sayan: Nescafe yenildi Türk Kahvesi Kazandı 03:07
Savcı Sayan: Nescafe yenildi Türk Kahvesi Kazandı 1.335 izlenme - 2 yıl önce Sayan CHP, MHP ve diğer güçleri üçü bir arada Nescafe'ye benzetirken, AK Parti'yi de Türk Kahvesi'ne benzetti.
Kırım Savcısı Sanal Alemi Salladı! 01:40
Kırım Savcısı Sanal Alemi Salladı! 1.546 izlenme - 2 yıl önce Kırım'ı resmen Rusya'ya bağlayacak anlaşmayı imzalayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kırım'da Baş Savcılık görevine güzelliğiyle ön plana çıkan 33 yaşındaki avukat Natalia Poklonskaya'yı atadı. Kırım'ı resmen Rusya'ya bağlayacak anlaşmayı imzalayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kırım'da Baş Savcılık görevine güzelliğiyle ön plana çıkan 33 yaşındaki avukat Natalia Poklonskaya'yı atadı. Daha önce ABD'de yakalanan sarışın casusla magazin medyasına epeyce konu olan Rusya şimdi de Kırım'a atanan 33 yaşındaki sarışın baş savcı ile gündeme geldi. Kırım'ı resmen Rusya'ya bağlayacak anlaşmayı imzalayan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kırım'da Baş Savcılık görevine avukat Natalia Poklonskaya'yı atadı. Ukrayna'daki protesto gösterilerine ve hükümet değişimine şiddetle muhalefet eden ve Rusya yanlısı olarak tanınan Poklonskaya daha önce Ukrayna Başyargıçlık Dairesi'nde avukat olarak çalışmaktaydı. Natalia Poklonskaya'nın baş savcı olmasından sonra internet siteleri, sarışın hukukçunun özel yaşamına dair fotoğraflarıyla dolup taşmaya başladı.
Levent Kırca - Olacak O Kadar - Damacanaya Tecavüz 05:06
Levent Kırca - Olacak O Kadar - Damacanaya Tecavüz 745 izlenme - 9 ay önce Bir damacana hikayesi daha doğrusu sevdası üzerine kurgulu muazzam bi skeç olmuş bence hem komik ögeler barındırıyor hemde ironik ögeler.
EGE MÜZİK - HALİL ÜNLÜ - SAVCI BEYİM 03:49
EGE MÜZİK - HALİL ÜNLÜ - SAVCI BEYİM 3.946 izlenme - 6 yıl önce Suçum kız kaçırmak huzura geldim, kolayından sual sor savcı beyim.
Mehmet Sonses - Savcı Beyim 04:16
Mehmet Sonses - Savcı Beyim 2.137 izlenme - 4 yıl önce
Rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu 01:56
Rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz şehit oldu 528 izlenme - 10 ay önce Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'a müdahale yapılan hastane yetkilileri resmi açıklama yaptı. Berkin Elvan'ın ölümüne ilişkin soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz kaldırıldığı hastanede şehit oldu.