Hoşgeldiniz!

savcı sayan

Can Ataklı ve Savcı Sayan Birbirine Girdi 06:51
Can Ataklı ve Savcı Sayan Birbirine Girdi 6.299 izlenme - 1 yıl önce Korkusuz yazarı Can Ataklı, AKP'li Savcı Sayan'la geçen akşam TGRT'de Yüzde Yüz Gündem isimli programda tartışma yaşadı. Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı, AKP'li Savcı Sayan'la yaşadığı tartışmanın perde arkasını köşesinde yazdı. "Başımdan geçenler" başlıklı yazısında Ataklı, geçen akşam TGRT'de Sami Dadağlıoğlu'nun sunduğu Yüzde Yüz Gündem isimli programda Savcı Sayan'ın kendisine söylediği, "Geri zekalı senin dilini keserim" sözlerini anlattı. Ataklı yazısında, "İlk kez çoklu bir TV tartışma programında bir kişinin ağır hakaretlerine ve en sonunda da 'can güvenliğimi' hedef alan garip bir tehdide maruz kaldım" ifadelerine yer verdi. Ataklı, Savcı Sayan yaşadığı sert tartışmayı şöyle anlattı: (Programın sunucusu Sami) Dadağlıoğlu önce Amerikan seçimleri ve Türkiye'ye etkileri hakkındaki düşüncelerimizi sordu. Hepimiz seçimler üzerine görüşlerimizi açıkladık.
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 09:02
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 11.758 izlenme - 4 yıl önce Türk siyasi tarihinin en ilginç simalarından biri olan Savcı Sayan'ın Ülke Tvdeki Turgay Güler programı En Sıradışı'da coştuğu anlar.
Cüneyt Arkın Feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 01:17
Cüneyt Arkın Feat Mirgün Cabas & Savcı Sayan 5.504 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın Savcı Sayan ve Mirgün Cabas muhabbettine son noktayı koyuyor.
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 01:19
Doğum Kontrol İçin Takılan Spirali Dinleme Cihazı Sanmışlar 7.982 izlenme - 4 yıl önce Savcı Sayan, Kanal A'da yayınlanan A Politik programında, Güneydoğu'da uygulanan doğum kontrol yöntemleriyle ilgili ilginç bir hikaye anlattı.
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Arasındaki Sert Tartışma 2.832 izlenme - 3 yıl önce CnnTürk'de yayınlanan 'Herşey' adlı programda sunucu Mirgün Cabas ile Ak Parti İzmir 2. Bölge 7. Sıra Adayı Savcı Sayan arasında sert tartışma yaşandı. CNN Türk'te Mirgün Cabas'ın sunduğu Her Şey programına canlı yayında bağlanan Savcı Sayan, Doğan Grubu'nu nifak ekmekle suçlayınca Mirgün Cabas da dayanamayıp Savcı Sayan'ı sert bir dille eleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi'nden ihraç edilen ve AK Parti'den aday olan Savcı Sayan'ın canlı yayında bağlanarak konuk olduğu Her Şey programının sunucusu Mirgün Cabas, Deniz Baykal'ın istifası sırasında Sayan'ın gözyaşı döktüğü görüntüleri yayınlayarak bunun sebebini sordu. Sayan ailesinden böyle gördüğünü belirterek "o günkü şartlarda Türkiye'nin geleceğini az çok okuyabiliyordum. sizin medya grubunuzun eline CHP'nin geçeceğini az çok tahmin edebiliyordum" dedi. Cabas "O nasıl oluyor Savcı Bey, birbirimizi kırmayalım lütfen yayına davet edildiğiniz yerde asgari etik kurallarını çiğnemeden bulunalım" diye uyarınca, "Siz doktor değilsiniz benim durumumu teşhis etmek sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? Çünkü sizin yayın grubunuz bu ülkennin birliği beraberliği için içbir zaman çalışmadı ki? Ne zaman ki bir nifak sokmak için işinize bir şey geliyor onu değerlendiriyorsunuz. O yüzden de beni çağırmışsınız." şeklinde ithamda bulununca Mirgün Cabas "Savcı Bey, sizin siyasete kattığınız ağırlık bir kişinn nifak sokması için işe yarayacak bir ağırlıkta değil önce bunun farkına bir varın da... Siz yanaştıınız partide İzmir'de 7. sırada gösterilmiş bir adaysınız. Bir ağırlığınız olsa bu sıradan girmezdiniz heralde değil mi?" şeklinde konuştu. Savcı Sayan "sizin attığınız Berkin Elvan tweetlerini de biliyoruz" diyerek Mirgün Cabas'ın şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili attığı tweetleri hatırlatınca Cabas, "bunu söylemek için buraya kadar gelmenize gerek yoktu davet için sizi aradığımda telefonda söyleseydiniz. Bu terbiyesizliği sizinle daha fazla sürdürmeyeceğim. Şimdi rica ediyorum sizden ya siz sesinizi kesin ya da ben sizi yayından alacağım" diyerek Sayan'ın konuşmaya devam etmesi üzerine rejiden yayından alınmasını istedi ve reklam arasına gitti. Verilen reklam arasının ardından Mirgün Cabas, 'Az önce talihsiz bir tartışma yaşandı. Ben kendi adıma izleyicilerimizden özür diliyorum.' dedi.
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 01:04
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 1.498 izlenme - 2 yıl önce Vaktiyle CHP saflarında yer alıp daha sonra AKP saflarına geçen siyasetçi Savcı SAYAN, 'En Sıradışı' isimli programda sarfettiği sözlerle eşcinsellerin ve Bediüzzaman çizgisindeki insanların birlikte nereye oylarını verdiğini açıklayarak gündemi sarstı. Eşcinsellerin konuyla ilgili verecekleri yanıtın çok sert olacağı tahmin ediliyor (haber spikeri mod off).
Savcı Sayan: ‘paralel Yapı’ Chp’yi Ele Geçirdi 01:48
Savcı Sayan: ‘paralel Yapı’ Chp’yi Ele Geçirdi 1.043 izlenme - 3 yıl önce A HABER | SAVCI SAYAN: ‘PARALEL YAPI’ CHP’Yİ ELE GEÇİRDİ
Savcı Sayan: Nescafe yenildi Türk Kahvesi Kazandı 03:07
Savcı Sayan: Nescafe yenildi Türk Kahvesi Kazandı 1.424 izlenme - 4 yıl önce Sayan CHP, MHP ve diğer güçleri üçü bir arada Nescafe'ye benzetirken, AK Parti'yi de Türk Kahvesi'ne benzetti.
Bir Zamanlar Savcı Sayan 05:34
Bir Zamanlar Savcı Sayan 1.130 izlenme - 2 yıl önce Deniz Baykal döneminde chp myk üyesi olan savcı sayan kemal kılıçdaroğlunun genel başkan olmasıyla chp den yollanmıştı.Ardından akp ye yakın televizyon kanallarında boy gösteren chp ve kılıçdaroğluna hakaretler yağdıran bunun yanında tayyip erdoğan ve akp ye övgüler dizen savcı sayan akp izmir 2.bölge 7.sıradan milletvekili adayı yapılmıştı.Ben hep savcı olmayan savcı sayanın nasıl chp myk üyesi olduğunu merak ederdim işte o sorunun cevabı bu videoda çünkü savcı sayan deniz baykala övgüler yağdırdığı akp yi ihanetle suçladığı 32. chp kurultayında myk üyeliğine seçilmişti !
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 05:02
Mirgün Cabas ile Savcı Sayan Kavgası 972 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk’te yayınlanan Her Şey programına konuk olan AKP milletvekili adayı Savcı Sayan, Mirgün Cabas’ın kendisine CHP’de olduğu dönemde Deniz Baykal için ağladığı hatırlatması üzerine ipler koptu.
Mirgün Cabas vs Savcı Sayan - Thug Life 00:32
Mirgün Cabas vs Savcı Sayan - Thug Life 964 izlenme - 2 yıl önce Cnntürk ekranlarında Mirgün Cabas'ın Savcı Sayan'a verdiği tarihi ayarın thug life versiyonu.
Savcı Sayan: 03:44
Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!" 818 izlenme - 4 yıl önce Savcı Sayan:"Chp Senin Babanın Partisi Mi? O Yumruğu Masaya Vuramazsın!"
Savcı Sayan Ahmet Hakan'ı Tehdit Etti 02:36
Savcı Sayan Ahmet Hakan'ı Tehdit Etti 1.188 izlenme - 5 yıl önce CHP Eski Parti Meclis Üyesi Savcı Sayan, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ve Gazeteci-Yazar Ahmet Hakan'ı yemeğe davet edeceğini söyledi. Sayan "Ahmet Hakan gelmezse onu silah zoruyla getireceğim" dedi.
Savcı Sayan - Darbe İsyanı - Allah Belanızı Versin! 02:34
Savcı Sayan - Darbe İsyanı - Allah Belanızı Versin! 1.215 izlenme - 3 yıl önce CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan'ın, Mısır'daki askeri darbeye göstermiş olduğu tepki. Konuşmanın başındaki 'gezi' yorumlarına pek takılmamak lazım diye düşünüyorum. En önemli çıkış noktaları özgürlük ve demokrasi olan ulusalcı aydın ve siyasetçilerimizin özelde de benim kendi arkadaşlarımın Mısır'da acımasızca yapılan darbe ve katliama ya çok az ses çıkarmaları ya da görmezden gelmeleri durumunun istinai kişiliğidir kendisi.
Kılıçdaroğlu Mercimeğin Rengini Bilmez - Savcı Sayan 02:30
Kılıçdaroğlu Mercimeğin Rengini Bilmez - Savcı Sayan 789 izlenme - 3 yıl önce Kendisini twitterda ''Eski Chp'nin eski yöneticisi, yeni Chp'nin sürgün ettiği onuncu köyden Chp'ye yarayacak doğruları söylemeye çalışan müslüman sosyal demokrat'' olarak tanımlayan Savcı Sayan'ın Ülke Tvde katıldığı programda sarf ettiği kahve muhabbeti.
Savcı Sayan: ‘Esad’a Destek Olmak Dersim’den Beter’ 01:45
Savcı Sayan: ‘Esad’a Destek Olmak Dersim’den Beter’ 263 izlenme - 3 yıl önce A HABER | SAVCI SAYAN: ‘ESAD’A DESTEK OLMAK DERSİM’DEN BETER’
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 09:02
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 223 izlenme - 2 yıl önce Türk siyasi tarihinin en ilginç simalarından biri olan Savcı Sayan'ın Ülke Tvdeki Turgay Güler programı En Sıradışı'da coştuğu anlar.
Mescid-i Aksa'da Erdoğan'a Sevgi, Atatürk'e Tepki 00:25
Mescid-i Aksa'da Erdoğan'a Sevgi, Atatürk'e Tepki 271 izlenme - 3 yıl önce Eski chpli Savcı Sayan'ın Mescid-i Aksa ziyaretinde, orada görevli biriyle Erdoğan ve Atatürk hakkındaki konuşmaları sizlerle.
Yarına daır 04:19
Yarına daır 277 izlenme - 6 yıl önce Kontv ekranlarında yeni bir program daha seyirciyle buluştu. ankara temsilcisi sinan burhanın hazırlayıp sunduğu yarına dair yeni sözler adlı programın ilk bölümünde tv8 ankara temsilcisi erkan tan, "televizyonda izledim, kulaklarıma inanamadım. bir gazeteci mhp, chp ve başka partiler birleşerek türkiye cephesi oluştursun diyor. peki karşıdaki ne? yüzde 52 kimin evladı? ermeni evladı mı bunlar?" chp'li savcı sayan'ın alnını canlı yayında öptü.
Savcı Sayan'dan 02:52
Savcı Sayan'dan "CEMAAT" Açıklaması 195 izlenme - 4 yıl önce SAVCI SAYAN: "CEMAAT CHP'Yİ KULLANARAK NASIL AK PARTİ'Yİ 3 PUAN AŞAĞI ÇEKERİM DERDİNDE"
Savcı Sayan: Chp'yi Dizayn Etmek İstiyorlar 02:34
Savcı Sayan: Chp'yi Dizayn Etmek İstiyorlar 139 izlenme - 4 yıl önce Savcı Sayan: Chp'yi Dizayn Etmek İstiyorlar
Savcı Sayan'dan Konferans 07:32
Savcı Sayan'dan Konferans 125 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'nin Çan ilçesinde Akp ilçe teşkilatının konferansına katılan savcı sayan chp de olduğu dönem ki yaşananları anlattı burada asıl düşünülmesi gereken şey Savcı Sayan'ın abarttığı ve çoğu uydurma olduğu belli olaylar değil bir insanın nasıl bu kadar küçüldüğü ve zavallılaştığıdır izliyoruz.
Savcı Sayan'dan Çarpıcı İddia 01:59
Savcı Sayan'dan Çarpıcı İddia 88 izlenme - 4 yıl önce Savcı Sayan'dan Çarpıcı İddia - "baykal'ın Kaset Komplosunda Almanlar'ın Ayak İzleri Var"
 Savcı Sayan: Chp’deki İstifaları Baykal Önledi 00:57
Savcı Sayan: Chp’deki İstifaları Baykal Önledi 54 izlenme - 3 yıl önce A Haber | Savcı Sayan: Chp’deki İstifaları Baykal Önledi
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 02:00
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 51 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu detayı- Bakan Veysel Eroğlu'nun salona gelişi- İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşması - Milletvekili adayı Savcı Sayan detayı- Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler AK Parti İzmir 1. Bölge 6. sıra milletvekili adayı Necip Nasır'ın Karabağlar'daki seçim bürosunu ziyaret etti.
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır 02:48
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır" 33 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: AK parti Grup Başkanvekili Bostancı ile röp, "Adaylara karşı eşit davranmak, medyanın itibarıdır"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" MÜMİN ALTAŞ - CİHAN OKUR - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Milletvekili adaylarının bazı basın yayın organlarınca itibarsızlaştırıldığı iddialarına ilişkin, "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak, ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na 04:51
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na "Göztepe" Atkısı 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu Buca seçim koordinasyon merkezinde lokma dağıttı- Selfie çekimi- Halay çeken vatandaşlar- Bakan Eroğlu, Konak İlçe başkanlığını ziyaretinde küçük bir çocuğu kucağına aldı ve halay çekti- İlçe başkanlığından detaylar- Savcı Sayan'ın konuşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması- Program sonunda plaket sunumu - Göztepe atkısının verilmesi ve sünnet çocuklarının elbise ölçülerini alması İZMİR (AA) – Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, dün İzmir'de yaptıkları aday toplantısıyla kentte hayata geçirilecek 466 yeni projeyi kamuoyuna sunduklarını hatırlatarak, "Daha önce de Binali beyin 35 İzmir için projesi vardı.