Hoşgeldiniz!

savcılık

Sokak Ortasında Genç Kıza Yumruk Atan Şehir Magandası 02:33
Sokak Ortasında Genç Kıza Yumruk Atan Şehir Magandası 4.114 izlenme - 6 ay önce Yalova'da; aracın çarptığı bisiklet sürücüsünü yerden kaldırmak için yardım etmek isteyen genç kız, sürücünün yumruklu saldırısına uğradı. Genç kız boynundan oluşan travma sonrasında hastanede gözlem altına alındı. Olaya tanıklık eden vatandaşlar geç kıza yumruk atan şehir magandasını linç etmeye çalıştı. Olay yerine gelen polisler tarafından kurtulan şehir magandası hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.
Ekşi Sözlük'e Polis Sorgusu ! 07:00
Ekşi Sözlük'e Polis Sorgusu ! 27.414 izlenme - 4 yıl önce Benzer durumlarla Alkislarlayasiyorum,İnci Sözlük,Ekşi Sözlük vb. siteler karşılaştı.Artık site olmanın dışında sosyal bir platform haline gelen bu mecralar sanırım avukat olan üyeleriyle ve gönüllülerin katkılarıyla gelen adli şikayetlere karşı en azından ortak bir savunma kurgusu ve planı geliştirebilir.Çünkü konunun bilinmezlikleri kullanıcılarla beraber site sahiplerini de etkiliyor.
Kıvanç Tatlıtuğ: Ciddi Meblağda Mağduriyetim Var 02:20
Kıvanç Tatlıtuğ: Ciddi Meblağda Mağduriyetim Var 165 izlenme - 1 yıl önce Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, vergilerini ödemesi için verdiği 3,5 Milyon TL parayı alarak kayıplara karıştığını iddia ettiği muhasebecisi Erdal D.’yi şikayet ettiği soruşturmada ifade verdi.
Enes Batur Hakkında Soruşturma Başlatıldı 02:15
Enes Batur Hakkında Soruşturma Başlatıldı 23 izlenme - 2 ay önce YouTube’da çektiği videolar ile oldukça büyük bir takipçi ve hayran kitlesine sahip olan Enes Batur Sungurtekin hakkında Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı
Dolanmaya Niyetli Adam (Dolandırıcı İçerir) 01:12
Dolanmaya Niyetli Adam (Dolandırıcı İçerir) 332 izlenme - 3 yıl önce Tekirdağ'da telefon dolandırıcıları tarafından savcılıktan arıyorum diyerek hesaplarına para yatırması istenilen şahsı polis bile inandıramadı.
İsim Benzerliğinden Cenazeler Karıştı 04:00
İsim Benzerliğinden Cenazeler Karıştı 19 izlenme - 2 ay önce Adana'da hastanede hayatını kaybeden Şaziye Öztürk ile Saliha Öztürk'ün cenazeleri karıştı. Vefat eden Şaziye Öztürk'ün çocukları aynı gün hayatını kaybeden Saliha Öztürk'ün cenazesini alıp Niğde'de toprağa verince, Saliha Öztürk'ün Adana'daki mezarı boş kaldı.
Sedat Peker'in Konuşma Yaptığı Mitinge Savcılık Soruşturması 01:29
Sedat Peker'in Konuşma Yaptığı Mitinge Savcılık Soruşturması 96 izlenme - 3 yıl önce RİZE Cumhuriyet Başsavcılığı, Sedat Peker’in geçen cuma günü katılarak konuşma yaptığı ‘Teröre lanet’ mitingi ile ilgili soruşturma başlattı. Rize’de yayın yapan yerel Fırtına Gazetesi tarafından düzenlenen ve gecen cuma günü Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan ‘Teröre lanet’ mitingine özel korumaları eşliğinde gelen Sedat Peker burada toplananlara hitap etti. Mitingte MHP’yi eleştiren ve Ak Parti’ye destek isteyen Sedat Peker, PKK teröründen söz ederken, "Büyük hata yapıyorlar. Hatalarını fark ettikleri zaman her şey için çok geç olacak. Adeta dünyanın şah damarları kesilmişçesine oluk oluk kanları akacak" dedi.
Fenerbahçeli Alper, Aziz Üsteli Savcılığa Şikayet Etti 01:20
Fenerbahçeli Alper, Aziz Üsteli Savcılığa Şikayet Etti 80 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Alper Potuk, kendisine maymun benzetmesi yapan Galatasaray'ın eski yöneticisi Aziz Üstel hakkında savcılığı şikayette bulundu.
Ahmet Çakar'ın Aldığı Cezaya Cevabı 12:59
Ahmet Çakar'ın Aldığı Cezaya Cevabı 102 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol proğramın yorumcularından olan Eski FIFA Hakemi Ahmet Çakar'ın, TFF'nun C.Savcılığına yaptığı şikayet sonrası aldığı 6222 sayılı kanunun ilgili maddesine göre 3 ay spor sahalarından men ve tazminat cezasına karşı yaptığı konuşmayı izliyoruz.
Zorla Getirilmesi Olan Bir Kişi Polis Ekiplerince Evde Ölü Bulundu 03:19
Zorla Getirilmesi Olan Bir Kişi Polis Ekiplerince Evde Ölü Bulundu 7 izlenme - 1 yıl önce Zorla getirilmesi olan bir kişi polis ekiplerince evde ölü bulunduKARABÜK - Karabük'te bir kavgadan dolayı savcılıkta ifadeye gitmeyen ve zorla getirilmesi olan Uğur Yılmaz polis ekipleri tarafından yaşadığı metruk haldeki evde ölü olarak bulundu.
Zafer Biryol'un Fetö'den Gözaltına Alınması 02:33
Zafer Biryol'un Fetö'den Gözaltına Alınması 6 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ soruşturması kapsamında eski gol kralı Zafer Biryol gözaltına alındı.
Savcılık Kadına Şiddete Geçit Vermedi, Koca 00:58
Savcılık Kadına Şiddete Geçit Vermedi, Koca "Karım Değil mi Döverim" Dedi 7 izlenme - 1 yıl önce Savcılık kadına şiddete geçit vermedi, koca "karım değil mi döverim" dedi Adana'da karısını 2 saat boyunca kemerle dövdüğü için 'eşe karşı eziyet' suçundan tutuklanan koca, "Eşimi dövdüm, karım değil mi döverim" dedi Aysel B. ise ifadesinde, "Ekonomik sıkıntımız nedeniyle çalışmasını söyledim.
Savcılık, Süper Lig Hakemleri Hakkında FETÖ Soruşturması Başlattı 01:09
Savcılık, Süper Lig Hakemleri Hakkında FETÖ Soruşturması Başlattı 5 izlenme - 11 ay önce Savcılık, Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun suç duyurusuyla birlikte aralarında Cüneyt Çakır ve Deniz Çoban gibi isimlerin bulunduğu hakemler hakkında soruşturma başlattı.
Çankırılılar Cumhuriyet Savcılığı'na  04:40
Çankırılılar Cumhuriyet Savcılığı'na " Miting" Gibi Suç Duyurusu 5 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyethalk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik ifadeleri nedeniyle Çankırılılar Cumhuriyet Savcılığı'na toplu suç duyurusunda bulundu.
İngiliz Derin Devleti Osmanlı'dan Beri Etkili, Savcılık Bu Konuda Harekete Geçmeli 02:28
İngiliz Derin Devleti Osmanlı'dan Beri Etkili, Savcılık Bu Konuda Harekete Geçmeli 2 izlenme - 2 yıl önce İngiliz derin devleti Osmanlı'dan beri etkili, savcılık bu konuda harekete geçmeli.