Hoşgeldiniz!

saves

Büyük Kedilere Fısıldayan Adam Ölümden Döndü 01:34
Büyük Kedilere Fısıldayan Adam Ölümden Döndü 1.671 izlenme - 11 ay önce Meksika hayvanat bahçesinde aslanlarla vakit geçiren Eduardo Serio, arkasından gelen sessiz tehlikeyi bir diğer büyük kedi kaplan önlüyor. Leopara sonrasında bir de azar çeken abimizi izliyoruz.
Manuel Neuer :: Best Saves Ever :: 12-13 08:33
Manuel Neuer :: Best Saves Ever :: 12-13 2.859 izlenme - 3 yıl önce Manuel Neuer 2012-2013 Performance Show
Triple H saves John Cena from Randy Orton and JBL 03:19
Triple H saves John Cena from Randy Orton and JBL 2.590 izlenme - 5 yıl önce Triple H saves John Cena from Randy Orton and JBL
big show jack swagger rey mysterio 04:37
big show jack swagger rey mysterio 1.387 izlenme - 6 yıl önce jack swagger
Bill Nye Saves the World - Fragman (2017) 01:22
Bill Nye Saves the World - Fragman (2017) 170 izlenme - 5 ay önce Bill Nye Saves the World - Fragman (2017) Bill Nye Saves the World Trailer 1 (2017) Science Netflix TV Series HD [Official Trailer] Title: Bill Nye Saves the World Release Date: April 21, 2017 Cast: Bill Nye
Dünyayı Kurtaran Adam (90 Dakika) 01:30:14
Dünyayı Kurtaran Adam (90 Dakika) 673 izlenme - 2 yıl önce Artık alkışlarlayaşıyorum.com'da yüklediğiniz videoların süre sınırı yok! Eğer ekleyeceğiniz video 1 gb boyutundan büyük değilse sorun da yok. Yıllardır süre ve boyut limitine takıldığımız için ekleyemediğimiz bir sürü efsane kaydı artık siteye ekleyebileceğiz. İşte ben de bunun üzerine ve hatta şerefine açılışı sitenin ruhunu tam anlamıyla yakalamış bir film olduğu için ''dünyayı kurtaran adam'' filmiyle bunu bir test etmek istedim. not: bu boyutta video yükleyebilmek demek, bir filmi tamamen ekleyebilmek demek. ama telif haklarını da unutmamak lazım. amacımız kesinlikle emek sömürmek değildir. alkışlarlayaşıyorum'da her zaman amaç hatırlatmaktır, efsaneleri yeni nesillerin de bilmesini ve kimsenin unutmamasını sağlamaktır. filmlerde telif hakkı bildiğim kadarıyla 70 senedir. bu sebeple şimdilik lütfen telif hakkı olan filmleri yüklemeyin çünkü saatlerce bekleyip yüklediğiniz bir içeriği silmek zorunda kalabiliriz. bu konuda ne yapabiliriz bir süre araştıracağız ve sizleri de gelişmelerden haberdar edeceğiz. ama çok sağlam bir nostaljik türk filmi arşivi yapabilsek tadından yenmezdi. söz vermiyorum ama bu konuda çalışacağım. şimdilik charlie chaplin'in filmlerini altyazılı bulup ekleyebilsek bile kardır. haydi hayırlı traşlar. not2: bu içeriği de test amaçlı ve çok sevdiğimiz için sembolik olarak ekledik. eğer telif sahibi firma bundan rahatsızlık duyuyorsa üzülerek de olsa hemen kaldıracağız.
Barcelona kalecisi Ter Stegen, Neuer olursa... 00:03
Barcelona kalecisi Ter Stegen, Neuer olursa... 553 izlenme - 3 yıl önce Barcelona kalecisi Ter Stegen, Elche maçındaki soğuk kanlılığı. Stegen Ceza sahası dışına çıkarak tehlikeli bir atağı zor pozisyonda olmasına karşın becerisi ve soğukkanlılığıyla önlüyor.
Barcelona Kalecisi Ter Stegen, Neuer Olursa... 00:03
Barcelona Kalecisi Ter Stegen, Neuer Olursa... 335 izlenme - 3 yıl önce Barcelona kalecisi Ter Stegen, Elche maçındaki soğuk kanlılığı. Stegen Ceza sahası dışına çıkarak tehlikeli bir atağı zor pozisyonda olmasına karşın becerisi ve soğukkanlılığıyla önlüyor.
En iyi 10 Kurtarış 03:28
En iyi 10 Kurtarış 236 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel gollerin, inanılmaz çalımların konuşulduğu günümüz futbolunda, efsane kurtarışlar yapan kalecileri de unutmamak gerektiğini düşünüyorum. Futbol sadece gol atmak olmadığına göre, bu kurtarışları yapan Iker Casillas, Gianluigi Buffon, Dudek gibi isimler ve bu kurtarışları yaptırtan Zinedine Zidane, Pele, Robben gibi efsanelerin yer aldığı güzel bir TOP10 videosu. Buyurun izleyelim
chick saves driver from road rage 02:09
chick saves driver from road rage 836 izlenme - 8 yıl önce chick saves driver from road rage
Minecraft Texture Pack Ve Saves Atımı 01:26
Minecraft Texture Pack Ve Saves Atımı 412 izlenme - 5 yıl önce bakın atın
Slayer Jesus Saves 02:56
Slayer Jesus Saves 194 izlenme - 6 yıl önce slayer jesus saves
Rögar Deliğine Düşen Yavru Ördekleri Kurtaran İyi İnsanlar 2 00:48
Rögar Deliğine Düşen Yavru Ördekleri Kurtaran İyi İnsanlar 2 98 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen annelerini takip eden yavru ördekler deliklerde içeri düştü. Boyutlarına oranla bir hayli geniş olan aralıklardan içeri düşen yavruları bu iyi insanlarda ellerinden geleni yaparak kurtarıyor.
Achmed Saves America Fragman 02:17
Achmed Saves America Fragman 49 izlenme - 3 yıl önce Achmed Saves AmericaAchmed Saves America
Bill Nye Yeni Dizisi Saves The World ile Geri Dönüyor 01:09
Bill Nye Yeni Dizisi Saves The World ile Geri Dönüyor 5 izlenme - 5 ay önce Bilim konusunda eğitici videoları ile geri dönen Bill Nye yeni dizisini Neftlix üzerinden 13 bölüm olarak yayınlayacak. 21 Nisan'da yayınlanacak yeni dizi 'Saves The World'e birçok bilim insanı konuk olurken birbirinden ilgi çekici konulara değinilecek.