Hoşgeldiniz!

savunmak

Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 05:00
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 195 izlenme - 1 yıl önce Başbakanımızı savunmakta zorlanan arkadaşların ibret alması gerektiği bir video. İçerik boş olsa da cayır cayır tenekeden ötmek nedir izliyoruz. Zeki türk milletiymiş, türk milleti balonu patladı. Saygılar.
Avusturalya'da İslamofobi  - Sosyal Deney 04:28
Avusturalya'da İslamofobi - Sosyal Deney 122 izlenme - 2 yıl önce Macquaire Üniversitesi'ndeki Müslüman öğrenciler tarafından hazırlanan bu deney, Avusturalya'da Müslümanlar'a karşı bakış açısını gösteriyor. Şahsen etraftakilerin tepkisini çok şaşırtıcı buldum. Ortadoğu'dan her gün izledikleri haberler pek etkilememiş bu insanlar. Darısı gördükleri mini eteklileri, uzun saçlı-küpeli erkekleri, gaylari, biseksüelleri, sol partilere oy verenleri, turistleri, kürtleri(site ahalisinin deyimiyle "malum ırk"), başı açıkları ve geri kalan her şey ötekileştiren, empati yeteneği 0 Türkiye'nin başına. Medeni olmak böyle bir şey.
 Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 05:00
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 21 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımızı savunmakta zorlanan arkadaşların ibret alması gerektiği bir video. İçerik boş olsa da cayır cayır tenekeden ötmek nedir izliyoruz. Zeki türk milletiymiş, türk milleti balonu patladı. Saygılar.
Palaya Karşı Koluyla Kendini Savunan Adam 00:40
Palaya Karşı Koluyla Kendini Savunan Adam 8 izlenme - 10 ay önce Vay be dövüşte yumruk tekme sopa karşı kendini savunursunda palaya karşı savunmak nedir manyakmısın be kardeş.
Başkanlık sistemini savunan yazarların bu sistemin getireceği zararları düşünmesi gerekir 04:23
Başkanlık sistemini savunan yazarların bu sistemin getireceği zararları düşünmesi gerekir 14 izlenme - 2 yıl önce Başkanlık sistemini savunan yazarların bu sistemin getireceği zararları düşünmesi gerekir Adnan Oktar’ın 30 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil 00:58
Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil 5 izlenme - 9 ay önce Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil.
Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor Korucubaşının koruculara silahlar sussun çağ 03:09
Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor Korucubaşının koruculara silahlar sussun çağ 7 izlenme - 1 yıl önce Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor Korucubaşının koruculara silahlar sussun çağrısı mantıklı değil Adnan Oktar’ın 29 Mayıs 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Pellegrini: 00:22
Pellegrini: " Ronaldo'yu Takım Olarak Savunacağız" -Sporx 3 izlenme - 6 ay önce Manchester City menajeri Manuel Pellegrini, Cristiano Ronaldo'ya takım olarak karşı koyacaklarını söyledi.
Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor. Korucubaşının koruculara silahlar sussun 03:09
Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor. Korucubaşının koruculara silahlar sussun 6 izlenme - 1 yıl önce Korucular PKK’ya karşı kendini savunmak zorunda kalıyor. Korucubaşının koruculara silahlar sussun çağrısı mantıklı değil.
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 02:04
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 1 izlenme - 3 ay önce Münafıkların ilk adımı evrimi savunmaya başlamaktır.
Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler 02:01
Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler 2 izlenme - 6 ay önce Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler?
İlham Aliyev’in İslam’ı savunan sözleri çok önemli 02:29
İlham Aliyev’in İslam’ı savunan sözleri çok önemli 5 izlenme - 1 yıl önce İlham Aliyev’in İslam’ı savunan sözleri çok önemli Adnan Oktar’ın 16 Mayıs 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Âyet Âyet Şahsiyetimiz (Kur'an'ı Savunmak İmanımızdır) 8. Bölüm 30:33
Âyet Âyet Şahsiyetimiz (Kur'an'ı Savunmak İmanımızdır) 8. Bölüm 5 izlenme - 2 yıl önce http://www.sosyaldoku.com http://www.fetvameclisi.com http://www.ailehayati.com.
Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez 03:03
Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez 1 izlenme - 9 ay önce Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez.