Hoşgeldiniz!

savunmak

Ali Ağaoğlu'nu Savunan Adam 02:43
Ali Ağaoğlu'nu Savunan Adam 3.113 izlenme - 2 ay önce Baştan sona kadar acaba nerede gülecek diye beklemeyin arkadaşlar. Adam gülmüyor baya ciddi ciddi Ali Ağaoğlu'nu savunuyor.
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 00:21
Anne Köpeğin Karşısında Esas Duruş Durmak 4.413 izlenme - 8 ay önce Erkek köpeğin ani hareketinden ürken yavru köpeklerin imdadına annesi yetişti. Yavruların bağırışlarını duyar duymaz yanlarına koşan anne köpek, erkek köpeği köşeye sıkıştırıp adete esas duruşta durdurdu.
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 05:00
Başbakan'ı Savunurken Yörüngeden Çıkan Astroid Misali Savrulmak 299 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımızı savunmakta zorlanan arkadaşların ibret alması gerektiği bir video. İçerik boş olsa da cayır cayır tenekeden ötmek nedir izliyoruz. Zeki türk milletiymiş, türk milleti balonu patladı. Saygılar.
Avusturalya'da İslamofobi  - Sosyal Deney 04:28
Avusturalya'da İslamofobi - Sosyal Deney 143 izlenme - 2 yıl önce Macquaire Üniversitesi'ndeki Müslüman öğrenciler tarafından hazırlanan bu deney, Avusturalya'da Müslümanlar'a karşı bakış açısını gösteriyor. Şahsen etraftakilerin tepkisini çok şaşırtıcı buldum. Ortadoğu'dan her gün izledikleri haberler pek etkilememiş bu insanlar. Darısı gördükleri mini eteklileri, uzun saçlı-küpeli erkekleri, gaylari, biseksüelleri, sol partilere oy verenleri, turistleri, kürtleri(site ahalisinin deyimiyle "malum ırk"), başı açıkları ve geri kalan her şey ötekileştiren, empati yeteneği 0 Türkiye'nin başına. Medeni olmak böyle bir şey.
Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil 00:58
Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil 6 izlenme - 1 yıl önce Papa Darwinizmi savunuyor ve hak kitaplarla ilgili yorumu normal değil.
İngiliz Derin Devletinin Ortaya Çıkardığı İngiliz İslam’ı Neyi Savunuyor 02:17
İngiliz Derin Devletinin Ortaya Çıkardığı İngiliz İslam’ı Neyi Savunuyor 1 izlenme - 3 ay önce İngiliz derin devletinin ortaya çıkardığı İngiliz İslam’ı neyi savunuyor?
Pellegrini: 00:22
Pellegrini: " Ronaldo'yu Takım Olarak Savunacağız" -Sporx 3 izlenme - 1 yıl önce Manchester City menajeri Manuel Pellegrini, Cristiano Ronaldo'ya takım olarak karşı koyacaklarını söyledi.
Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler 02:01
Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler 2 izlenme - 1 yıl önce Mevlana’nın evrimi savunan ifadeleri neler?
Âyet Âyet Şahsiyetimiz (Kur'an'ı Savunmak İmanımızdır) 8. Bölüm 30:33
Âyet Âyet Şahsiyetimiz (Kur'an'ı Savunmak İmanımızdır) 8. Bölüm 5 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyaldoku.com http://www.fetvameclisi.com http://www.ailehayati.com.
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 02:04
Münafıkların İlk Adımı Evrimi Savunmaya Başlamaktır 1 izlenme - 12 ay önce Münafıkların ilk adımı evrimi savunmaya başlamaktır.
Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez 03:03
Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez 1 izlenme - 1 yıl önce Öcalan’ın savunduğu başkanlık sistemini milletimiz kabul etmez.