Hoşgeldiniz!

saygısızlık

Gökhan Gönül'e Küfürlü Tepki 01:24
Gökhan Gönül'e Küfürlü Tepki 17.678 izlenme - 1 yıl önce Sezon başı Fenerbahçe den ayrılıp Efendi Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül Kadıköy'de çıktığı ilk maçta büyük tepki aldı. Taraftarların küfürlü tezahüratlarının yanı sıra Dolarların üstüne Gökhan Gönül'ün resmini basarakda bir tepki gösterdi. Fenerbahçe 0 - 0 Beşiktaş -- 03.12.2016 Dev derbi başladıgı gibi bitti. İki takımında kaleyi bulan şutu olmadı. Taraftarı olduğun takımı daha yakından takip mi etmek istiyorsun? Taraftarın söylediği marşları , tezahuratları , yapılan şovları hazırlanan koreografileri izlemek mi istiyorsun? Takımın ve diğer takımlar hakkında düşüncelerini özgürce belirtmek mi istiyorsun? ü
Avea Woops Şota Reklamı (Saygısızlık İçerir) 00:54
Avea Woops Şota Reklamı (Saygısızlık İçerir) 6.839 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da genç-yaşlı neredeyse hepimizin yorgun ve sağlıksız olduğu ve son zamanlarda toplu taşıma araçlarında ayakta kalan yaşlı insanların, hamile kadınların, hatta sakat ve engelli vatandaşların özellikle görmezden gelindiği bilinen bir gerçek. Şota Arveladze'nin oynadığı otobüste geçen Woops reklamında otobüste oturmakta olan bir genç, otobüse binen kendisinden daha yaşlı bir insanı gördüğünde önce uyuyor taklidi yapmakta, sonrasında Şota'nın kendisini bunun için ayıpladığını düşünürken otobüs yolculuğunu internete girerek, video izleyerek vb benzeri şekilde geçirmesinin daha iyi/mantıklı/eğlenceli olduğu tavsiyesini almaktadır. Halihazırda birçok genç zaten burada bahsedilen hal ve tavır içerisindedir; lütfen reklamlar aracılığıyla bu durum pekiştirilmesin ve iyi bir şeymiş gibi gösterilmesin. O nedenle reklamın bu versiyonunun toplumsal duyarlılık adına yayından kaldırılmasını rica ediyoruz. https://www.change.org/p/avea-woops-otobüsteki-şota-lı-woops-reklamı-yayından-kaldırılsın buradan imza'ya destek olabilirsiniz.
Emre Mor'un İstiklal Marşı Sırasında Sakız Çiğnemesi 01:01
Emre Mor'un İstiklal Marşı Sırasında Sakız Çiğnemesi 3.176 izlenme - 1 yıl önce İstiklal Marşı okunduğu sırada ekranlara yansıyan görüntü sosyal medyada tepki gördü. Mor'un İstiklal Marşı'nı okumayıp sakız çiğnediği görüntülere taraftarlar attıkları tweetlerle tepki gösterdi. İzliyoruz o anları efendim.
Midesine Gram Saygısı Olmayan Adamın Mayonez Yemesi 00:35
Midesine Gram Saygısı Olmayan Adamın Mayonez Yemesi 52 izlenme - 2 ay önce İki kase mayonezi hunharca yiyen adamın midesine yaptığı saygısızlığı hep birlikte izliyoruz. İğrenç ama keyifli seyirler...
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 02:11
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 630 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Haliç Metro geçiş köprüsü açılışında konuştu. Konuşması sırasında görüntüleri ortaya çıkan Kabataş olayı hakkında da ateş püskürdü. Türbanlı bacısına saldırıldığını ve direnişçilerin camiye ayakkabılarla girdiğini 8855485485. kez daha yineledi.
İstiklal Marşı'nı Umursamayan Öğrenciler - Dicle Üniversitesi 01:09
İstiklal Marşı'nı Umursamayan Öğrenciler - Dicle Üniversitesi 543 izlenme - 3 yıl önce Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ve öğretim üyeleri, törene katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’i kapıda karşıladı. Bakan Eker ve beraberindekiler salona geçtikten sonra şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunmak için sunucu herkesi ayağı kalkmaya davet etti. Ancak salonda bulunan bazı öğrencilerin ayağa kalkmadığı görüldü. Daha sonra İstiklal Marşı’nın okunmaya başladı ancak, saygı duruşu sırasında ayağa kalkmayan öğrenciler, oturmaya devam ederek İstiklal Marşı’nı söylemedikleri görüldü. (DHA)
imam 00:27
imam 736 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyınn cokk komık
Zuhal Topal'dan Şehitlere Büyük Saygısızlık 02:25
Zuhal Topal'dan Şehitlere Büyük Saygısızlık 175 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'dan şehitlere büyük saygısızlık
babanıza saygısızlık yapmayın! 04:12
babanıza saygısızlık yapmayın! 580 izlenme - 8 yıl önce babanıza saygısızlık yapmayın
Cizrespor Gençlerbirliği Maçında İstiklal Marşının Islıklanması 00:55
Cizrespor Gençlerbirliği Maçında İstiklal Marşının Islıklanması 314 izlenme - 2 yıl önce Türkiye kupası maçında Cizrespor ile Gençlerbirliğimiz arasındaki müsabakada istiklal marşının ıslıklanmasıdır. Söylenecek o kadar çok şey var ki.. Hangi cümle hangi söz şu durumu ifade edebilir ki..Yazıktır ayıptır..
Mısırlı Dansöze 'Bayrağa Saygısızlık' Davası 03:31
Mısırlı Dansöze 'Bayrağa Saygısızlık' Davası 233 izlenme - 3 yıl önce Mısır'ın ünlü dansözlerinden Safinaz, sahneye Mısır bayrağında bulunan siyah-kırmızı-beyaz renklerini içeren bir kıyafetle çıkması nedeniyle hapis cezasıyla karşı karşıya.
Türkçe Kitabında Atatürk'e Saygızlık Yapılması 01:34
Türkçe Kitabında Atatürk'e Saygızlık Yapılması 16 izlenme - 2 ay önce Atatürk'e nerden saldıralım şaşırdılar iyice,Milli Eğitim Bakanalığının 5. Sınıf kitabında 10 Kasım ile ilgili skandal ifade pes dedirtti
Din Dersinde Utanç Görüntüleri 01:35
Din Dersinde Utanç Görüntüleri 289 izlenme - 3 yıl önce Liseli öğrencilerin saygısız davranışlarını gözler önüne seren video, sosyal medyada tepki çekti. Öğrenciler öğretmenlerine saygısızlık ettiler.
Yılmaz Morgül Saygısızlık Karşısında Vereceği Tepkiyi Açıkladı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 00:27
Yılmaz Morgül Saygısızlık Karşısında Vereceği Tepkiyi Açıkladı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 146 izlenme - 2 yıl önce Ünlüler adasındaki gruplaşmalardan rahatsızlık duyan Yılmaz Morgül, kendisine saygısızlık yapıldığı takdirde ne tepki vereceğini açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dreamko Justforrogue Vs Mercuriall 04:52
Dreamko Justforrogue Vs Mercuriall 419 izlenme - 8 yıl önce dreamko justforrogue vs mercuriall vs'si ve bazı insanların saygısızlıgı
Aziz Yıldırım'ın Karşısında Bacak Bacak Üstüne Atılır mı? 02:00
Aziz Yıldırım'ın Karşısında Bacak Bacak Üstüne Atılır mı? 215 izlenme - 3 yıl önce Malum Alex gönderilirken bacak bacak üstüne atma örf adet muhabbetleri dönmüştü. bu olay soğumasına rağmen ekranda görülen foto sosyal medyada patlamış. Dirk Kuyt bacak çelmiş başkanın yanında haydi buyurun kim haklı şimdi diye ertem de hemen almış konuyu programında gündeme. Ama o da ne Ahmet Çakar bu konu üzerinde yorumda bulunmakta hem de Aziz Yıldırım'ı kollarcasına.
Kelimei Tevhide saygısızlık - illuminati yeni dünya düzeni 01:48
Kelimei Tevhide saygısızlık - illuminati yeni dünya düzeni 117 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Bayrağımız 01:00
Bayrağımız 108 izlenme - 3 yıl önce taksim meydanında bulunan bu muhteşem bayrağımızın düzenlemelerden sonra tekrar yerine konulmasını istiyorum, bayraklar ülkelerin şehirlerin kimliği
Rakibi çıldırtan gol! Saygısızlık... 00:56
Rakibi çıldırtan gol! Saygısızlık... 66 izlenme - 2 yıl önce Fransa Kupası 8. turda Chateubriant ile Concerneau arasında oynanan maçta deplasman temsilcisinin 2. golü Hernan Kore'den geldi. Kore'nin topu çizgide durdurarak kafası ile dalga geçer gibi gol atması rakiplerinin kızdırdı.
Charlie Hebdo'nun Türkçesi Yayınlandı - Cumhuriyet Gazetesi 01:47
Charlie Hebdo'nun Türkçesi Yayınlandı - Cumhuriyet Gazetesi 61 izlenme - 2 yıl önce Geçen hafta hedef olduğu kanlı saldırı sonrası Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun 16 sayfalık özel sayısından 4 sayfa Cumhuriyet Gazetesi tarafından Türkçe yayınlandı. Gazetenin editörü Mustafa Kemal Erdemol bu yayınla Türk halkının daha toleranslı olmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi: "Bir İslam algısı var. Bu İslam algısının değişmesine Cumhuriyet bu çabasıyla bir parça katkı da sağlamış oluyor aslında. Yani o sonuçları nedenleri ne olursa olsun, herhangi bir neden zaten b…
Suudi Arabistan Milli Futbol Takımının Saygısızlık Yapması 00:48
Suudi Arabistan Milli Futbol Takımının Saygısızlık Yapması 14 izlenme - 7 ay önce Suudi futbolcular Londra'da hayatını kaybedenler için yapılan saygı duruşuna katılmadı.
Küresel Medya Müslümanlığa Saygısızlık Ediyor 01:04
Küresel Medya Müslümanlığa Saygısızlık Ediyor 15 izlenme - 3 yıl önce Diyanet İşleri Başkanı Görmez, küresel medyanın nefret suçuna dönüşen Müslüman karşıtı söylemleriyle bütün insanların aklıselimine saygısızlık ettiğini söyledi.
Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz 02:02
Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz 0 izlenme - 1 yıl önce Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz Adnan Oktar’ın 18 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org