Hoşgeldiniz!

Saygısızlık Videoları İzle

Gökhan Gönül'e Küfürlü Tepki 01:24
Gökhan Gönül'e Küfürlü Tepki 17.471 izlenme - 3 ay önce Sezon başı Fenerbahçe den ayrılıp Efendi Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül Kadıköy'de çıktığı ilk maçta büyük tepki aldı. Taraftarların küfürlü tezahüratlarının yanı sıra Dolarların üstüne Gökhan Gönül'ün resmini basarakda bir tepki gösterdi. Fenerbahçe 0 - 0 Beşiktaş -- 03.12.2016 Dev derbi başladıgı gibi bitti. İki takımında kaleyi bulan şutu olmadı. Taraftarı olduğun takımı daha yakından takip mi etmek istiyorsun? Taraftarın söylediği marşları , tezahuratları , yapılan şovları hazırlanan koreografileri izlemek mi istiyorsun? Takımın ve diğer takımlar hakkında düşüncelerini özgürce belirtmek mi istiyorsun? ü
Avea Woops Şota Reklamı (Saygısızlık İçerir) 00:54
Avea Woops Şota Reklamı (Saygısızlık İçerir) 6.713 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da genç-yaşlı neredeyse hepimizin yorgun ve sağlıksız olduğu ve son zamanlarda toplu taşıma araçlarında ayakta kalan yaşlı insanların, hamile kadınların, hatta sakat ve engelli vatandaşların özellikle görmezden gelindiği bilinen bir gerçek. Şota Arveladze'nin oynadığı otobüste geçen Woops reklamında otobüste oturmakta olan bir genç, otobüse binen kendisinden daha yaşlı bir insanı gördüğünde önce uyuyor taklidi yapmakta, sonrasında Şota'nın kendisini bunun için ayıpladığını düşünürken otobüs yolculuğunu internete girerek, video izleyerek vb benzeri şekilde geçirmesinin daha iyi/mantıklı/eğlenceli olduğu tavsiyesini almaktadır. Halihazırda birçok genç zaten burada bahsedilen hal ve tavır içerisindedir; lütfen reklamlar aracılığıyla bu durum pekiştirilmesin ve iyi bir şeymiş gibi gösterilmesin. O nedenle reklamın bu versiyonunun toplumsal duyarlılık adına yayından kaldırılmasını rica ediyoruz. https://www.change.org/p/avea-woops-otobüsteki-şota-lı-woops-reklamı-yayından-kaldırılsın buradan imza'ya destek olabilirsiniz.
Emre Mor'un İstiklal Marşı Sırasında Sakız Çiğnemesi 01:01
Emre Mor'un İstiklal Marşı Sırasında Sakız Çiğnemesi 3.110 izlenme - 6 ay önce İstiklal Marşı okunduğu sırada ekranlara yansıyan görüntü sosyal medyada tepki gördü. Mor'un İstiklal Marşı'nı okumayıp sakız çiğnediği görüntülere taraftarlar attıkları tweetlerle tepki gösterdi. İzliyoruz o anları efendim.
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 02:11
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 526 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Haliç Metro geçiş köprüsü açılışında konuştu. Konuşması sırasında görüntüleri ortaya çıkan Kabataş olayı hakkında da ateş püskürdü. Türbanlı bacısına saldırıldığını ve direnişçilerin camiye ayakkabılarla girdiğini 8855485485. kez daha yineledi.
Yılmaz Morgül Saygısızlık Karşısında Vereceği Tepkiyi Açıkladı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 00:27
Yılmaz Morgül Saygısızlık Karşısında Vereceği Tepkiyi Açıkladı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 146 izlenme - 12 ay önce Ünlüler adasındaki gruplaşmalardan rahatsızlık duyan Yılmaz Morgül, kendisine saygısızlık yapıldığı takdirde ne tepki vereceğini açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İstiklal Marşı'nı Umursamayan Öğrenciler - Dicle Üniversitesi 01:09
İstiklal Marşı'nı Umursamayan Öğrenciler - Dicle Üniversitesi 457 izlenme - 2 yıl önce Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç ve öğretim üyeleri, törene katılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’i kapıda karşıladı. Bakan Eker ve beraberindekiler salona geçtikten sonra şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunmak için sunucu herkesi ayağı kalkmaya davet etti. Ancak salonda bulunan bazı öğrencilerin ayağa kalkmadığı görüldü. Daha sonra İstiklal Marşı’nın okunmaya başladı ancak, saygı duruşu sırasında ayağa kalkmayan öğrenciler, oturmaya devam ederek İstiklal Marşı’nı söylemedikleri görüldü. (DHA)
Cizrespor Gençlerbirliği Maçında İstiklal Marşının Islıklanması 00:55
Cizrespor Gençlerbirliği Maçında İstiklal Marşının Islıklanması 269 izlenme - 1 yıl önce Türkiye kupası maçında Cizrespor ile Gençlerbirliğimiz arasındaki müsabakada istiklal marşının ıslıklanmasıdır. Söylenecek o kadar çok şey var ki.. Hangi cümle hangi söz şu durumu ifade edebilir ki..Yazıktır ayıptır..
imam 00:27
imam 734 izlenme - 8 yıl önce mutlaka izleyınn cokk komık
Din Dersinde Utanç Görüntüleri 01:35
Din Dersinde Utanç Görüntüleri 288 izlenme - 2 yıl önce Liseli öğrencilerin saygısız davranışlarını gözler önüne seren video, sosyal medyada tepki çekti. Öğrenciler öğretmenlerine saygısızlık ettiler.
Mısırlı Dansöze 'Bayrağa Saygısızlık' Davası 03:31
Mısırlı Dansöze 'Bayrağa Saygısızlık' Davası 212 izlenme - 2 yıl önce Mısır'ın ünlü dansözlerinden Safinaz, sahneye Mısır bayrağında bulunan siyah-kırmızı-beyaz renklerini içeren bir kıyafetle çıkması nedeniyle hapis cezasıyla karşı karşıya.
babanıza saygısızlık yapmayın! 04:12
babanıza saygısızlık yapmayın! 577 izlenme - 7 yıl önce babanıza saygısızlık yapmayın
Zuhal Topal'dan Şehitlere Büyük Saygısızlık 02:25
Zuhal Topal'dan Şehitlere Büyük Saygısızlık 87 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal'dan şehitlere büyük saygısızlık
Dreamko Justforrogue Vs Mercuriall 04:52
Dreamko Justforrogue Vs Mercuriall 419 izlenme - 8 yıl önce dreamko justforrogue vs mercuriall vs'si ve bazı insanların saygısızlıgı
Aziz Yıldırım'ın Karşısında Bacak Bacak Üstüne Atılır mı? 02:00
Aziz Yıldırım'ın Karşısında Bacak Bacak Üstüne Atılır mı? 157 izlenme - 2 yıl önce Malum Alex gönderilirken bacak bacak üstüne atma örf adet muhabbetleri dönmüştü. bu olay soğumasına rağmen ekranda görülen foto sosyal medyada patlamış. Dirk Kuyt bacak çelmiş başkanın yanında haydi buyurun kim haklı şimdi diye ertem de hemen almış konuyu programında gündeme. Ama o da ne Ahmet Çakar bu konu üzerinde yorumda bulunmakta hem de Aziz Yıldırım'ı kollarcasına.
Rakibi çıldırtan gol! Saygısızlık... 00:56
Rakibi çıldırtan gol! Saygısızlık... 66 izlenme - 1 yıl önce Fransa Kupası 8. turda Chateubriant ile Concerneau arasında oynanan maçta deplasman temsilcisinin 2. golü Hernan Kore'den geldi. Kore'nin topu çizgide durdurarak kafası ile dalga geçer gibi gol atması rakiplerinin kızdırdı.
Kelimei Tevhide saygısızlık - illuminati yeni dünya düzeni 01:48
Kelimei Tevhide saygısızlık - illuminati yeni dünya düzeni 116 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Charlie Hebdo'nun Türkçesi Yayınlandı - Cumhuriyet Gazetesi 01:47
Charlie Hebdo'nun Türkçesi Yayınlandı - Cumhuriyet Gazetesi 51 izlenme - 1 yıl önce Geçen hafta hedef olduğu kanlı saldırı sonrası Fransız mizah dergisi Charlie Hebdo'nun 16 sayfalık özel sayısından 4 sayfa Cumhuriyet Gazetesi tarafından Türkçe yayınlandı. Gazetenin editörü Mustafa Kemal Erdemol bu yayınla Türk halkının daha toleranslı olmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını söyledi: "Bir İslam algısı var. Bu İslam algısının değişmesine Cumhuriyet bu çabasıyla bir parça katkı da sağlamış oluyor aslında. Yani o sonuçları nedenleri ne olursa olsun, herhangi bir neden zaten b…
Şehir Tiyatrolarından Abdulhamit Han'a Büyük Saygısızlık 01:37
Şehir Tiyatrolarından Abdulhamit Han'a Büyük Saygısızlık 23 izlenme - 1 yıl önce İBB Şehir Tiyatrosunda Abdülhamid Han’a hakaret Osmanlı döneminde kurulan ve yüz yıllık geçmişi olan İBB Şehir Tiyatroları’nın sahneye koyduğu Fehim Paşa Konağı adlı tiyatro oyununun tanıtım yazısında ve oyunda, Abdülhamid Han zorbalıkla itham ediliyor. Sürekli sanat yönetmeni değiştirilen tiyatroda, bugüne kadar bu zihniyet değişmedi. Zorbalık iftirası Turgut Özakman’ın yazdığı ve yönetmenliğini Kemal Kocatürk’ün yaptığı, Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen Fehim Paşa Konağı adlı oyunun internet sitesindeki tanıtım yazısında, cennetmekân Abdülhamid Han zorbalıkla itham ediliyor. Tiyatro oyununun tanıtım yazısında, “Fehim Paşa Konağı 1908 yılında, 2. Meşrutiyet’in arifesinde, Abdülhamit’in ‘İstibdadı’nın (zorbalık) son dönemlerinde geçer” ibareleri yer alıyor. İnsanımız, sürekli ecdadımıza hakaret eden bu tür dizi, film ve tiyatrolara bir dur denilmesini bekliyor. ABDULHAMİD HAN’A AĞIR İTHAMLAR VAR Oyunun içinde de Sultan Abdülhamid Han’a ve dönemine hakarete varan konuşmalar geçiyor. Oyunun anlatıcısı ve aynı zamanda Pertev Bey karakterini oynayan oyuncu, oyunu anlatırken, Abdülhamid’i umursamaz biri olarak lanse ediyor. Oyunda Yıldız Sarayı da küf kokan saray olarak nitelendiriliyor. Sürekli Fehim Paşa üzerinden Abdülhamid Han dönemini, zorbalık dönemi olarak itham eden oyunda Fehim Paşa ve hanımı arasında geçen diyalogta ise Abdülhamid Han kuşkucu biri olarak gösteriliyor. Oyun sonunda da söylenen marşta “Mazlumların feryadı mahvetti İstibdadı…. yaşasın Hürriyet” sloganlarıyla Abdülhamid Han devri yeriliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İBB Şehir Tiyatrosu, eski adıyla Darulbe-dayi’den Abdülhamid Han’a ağır hakaret. Osmanlı döneminde kurulan ve yüz yıllık geçmişi olan İBB Şehir Tiyatroları’nın sahneye koyduğu Fehim Paşa Konağı adlı tiyatro oyununun tanıtım yazısında Abdülhamid Han zorbalıkla itham ediliyor. Sürekli sanat yönetmeni değiştirilen tiyatroda, bugüne kadar bu zihniyet değişmedi. OYUNDA ECDADIMIZA HAKARET EDİLİYOR Turgut Özakman’ın yazdığı ve yönetmenliğini Kemal Kocatürk’ün yaptığı, Şehir Tiyatroları’nda sahneye konmaya başlanan Fehim Paşa Konağı adlı oyunun internet sitesindeki tanıtım yazısında Cennet mekân Abdülhamid Han zorbalıkla itham ediliyor. Tiyatro oyununun tanıtım yazısında “Fehim Paşa Konağı 1908 yılında, 2. Meşrutiyetin arifesinde, Abdülhamit’in ‘İstibdadı’nın (zorbalık) son dönemlerinde geçer” ibareleri yer alıyor. İnsanımız, sürekli ecdadımıza hakaret eden bu tür dizi, film ve tiyatrolardan el-aman etmiş durumda. OSMANLI DÖNEMİNDE KURULDU İstanbul Büyükşehir Şehir Tiyatroları, eski adıyla Darülbedayi, 27 Ekim 1914 tarihinde İstanbul Belediyesi bünyesinde konservatuvar olarak açıldıktan sonra okul hüviyetinden çıkıp bir tiyatro topluluğuna dönüşen; halen İstanbul Şehir Tiyatroları adıyla varlığını sürdüren sanat kurumu. Osmanlı İmparatorluğu’nda kurulan ilk konservatuvardır. 1931 yılında resmen İstanbul Belediyesi’ne bağlanan kurum, 1934 yılından sonra İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları adını aldı. OYUNUN İÇİNDE DE ABDULHAMİD HAN’A HAKARETLER VAR Oyunun içinde de Sultan Abdülhamid Han’a ve dönemine hakarete varan konuşmalar geçiyor. Oyunun anlatıcısı ve aynı zamanda Pertev Bey karakterini oynayan oyuncu oyunu anlatırken, Abdülhamid’i umursamaz, uzanmış kitap okuyor izlenimi veriliyor. Oyunda Yıldız Sarayı da küf kokan saray olarak nitelendiriliyor. Sürekli Fehim Paşa üzerinden üstü örtülü bir şekilde Abdülhamid han dönemi zorbalıkla itham edilen oyunda Fehim Paşa ve hanımı arasında geçen diyalogda Abdülhamid Han kuşkucu biri olarak lanse ediliyor. Oyun sonunda da söylenen marşta “mazlumların feryadı mahvetti İstibdadı….yaşasın hürriyet” sloganlarıyla Abdülhamid han devri yeriliyor. ŞEHİR TİYATROLARI YILLARDIR TARTIŞILIYOR Daha önce de sahneye koyduğu erotik, gayri ahlaki ve tartışmalı oyunlarla birçok kez tartışma konusu olan İstanbul Şehir Tiyatroları bazı kesimlerin tekelinden bir türlü kurtulamadı. Sürekli yönetimin değiştiği ve sanat yönetmenleriyle de sürekli gündemde olan İstanbul Şehir Tiyatroları’na Erhan Yazıcıoğlu’nun istifa etmesinin ardından geçtiğimiz haftalarda Süha Uygur getirildi. Daha önce de Ayşenil Şamlıoğlu istifa etmiş yerine Hilmi Zafer Şahin getirilmişti. Kısa süre sonra Şahin de istifa etmiş, yerine Erhan Yazıcıoğlu gelmişti. Son olarak Yazıcıoğlu da istifa etti ve geçtiğimiz haftalarda Süha Uygur İstanbul Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni oldu. Kamuoyu, göreve yeni başlayan Süha Uygur’dan Abdülhamid Han’a yapılan bu hakareti düzeltmesini bekliyor.
 Viyana’da Türk Bayrağına Büyük Saygısızlık 00:58
Viyana’da Türk Bayrağına Büyük Saygısızlık 34 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan’ın Viyana ziyaretinde yaptığı konuşma sonrası yaşanan olaylarda bir Avusturya polisinin Türk bayrağını yere atması tepkilere neden oldu. Amatör kamera tarafından kaydedilen görüntüde Erdoğan’ın Avusturya Türk Demokratlar Birliği'nin 10. yıl dönümü etkinliğinde yaptığı konuşma sonrası Avusturya polisi başbakanı protesto eden ve destekleyen grup arasında çıkan olayları yatıştırmaya çalıştı. Bu sırada bir Avusturya polisi alanda bulunan Türk bayrağını aldı ve yere attı. Olay sonrası polis, Türk gruplardan tepki gördü.
Serdar Kuzuloğlu - Trt Özür Dilesin 04:42
Serdar Kuzuloğlu - Trt Özür Dilesin 47 izlenme - 4 yıl önce Dün gece Serdar Kuzuloğlu'nın yayınlayıp sunduğu Sosyal Medya programında Justin Bieber ve One Direction'a yapılan saygısızlıktan çok şikayetçi olan küçük hayranlarımız sosyal medyayı birbirine kattı. Ve Emre ismindeki bu kardeşimiz durumdan ne kadar rahatsız olduğunu bu video ile anlatmaya çalışmış. Tek isteğin TRT'nin özür dilemesi...
İLİM EHLİNE SAYGISIZLIK YAPAN HOR HAKİR GÖREN DEĞER DESTEK VERMEYEN YARDIM ETMEYEN KAFİRDİR 03:13
İLİM EHLİNE SAYGISIZLIK YAPAN HOR HAKİR GÖREN DEĞER DESTEK VERMEYEN YARDIM ETMEYEN KAFİRDİR 10 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
İstiklal Marşı'na Saygısızlık Yapan Kız, 3 Yıl Sonra Canlı Bomba Oldu 01:20
İstiklal Marşı'na Saygısızlık Yapan Kız, 3 Yıl Sonra Canlı Bomba Oldu 10 izlenme - 11 ay önce İstiklal Marşı'na Saygısızlık Yapan Kız, 3 Yıl Sonra Canlı Bomba Oldu Ankara saldırısının faili olarak gösterilen üniversite öğrencisi Seher'in 3 yıl önceki 1 Mayıs'tan görüntüsü ortaya çıktı. Seher, İstiklal Marşı'na saygısızlık yapmış.
Kavgasız Bir İlişki Mümkün mü? 02:06
Kavgasız Bir İlişki Mümkün mü? 7 izlenme - 1 yıl önce Saygısızlık boyutuna varmadığı sürece kişilerin ara sıra kavga etmeleri, ilişkinin dinamiği açısından faydalı olarak nitelenebilir. Saygılı bir şekilde tartışabilmek, öfkenin iletişime zarar vermemesi için çabalamak büyük önem taşır. Ancak sürekli kavga hali, ilişkileri ciddi bir biçimde yıpratır ve sevginin azalmasına yol açar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küresel Medya Müslümanlığa Saygısızlık Ediyor 01:04
Küresel Medya Müslümanlığa Saygısızlık Ediyor 15 izlenme - 2 yıl önce Diyanet İşleri Başkanı Görmez, küresel medyanın nefret suçuna dönüşen Müslüman karşıtı söylemleriyle bütün insanların aklıselimine saygısızlık ettiğini söyledi.
Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz 02:02
Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz 0 izlenme - 7 ay önce Alevi kardeşlerimize karşı en küçük bir saygısızlık ve saldırganlığı kabul etmeyiz Adnan Oktar’ın 18 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org