Hoşgeldiniz!

sayıştay

Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 07:03
Akit Tv'yi Çalıyor Ama Çalışıyor Diyerek Trollemek 6.112 izlenme - 1 yıl önce Cem Toker sağlı sollu girişirken en son ''Allahım bize güç ver'' duasının işe yaramadığını gördüklerinde reklama giriyorlar tabi. Not:Cem Toker'in değindiği Manş Tüneli 50 km olmasına rağmen 15.5 mr $ maliyete sahip.Değinmediği yine Marmaray'a benzer olan Seikan Tüneli 3.6 mr $ maliyete sahip.1.6 km olan Marmaray 4 mr $ maliyete sahip. Not2:Manş tüneli eskiden yapıldı enflasyon falan filan.La olum ordaki kazma vuran işçinin maaşı senin amelininkinin 10 katı.Senin devrinde teknolojide bayağı ucuzlamış birde. Not3:3.köprüyü kıskanıyorum. Akp'nin hizmetleriyle övünenlere bu konuşmayı zorunlu izletmek lazı
İktidarlar, Sayıştay Denetiminden Neden Kaçar? 02:53
İktidarlar, Sayıştay Denetiminden Neden Kaçar? 144 izlenme - 3 yıl önce Beyler Kanala takılmayın güzel ülkemde böyle insanların konuşabilmesi için büyükbaşların kavga etmesi gerekiyor ki anca konuşma fırsatı bulabilsinler. LDP Genel başkanı Cem Toker sorunun cevabını salağa anlatır gibi anlatıyor.
2,1 Milyar Lira Raylarda Kayıp 01:43
2,1 Milyar Lira Raylarda Kayıp 128 izlenme - 3 yıl önce Ulaştırma Bakanlığı'nın yaptığı Demiryolu ihalelerinde ortaya çıkan maliyet krize yol açtı. Sayıştay raporlarına göre 945 milyon liraya bitmesi gereken 4 demiryolu ihalesi 3 milyar liranın üstünde bir maliyetle tamamlandı.
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 03:18
Birisi Cebinizden 10TL Çalsaydı Ne Yapardınız? 82 izlenme - 3 yıl önce Başlığı bilerek ilgi çekici olsun diye yazdım ve böylece cebinizden 10tl çalındığında bile kendinizi kötü hissederken milletin cebinden 1 milyar dolar çalınıyor. Bu işin sağı, solu yoktur ve bu vatanı seven her bir vatandaş parti düşüncesinden vazgeçip Aykut Erdoğdu'ya kulak vermelidir. Bundan önce her hükümet döneminde yolsuzluklar yapılmıştır ama devletin teröristlere karşı bu kadar zayıf düştüğü, güzel vatanımızın bu kadar yolsuzlukla çalkalandığı bir dönem hiçbir zaman yaşanmamıştır.
Sayıştay Binasında Şüpheli Paket Paniği 00:33
Sayıştay Binasında Şüpheli Paket Paniği 2 izlenme - 2 ay önce Sayıştay binasında şüpheli paket paniğiANKARA - Sayıştay binasının otoparkına bırakılan şüpheli paket paniğe neden oldu.
Sayıştaya FETÖ Operasyonu 00:41
Sayıştaya FETÖ Operasyonu 6 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında Sayıştaya operasyon düzenlendi.
2016 Yılı Bütçesi - Sayıştay Başkanı Akyel 03:37
2016 Yılı Bütçesi - Sayıştay Başkanı Akyel 6 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Sayıştay Başkanı Recai Akyel'in konuşması 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Sayıştay Başkanı Akyel: "293'ü geçmiş yıllar denetimlerine ilişkin, 618 adedi 2014 yılı denetimlerine ilişkin olmak üzere, 911 adet yargılamaya esas rapor intikal etmiş ve bu raporların 586'sının yargılaması yapılarak, ilamı düzenlenmiştir" Sayıştay Başkanı Recai Akyel, "293'ü geçmiş yıllar denetimlerine ilişkin, 618 adedi 2014 yılı denetimlerine ilişkin olmak üzere, 911 adet yargılamaya esas rapor intikal etmiş ve bu raporların 586'sının yargılaması yapılarak, ilamı düzenlenmiştir" dedi.
Sayıştay, Fenerbahçe'nin Peşine Düştü! 00:58
Sayıştay, Fenerbahçe'nin Peşine Düştü! 2 izlenme - 2 yıl önce Sayıştay Dairesi Başkanlığı, Fenerbahçe Kulübü ve Ülker arasında yapılan 10 yıl için 90 milyon dolarlık anlaşma evraklarını Yıldız Holding A.Ş'den istediği ortaya çıktı.