Hoşgeldiniz!

sayko

Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 03:13
Sayko Rus Ambulans Ekipli Klip Parodisi 287 izlenme - 8 saat önce Sayko bir rus klibi ile karşınızdayız arkadaşlar.Ekip performansı çok iyi tüm karakterler senaryo ile o kadar iyi bağdaşmışlarki bir rusun günlük ihtiyacı olan herşeyi özetlemişler.
Noel Babayı Döven İsraf Adam 01:17
Noel Babayı Döven İsraf Adam 2.239 izlenme - 1 ay önce Nerede geçtiği bilinmeyen, noel babayı dövme videosu internet aleminde inanılmaz büyük devasa uzay kadar falan bir tartışma konusu başlattı ve bende buraya yükleyerek yorumlarınızı almak istedim. Alkışlayalım eyyorlayalım.
norm ender & sayko   rap dersi 04:17
norm ender & sayko rap dersi 74.197 izlenme - 8 yıl önce www.turkortam.net hepsi burda... norm ender & sayko rap dersi
norm erman_ender -sayko 03:48
norm erman_ender -sayko 61.929 izlenme - 8 yıl önce norm erman_ender -sayko
Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) UnderCat | Uğur Eren | Sayko Saykan 04:20
Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) UnderCat | Uğur Eren | Sayko Saykan 28.548 izlenme - 2 yıl önce UnderCat | Uğur Eren | Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (inci sözlük 2014) Video Klip İnci Sözlük 2014 Söz:UnderCat,Uğur Eren,Sayko Saykan Müzik:Sayko Saykan,Muhafız Proje:Sercan Aycan,Onur Asrak Klip içeriğine katılımlarından dolayı; Okan Bayülgen Anıl İlter Alper Özdemir Hakan Hepcan Halil Söyletmez Memeli Mestan Mehmet Uygar Aksu Eray Aydemir Selinay Yılmaz Canısı Reyiz Metehan Özdemir Neslihan Çetinkaya'ya TEŞEKKÜRLER..
Çizgi Filmlerdeki Annelerin Sesini Taklit Eden Kız 03:29
Çizgi Filmlerdeki Annelerin Sesini Taklit Eden Kız 4.144 izlenme - 7 ay önce Daha önce Family Guy ve South Park karakterlerinin seslerini taklit ederken gördüğümüz Brizzy, bu sefer çizgi filmlerdeki annelerin sesini taklit ediyor. Bu işin de hakkını veren hanım kızımızı izliyoruz...
Sayko Saykan - Geçer Sandım 03:55
Sayko Saykan - Geçer Sandım 9.373 izlenme - 2 yıl önce Sayko Saykan - Geçer Sandım (geçmedi Amk)
Kafa Yakan Sebastian Yorumu - Nasimabc 01:15
Kafa Yakan Sebastian Yorumu - Nasimabc 4.419 izlenme - 8 ay önce Efendim daha öncesinde "Balon Kız" eseriyle gördüğümüz bu ablamız bu sefer son ayların popüler şarkısı olan Sebastian'ı yorumlamış. Saykonun dibini yaşıyor, kafanızı yakıyorsunuz. Bilinçaltınız fena bir biçimde yoklanabilir. İzleyelim...
sayko ve pokemon kavga çok komik teknikerozcan 02:44
sayko ve pokemon kavga çok komik teknikerozcan 34.180 izlenme - 7 yıl önce yerlere yatacaksınız çok komik
Sayko Saykan - Benzin Yok 02:11
Sayko Saykan - Benzin Yok 4.376 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Ben bu gece arabamla, seni evden alsam Bir Alsancak yapardık, biraz benzin olsa Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda Benzin yine yetmedi, aşkımız duman aldı LPG yi açayım, vurdururuz olmadı Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda ..
gerçek sevgİ hakki bulut sayko sercan 04:33
gerçek sevgİ hakki bulut sayko sercan 20.263 izlenme - 7 yıl önce avuç açtım sevgiye feryadım dinsin diye bana verdi sevgilim ızdırap çare diye ...........
imam ve sayko kemal 01:55
imam ve sayko kemal 14.912 izlenme - 8 yıl önce hokurtuya hırlıyı iğrenç bir ses onu uynadırıyor ne mi olacak izleyinde görün zuhahahhahahahahhaha..
10. baby bash feat. t-pain - cyclone (lil' jon rem 03:41
10. baby bash feat. t-pain - cyclone (lil' jon rem 15.825 izlenme - 8 yıl önce dinlemeden geçmeyin yorumunuzu beklerim;)
Cash Flow - Sayko (Canlı Performans) 02:05
Cash Flow - Sayko (Canlı Performans) 4.331 izlenme - 2 yıl önce Cash Flow - Sayko (Canlı Performans) OO3 FEST / Live Performance ORGANİZE OLUYORUZ VOL. 3 (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)
sayko-matrix 05:01
sayko-matrix 9.088 izlenme - 8 yıl önce yine ben ve yine bi sayko serisi...
sagopa kajmer kargaların kargaşası 04:32
sagopa kajmer kargaların kargaşası 24.927 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer kargaların kargaşası
anne hakki bulut süper Şarki 05:01
anne hakki bulut süper Şarki 9.788 izlenme - 7 yıl önce
canfeza&koma sayko&ufuk-kalbimdeki cinayet 04:38
canfeza&koma sayko&ufuk-kalbimdeki cinayet 6.640 izlenme - 6 yıl önce canfeza&koma sayko&ufuk-kalbimdeki cinayet
Sayko Kemal vs. Pokeimam (+18 küfürlü) 02:27
Sayko Kemal vs. Pokeimam (+18 küfürlü) 657 izlenme - 5 ay önce Efsane Flash animasyon... Goruntu ve ses kalitesi dandik olsa da seslendirme 10 numara... Hocaaaaa...
Happy Tree Friends - MondoMedia (Tarihteki Sayko Çizgi Film) 01:47
Happy Tree Friends - MondoMedia (Tarihteki Sayko Çizgi Film) 488 izlenme - 5 ay önce Evet arkadaşlar deepweb arşivlerinde bile bahsedilen bir anime&çizgi filmi tarzı bir videoyu sizinle paylaşmak istedim. Bukadar çizgi filmin devam ya da diğer bölümlerini https://www.youtube.com/user/MondoMedia adresinden izleyebilirsiniz.
Sayko Saykan Gelin Olmuş 04:05
Sayko Saykan Gelin Olmuş 4.153 izlenme - 4 yıl önce
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan Üç Kağıtçılar İnci Sözlük 04:20
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan Üç Kağıtçılar İnci Sözlük 2.651 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük 2014 Söz:UnderCat,Uğur Eren,Sayko Saykan Müzik:Sayko Saykan,Muhafız Proje:Sercan Aycan,Onur Asrak Klip içeriğine katılımlarından dolayı; Okan Bayülgen Anıl İlter Alper Özdemir Hakan Hepcan Halil Söyletmez Memeli Mestan Mehmet Uygar Aksu Eray Aydemir Selinay Yılmaz Canısı Reyiz Metehan Özdemir Neslihan Çetinkaya'ya TEŞEKKÜRLER.. İletişim konusundaki yardımlarından dolayı; Hakan Aykut Nili ve Burak Güzel'e TEŞEKKÜRLER.. Ve Tüm Desteklerinden Dolayı; Serkan İNCİ ve Umut Kullar'a TEŞEKKÜRLER... İNCİ SÖZLÜK.. Dip Not:UnderCat ve Uğur Eren olarak kendi bölümlerimizin video formatlarını programın kaldırmaması ve klibi bugün için söz verdiğimiz için mecburiyetten kalitesini biraz düşürdük normalde Mark II akar yani.. ŞARKI SÖZLERİ UnderCat bu sefer under uur sayko; hey*** bize bi hi bile demedin layn isterdik gitmeni geberip layn sana biri gelip dese benim idolüm zayn ronaldo namaz kılarken çekelim vine seni attığı yer kızma gerdekti çocuk olabilir ama tırstı evlendi kalamayız evde kızlı erkekli 6 harfi var, hızlı ergendi altını şer der o kuyumcular nerde la yalanına sokuyumcular yenildik ama bizde çok sakat var hmm... çok sakat var bi capsle değişirmi ki kararlar beni orda burda ararlar fuck at ptt ne ki? bilmez sokaklar hap var cigara var ex var roj var 12 buçuk falandık hepimiz bana kafa tutamaz hiç bi ateyiz bu hastanedeki hemşireler kezban, onlara derim; kan benim damar benim gülme şifresi neydi beyler ekşiciler için bi başlık açtık sazan avi üşüyoruz reyiz maskeli kerizlerle doldu burası ta ta ta öldün çıq ----------------------------------------­--------------------------------- Uğur Eren İncide sap ha seksi baylar hepbi dalga peşinde çek bi vine lan hep bi mal var gibi davranmamızın nedeni olabilir hakan kakızın bedeni ona dönüşüp ılığım diye bağır incinin götünün kılıyım aramızdan laf sızmaz ulan sayko ket sado kısrak dudaa et 2 olup becerip haklayın lan Liseli bilmez ki gececi tayfayı lafı soktum sanar hemen bi reklam dediğin çıkabilir her an caps al arsız bela yı seven pek var Face'teki Kezbana dezanfektan etkisiyle yaklaş dalavere falan cevap verdi uff sanane be salak bu durumlara karşı sabret aksi takdirde peşinde Ahmet abim bi şişe fırlattı ajdar a doğru nobrain dedeler açsana oolum lafını bil bak bozarlar başkan medyada dost yok okandan başka Aşk face'te değil Sokakta başlar buralar eskiden hep tarlaydı sen başlamadan tekrardaydım kim ne demişki biz yanıldık hiç dinlememiştir 6 harflileri kinci'ye dediler beat çalıntı laf sokunca banlandın kesin ve fake hesaptan aldatmış seni Yine tepmişsin şansını geri bide yedirmişizdir altını şeri
sen unutulamazsin hakki bulut sayko sercan 04:59
sen unutulamazsin hakki bulut sayko sercan 8.917 izlenme - 7 yıl önce hakki bulut farkiyla
aĞir gelİr hakki bulut uzun hava derİn damar 03:36
aĞir gelİr hakki bulut uzun hava derİn damar 10.670 izlenme - 7 yıl önce
Sayko Saykan Kelebek 04:47
Sayko Saykan Kelebek 3.645 izlenme - 4 yıl önce
Canfeza - Kalbimdeki Cinayet (Ft. Koma Sayko) 04:24
Canfeza - Kalbimdeki Cinayet (Ft. Koma Sayko) 2.325 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Hadi kapat kapıları arkasında kalsın umut Hayatımı tapuladın hatırlama beni unut Beni dizinde uyut korkularımı korkut Mutluluk tebessümünden çok daha soyut Hayat onu unutanı bugün kucağında boğdu Sen gidince Orhan öldü ve Canfeza doğdu Ben ömrüm boyunca ilk kez bu kadar doldum Başka bir kadının kollarında yolumu buldum Seni vurdum iç yerinden gözlerini devir Bana doğru küfredipte mutlu mesut gelir Kendi doğrularım vardı doğru sence yanlış nedir Bence yanlış denir sana önce bana yedir Bu yol aşık insanları uçuruma sürükledi Sakızdan bir paraşütüm var sigarım alevi körükledi Yer yakınken atladım ürkütü görünmeni sağlayan şey yanlış insan olman şimdi gömün beni 3 gün önce babamdan bir yumruk yedim sorma Herşey farklı artık kardeşlerim diyorlarki sarma Benim zamana bıraktığım bir ölüm var yosma Senin ölümden korktuğum kadar aşığım bu dar yola Altımdaki karyola gıcırtılı bir melodi Hıncın kadehinde bir damla sensizlik kadın Kadın ya adın ondan ters yönedir adım Vodkaya çalar tadın ağrıyor sol yanım Bu sinekler vücudumda ellerimden farksız Beni sorarsan mutluyum fakat kalbim bahtsız Ehliyetimi vermiyorlar telefonum serviş dışı Beni huzursuz etse bile sensiz beklerim kışı Sol omuzumda pembe pembe kesikler var artık Doğru çok aptalca ama hevesti bir anlık Monitörümde simyah bir kolye asılı önemi varmı Millet aşk diye ölürken biz bir kenara attık Bir kaç tane güzel kızla tanıştım bir kaç ayda Parçalarım varken nasıl düz giderim bu rayda Ağzıma bir fermuar takıp sonuna kadar çekin Küfredicem yoksa benim duygularıma yakın çekim Kasım başlar biter ekim umutlarım yeni ekin Rüzgarla gittim işte şimdi fişimi çekin
saykopw psi ball - 2 02:18
saykopw psi ball - 2 8.763 izlenme - 8 yıl önce psi ball ile ağır bir cisme etki etmeyi ve psi ballun bedenden ayrıldıktan sonra da etkili olduğunu kanıtlayan bir videodur.
Sayko İmam 01:07
Sayko İmam 7.721 izlenme - 9 yıl önce çocuğu olmayan kadın sahte imam giderse.....
imam sayko 02:17
imam sayko 2.974 izlenme - 5 yıl önce
bu velet tam sayko:)) 00:08
bu velet tam sayko:)) 4.818 izlenme - 6 yıl önce korkulur bu veletlerden :))