Hoşgeldiniz!

Sayko Saykan

Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Undercat | Uğur Eren | Sayko Saykan 04:20
Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Undercat | Uğur Eren | Sayko Saykan 29.660 izlenme - 4 yıl önce UnderCat | Uğur Eren | Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (inci sözlük 2014) Video Klip İnci Sözlük 2014 Söz:UnderCat,Uğur Eren,Sayko Saykan Müzik:Sayko Saykan,Muhafız Proje:Sercan Aycan,Onur Asrak Klip içeriğine katılımlarından dolayı; Okan Bayülgen Anıl İlter Alper Özdemir Hakan Hepcan Halil Söyletmez Memeli Mestan Mehmet Uygar Aksu Eray Aydemir Selinay Yılmaz Canısı Reyiz Metehan Özdemir Neslihan Çetinkaya'ya TEŞEKKÜRLER..
Sayko Saykan - Geçer Sandım 03:55
Sayko Saykan - Geçer Sandım 10.046 izlenme - 4 yıl önce Sayko Saykan - Geçer Sandım (geçmedi Amk)
Sayko Saykan - Benzin Yok 02:11
Sayko Saykan - Benzin Yok 5.748 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Ben bu gece arabamla, seni evden alsam Bir Alsancak yapardık, biraz benzin olsa Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda Benzin yine yetmedi, aşkımız duman aldı LPG yi açayım, vurdururuz olmadı Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda ..
Sayko Saykan Gelin Olmuş 04:05
Sayko Saykan Gelin Olmuş 4.188 izlenme - 6 yıl önce
Sayko Saykan Kelebek 04:47
Sayko Saykan Kelebek 3.662 izlenme - 6 yıl önce
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan Üç Kağıtçılar İnci Sözlük 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan Üç Kağıtçılar İnci Sözlük 2.699 izlenme - 4 yıl önce İnci Sözlük 2014 Söz:UnderCat,Uğur Eren,Sayko Saykan Müzik:Sayko Saykan,Muhafız Proje:Sercan Aycan,Onur Asrak Klip içeriğine katılımlarından dolayı; Okan Bayülgen Anıl İlter Alper Özdemir Hakan Hepcan Halil Söyletmez Memeli Mestan Mehmet Uygar Aksu Eray Aydemir Selinay Yılmaz Canısı Reyiz Metehan Özdemir Neslihan Çetinkaya'ya TEŞEKKÜRLER.. İletişim konusundaki yardımlarından dolayı; Hakan Aykut Nili ve Burak Güzel'e TEŞEKKÜRLER.. Ve Tüm Desteklerinden Dolayı; Serkan İNCİ ve Umut Kullar'a TEŞEKKÜRLER... İNCİ SÖZLÜK.. Dip Not:UnderCat ve Uğur Eren olarak kendi bölümlerimizin video formatlarını programın kaldırmaması ve klibi bugün için söz verdiğimiz için mecburiyetten kalitesini biraz düşürdük normalde Mark II akar yani.. ŞARKI SÖZLERİ UnderCat bu sefer under uur sayko; hey*** bize bi hi bile demedin layn isterdik gitmeni geberip layn sana biri gelip dese benim idolüm zayn ronaldo namaz kılarken çekelim vine seni attığı yer kızma gerdekti çocuk olabilir ama tırstı evlendi kalamayız evde kızlı erkekli 6 harfi var, hızlı ergendi altını şer der o kuyumcular nerde la yalanına sokuyumcular yenildik ama bizde çok sakat var hmm... çok sakat var bi capsle değişirmi ki kararlar beni orda burda ararlar fuck at ptt ne ki? bilmez sokaklar hap var cigara var ex var roj var 12 buçuk falandık hepimiz bana kafa tutamaz hiç bi ateyiz bu hastanedeki hemşireler kezban, onlara derim; kan benim damar benim gülme şifresi neydi beyler ekşiciler için bi başlık açtık sazan avi üşüyoruz reyiz maskeli kerizlerle doldu burası ta ta ta öldün çıq ----------------------------------------­--------------------------------- Uğur Eren İncide sap ha seksi baylar hepbi dalga peşinde çek bi vine lan hep bi mal var gibi davranmamızın nedeni olabilir hakan kakızın bedeni ona dönüşüp ılığım diye bağır incinin götünün kılıyım aramızdan laf sızmaz ulan sayko ket sado kısrak dudaa et 2 olup becerip haklayın lan Liseli bilmez ki gececi tayfayı lafı soktum sanar hemen bi reklam dediğin çıkabilir her an caps al arsız bela yı seven pek var Face'teki Kezbana dezanfektan etkisiyle yaklaş dalavere falan cevap verdi uff sanane be salak bu durumlara karşı sabret aksi takdirde peşinde Ahmet abim bi şişe fırlattı ajdar a doğru nobrain dedeler açsana oolum lafını bil bak bozarlar başkan medyada dost yok okandan başka Aşk face'te değil Sokakta başlar buralar eskiden hep tarlaydı sen başlamadan tekrardaydım kim ne demişki biz yanıldık hiç dinlememiştir 6 harflileri kinci'ye dediler beat çalıntı laf sokunca banlandın kesin ve fake hesaptan aldatmış seni Yine tepmişsin şansını geri bide yedirmişizdir altını şeri
Sayko Saykan - İnci S.ker 04:03
Sayko Saykan - İnci S.ker 1.397 izlenme - 3 yıl önce İnci sözlük dedimmi ilk akla gelen şarkıdır.Televizyonda insanları kekledikleri,can yücel şiiri diye okuttukları şarkıdır.Şarkının sözleri inci sözlük üyelerinin,askeri ücrete,adaletsiz sisteme ve kendi aralarındaki küfür içerikli muhabbetlerini anlatır.İnci sözlük ile ilk karşılaştığımda iyi bir isyan şekilleri vardı,bol küfür bol farklı açı güzeldi aslında.Sonra korktukları başlarına geldi liseliler gerçekten sözlüğü ele geçirdi.13 yaşında ,inci sözlük sayfası yöneten çocuklar çoğaldı.Çok mahkemeyle uğraştı hala dahada uğraşmaktalar.İsyan etmelerine,mizah anlayışlarına saygım vardı.Fakat kutsallara saldırılar başlayınca ben 1 sene dolmadan,inciciyiz ağğbi muhabbetini bıraktım. Şarkının Sözleri 32 sene hizmet verdim 32 sene... 650 gayme maaş var 650 gayme... Tüpüne zam gazına zam Zam oğlu zam Hani bize am Bu devirde herkes hep ben der Kimi gönülden kalender Yaşam dediğin böyle işte Altını şer incisi ker İşten çıkarken adama ingilizce am günü yağ E tabi ebe sikmek şart olur Dedim usta ne dili bu Tüpüne zam gazına zam Zam oğlu zam Hani bize am Bu devirde herkes hep ben der Kimi gönülden kalender Yaşam dediğin böyle işte Altını şer incisi ker
Sayko Saykan - İnci Ziker 04:00
Sayko Saykan - İnci Ziker 2.563 izlenme - 7 yıl önce
Sayko Saykan Belli Olmaz 03:10
Sayko Saykan Belli Olmaz 1.839 izlenme - 6 yıl önce
Sayko Saykan İlk Veda 04:25
Sayko Saykan İlk Veda 1.570 izlenme - 6 yıl önce
Sayko Saykan - Belli Olmaz 03:10
Sayko Saykan - Belli Olmaz 1.635 izlenme - 7 yıl önce inci sözlük
Sayko Saykan - Konuşsak Mı 02:00
Sayko Saykan - Konuşsak Mı 1.305 izlenme - 4 yıl önce Sayko Saykan - Konuşsak Mı
İnci Sözlük - Belli Olmaz 03:10
İnci Sözlük - Belli Olmaz 614 izlenme - 3 yıl önce İnci Sözlük yazarı 'sayko saykan'ın, Sözlük için yaptığı(sözlük için yapılan) ilk şarkıdır. Bu şarkı sözlüğün dilini gayet başarılı bir şekilde ortaya koymuştur.
Sayko Saykan Tikky 05:35
Sayko Saykan Tikky 793 izlenme - 6 yıl önce
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip 858 izlenme - 4 yıl önce Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar (İnci Sözlük 2014) Video Klip
Sayko Saykan Son Kez 04:39
Sayko Saykan Son Kez 646 izlenme - 6 yıl önce
Sayko Saykan İlk Veda 04:26
Sayko Saykan İlk Veda 349 izlenme - 6 yıl önce
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar - İnci Sözlük 04:20
UnderCat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar - İnci Sözlük 266 izlenme - 3 yıl önce İnci Sözlük'ün yeni, yepyeni şarkısı. şarkıların en yenicesi, henüzü, hemenceciği. Popüler kültürün mizah yoksunu fenomen uşaklarının da barındığı bu izletiye katlanmak, külçe külçe dirayet gerektiriyor. Lakin şarkının ortalarında gark olduğunuz sayko saykan sesi, iç huzura mutabık. evvelinde de dinlediğim ve beğendiğim sayko reyiz, bu şarkıda da yardırmıştır.
Sayko Saykan - Belli Olmaz 03:10
Sayko Saykan - Belli Olmaz 314 izlenme - 7 yıl önce
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 211 izlenme - 4 yıl önce İnci Sözlük 2014
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 04:20
Undercat & Uğur Eren & Sayko Saykan - Üç Kağıtçılar 152 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri Ben bu gece arabamla, seni evden alsam Bir Alsancak yapardık, biraz benzin olsa Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda Benzin yine yetmedi, aşkımız duman aldı LPG yi açayım, vurdururuz olmadı Canım sıkkın bu şehirde, Seninle başbaşa, konuşsak mı ? Gözlerine bakarken, sözlerimi unutursa Seni sevdiğim gibi, sen yabancı kollarda ..