Hoşgeldiniz!

saymaz

İsmail Saymaz' dan Başkanlık Ayarı 10:17
İsmail Saymaz' dan Başkanlık Ayarı 4.759 izlenme - 4 gün önce İslami kesimin çılgınlar gibi istediği başkanlık hakkında konuşan ismail reyisi dinliyoruz.
İsmail Saymaz - Akp'nin Din Eğitimi Anlayışı 09:17
İsmail Saymaz - Akp'nin Din Eğitimi Anlayışı 4.396 izlenme - 2 hafta önce İsmail Saymaz - Akp'nin Din Eğitimi Anlayışı Akp'nin eğitimde uyguladığı tek tip, dayatmacı din anlayışı ve dindar nesil yetiştirme politikası. İsmail Saymaz farkıyla.
İsmail Saymaz'dan Lozan Ayarı 08:37
İsmail Saymaz'dan Lozan Ayarı 7.588 izlenme - 4 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. İsmail Saymaz'ın kombosuna maruz kalan Akpliler Erdoğan'ı savunamadı.
Fetö'yü Kaç Yılında Bıraktığına Bir Türlü Karar Veremeyen Akp Milletvekili 02:15
Fetö'yü Kaç Yılında Bıraktığına Bir Türlü Karar Veremeyen Akp Milletvekili 15.672 izlenme - 2 ay önce Akp Milletvekili Selçuk Özdağ 2009'dan beri Fetö ile mücadele ettiğini söylerken İsmail Saymaz 2009 ve 2012 yıllarında Fetö'ye karşı yaptığı övgü dolu konuşmaları milletvekilinin suratına çarpıyor.
İsmail Saymaz: Hangi Kemalist Ev kredinizi Bankasya'dan Alın Dedi? 01:47
İsmail Saymaz: Hangi Kemalist Ev kredinizi Bankasya'dan Alın Dedi? 7.510 izlenme - 1 ay önce İsmail Reis Nagehan Hanıma alışık olmadığı bi ayar çekmiş, geçmiş olsun.
İsmail Saymaz - Cumhuriyet Elitleri 05:41
İsmail Saymaz - Cumhuriyet Elitleri 5.517 izlenme - 2 ay önce İsmail Saymaz,uzun zamandır takip ettiğim bir gazeteci.Yazılarını ve yorumlarını yapıcı ve akla dayanır buluyorum. İhsan Aktaş'ın bir söylemi üzerine İsmail Saymaz'ın buna verilecek bir cevabı vardır.
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 08:37
İsmail Saymaz'dan ''Lozan Hezimettir'' Sözüne Yanıt - Ne Oluyor? 3.434 izlenme - 4 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması hakkındaki açıklamalarına İsmail Saymaz'dan cevap geldi. Hürriyet gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 29 Eylül perşembe akşamı CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 27'nci Muhtarlar Toplantısı'nda söylediği ''Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar'' sözüne tepki gösterdi. Yaşar Hacısalihoğlu, Hakan Arslan, Vehmi Özkan'ın da katıldığı programda Tayyip Erdoğan'ın Lozan çıkışı da tartışıldı. Saymaz şu sözleri kullandı: “Şöyle bir kere sayın cumhurbaşkanı şöyle bir polemikçilikle bunu söyledi diye düşünüyorum. Yani 15 Temmuz’dan sonra ısrarla Kemalistler, Atatürkçüler o çizgiyi takip edenler haklı olduklarını ısrarla vurguladılar ve Cumhhuriyetin kurucu değerlerine dönüşün altını çizdiler. Sanırım kurucu değerlere karşılık polemikçilikle bu yanıtı verdi diye düşünüyorum.” “Lozanı kimin imzaladığı biliniyor, İsmail Paşa. Onu görevlendiren de Mustafa Kemal Atatürk. Ama zaten Türkiye’de Muhafazarlığın, İslamcılığın şöyle bir davranışı vardır: Atatürk’e laf edemediğinden İsmet İnönü’yü döverler. Dolayısıyla İsmet İnönü kolay hedeftir. İsmet İnönü imzaladığı için, İsmet İnönü üzerinden gene bir CHP ve Kemalizm eleştirisi getirilmeye çalışılıyor ama yanlış bir vuruş.” “30 Ekim 1918 Mondros Mütarekesi, yani Dünya Savaşı’nın bitirildiği sözleşme, orada denmiş ki işgal kuvvetleri gerekli görürlerse Türkiye’de her yere işgal edebileceklerdir ve Türkiye ordusu dağıtılacaktır. İki temel kriteri var. Türkiye’nin bütün ordusu dağıtılmış ve geriye sadece Sevr ile şu kalmış: iç jandarma o da 30.000 i geçmeyecek, ağır silah olmayacak, bir de padişahı koruma timi. Arada bir kritik tarih var: 19 Mayıs 1919. Mustafa Kemal, Samsun’a çıkıyor, Erzuruma, Sivas’a gidiyor ve diyor ki Türkiye bunu haketmiyor diyor. Bugünlerde Türkiye’ye geldi ya Borris, İngiltere Dış İçleri Bakanı’nın büyük dedesi o zamanlar İç İşleri Bakanı, Mustafa Kemal’e idam hükmünü çıkaran o, Erzurum’a gitme millet kurtuluşu örgütleme diyen de o. Mustafa Kemal, Erzurum’daki kongreye askeri formasını çıkararak gidiyor ve buradaki kongre bir dernek kongresidir. “Kazım Karabekir’in dağıtmadığı 20binlik orduyla Kurtuluş Savaşı yürütmeye çalışmıştır. İngilizlerin ajanı olarak İzmir’e çıkardığı Yunan ordusuna karşı; 90bin kişi. Bu mücadeleyi 20bin kişilik orduyla başarmıştır. Bu çağ Türkiye’nin yanı başımızda Lozan’da aldığımız, hak kazandığımız Süleyman Şah Türbesi’ni 500binlik orduyla kaybettiğin çağ değil, 20bin kişilik orduyla Yunan’ı devirdiğin çağ.”
İsmail Saymaz Muhsin Kızılkaya Cihangir Tartışması 04:20
İsmail Saymaz Muhsin Kızılkaya Cihangir Tartışması 3.557 izlenme - 2 ay önce İsmail Saymaz ve Muhisn Kızılkaya'nın Cihangir pkk kurtuluş tayiz tartışması.Muhsin Kızılkaya'nın konuşma şekline ayar olan İsmail Saymazın bir ara kalkıp M.Kızılkaya'ya dalacağını sanmadım değil.haksız da sayılmazdı heralde
 İsmail Saymaz - Fethullah Gülen Örgütlenmesi Hakkında 12:34
İsmail Saymaz - Fethullah Gülen Örgütlenmesi Hakkında 4.808 izlenme - 2 ay önce İsmail SAYMAZ'ın CNN Turk'te Fethullah Gülen'in Örgütlenmesi, yapısı ve devlet içerisine nasıl yerleştiği ve devletin sürece nasıl takipsiz kaldığı ile ilgili analizlerini belirttiği konuşması.
İsmail Saymaz'dan Muhsin Kızılkaya ve Yandaşlara Ayar 04:51
İsmail Saymaz'dan Muhsin Kızılkaya ve Yandaşlara Ayar 4.925 izlenme - 4 ay önce "Benim mehmedimi şehit edenleri, benim polisimi şehit edenleri kalkıp da onlarla hastanede ziyaret ederek hasbıhal etmek kusura bakmasınlar bu milletin değerleriyle bir defa uyuşmaz. Ben milletin iradesine bunları havale ediyorum." Recep Tayyip Erdoğan
İsmail Saymaz Ve Nagehan Alçı Birbirine Girdi 02:15
İsmail Saymaz Ve Nagehan Alçı Birbirine Girdi 567 izlenme - 1 ay önce Gecenin en hararetli tartışması CNN Türk ekranlarında yaşandı. Gazeteciler Nagehan Alçı ve İsmail Saymaz canlı yayında birbirine girdi.
Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 08:07
Ensar Vakfı Tecavüzünü Abartıyorsunuz - Mehmet Ocak 2.761 izlenme - 6 ay önce Mehmet ocaktan'ın nispeten mantıklı konuşmasının içinde ağzından kaçan bir kelime ile zaten programın başında çocuklara tecavüz ve mağdur olan intahara etmek isteyen ailelerin konuşulduğu bir zaman diliminde konuşma sırası kendisine geçince akpyi koruyan sapık erdoğan diye twitterda yazdılar ve nice alakasız konularla durumun karşısında twit atanları hedef alan kemal öztürk'ün son derece tahrik edici gülüşmesiyle dile getirdiği durumdur NOT: Sevgili adminler kategori bilinçli olarak komik seçilmiştir. Not: ok
Ensar Vakfında Ne Oldu - İsmail Saymaz 11:50
Ensar Vakfında Ne Oldu - İsmail Saymaz 2.007 izlenme - 5 ay önce Karaman'daki Ensar Vakfı'nda yaşanan taciz, tecavüz, cinsel istismar rezaleti...
İsmail Saymaz Cumhuriyet Devleti Ele Geçirdi Diyen İhsan Aktaş'a Ayar Veriyor 06:21
İsmail Saymaz Cumhuriyet Devleti Ele Geçirdi Diyen İhsan Aktaş'a Ayar Veriyor 505 izlenme - 2 ay önce İsmail Saymaz'ın canlı yayında verdiği cevap rekor kırdı! CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'Cumhuriyet Etlilteri' polemiği yaşandı. GENAR'ın sahibi İhsan Aktaş'ın "Türkiye devleti, bürokratik elitler tarafından kurulmuş bir devlettir. Halk eliyle kurulmuş bir devlet değildir" sözlerine gazeteci İsmail Saymaz "Cumhuriyet eliti dediğiniz kişi Selanikli bir yetimdi" diyerek cevap verdi. Bu polemik sosyal medyada yorum ve paylaşım rekoru kırdı.
İsmail Saymaz: Atatürk Selanikli Bir Yetimdi 05:41
İsmail Saymaz: Atatürk Selanikli Bir Yetimdi 435 izlenme - 2 ay önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'Cumhuriyet Etlilteri' polemiği yaşandı. GENAR'ın sahibi İhsan Aktaş'ın "Türkiye devleti, bürokratik elitler tarafından kurulmuş bir devlettir. Halk eliyle kurulmuş bir devlet değildir" sözlerine gazeteci İsmail Saymaz "Cumhuriyet eliti dediğiniz kişi Selanikli bir yetimdi" diyerek cevap verdi
Gazeteci İsmail Saymaz Ensar Vakfı'ndaki Tecavüz Skandalını Özetledi 07:06
Gazeteci İsmail Saymaz Ensar Vakfı'ndaki Tecavüz Skandalını Özetledi 697 izlenme - 7 ay önce Hürriyet Gazetesi yargı muhabiri İsmail Saymaz, Ensar Vakfı'ndaki tecavüz skandalını özetledi. Gazeteci İsmail Saymaz, vakıfların yurt açma yetkisise sahip olmamasına rağmen Ensar Vakfı'nın yurt açmasına göz yumulduğunu belirtti. Saymaz, İktidarın Ensar Vakfı'nı korumaya yönelik girişimlerde bulunmasını ise 'suçu sahiplenme' olarak yorumladı.
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 05:28
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 1.531 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
İsmail Saymaz'ın Canlı Yayında Verdiği Efsane Cevap 05:43
İsmail Saymaz'ın Canlı Yayında Verdiği Efsane Cevap 100 izlenme - 2 ay önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan ve Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 'Cumhuriyet Etlilteri' polemiği yaşandı. GENAR'ın sahibi İhsan Aktaş'ın "Türkiye devleti, bürokratik elitler tarafından kurulmuş bir devlettir. Halk eliyle kurulmuş bir devlet değildir" sözlerine gazeteci İsmail Saymaz "Cumhuriyet eliti dediğiniz kişi Selanikli bir yetimdi" diyerek cevap verdi. Bu polemik sosyal medyada yorum ve paylaşım rekoru kırdı. İşte İsmail Saymaz'ın İhsan Aktaş'a verdiği 'Cumhuriyet Eliti' cevabı.
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 06:51
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 712 izlenme - 1 yıl önce Uzun süredir Radikal'de muhabirlik yapan, imza attığı haberlerle ses getiren, hassas konularda toplumda farkındalık yaşanmasını sağlayan bu yüzden hakkında birçok dava açılan gazeteci İsmail Saymaz, Abdülkadir Selvi'nin tutarsızlıkları belgelerle ortaya koyduğu programda, Abdülkadir Selvi'nin zor anlarını izliyoruz. Bir diğer İsmail Saymaz videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246295/ismail-saymazdan-elif-cakira-seri-ayarlar
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 05:28
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 886 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
15:35
"FETÖ'nün Bylock'u" haberi neden yapıldı? 5 izlenme - 14 saat önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun: http://www.avrupaturkgazetesi.com/fetonun_bylocku_haberi_neden_yapildi/
Yüksel Saymaz - İner misin Çıkar mısın? 03:42
Yüksel Saymaz - İner misin Çıkar mısın? 729 izlenme - 1 yıl önce Ünlü at yarışı spikeri Yüksel Saymaz'ın 1996'da katıldığı İner Misin Çıkar Mısın yarışmasındaki inanılmaz görüntüleri. Bir tarafta futbol, bir tarafta at yarışı. Bu unutulmaz gösteriyi hep beraber izliyoruz.
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz 23 Nisan 04:23
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz 23 Nisan 600 izlenme - 4 yıl önce sivrice 75. yıl imkb ilköğretim okulu sudenaz saymaz 23 nisan
Mustafa Saymaz - Yarım Bıraktın 03:22
Mustafa Saymaz - Yarım Bıraktın 185 izlenme - 2 yıl önce Gitmek istiyorsa göndereceksin,alıp bir seyahat acentesinden biletini... Alyansını sıkıştırıp eline, al ulan diyeceksin kuşlara savur bunları Sultanahmet'te... Bırak gitsin, Gitsin de kötü Aşk'a düşsün "O" Mustafa Saymaz
Canlı Yayında Kabataş Olayı Kavgası 05:28
Canlı Yayında Kabataş Olayı Kavgası 223 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz, 02:36
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz, 319 izlenme - 4 yıl önce
Tarafsız Bölge   13 Ocak 2016 02:34:42
Tarafsız Bölge 13 Ocak 2016 84 izlenme - 9 ay önce İstanbul'daki saldırı... IŞİD'ın canlı bombaları... Suriye' meselesi... Rusya gerginliği ve Ortadoğu’nun geleceği... Ahmet Hakan sordu, Uluç Özülker, Mete Yarar, Haldun Yalçınkaya, İsmail Saymaz, Mehmet Şahin ve Atilla Sandıklı Tarafsız Bölge'de tartıştı
Tarafsız Bölge -   6 Nisan 2016 02:23:22
Tarafsız Bölge - 6 Nisan 2016 76 izlenme - 7 ay önce Kişisel verilerin sızdırılması… Kılıçdaroğlu’nun tartışma yaratan sözü… Erdoğan’ın sert yanıtı… Güneydoğu’daki operasyonlar ve terör yandaşlarına vatandaşlık yaptırımı… Ahmet Hakan sordu, konukları İdris Şahin, Mete Yarar, İsmail Saymaz, Canan Kaftancıoğlu, Mehmet Şahin ve Nazif Okumuş Tarafsız Bölge’de tartıştı.
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz Fikrimin İnce Gülü 02:45
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğretim Okulu Sudenaz Saymaz Fikrimin İnce Gülü 187 izlenme - 4 yıl önce
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğreitm Okulu, Mualla, Sudenaz , Umut Kocamanoğlu 03:04
Sivrice 75. Yıl İmkb İlköğreitm Okulu, Mualla, Sudenaz , Umut Kocamanoğlu 185 izlenme - 4 yıl önce sivrice 75. yıl imkb ilköğreitm okulu, mualla, sudenaz , umut kocamanoğlu yıl sonu etkinliği