Hoşgeldiniz!

Şaziye Videoları İzle

Ramazan Çelik - Şaziye 03:54
Ramazan Çelik - Şaziye 35.745 izlenme - 3 yıl önce Ramazan Çelik - Şaziye
Romen Havası 01:59
Romen Havası 18.679 izlenme - 7 yıl önce şaziyeden roman havası
Konyalı Şaziye 03:15
Konyalı Şaziye 1.621 izlenme - 6 yıl önce süper
Cafer Bey - Nejat Uygur (1970 - 60 dk) 59:46
Cafer Bey - Nejat Uygur (1970 - 60 dk) 831 izlenme - 1 yıl önce Cafer Bey, Nejat Uygur'un başrolünde oynadığı 1970 yapımı siyah beyaz bir Tunç Başaran filmidir. Charlie Chaplin'in City Lights (1931) adlı filminden uyarlanmıştır. Tunç Başaran filmin içinde rol alarak yönetmen oyuncu türünde bir selam çakmıştır. Yönetmen: Tunç Başaran Senaryo yazarları: Tunç Başaran, Bülent Oran, Burhan Bolan Oyuncular: Nejat Uygur, Ülkü Özen, Avni Dilligil, Mümtaz Ener, Cevat Kurtuluş, Şaziye Moral, Mürüvvet Sim, Müjdat Gezen, Tunç Başaran Kamera: Mike Rafaelyan Yapım: Erman Film Yıl: 1970 Süre: Komedi, Macera
Bir Gençin Aşk Hikayesi Üzüntü 03:12
Bir Gençin Aşk Hikayesi Üzüntü 1.159 izlenme - 7 yıl önce
Adı Arşaluzdu Şaziye Oldu - Karılar Koğuşu 01:13
Adı Arşaluzdu Şaziye Oldu - Karılar Koğuşu 336 izlenme - 2 yıl önce Karılar Koğuşu, Kemal Tahir'in Malatya Cezaevi'nde yattığı 3 aylık bir dönemin öyküsü. 1943 Türkiye'sini sergileyen Kemal Tahir'in (Kadir İnanır) hapishane anılarıyla iç-içe geliştiği Malatya genelevinin ünlü sermayesi Tözey (Hülya Koçyiğit) ile çocuk yaştaki sevgilisiyle birlikte kocasını zehirleyen idam mahkumu Hanım Kuzu'nun (Perihan Savaş) dramı.
Sıralardaki Heyecanlar - Orhan Günşiray & Alikivuyuklaki (1963 - 101 dk) 01:41:33
Sıralardaki Heyecanlar - Orhan Günşiray & Alikivuyuklaki (1963 - 101 dk) 661 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen: Aleko Sakellarios Senaryo: Aleko Sakellarios Yapımcı: Nüzhet Özdemir , Özdemir Birsel Müzik: Manos Hadjidakis Görüntü Yönetmeni: Aristidi Karidis Fuchs Süre: 89 dk Tür: Duygusal, Komedi Özellikler: Siyah, Beyaz Ülke: Yunanistan, Türkiye Oyuncular: Orhan Günşiray, Aliki Vuyuklaki, Şaziye Moral, Sedat Demir, Rıza Tüzün, Fatma Kara, Mualla Fırat, Kenan Büke, Faik Coşkun, Haydar Karaer, Zeki Dinçsoy, Gülten Ceylan, Sadettin Erbil (O.Günşiray Seslendirmesi), Adalet Cimcoz (A.Vuyuklaki Seslendirmesi), Birsen Kaplangı (F.Kara Seslendirmesi), Reşit Gürzap (K.Büke Seslendirmesi), Gazanfer Özcan (S.Demir Seslendirmesi), Rauf Tözüm (Rauf Tözüm Seslendirme)
maymun ve köpek 01:17
maymun ve köpek 1.100 izlenme - 8 yıl önce
Volkan Konak Şaziye Cengizin Muhteşem Düyeti 04:02
Volkan Konak Şaziye Cengizin Muhteşem Düyeti 1.147 izlenme - 7 yıl önce volkan konak hayranı şaziyenin düeti
Malazlar - Güneydoğu 02:18
Malazlar - Güneydoğu 215 izlenme - 2 yıl önce Punkçu teyzemin ciks bebelerinin kurduğu hardkoyan bi grubtu. Mobiletleri 06 plakalıydı. 2007-8'de çıkardıkları 11 şarkılık bir demo var. Adı; abolishing the borders from below. Ordan bir türkü, sözleri şöyle; Ankara Ankara, güzel Ankara! Seni görmek ister her bahtı kara, Senden yardım umar her düşen dara. Yetersin onlara güzel Ankara. Yurduma göz diken dik başlar insin. Türk gücü orada her gücü yensin. Yoktan var edilmiş ilk şehir sensin, Var olsun toprağın taşın Ankara!
şa man kısa film  bir şaziye ile osman hikayesi 06:11
şa man kısa film bir şaziye ile osman hikayesi 548 izlenme - 5 yıl önce şa-man kısa film...bir şaziye ile osman hikayesi...o gün ilk cola'yı günahsız olanınız alsın.!
Volkan Konak Şaziyenin Mükemmel Düeti 04:02
Volkan Konak Şaziyenin Mükemmel Düeti 791 izlenme - 7 yıl önce volkan konak ve şaziye cengizin muhteşem düyeti
Ertan Patan - Göreleli Şaziye Dalman 06:28
Ertan Patan - Göreleli Şaziye Dalman 396 izlenme - 4 yıl önce Kırklareli - Demirköy
Ankara'dan Bir Bim Reklamı 06:11
Ankara'dan Bir Bim Reklamı 123 izlenme - 1 yıl önce Efendim ben Ankaralıyım , malum liseyi de Ankarada okudum. Bizim kantin oldukca kazıkcıydı , e bizimde paramız yoktu dolayısıyla biz de okuldan para toplar 10-15 ekmek alır gerisine de BİM den bişeyler alır doldurur yerdik. güzel günlerdi fakat şimdi o günleri geri verseler istemem. İşte bu videodaki abiler de kendine görev bilmiş BİM in reklamını yapmış.Ama bence konuyu bağlamak için baya uğraşmış. neyse ... İzliyoruz. Müzik : Dar geldi sana angara
Volkan Konak Şaziyenin Muhteşem Düyeti 04:02
Volkan Konak Şaziyenin Muhteşem Düyeti 589 izlenme - 7 yıl önce volkan konak hayranı şaziyenin düeti
Nurettin Ve Şaziyenin Dev Aşkı.. 03:17
Nurettin Ve Şaziyenin Dev Aşkı.. 509 izlenme - 7 yıl önce bu videonun yapılış amacı tamamen eqlence arkadaşlar herkes ßir vide0 yapıy0.. buda bizden.. lütfen paylaŞin teŞekkürler.. herhangi soru yada önerileriniz : İbrahim çürüksu msn : x3.1bo_0.x3@hotmail.com
şaziye 01:17
şaziye 388 izlenme - 8 yıl önce
Kocasının Pala Bıyıklarını Her Gün Tarıyor 01:13
Kocasının Pala Bıyıklarını Her Gün Tarıyor 11 izlenme - 3 ay önce Amasya’nın Taşova ilçesinde yaşayan Şaziye Cingöz, bıyıklarının uzunluğu 70 santimi bulan çocukluk aşkı kocası Sezai’nin bıyıklarını 15 yıldır her sabah 15 dakika boyunca fön çekip tarıyor. Amasya’da MHP’den üç dönemdir il genel meclisi üyeliği yapan Sezai Cingöz, 15 yıldır uzattığı bıyıklarının bakımını 33 yıldır aynı yastığa baş koyduğu Şaziye ile birlikte yapıyor. Kocasının yıkadığı bıyıklarını fön çekip tarayan 53 yaşındaki Şaziye Cingöz, tarak, kurutma makinesi, sprey ve en önemlisi bıyıklara bağladıkları tokayı yanından hiç ayırmayıp sürekli çantasında taşıyor. Yaptıklarını duyanların olumlu ve olumsuz tepkilerine ise "Seve seve yapıyorum" sözleriyle cevap verdiğini belirten 4 çocuk annesi Cingöz, “Antalya’da 20 gün hastanede yattı. Bıyıklarını ördüm. Enfeksiyon riskinden bıyıklarını keseceklerdi. Asla kabul etmedik” dedi. Gece yatarken toka takıyor İlk zamanlarda bir metreyi geçen bıyıklarına gece yatarken toka taktığını anlatan 53 yaşındaki Sezai Cingöz, “Bazen bıyıklara kafasını koyuyor. Kafamı çekiyorum ama gelmeyince bağırıyorum. Çözüm bulduk. En sonunda bu tokayı bulduk. Bıyıkları kıvırıp tokayı takıyoruz. Sabah olunca çıkardıktan sonra yıkıyor, fön çekiyoruz” diye konuştu. İlçelerine ve işlettiği akaryakıt istasyona gelip bıyıklarını görenlerin istekleri üzerine fotoğraf çektiren 6 torunu bulunan Cingöz, bıyıklarını ömrünün sonuna kadar uzatacağına değindi.
Hazreti Şahın Avazı 02:54
Hazreti Şahın Avazı 256 izlenme - 7 yıl önce pir sultan abdal... kaliteli çekim :)
Şaziye Günsever 05:50
Şaziye Günsever 64 izlenme - 5 yıl önce şaziye günsever
Kederli  Şaziye Keleşin Düğünü 28:01
Kederli Şaziye Keleşin Düğünü 117 izlenme - 5 yıl önce kederli ŞAZİYE KELEŞİN DÜĞÜNÜ
Faldan Esinlenip Kahve Telvesinden Resim Yapmaya Başlayan Ressam 02:20
Faldan Esinlenip Kahve Telvesinden Resim Yapmaya Başlayan Ressam 101 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nın Köln kentinde oturan ressam Şaziye Arslan, Alman ressam Gudrun Blumhoff ile birlikte açtığı karma sergide kahve telvesinden yaptığı resimlerini sanatseverlerin beğenisine sundu.
Dadaş Serseri Şaziye 03:08
Dadaş Serseri Şaziye 80 izlenme - 4 yıl önce dadaş serserişaziye
İstanbul Üniversiteli Oyuncu, Basın Toplantısını Terk Etti 04:04
İstanbul Üniversiteli Oyuncu, Basın Toplantısını Terk Etti 20 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde İstanbul Üniversitesi formasını giyen Şaziye İvegin, gazeteciye karşı "Gülmeyin karşımda." diyerek toplantıyı terk etti.