Hoşgeldiniz!

scarface

Yaralı Yüz Fragman 03:20
Yaralı Yüz Fragman 33.764 izlenme - 5 yıl önce Yaralı Yüz filminin resmi fragmanı.
Şoförün Sabrıyla Oynayan Yaralı Diyarbakırlı Adam 03:00
Şoförün Sabrıyla Oynayan Yaralı Diyarbakırlı Adam 4.171 izlenme - 7 ay önce Ayağından vurulan Diyarbakırlı adam ve mahalleden arkadaşı hastaneye gitmek için bir taksiye binerler. Yaralı Diyarbakırlı adam camdan dışarı balgam atar ve yanında oturan arkadaşının ''yav ayıp sana yav'' tepkisi üzerine kendisine karışılmasına kızan yaralı diyarbakır adam olayların fitilini ateşler.(1. dakikadan sonra) Yaralı Diyarbakırlı şoföre gaza basmadığı için sitemli ve bir o kadar da kızgındır. Yaralı Diyarbakırlının bu sitem dolu sözlerine sükunetle karşılık veren şoförün sabrının sınırı aşılmak üzeredir.
scarface (erman ender - af yok şarkısı) 03:44
scarface (erman ender - af yok şarkısı) 13.758 izlenme - 10 yıl önce Tony Montana'nın para ve gücü elde etmesine karşılık ne kendisinin ne de çevresindekilerinin elde edemediği mutluluğu ve bunun getirdiği pişmanlık.
Scarface'in Beyin Yakan İlkokullu Sürümü 02:10
Scarface'in Beyin Yakan İlkokullu Sürümü 3.113 izlenme - 2 yıl önce Aileleri ve okuldaki eğitimciler buna nasıl izin vermiş ben de anlamadım ama gerçekten komik ve ilginç olmuş. Scarface filminin bir okuldaki oyun sürümünü sizlerle paylaşıyorum. İyi seyirler.
Scarface 04:31
Scarface 10.304 izlenme - 10 yıl önce ŞARKI : playing with lightning-expansion union (blade film müziği)
Scarface Pc Game Final Sahnesi Altyazılı 01:16
Scarface Pc Game Final Sahnesi Altyazılı 5.489 izlenme - 9 yıl önce scarface oyunundaki son görev
scarface - tony montana,sosa ile tartışıyor - alty 01:38
scarface - tony montana,sosa ile tartışıyor - alty 6.458 izlenme - 9 yıl önce
Scarface (1983) - Tony ve Sosa'nın Telefon Görüşmesi 01:38
Scarface (1983) - Tony ve Sosa'nın Telefon Görüşmesi 1.880 izlenme - 2 yıl önce Scarface'in en iyi sahnelerinden biri daha. Bu sahnede Tony, Sosa'nın verdiği görevi yapmaz hatta Sosa'nın en değerli adamlarından Alberto'yu da içinde kadın ve iki çocuğunun olduğu arabayı Sosa emretti diye acımasızca patlatmak istediği için öldürür. Bunun üzerine Sosa Tony'i neler olduğunu öğrenmek için arar ve Tony için son giderek yaklaşır...
Scarface Soundtrack Gina's & Elvira's Theme 05:01
Scarface Soundtrack Gina's & Elvira's Theme 903 izlenme - 2 yıl önce Gina and Elvira's Theme from the Scarface Soundtrack Performed by Giorgio Moroder
scarface final sahnesi [ömer_faruk_demir] 04:12
scarface final sahnesi [ömer_faruk_demir] 1.169 izlenme - 7 yıl önce
Scarface - Oyun 01:59
Scarface - Oyun 3.138 izlenme - 11 yıl önce Scarface oyununun demosu.
Tony Montana Gibi Konuşabilen Adam 01:10
Tony Montana Gibi Konuşabilen Adam 141 izlenme - 3 ay önce İnternetin derinlerinden getirdim. Mağara gibi. Ama yararlanmayanlar da vardır. Abimiz Tony Montana'yı neredeyse birebir taklit etmiş. Bize de tebrik etmek düşer.
scarface-game altyazi 01:59
scarface-game altyazi 2.662 izlenme - 10 yıl önce scarface pc oyununun traileri
Burun Kanseri ve Sonuçları 05:36
Burun Kanseri ve Sonuçları 739 izlenme - 3 yıl önce Daha çok güneşe maruz kalan ciltlerde görülen adı Skuamöz Hücreli Karsinom olan bu hastalığa yakalanan ve yüzünün büyük bir kısmını kaybeden amcamızı izliyoruz. İnsan haline şükretmeli demeden geçemeyeceğim.
Scarface (1932) Fragman 02:38
Scarface (1932) Fragman 611 izlenme - 2 yıl önce 1932 yapımı Scarface filminin fragmanı. Filmi Howard Hawks yönetiyor, Paul Muni, Osgood Perkins, C. Henry Gordon, George Raft ve Vince Barnett oynuyor.
scar face 02:05
scar face 2.401 izlenme - 9 yıl önce alpocino
sinevidyon 22: mafya filmleri 02:28
sinevidyon 22: mafya filmleri 4.680 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, özgür ve ender sonunda bir klişeyi daha gerçekleştirip programı sinema salonundan sunuyorlar... amerikan mafya filmlerinde mutlaka İtalyan oyuncuların da olması acaba İtalyan sinema mafyasının bir zorlaması mı?
Scarface - Tony Montana Sorgulama Sahnesi 03:52
Scarface - Tony Montana Sorgulama Sahnesi 629 izlenme - 3 yıl önce İzlemeye doyamadığımız, eskimeyen Brian De Palma filmi Scarface'ten bir Al Pacino sahnesi daha.
scarface-altyazili trailer 03:11
scarface-altyazili trailer 2.414 izlenme - 10 yıl önce videodaki altyaziyi bizzat ben koydum
scarface-altyazi cockroach 00:08
scarface-altyazi cockroach 2.172 izlenme - 10 yıl önce alayına küfür
Scarface Wii Trailer Altyazi 01:25
Scarface Wii Trailer Altyazi 1.777 izlenme - 10 yıl önce
Push It To The Limit - Scarface 03:03
Push It To The Limit - Scarface 1.378 izlenme - 5 yıl önce Push It To The Limit - Scarface
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 01:23
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 1.114 izlenme - 3 yıl önce evet balayı bitti ve de polat alemdar diziye geri döndü hem de scarfacein dibine vurarak. gözümüz aydın olsun, bakalım bu yaralar bereler kimeymiş bileler ohaa pardon şarkı kaynadı cümleye, ne zaman geçer ki be toktur, haftaya?
scarface-altyazi 1 00:21
scarface-altyazi 1 1.908 izlenme - 10 yıl önce sosa ve tony
Fuck Fuck Fuck Fuck - Scarface 01:28
Fuck Fuck Fuck Fuck - Scarface 547 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en baba filmlerden Scarface'de geçen 182 tane fuck kelimesinin hepsi bir arada..
scarface 00:39
scarface 1.559 izlenme - 9 yıl önce slayt yaptım
Scarface - Gta5 - /burakoyunda 'nın Dizisi Kamera Arkası Bölüm -4/2- 08:53
Scarface - Gta5 - /burakoyunda 'nın Dizisi Kamera Arkası Bölüm -4/2- 471 izlenme - 2 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ YOUNOW : https://www.younow.com/kwhane-arda YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
scarface fragmanı 4 03:15
scarface fragmanı 4 893 izlenme - 7 yıl önce tony montana isimli kübalı suçlu miami'ye gelip uyuşturucu lordu loggia'nın emrinde çalışmaya başlar. montana'nın hırsı ve öfkesi basamakları hızla tırmanıp büyük bir suç şebekesinin başı olmasını sağlar.
SCARFACE - GTA5 - /BURAKOYUNDA 'NIN DİZİSİ KAMERA ARKASI BÖLÜM -4/4- 01:05:38
SCARFACE - GTA5 - /BURAKOYUNDA 'NIN DİZİSİ KAMERA ARKASI BÖLÜM -4/4- 358 izlenme - 2 yıl önce Ucuz ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ YOUNOW : https://www.younow.com/kwhane-arda YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
Jaden Smith - Scarface 02:44
Jaden Smith - Scarface 383 izlenme - 3 yıl önce Jaden Smith - Scarface (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse] All you jokers think I'm tripping better think again He's a cool guy, to his side Got a, nice ride, far sighted Car ignited, too excited And I don't sink in it (no) He just tryna make the pain go away Make the fame go away Cause it's all about now, right now No past, no future, Lex Luther (ow) But if you got a pass, get up on the stage now, right now We dance to the music, it's crazy cause all of them sound so the same You driving them places, you changing them faces They all know your name right now Do I look like Scarface? We should go far away Function on Broadway, I ain't get your call today Ain't get your call today They say I'm famous, it's hard to say Look at the carpet, it's burgundy That's why I hate when you talk to me Slurring my words, girl it's burgundy I know that all of you heard of me I be that kid that just speaks with his certainty I got this jewelry on purposely Just so you know when you work with me Things can come down in a flurry, see The cycles, the cycles, I stay on the high note Just turn on the, turn on the Tycho please Just came out of cryofreeze Teeth are bright white so that night can see Come and get hype with me Come and get hype with me Private society, blind, but you try to see Handle it privately Why did you lie to me? Why did you, Bruce Lee? John F. Kennedy, who? Baby girl, just know your enemies (Who?) Baby girl, make sure you 'member me (Who?) When I'm not gon' waste my energy I'm not gon' waste my inner chi Tryna finish me Kill a joker with my imagery The government will not be killing me No, the government will not be killing me So I'ma bet pounds right now That if a tree fell down and no one was around You think that it would even make it sound? Would it even touch the ground, baby? Is Galileo in the town? Find 'em hanging by a string, baby Tell me what you think, baby, 'ish is going down In my mind, I am the king I'll turn everything to pink, baby Don't you make a sound, no no Come and kick it in the sink Help me wash my cuban links I've been here before, I think? __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Jaden Smith - Scarface (Official Music Video)