Hoşgeldiniz!

Scent Videoları İzle

Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 02:40
Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 29.454 izlenme - 2 yıl önce 1992 yapımı Kadın Kokusu filminin fragmanı. Al Pacino bu filmdeki gözleri görmeyen emekli yarbay Frank Slade rolüyle Oscar ödülünün sahibi olmuştu. Ona başrolde Chris O'Donnell eşlik ediyor.
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 13.624 izlenme - 8 yıl önce scent of a woman filminden harika bir tango al pacino eşliğinde.
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 1.794 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 17:21
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 1.844 izlenme - 2 yıl önce Filmi izleyenler bilir, efsane tango sahnesi dışında bilinmesi izlenilmesi gereken müthiş bir hayat dersi, oyunculuk örneği Al Pacino 'dan... Not : Tango sahnesi için buradan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5502/al-pacino-tango-sahnesi-kadin-kokusu
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 1.599 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
scent of a woman - tango 02:05
scent of a woman - tango 1.240 izlenme - 5 yıl önce
Carlos Gardel -  Por Una Cabeza 00:26
Carlos Gardel - Por Una Cabeza 657 izlenme - 2 yıl önce Scent of a woman filminin dans sahnesinde kullanılan tango müziği.Al Pacino kör rolündedir ve bir hanımı dansa kaldırır.Bu müzik eşliğinde tango başlar.Pek çoğuna göre bu sahne filmlerde geçen en güzel sahnedir.Tabiiki bu sahneyi güzel yapan bu müziğin ta kendisidir.
scent of a woman - frank slade's final speech 08:30
scent of a woman - frank slade's final speech 995 izlenme - 5 yıl önce
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 976 izlenme - 5 yıl önce
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 704 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 02:13
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 562 izlenme - 2 yıl önce - Bana bir John Daniels söyle. - Sanırım Jack olucaktı? - Kaç senelik arkadaşımın ismini bana mı öğretiyorsun? Al Pacino'nun Scent of a woman filmiyle Oscar ödülü kazandığı filmden bir sahne.
The Scent (2012) Fragman 01:27
The Scent (2012) Fragman 698 izlenme - 3 yıl önce The scent filminin türkçe karşılığı koku demektir. Dedektif Kang hayatının en tehlikeli anını yaşamaktadır. Kendisi fuhuş konusunda uzmanlanmış bir dedektiftir. Fuhuş başına bir bela olmuştur ve işinden de olmuştur bu yüzden. İşe döndükten sonra ilginç bir olay ile karşı karşıya kalır. korefilmleri.net Olayda bir an en büyük şüpheli durumuna geliyor. Bu olayın asıl zanlısı Soo-jin’dir. Asıl problem ise onun eşinin ölmesidir.
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 03:33
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 132 izlenme - 1 yıl önce Scent Of A Woman adındaki şaheserin en şahane sahnelerinden(bence en iyisi).Tüyleri diken diken eden inanılmaz bir oyunculuk,reis döktürüyor.
al pacino scent of a woman 02:27
al pacino scent of a woman 403 izlenme - 5 yıl önce scent of a woman tango scene
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 01:14
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 86 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Al Paçino ve eski kült filmlerin hayranı olarak metrodan işe giderken duyduğum ve videoya çekemeden edemediğim bir müzik. "Kimi için bu ne beeee?" olabilir ama yani bizim ülkede bu seviyede müziklerin çıkması ya da ilgi gösterilmesi hoş geldi. Bir de filmin hayranları her türlü sevecektir falan filan... Al Paçino'nun efsane filmlerinden biri olan Kadın Kokusu'ndaki Tango müziği. Buyrun. O gün oraya 0.5 TL atmıştım. Param olsa daha fazla atardım.
Tayma - Scent Of Woman (Alexandra Damiani Original Mix) 03:38
Tayma - Scent Of Woman (Alexandra Damiani Original Mix) 149 izlenme - 3 yıl önce Tayma - "Scent Of Woman" (Alexandra Damiani Original Mix) (Video Klip 2014)
Tango (From The Scent Of A Woman) 04:13
Tango (From The Scent Of A Woman) 144 izlenme - 5 yıl önce Scent of a woman
Michael Nyman The Scent Of Love 04:29
Michael Nyman The Scent Of Love 165 izlenme - 5 yıl önce michael nyman the scent of love
emre aydın (çankaya üniversitesi) 04:10
emre aydın (çankaya üniversitesi) 142 izlenme - 8 yıl önce çankayayı inletti:):)
mi du du xanh - l'odeur de la papaye verte 01:36
mi du du xanh - l'odeur de la papaye verte 198 izlenme - 6 yıl önce
emre aydın 03:31
emre aydın 63 izlenme - 8 yıl önce çankaya üniversitesi böle şenlik görmedi :):)