Hoşgeldiniz!

scent

Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 02:40
Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 43.025 izlenme - 3 yıl önce 1992 yapımı Kadın Kokusu filminin fragmanı. Al Pacino bu filmdeki gözleri görmeyen emekli yarbay Frank Slade rolüyle Oscar ödülünün sahibi olmuştu. Ona başrolde Chris O'Donnell eşlik ediyor.
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 13.674 izlenme - 9 yıl önce scent of a woman filminden harika bir tango al pacino eşliğinde.
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 17:21
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 2.963 izlenme - 3 yıl önce Filmi izleyenler bilir, efsane tango sahnesi dışında bilinmesi izlenilmesi gereken müthiş bir hayat dersi, oyunculuk örneği Al Pacino 'dan... Not : Tango sahnesi için buradan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5502/al-pacino-tango-sahnesi-kadin-kokusu
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 2.761 izlenme - 2 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 2.563 izlenme - 4 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Carlos Gardel -  Por Una Cabeza 00:26
Carlos Gardel - Por Una Cabeza 1.166 izlenme - 2 yıl önce Scent of a woman filminin dans sahnesinde kullanılan tango müziği.Al Pacino kör rolündedir ve bir hanımı dansa kaldırır.Bu müzik eşliğinde tango başlar.Pek çoğuna göre bu sahne filmlerde geçen en güzel sahnedir.Tabiiki bu sahneyi güzel yapan bu müziğin ta kendisidir.
scent of a woman - tango 02:05
scent of a woman - tango 1.281 izlenme - 6 yıl önce
scent of a woman - frank slade's final speech 08:30
scent of a woman - frank slade's final speech 1.013 izlenme - 6 yıl önce
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 979 izlenme - 6 yıl önce
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 975 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
The Scent (2012) Fragman 01:27
The Scent (2012) Fragman 832 izlenme - 4 yıl önce The scent filminin türkçe karşılığı koku demektir. Dedektif Kang hayatının en tehlikeli anını yaşamaktadır. Kendisi fuhuş konusunda uzmanlanmış bir dedektiftir. Fuhuş başına bir bela olmuştur ve işinden de olmuştur bu yüzden. İşe döndükten sonra ilginç bir olay ile karşı karşıya kalır. korefilmleri.net Olayda bir an en büyük şüpheli durumuna geliyor. Bu olayın asıl zanlısı Soo-jin’dir. Asıl problem ise onun eşinin ölmesidir.
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 02:13
Scent of a Woman - Al Pacino - Kadınları Anlatımak 643 izlenme - 3 yıl önce - Bana bir John Daniels söyle. - Sanırım Jack olucaktı? - Kaç senelik arkadaşımın ismini bana mı öğretiyorsun? Al Pacino'nun Scent of a woman filmiyle Oscar ödülü kazandığı filmden bir sahne.
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 03:33
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 191 izlenme - 2 yıl önce Scent Of A Woman adındaki şaheserin en şahane sahnelerinden(bence en iyisi).Tüyleri diken diken eden inanılmaz bir oyunculuk,reis döktürüyor.
al pacino scent of a woman 02:27
al pacino scent of a woman 422 izlenme - 6 yıl önce scent of a woman tango scene
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 01:14
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 142 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Al Paçino ve eski kült filmlerin hayranı olarak metrodan işe giderken duyduğum ve videoya çekemeden edemediğim bir müzik. "Kimi için bu ne beeee?" olabilir ama yani bizim ülkede bu seviyede müziklerin çıkması ya da ilgi gösterilmesi hoş geldi. Bir de filmin hayranları her türlü sevecektir falan filan... Al Paçino'nun efsane filmlerinden biri olan Kadın Kokusu'ndaki Tango müziği. Buyrun. O gün oraya 0.5 TL atmıştım. Param olsa daha fazla atardım.
Tango (From The Scent Of A Woman) 04:13
Tango (From The Scent Of A Woman) 148 izlenme - 6 yıl önce Scent of a woman
Tayma - Scent Of Woman (Alexandra Damiani Original Mix) 03:38
Tayma - Scent Of Woman (Alexandra Damiani Original Mix) 150 izlenme - 4 yıl önce Tayma - "Scent Of Woman" (Alexandra Damiani Original Mix) (Video Klip 2014)
Michael Nyman The Scent Of Love 04:29
Michael Nyman The Scent Of Love 166 izlenme - 6 yıl önce michael nyman the scent of love
emre aydın (çankaya üniversitesi) 04:10
emre aydın (çankaya üniversitesi) 143 izlenme - 9 yıl önce çankayayı inletti:):)
mi du du xanh - l'odeur de la papaye verte 01:36
mi du du xanh - l'odeur de la papaye verte 200 izlenme - 7 yıl önce
Kamil Reha Falay - Scent of You 08:33
Kamil Reha Falay - Scent of You 16 izlenme - 9 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190atP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
emre aydın 03:31
emre aydın 63 izlenme - 9 yıl önce çankaya üniversitesi böle şenlik görmedi :):)