Hoşgeldiniz!

scent of a woman

Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 02:40
Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Fragman 48.241 izlenme - 4 yıl önce 1992 yapımı Kadın Kokusu filminin fragmanı. Al Pacino bu filmdeki gözleri görmeyen emekli yarbay Frank Slade rolüyle Oscar ödülünün sahibi olmuştu. Ona başrolde Chris O'Donnell eşlik ediyor.
al pacino - scent of a woman 02:28
al pacino - scent of a woman 13.674 izlenme - 9 yıl önce scent of a woman filminden harika bir tango al pacino eşliğinde.
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 17:21
Kadın Kokusu (1992) - Scent Of A Woman ( Savunma Sahnesi ) 3.266 izlenme - 3 yıl önce Filmi izleyenler bilir, efsane tango sahnesi dışında bilinmesi izlenilmesi gereken müthiş bir hayat dersi, oyunculuk örneği Al Pacino 'dan... Not : Tango sahnesi için buradan : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5502/al-pacino-tango-sahnesi-kadin-kokusu
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 3.007 izlenme - 3 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 02:27
Al Pacino & Tango Sahnesi ( Kadın Kokusu ) 2.630 izlenme - 4 yıl önce Al Pacino canlandırdığı karaktere hazırlanmak amacıyla 6 ay körler okulunda yaşamış, film çekimlerinde devamlı sabit bir noktaya baktığı için gözleri zarar görmüş ve gözlük takmaya başlamıştır ama bu tango sahnesi için değil 6 ay, 6 sene ders alsa bu kadar muhteşem bir görsel şölen ortaya çıkaramaz
Carlos Gardel -  Por Una Cabeza 00:26
Carlos Gardel - Por Una Cabeza 1.388 izlenme - 3 yıl önce Scent of a woman filminin dans sahnesinde kullanılan tango müziği.Al Pacino kör rolündedir ve bir hanımı dansa kaldırır.Bu müzik eşliğinde tango başlar.Pek çoğuna göre bu sahne filmlerde geçen en güzel sahnedir.Tabiiki bu sahneyi güzel yapan bu müziğin ta kendisidir.
Al Pacino Eğitim Videosu 03:04
Al Pacino Eğitim Videosu 1.060 izlenme - 4 yıl önce Al Pacino'nun kör bir albayı canlandırdığı 1992 yapımı scent of a woman filmine nasıl hazırlandığı ortaya çıkarılmıştır. Pacino rolüne hazırlanırken yeşilçam da körlerin en etkin rol aldığı yukarıda kesitini izlediğiniz filmden esinlendiğini geçen haftaki basın toplantısında açıkladı. Tecavüze yeltenen Osman kör olacaktır. Osman'ı soymak isteyen Rıza da aynı kaderi paylaşacaktır. Rıza'nın kör olması ise keskin nişancılığına engel teşkil etmemektedir. Dip not: Kör olan kişiye sıcak su ısıtmanın faydaları hala bilinememektedir.
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 03:33
Al Pacino Reisin İntihara Teşebbüsü 218 izlenme - 2 yıl önce Scent Of A Woman adındaki şaheserin en şahane sahnelerinden(bence en iyisi).Tüyleri diken diken eden inanılmaz bir oyunculuk,reis döktürüyor.
al pacino scent of a woman 02:27
al pacino scent of a woman 428 izlenme - 6 yıl önce scent of a woman tango scene
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 01:14
Metro'da Scent of a Woman'daki Tango Müziği 154 izlenme - 3 yıl önce Özellikle Al Paçino ve eski kült filmlerin hayranı olarak metrodan işe giderken duyduğum ve videoya çekemeden edemediğim bir müzik. "Kimi için bu ne beeee?" olabilir ama yani bizim ülkede bu seviyede müziklerin çıkması ya da ilgi gösterilmesi hoş geldi. Bir de filmin hayranları her türlü sevecektir falan filan... Al Paçino'nun efsane filmlerinden biri olan Kadın Kokusu'ndaki Tango müziği. Buyrun. O gün oraya 0.5 TL atmıştım. Param olsa daha fazla atardım.