Hoşgeldiniz!

schneider

Ateşli Piliç Filminin En Komik Sahnesi 01:54
Ateşli Piliç Filminin En Komik Sahnesi 117.676 izlenme - 7 yıl önce Ateşli Piliç (Hot Chick) Filminin En Komik Sahnesi
Bir Kızın Penis Görmek İçin Verdiği Mücadele 01:54
Bir Kızın Penis Görmek İçin Verdiği Mücadele 63.464 izlenme - 7 yıl önce
Ateşli Piliç - Tuvalet Sahnesi 02:55
Ateşli Piliç - Tuvalet Sahnesi 5.111 izlenme - 1 yıl önce Ateşli Piliç (The Hot Chicken) 200 yılında çekilmiş bir komedi filmidir. Konusu: Jessica Spencer lisede ponpon kızlar yarışmasına hazırlanan, okulun en güzel ve popüler kızlarından birisidir. Arkadaşlarıyla beraber bir antika dükkanına alış verişe giderler. Jessica bir çift küpe beğenir ama antikacı kadın küpeyi Jessica'ya satmaz. Jessica'da küpeleri el çabukluğuyla başka bir çift küpeyle yer değiştirir ve satın alır. Alışverişi yaptıktan sonra Jessica arabasına benzin almak için arkadaşlarıyla benzin istasyonuna gider. Bu sırada benzin istasyonunda soygun yapan Clive işini bitirir ve benziklikten çıkar. Kızlar Clive'i pompacı sanarlar ve benzin doldurduktan sonra arabasının bakımını yaptırırlar ve giderler. Jessica küpenin tekini benzin istasyonunda düşürür ve Clive'de küpeyi bulur. Küpe lanetlidir. Jessica ve Clive küpeyi taktıktan sonra ruhları ve bedenleri yer değiştirir ve olaylar gelişir.
Karl Heinz Schneider'in Ateş Şutu Golü - Kaptan Tsubasa 01:51
Karl Heinz Schneider'in Ateş Şutu Golü - Kaptan Tsubasa 3.925 izlenme - 2 yıl önce Kaptan Tsubasada en sevdiğim futbolculardan biride Karl Heinz Schneider ateş şutu çok değişik top ateş çıkartıyo vuruşlarda hadi iyi izlemeler
Zendaya - Safe And Sound Ft. Kina Grannis, Max, Kurt Schneider 02:55
Zendaya - Safe And Sound Ft. Kina Grannis, Max, Kurt Schneider 7.821 izlenme - 3 yıl önce Zendaya - Safe And Sound Ft. Kina Grannis, Max, Kurt Schneider (Video Klip 2014)
Reinhard Schneider - Özel Versiyon 05:55
Reinhard Schneider - Özel Versiyon 5.653 izlenme - 4 yıl önce Reinhard Schneider - Özel Versiyon
İlk Görüşte Aşk - Quantum Love - TR Altyazılı Fragman 01:48
İlk Görüşte Aşk - Quantum Love - TR Altyazılı Fragman 3.669 izlenme - 3 yıl önce 11 Temmuz'da sinemalarda... Pierre (François Cluzet) 15 yıldır evli, eşi ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmekte olan orta yaşlı bir adamdır. Bir partide tanıştığı Elsa (Sophie Marceau) ile aralarında hemen bir aşk filizlenir. Ancak hem Pierre'in karısını sevmesi, hem de Elsa'nın evli biriyle birlikte olmak istememesi, onları birlikte olabilmek adına başka arayışlara itecektir.
The Flowers of War Trailer Official 2011 [HD] - Christian Bale, Shigeo Kobayashi 02:32
The Flowers of War Trailer Official 2011 [HD] - Christian Bale, Shigeo Kobayashi 4.299 izlenme - 4 yıl önce http://bit.ly/clevvermovies - Click to Subscribe! http://Facebook.com/ClevverMovies - Become a Fan! http://Twitter.com/ClevverMovies - Follow Us! The Flowers...
Erkek Jigolo (Deuce Bigalow: Male Gigolo) Fragman 01:25
Erkek Jigolo (Deuce Bigalow: Male Gigolo) Fragman 1.073 izlenme - 2 yıl önce Rob Schneider'ın başrolünde oynadığı, 1999 yapımı komedi filmi Erkek Jigolo'nun fragmanı. Filmi Mike Mitchell yönetiyor.
Big Stan Trailer 02:12
Big Stan Trailer 3.404 izlenme - 4 yıl önce Stan bir dolandırıcıdır.Bir gün iş üstündeyken polisler tarafından yakalanır ve 1 veya 3 yıl arası hapis cezası alır ama hapise 6 ay sonra gidecektir. Stan hapisanede tecavüze uğrama korkusu yaşar . Bunun için bu 6 ayı iyi değerlendirir ve Usta adlı bir kişiyle tanışır.Geçen bu 6 ayda stan bütün kung fu tekniklerini öğrenir ve hapishaneye gider .Ve bundan sonra hapishanede gırgır şamata başlar.
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 01:57
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 2.700 izlenme - 4 yıl önce 2012 ABD ve Güney Kore ortak yapımı animasyon filmi Dino Time ( Benim Annem Bir Dinozor) 'ın fragmanı. Ernie evde annesinin baskısından çok sıkılmış bir çocuktur ve bir o kadar da yaramazdır; üstelik kız kardeşi onu sürekli şikayet etmektedir. Bir gün en yakın dostu Max ile beraber Dinozor Müzesi'ne giderler ve fosil sergi alanında başlarını belaya sokarlar. Güvenlik görevlilerine yakalanırlar ve Ernie oda hapsini boylar. Max'in evine kaçmayı başarır ama iki kafadar daha büyük bir belaya bulaşırlar, zira hiç çalışmayan yumurta şeklinde bir zaman makinesinin içine girerler ve makine birden çalışır.
Counting Stars - OneRepublic (Alex Goot, Kurt Schneider, and Chrissy Costanza Cover) 03:45
Counting Stars - OneRepublic (Alex Goot, Kurt Schneider, and Chrissy Costanza Cover) 1.803 izlenme - 3 yıl önce Counting Stars - OneRepublic (Alex Goot, Kurt Schneider, and Chrissy Costanza Cover)
MAX and Alyson Stoner - Maps (Maroon 5 Cover) 03:55
MAX and Alyson Stoner - Maps (Maroon 5 Cover) 715 izlenme - 2 yıl önce Maroon 5'ın Maps'ini başarılı bir şekilde yeniden yorumlayan ekip bir de gavurların "one take" dedikleri şekilde bir kerede klibi çekmişler.
Schneider vs Wakabayashi (Türkçe) 04:54
Schneider vs Wakabayashi (Türkçe) 450 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumda bana futbolu sevdiren dizi tsubasanın Japonya - Almanya Final Maçındaki Wakabayshi Reyisin süper kurtarışlanırı izliyoruz.
Erkek Fahişelerin Olağan Toplantısı - Erkek Jigololar 04:03
Erkek Fahişelerin Olağan Toplantısı - Erkek Jigololar 479 izlenme - 2 yıl önce Erkek fahişelerin (Erkek Jigolo) büyük ilgi gördüğü bir ülke düşünün. İşlerini önemle ve titizlikle yapan kişileride. İşte bu konu üzerine yapılmış absürd bir komedi filmi ''Deuce Bigalow'' filminden alıntı bu ufak sahnedeki dialoglara dikkat.
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 03:36
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 1.179 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü dj grubu Swedish House Mafia'nın parçası Don't You Worry Child parçasının Sam Tsuni ve Kurt Schneider tarafından yapılan coverı.
David Schneider 03:42
David Schneider 850 izlenme - 3 yıl önce David Schneider
L'Assassinat de Trotsky (The Assassination of Trotsky) Fragman 03:46
L'Assassinat de Trotsky (The Assassination of Trotsky) Fragman 72 izlenme - 5 ay önce 1972 yapımı Meksika'da Cinayet (L'Assassinat de Trotsky) filminin fragmanı. Filmi Joseph Losey yönetiyor, başrolde Richard Burton, Alain Delon ve Romy Schneider yer alıyor.
American Crude Fragmanı 03:22
American Crude Fragmanı 700 izlenme - 4 yıl önce 2007 ABD yapımı dram ve komedi türlerindeki American Crude filminin fragmanı. Johnny 4 yıldır Amerikan Rüyasını yaşamak için çok çaba sarfetmiş ve hayatında her şeyi yoluna koymayı başarmıştır. Ta ki en yakın arkadaşı için hazırladığı bekarlığa veda partisine kadar. Şimdi, planladığı bu gece, transeksüel bir fahişe, kaçak bir bakire, dünyalar güzeli eski bir sabıkalı ve bir porno kralının da katılımıyla faciaya dönüşmek üzeredir.
Maria Schneider - Last tango in Paris 03:25
Maria Schneider - Last tango in Paris 361 izlenme - 4 yıl önce Homenaje a Maria Schneider tras su fallecimiento, repasando los bellisimos fotogramas de "El último tango en París", al compás de la preciosa música de Gato ...
Counting Stars - Onerepublic (Alex Goot, Kurt Schneider And Chrissy Costanza Cover) 03:45
Counting Stars - Onerepublic (Alex Goot, Kurt Schneider And Chrissy Costanza Cover) 494 izlenme - 3 yıl önce Counting Stars - OneRepublic (Alex Goot, Kurt Schneider, and Chrissy Costanza Cover)
Professione: Reporter - Dünyanın Çirkinlikleri (Antonioni, 1975) 02:46
Professione: Reporter - Dünyanın Çirkinlikleri (Antonioni, 1975) 313 izlenme - 2 yıl önce Usta İtalyan yönetmen Michelangelo Antonioni'nin yönettiği, başrollerinde Jack Nicholson ve Maria Schneider'in oynadığı 1975 yapımı Professione: reporter (Yolcu) filminden, David Locke karakterinin dünyanın çirkinliğini kör bir adam üzerinden anlattığı bir hikayeyi içeren kesit. Filmde yaşamaktan bıkmış, insanların sahteliğinden ve kendi kimliğinden yorulmuş bir adamın başka bir kimliğe bürünerek geçmişinden kaçması anlatılır. Antonioni'nin başyapıtlarından biridir. İletişimsizliği sıkça işleyen yönetmenin, en önemli filmlerinden bazıları, L'avventura, La notte, L'eclisse ve Il deserto rosso'dur.
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 03:36
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 722 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü dj grubu Swedish House Mafia'nın parçası Don't You Worry Child parçasının Sam Tsuni ve Kurt Schneider tarafından yapılan coverı.
Holiday Medley! - Victoria Justice & Max Schneider 03:42
Holiday Medley! - Victoria Justice & Max Schneider 373 izlenme - 3 yıl önce Check Out Sprint's Offers Here
Pop Medley 2013 (Kurt Schneider Ft. Sam Tsui) 04:03
Pop Medley 2013 (Kurt Schneider Ft. Sam Tsui) 370 izlenme - 4 yıl önce Pop Medley 2013 (Kurt Schneider ft. Sam Tsui)
Kurt Hugo Schneider Ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep 03:53
Kurt Hugo Schneider Ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep 480 izlenme - 4 yıl önce Kurt Hugo Schneider - Pokémon Theme Song Dubstep (ft. Lindsey Stirling) 02.10.2013 günü mplay kanalına yüklediğim 'Kurt Hugo Schneider ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pokémon Dubstep Lindsey Stirling & Kurt Hugo Schneider 03:27
Pokémon Dubstep Lindsey Stirling & Kurt Hugo Schneider 185 izlenme - 2 yıl önce Bilmeyeniniz vardır belki. Lindsey Stirling bacımız çok başarılı bir keman virtiözüdür. Keman çalışı ne kadar başarılıdır onu bilemem ancak bildiğim şudur ki dünya genelinde bilinen ünlü film ve dizi müziklerini çok iyi cover yapıp klip çekebiliyor. Bende bu sayede tanımıştım ama bu videosuna özellikle bayıldım. Pokemon efsanesini unutmayalım istedim. İyi seyirler efendim
Fransız Schneider CA1 Tankı 02:48
Fransız Schneider CA1 Tankı 195 izlenme - 2 yıl önce Schneider CA1 ilk Fransız tankıdır. İlk olarak 1916'da üretilmiştir. I. Dünya Savaşı'nda kullanılmışlardır. Tasarımcı : Schneider Üretici : Somua Üretim adedi : 400 Ağırlık : 13,6 ton Uzunluk : 6.32m Genişlik : 2.05m Yükseklik : 2.30m Zırh : 11mm Mürettebat : 6 kişi Azami hız : 8.1 km/h
Breakeven With Max Schneider 04:20
Breakeven With Max Schneider 233 izlenme - 6 yıl önce breakeven with max schneider
Schneider Üçgen Pikap 00:59
Schneider Üçgen Pikap 97 izlenme - 3 yıl önce 70 li yıllardan antika Schneider Üçgen Çanta Pikap